VPNht


 • stanovenie ceny

  z $ 3,34
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
6.9 z 10

zhrnutie

VPN.ht je poskytovateľ virtuálnej súkromnej siete (VPN), ktorý sa zameriava predovšetkým na pomoc používateľom s prístupom na webové stránky, ktoré sú blokované v ich krajinách. VPN.ht tvrdí, že poskytuje prístup na webové stránky ako Netflix, Spotify, Gmail, Skype a dokonca aj Google. Za takú prijateľnú cenu by VPN.ht mohlo byť konečným riešením, ak by sa ich tvrdenia ukázali ako pravdivé. Vzhľadom na to, že sieť VPN.ht bola automaticky zahrnutá do vidlice klienta Popcorn Time PT.io (už nie je k dispozícii), je možné iba predpokladať, že v ich slovách je pravda. Ak vás zaujíma, prečítajte si podrobnú recenziu na stránke VPN.ht nižšie!

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Hong Kong
 • Súčasné spojenia
  3
 • krajiny
  24
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  0 Mbps

Vlastnosti

Súčasné spojenia 3
krajiny 24

VPN.ht ponúka množstvo užitočných funkcií, ako napríklad:

 • 128 serverov v 24 krajinách
 • Neobmedzený počet údajov & Šírka pásma
 • 100% anonymná registrácia
 • Podpora P2P
 • Až 3 súčasné pripojenia
 • Neobmedzené rýchlosti
 • Neobmedzené prepínanie serverov

S počtom serverov ponúkaných sieťou VPN.ht by ste nemali mať problém s prístupom k obsahu akejkoľvek krajiny, ku ktorému chcete získať prístup. Okrem toho môžete pomocou neobmedzeného prepínania serverov preskúmať, ktoré servery najlepšie vyhovujú vašim potrebám.

Pokiaľ ide o protokoly, VPN.ht ponúka štandardné protokoly TCP a UDP cez OpenVPN, ako aj PPTP a L2TP..

Inteligentné DNS

Inteligentný DNS sa väčšinou používa na odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu - napríklad webové stránky ako Netflix a Hulu. Inteligentný server DNS síce neponúka funkcie zabezpečenia ani ochrany osobných údajov, ale môže byť veľmi užitočný pri spárovaní s VPN.

Preto je VPN.ht jedným z mála poskytovateľov VPN, ktorý zahŕňa bezplatný inteligentný DNS s nákupom jedného zo svojich plánov. Je to veľmi užitočné, pretože VPN.ht je už jednou z cenovo dostupnejších sietí VPN. Viac informácií o službách inteligentného DNS nájdete na našej webovej stránke venovanej tejto téme kliknutím sem.

Navštívte VPN.ht »

Rýchlosť a výkon

Dôležitou súčasťou výberu najlepšej VPN je testovanie jej výkonu na veci ako rýchlosť a úniky. Ak chcete vidieť, ako skóre VPN.ht v tejto časti preskúmania, pokračujte v čítaní nižšie!

Testovanie rýchlosti

Do našich recenzií sme integrovali vedecký a objektívny spôsob merania rýchlosti rôznych sietí VPN. Hoci VPN.ht bol testovaný iba v mesiaci marec, jeho výsledky sú zatiaľ dosť dobré. VPN.ht dosiahla priemernú rýchlosť sťahovania 25,6 Mb / s a ​​maximálnu rýchlosť sťahovania 97,3 Mb / s. Čoskoro bude k dispozícii viac porovnávaní rýchlosti.

Viac informácií o tom, ako sa vykonávajú tieto testy rýchlosti, nájdete tu.

Únikové testy

SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) N / A
SpeedTest Proprivacy.com (priemer) N / A

Pomocou webu ipleak.net som otestoval VPN.ht na úniky - vrátane únikov IP, DNS a WebRTC. Našťastie sa VPN.ht vrátil negatívny pre všetky úniky.Ďalšie informácie o únikoch IP nájdete v našom úplnom sprievodcovi únikmi IP..

cena

1 mesiac

$ 3,34
za mesiac

Sieť VPN.ht sa ponúka za tak nízku cenu, že ich chýbajúca bezplatná skúšobná verzia sa ani nestojí za to dohadovať sa. Môžete si vybrať medzi dvoma rôznymi platobnými možnosťami (mesačne & Výročný). Možnosti sú:

 • Mesačne - 1,00 dolárov za prvý mesiac & potom 4,99 dolárov mesačne
 • Ročne - 39,99 dolárov ročne

Okrem nízkej ceny ponúka VPN.ht 100% záruku vrátenia peňazí počas prvých 30 dní služby. To je užitočné najmä v prípade, že vyberiete ročnú možnosť, pretože v prípade, že sa vám služba nebude páčiť, si môžete oddýchnuť.

VPN.ht ponúka sortiment rôznych spôsobov platby vrátane bitcoínov! Mali by ste si však byť vedomí, že používanie bitcoínov nie je úplne anonymné; poskytovateľ VPN bude mať stále vašu IP adresu. Medzi spôsoby platby, ktoré ponúka VPN.ht, patria:

 • Hlavné kreditné karty (Visa, MasterCard, Amex, Discover)
 • PayPal
 • Cryptocurrencies
 • PaymentWall
 • Ideal
 • A viac!

Jednoduchosť použitia

Internetová stránka VPN.ht je mimoriadne užívateľsky prívetivá a ľahko sa naviguje, hoci jej tvrdenie je "úplne anonymný" je nepravdivé (žiadna sieť VPN nie je úplne anonymná). Všetky hlavné odkazy sú ponúkané v hornej časti každej stránky a domovská stránka ponúka relevantné a užitočné informácie. V spodnej časti každej stránky môžete získať prístup k Kanadskému záručnému listu a Zmluvným podmienkam poskytovateľa, ako aj k užitočným nástrojom a článkom blogu..

Ďalšou úžasnou funkciou webovej stránky VPN.ht je možnosť zmeniť jazyk textu webovej stránky. Môžete si vybrať medzi anglickým, holandským, francúzskym a nemeckým jazykom.

Zákaznícka podpora VPN.ht

VPN.ht neponúka živý rozhovor, ale jeho systém podpory založený na lístkoch ponúka rýchle reakčné časy s užitočnými riešeniami. Okrem toho, VPN.ht tiež ponúka veľké množstvo rôznych článkov pomoci a sprievodcov nastavením.

Proces

Registrácia VPN.ht je nielen veľmi jednoduchá, ale vyžaduje iba e-mail a heslo. Okrem toho sieť VPN.ht nevyžaduje fakturačnú adresu a faktúru nazýva „Anonymný zákazník“. Toto je mimoriadne ideálne, ak nechcete, aby vaša VPN mala svoje celé meno.

Klient Windows

Nastavenie pre VPN.ht je extrémne jednoduché a jeho použitie je ešte jednoduchšie. Ďalej sa podrobne venujem tomu, ako používať VPN.ht s OS Windows.

 1. Stiahnite si vhodný súbor pre svoj OS
 2. Postupujte podľa pokynov na inštaláciu
 3. Zobrazí sa rozhranie VPN.ht
 4. pod Prihlásiť sa, prihlásiť sa do svojho účtu
 5. vybrať Pripojte sa k sieti VPN spojiť
 6. pod servery, vyberte požadovaný server
 7. vybrať Preferencie
 8. pod šifrovanie, vyberte rozbaľovaciu ponuku
 9. Vyberte požadované šifrovanie (odporúča sa 256-bitový AES)
 10. pod všeobecný, môžete skontrolovať alebo odznačiť rôzne nastavenia

To je všetko! Oficiálne prevádzkujete sieť VPN.ht.

Vezmite prosím na vedomie: Klient pre stolné počítače VPN.ht je momentálne vo fáze testovania a môže byť nestabilný.

Ďalšie platformy

VPN.ht je k dispozícii pre Windows, Mac OSX, Android a iOS.

Android & iOS

Pri pokuse o stiahnutie aplikácie VPN.ht do môjho zariadenia so systémom iOS mi v obchode s aplikáciami zostala nekonečná ikona načítania. Nie som si istý, či sa jedná o problém na mojom zariadení alebo o širší problém. Očakáva sa však, že aplikácie sú stále vo fáze testovania.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

VPN.ht sídli v Hongkongu, čo samozrejme znamená, že sa naň nevzťahujú zákony, ako je napríklad zákon USA Patriot Act. Hongkong je tiež domovom niektorých najlepších opatrení proti cenzúre na svete. Hongkong sa nielen vyhýba cenzúre, ale poskytuje občanom väčšinou otvorený a bezplatný internet. Hongkonské orgány a vládni úradníci umožňujú občanom ich právo na slobodu prejavu (a tlače). Okrem toho tiež nevyžadujú na ukladanie protokolov VPN z Hongkongu.

A zatiaľ čo Hongkong kriminalizuje internetové aktivity zahŕňajúce materiály chránené autorskými právami alebo distribúciu obscénnych obrázkov, nie je nezvyčajné, aby krajina čelila kriminalizovaniu porušovania autorských práv, a distribúcia obscénnych obrázkov je silne zameraná na detskú pornografiu. Na záver, Hong Kong je stále ideálnym miestom pre založenie VPN.ht, najmä pre používateľov, ktorí sa zaoberajú ochranou súkromia.

Sledovanie webových stránok

VPN.ht vás sleduje pomocou niekoľkých rôznych služieb Google (napríklad dvojitého kliknutia). Ak sa chcete vyhnúť sledovaniu inými webovými stránkami, prečítajte si o rozšírení o ochranu osobných údajov tu.

Ak chcete získať ďalšie informácie o tom, ako zastaviť sledovanie vašich webových stránok, kliknite sem.

Spracovateľ platieb

Po niekoľkých pokusoch o identifikáciu procesora platieb VPN.ht som svoje správy prestal podporovať. Z akéhokoľvek dôvodu sieť VPN.ht nechce na túto otázku odpovedať. Ak dostanem nejaké správy týkajúce sa spracovateľa platieb za ich službu, aktualizujem ich tu.

Protokoly šifrovania

VPN.ht ponúka 64 bitové šifrovanie Blowfish, 128 bitové šifrovanie AES a 256 bitové šifrovanie AES za to šifra riadiaceho kanála. Najlepším a najbezpečnejším riešením je 256-bitový AES, pretože pri spárovaní s ním ponúka šifrovanie na vojenskej úrovni Šifra 256-bitového dátového kanála AES. Poskytuje tiež RSA-2048 pre kľúče a HMAC SHA1 (160-bitové) pre autentifikáciu hash SHA.

Okrem svojich silných bezpečnostných funkcií ponúka VPN.ht aj testovanie úniku DNS prostredníctvom svojich webových stránok, bezplatný proxy server a funkciu „Čo je moja IP“ tiež prostredníctvom ich webových stránok..

Záverečné myšlienky

Po prechode z integrovanej siete Popcorn Time VPN na svoju vlastnú službu VPN sa spoločnosť VPN.ht v oblasti najlepších možností VPN rozhodne presadila. Jej aplikácie sú stále vo fáze testovania, čo znamená, že služba VPN nemusí byť tak bezpečná a súkromná, ako si želáte..

Na záver, VPN.ht určite stojí za to dávať pozor, keď renovujú a inovujú svoje služby a funkcie VPN. Ich nároky sú prinajmenšom pravdivé: k zablokovanému obsahu máte jednoduchý prístup.

Vyskúšajte službu sami kliknutím na tlačidlo nižšie!

Navštívte VPN.ht

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me