SecureVPN


 • stanovenie ceny

  z $ 7,99
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
6.5 z 10

zhrnutie

Naša recenzia SecureVPN odhalila rodiaceho sa poskytovateľa s veľkými úmyslami, ale niektoré obrovské nedostatky týkajúce sa aplikácie Windows a šifrovania. Očakávame, že sa SecureVPN časom zlepší, ale v súčasnosti sa jedná o predraženú sieť VPN, ktorá sa neprináša. Dobre v systéme Android, ale v systéme Windows sa tomu treba vyhnúť!

Rýchle štatistiky

 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  29 Mbps
 • jurisdikcie
  US
 • Súčasné spojenia
  5
 • krajiny
  5

Vlastnosti

SecureVPN zatiaľ nemá veľa serverov na výber. Možnosti sú obmedzené na USA, Holandsko, Luxembursko, Rusko alebo Singapur. To bohužiaľ znamená, že nemôžete predstierať, že ste na miestach ako Austrália, Británia, Južná Amerika a väčšina ďalších. Vzhľadom na cenu je to zlé. Spoločnosť je registrovaná v USA pod jurisdikciou Texan, ale je zvláštne, že má určité spojenie s „Californi (a)“, ako je znázornené v reprodukčných podmienkach zo zmluvných podmienok a zásad ochrany osobných údajov, na ktoré by ste sa určite mali pozrieť. Byť z USA nie je zďaleka ideálne kvôli rozkazom a objednávkam roubíkov.

Nie je okamžite jasné, či SecureVPN má vyhradené alebo zdieľané IP, myslenie je povolené aj napriek tomu, čo je napísané nižšie pre právne účely. To znamená, že problémy s ťažbou dreva zostávajú do určitej miery - o čom sa budeme ďalej venovať ďalej. Kliknutím na odkaz prejdete na SecureVPN. Viac informácií o torrentingu nájdete v našom najlepšom sprievodcovi sieťami VPN pre torrent servery.

Navštívte SecureVPN »

Rýchlosti a výkon

Pri skúšaní rýchlosti pomocou testmy.net som narazil na niektoré komplikácie. Po prvé, rýchlosti neboli dostatočné na vykonanie testu. V skutočnosti jediný úspešný test, ktorý som absolvoval, ukázal rýchlosť v kilobajtoch, zatiaľ čo zvyšok kvôli stránke vypršal. V skutočnosti to znamená, že rýchlosť SecureVPN nestačí na prehliadanie viac ako najjednoduchších webových stránok.

Ešte viac znepokojujúce bolo toto: Snažil som sa spustiť testy rýchlosti na všetkých piatich dostupných serveroch (USA, NL, LX, SA, RU), aby som zistil, že únikový uzol VPN bol vždy nájdený v Texase, takže jediný fungujúci server VPN je v US. To znamená, že ktokoľvek, kto si myslí, že je pripojený kdekoľvek inde, môže byť pre hrubé prekvapenie. Dúfam, že sa táto vážna záležitosť vyrieši čo najskôr.

Ako už bolo povedané, našťastie sa nezistili žiadne úniky DNS - čo je dobré. Vzhľadom na uvedené skutočnosti je však vždy dobré vykonávať pravidelné testy a ubezpečiť sa, že je všetko v poriadku tak, ako by malo byť. Môžete použiť ipleak.net na kontrolu únikov DNS a chyby WebRTC, zatiaľ čo test-ipv6.com hľadá úniky IPv6. K dispozícii je tiež doileak.net, ktorý kombinuje kúsky a kúsky ďalších dvoch testov na zvýšenie pokoja.

Cena a plány

SecureVPN ponúka dve cenové úrovne ako súčasť modelu freemium. Plán zadarmo neumožňuje použitie P2P a má prenos dát 1 GB za mesiac. Umožňuje tiež pripojenie jedného zariadenia k službe VPN v ľubovoľnom čase. Ak sa rozhodnete pre účet Premium okamžite - alebo po skúšobnej dobe - nebudete mať žiadne obmedzenia P2P, neobmedzený prístup k údajom a až 5 pripojení zariadení. To znamená, že môžete pokryť všetky svoje zariadenia alebo zdieľať s rodinou za 7,99 dolárov mesačne alebo 49,99 dolárov za ročný záväzok.

Bezpečné určovanie cien v sieti PVP

Cena určite nie je najúspornejšia, ale je v súlade s väčšinou VPN vyšších koncových zariadení (s touto definíciou trochu závisí od vašich individuálnych preferencií).

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

"Môžeme zhromažďovať a sprístupňovať osobné informácie vrátane vašich údajov o použití vládnym orgánom alebo agentúram vrátane orgánov činných v trestnom konaní na ich žiadosť alebo na základe súdneho príkazu, predvolania alebo iného právneho postupu, ak existuje v dobrej viere presvedčenie, že takýto zber alebo zverejnenie je požadované zákonom."

Vyššie uvedená cenová ponuka spojená so skutočnosťou, že SecureVPN zaznamenáva vaše interné a externé adresy IP, spôsobuje, že sa torrenting javí ako neúčinný pri tejto VPN. SecureVPN tvrdí, že zverejní informácie iba podľa súdnej smernice, čo je znepokojujúce, pretože sa nachádza v USA. Bohužiaľ, šifrovacia súprava presne nezosilňuje dôveru. Predvolená hodnota v mobilných aj stolných aplikáciách je 192 bitov 3DES-EDE3-CBC. Nie je to úsek na označenie zraniteľnosti zastaralého šifrovania DES. Keď sa spája s kľúčmi Diffie-Hellman, je to o niečo lepšie, následne sa znížilo pomocou 192-bitových kľúčov, pričom v bezpečnostnom podnebí zostal vkus najnižšieho spoločného menovateľa. Táto VPN nie je v zásade príliš bezpečná. Opäť platí, že za peniaze, ktoré platíte, je to neúspech.

Jednoduchosť použitia

Webové stránky SecureVPN sú minimalistickou záležitosťou, s odkazmi na oblasť klienta, podporou a výhodami služieb jasne označenými v hornom paneli domovskej stránky. Hneď nižšie je odkaz na "začať" alebo "stiahnite si klienta Windows SecureVPN."

Spodná časť domovskej stránky obsahuje ďalšie odkazy na PP a TOS, ako aj na časté otázky a na sociálne médiá. Súčasťou webovej stránky SecureVPN je aj blog pokrývajúci správy z oblasti bezpečnosti a ochrany súkromia, ako aj aktualizácie služieb a tipy VPN, ako súčasť dobre zaoblenej webovej stránky..

Podpora SecureVPN

Podpora je momentálne obmedzená na otázky založené na lístkoch. Odpovede môžu trvať aj niekoľko dní, čo nie je skvelé. Odpovede, ktoré som dostal, však boli zdvorilé a poučné.

Registrácia do SecureVPN

Registrácia na SecureVPN vyžaduje vaše meno, pracovnú e-mailovú adresu a informácie o kreditnej karte. Potom jednoducho stiahnite aplikáciu, ktorá je pre vás relevantná, a potom postupujte podľa pokynov na inštaláciu. Celý proces trval zhruba desať minút.

Klient VPN VPN protokolu SecureVPN

V súlade s ostatnými aspektmi služby klient VPN so zabezpečenou VPN nie je taký rozsiahly. Z rozbaľovacej ponuky zobrazenej nižšie si môžete vybrať, na ktorý server sa chcete pripojiť. Klepnutím na tlačidlo Pripojiť / Odpojiť sa pripojíte k serveru.

Zdá sa, že pripojenie k akémukoľvek konkrétnemu serveru nespôsobuje žiadne problémy. Neexistujú žiadne ďalšie užitočné (a často štandardné) funkcie, ako napríklad killswitch v prípade výpadku pripojenia, alebo možnosť automatického zavedenia systému na pripojenie k SecureVPN v okamihu, keď je počítač zapnutý. To znamená, že klient SecureVPN je v poriadku, aj keď by to určite malo z nejakej aktualizácie prospech, keď sa pozrieme ďalej v časti Výkon nižšie. Opäť platí, že ide o pomerne tenkého klienta vzhľadom na to, čo platíte.

SecureVPN: Iné platformy

SecureVPN má špecializované aplikácie pre Mac OSX, iOS, Tablety a Android OS, okrem platformy Windows, ktorú sme už predtým pokryli..

SecureVPN pre Android

Klient SecureVPN Android sa veľmi nelíši od verzie počítača. Napodiv sa zdalo, že sa na rozdiel od verzie systému Windows pripojil k správnym serverom. Stále si nie som istý, v čom bol problém s klientom Windows. Dúfajme, že sa to čoskoro vyrieši.

Záverečné myšlienky

SecureVPN upustí od ozdôb nájdených v mnohých ďalších poskytovateľoch, ale to zdanlivo prichádza na úkor robustného šifrovania, ktoré by ste očakávali od špičkového poskytovateľa VPN. Z toho istého dôvodu môže byť minimalistické odvolanie to pravé pre kritériá nákupného modelu niektorých používateľov alebo pre tých, ktorí hľadajú odblokovanie. Táto VPN nefungovala dobre v systéme Windows, ale v systéme Android to bolo v poriadku. Prečo však platiť toľko za niečo také zlé?

Navštívte SecureVPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me