preháňať


 • stanovenie ceny

  z $ 4,95
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
7.8 z 10

zhrnutie

OverPlay je americká spoločnosť VPN so sídlom v Winter Park na Floride. Hoci sa služba nachádza v Spojených štátoch amerických, schvaľuje torrentovanie, pokiaľ sú súbory na stiahnutie iba na osobné použitie.

Okrem prilákania torrenterov bude táto spoločnosť veľmi zaujímavá aj pre tých, ktorí chcú sledovať streamované video, najmä pre tých, ktorí radi používajú Kodi.

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Spojené štáty
 • krajiny
  50

PROS

 • Päťdenná záruka vrátenia peňazí
 • Skvelé pre Kodi
 • P2P povolené
 • Dobré rýchlosti
 • Servery VPN v 45 krajinách

ZÁPORY

 • VPN sa nemôže dostať do Netflix UK alebo BBC

Navštívte OverPlay »

Ceny a plány

Ak sa nachádzate na Kube, Iráne, Líbyi, Severnej Kórei, Sudáne, Sýrii, Nigérii alebo Ghane, nemôžete si predplatiť službu OverPlay. Spoločnosť má inteligentnú službu DNS a stačí sa prihlásiť na odber. Druhý plán kombinuje VPN s inteligentným DNS.

Získate povolenie na tri súčasné spojenia so službou VPN, ale zdieľanie účtu nie je povolené.

Môžete platiť pomocou PayPal alebo kreditných kariet.

Vlastnosti

Funkcie balíka spoločnosti sú:

 • Päťdenná záruka vrátenia peňazí
 • Sedemdesiat serverových umiestnení v 45 krajinách
 • OpenVPN L2TP a PPTP
 • Šifrovanie AES
 • Vlastná aplikácia
 • Žiadne denníky aktivity
 • Povolenie troch súčasných spojení
 • Žiadne limity priepustnosti údajov
 • Hlavný vypínač
 • P2P povolené
 • Inteligentné DNS na streamovanie videa

Sťahovanie P2P je v sieti povolené, pokiaľ je to pre osobné použitie. Spoločnosť nepovoľuje pripojenie k službe prostredníctvom iného systému VPN, prostredníctvom servera Tor alebo z virtuálneho servera, napríklad cloudovej služby.

Overplay má veľké množstvo serverov, ktoré sa nachádzajú v 45 krajinách. Sieť serverov má pobočky v Európe, Ázii, Afrike, Austrálii a Severnej a Južnej Amerike. Americké servery sa nachádzajú v deviatich mestách. Štyri britské mestá sú hostiteľmi serverov Overplay a kanadská sieť zahŕňa Montreal, Toronto a Vancouver. Servery sa nachádzajú v dvoch mestách v Austrálii, Španielsku, Turecku, Rakúsku, Brazílii a Estónsku.

Aj keď v Rusku nie sú žiadne servery, zákazníkom na západe krajiny sú obsluhované blízke miesta v Lotyšsku, Litve, Estónsku, Fínsku a na Ukrajine. Čínski zákazníci sa môžu pripojiť k serverom v Hongkongu a Južnej Kórei.

Toto nie je jedna z najväčších serverových sietí v priemysle, ale je veľmi dobre distribuovaná a je prítomná v krajinách, ktoré mnohé spoločnosti VPN prehliadajú.

Navštívte OverPlay »

zabezpečenia

Aplikácia OverPlay implementuje OpenVPN, čo je protokol VPN, ktorý podporujeme na ProPrivacy.com. Aplikácia ponúka výber šifrovacej sily a tiež vám umožňuje rozhodnúť sa, či použiť postupy TCP alebo metódy UDP.

Protokol o kontrole prenosu je metodika komunikácie, ktorá sa tradične používa na internete. Postupy vytvorenia relácie a kontroly sekvencovania prenosu však spôsobujú oneskorenia, ktoré spomaľujú interaktívne aplikácie, ako sú internetová telefónia a systémy s veľkým objemom, ako napríklad streamovanie videa. Tieto aplikácie lepšie fungujú s protokolom User Datagram Protocol, čo je UDP - veľmi ľahký prenosový protokol, ktorý má veľmi málo postupov.

šifrovanie

Implementácia OverVlay v OpenVPN používa šifrovanie AES. Môžete zvoliť dĺžku kľúča použitého pre túto šifru. Dlhší kľúč vytvára šifrovanie, ktoré je zložitejšie prelomiť. Dlhý šifrovací kľúč však proces šifrovania komplikuje. To vytvára oneskorenie a spája viac času procesora. Niektorí ľudia preto radšej používajú kratší kľúč pre rýchlosť a efektívnosť. Možnosti šifrovania v aplikácii OverPlay sú AES s 256-bitovým kľúčom alebo 128-bitovým kľúčom.

AES vyžaduje, aby odosielateľ aj príjemca šifrovanej správy mali rovnaký šifrovací kľúč. Dôvodom je, že ten istý kľúč šifruje a dešifruje správu. Táto nevyhnutnosť predstavuje potenciálnu slabinu, pretože je potrebné chrániť správy, ktoré distribuujú šifrovací kľúč pre AES. OpenVPN na tento účel používa RSA. RSA je asymetrický systém. Šifrovanie a dešifrovanie sa vykonáva pomocou iného kľúča. Dešifrovací kľúč nie je možné odvodiť zo šifrovacieho kľúča, takže šifrovací kľúč sa môže zverejniť.

OverPlay používa RSA s 2048-bitovým kľúčom. To je typické pre toto odvetvie. Špičkové služby VPN však používajú dlhší kľúč 4096 bitov.

súkromia

Zásady ochrany osobných údajov OverPlay sú veľmi krátke vyhlásenie: "Spoločnosť Overplay, Inc. nezhromažďuje ani neeviduje žiadny prenos ani použitie svojej služby virtuálnej súkromnej siete." Znamená to vyhlásenie, že spoločnosť nevedie záznamy o činnosti. Protokoly o pripojení však môžu byť rovnako odhaľujúce a spoločnosť v tejto kategórii záznamov nepriznáva žiadne pravidlá.

Jednou z ochrany, ktorú majú zákazníci, je, že spoločnosť jasne uvádza, že umožňuje používanie svojej siete na sťahovanie P2P. Toto vyhlásenie vás nebude držať mimo väzenia, ak vás orgány činné v trestnom konaní dokážu vysledovať prostredníctvom prihlásených protokolov o pripojení. Spoločnosť však potenciálne obviňuje spoločnosť ako spolupáchateľov, takže právna čierna diera bude motivovať spoločnosť, aby chránila službu a chránila identitu svojich zákazníkov. Jedinou ochranou je v konečnom dôsledku absencia záznamov, takže dúfajme, že spoločnosť vedie minimálne alebo anonymizované záznamy o pripojení. Neexistuje však žiadna záruka.

podpora

Centrum podpory je prístupné z položky Podpora v hornom menu lokality. Hlavná stránka Centra podpory je obsadená databázou Knowledge Base.

Táto stránka s častými otázkami je dobre usporiadaná a problémy sú usporiadané do kategórií. Každá kategória uvádza najviac päť problémov s odkazom na dlhší zoznam v dolnej časti každej sekcie. V databáze Knowledge Base je prehľadávateľná stránka, ktorá vám pomôže zúžiť články v Centre podpory a nájsť články týkajúce sa vášho problému.

Prístup k kontaktnému formuláru je prostredníctvom odkazu v pravej časti stránky Centra podpory. Toto je jediný kanál, ktorý je k dispozícii na kontaktovanie technickej podpory.

Odpovede na otázky sa doručujú e-mailom. Odpoveď môžete očakávať do pol hodiny od odoslania žiadosti.

Proces

Registrácia

Ak sa chcete prihlásiť na odber OverPlay, musíte prejsť na stránku Ceny alebo kliknúť na jedno z tlačidiel Registrácia na domovskej stránke. Klikni na "Vyberte možnosť Plán" v popise požadovanej služby - buď inteligentnej služby DNS alebo balíka VPN a inteligentných DNS.

Na ďalšej obrazovke sa musíte rozhodnúť, či chcete využiť službu na jeden mesiac alebo jeden rok.

Zadajte svoju e-mailovú adresu a potom vyberte, či chcete platiť kreditnou kartou alebo prostredníctvom služby PayPal. Platobná časť registračného formulára sa rozšíri, len čo vyberiete spôsob platby.

Rozhodol som sa platiť pomocou služby PayPal.

Fáza platby je celkom priamočiara. Ak máte propagačný kód, zadajte ho sem. Tí, ktorí platia kreditnou kartou, musia zadať údaje o karte. Tí, ktorí platia pomocou služby PayPal, musia pokračovať kliknutím na tlačidlo Prihlásiť sa na odber. Po zúčtovaní platby sa zobrazí stránka s poďakovaním. Dôležitým dokumentom v tejto fáze je e-mail, ktorý dostanete na potvrdenie svojho účtu. Ak chcete aktivovať odber, musíte kliknúť na tlačidlo v tomto e-maile.

Tento e-mail obsahuje aj vaše používateľské meno, ktorým je vaša e-mailová adresa, a vygenerované heslo. Toto heslo pre mňa nefungovalo, takže po inštalácii aplikácie musím prejsť do časti Môj účet a zmeniť heslo, aby som mohol získať prístup.

Klient protokolu VPN VPN OverPlay

Po nainštalovaní siete VPN pre Windows zistíte novú skratku na pracovnej ploche. Kliknutím na túto ikonu otvoríte aplikáciu Prehrať.

Pri prvom otvorení aplikácie musíte zadať svoje používateľské meno a heslo.

Keď som vyskúšal službu, nemohol som sa prihlásiť, kým som nešiel do klientskej oblasti webu a nezmenil som heslo z vygenerovaného náhodného reťazca znakov, ktorý mi bol zaslaný v uvítacom e-maile.

Po prvom prihlásení do aplikácie sa už nemusíte znova prihlasovať. Pri ďalších návštevách sa dostanete priamo na hlavnú obrazovku aplikácie. To znamená, pokiaľ sa konkrétne neodhlásite z aplikácie. K funkcii odhlásenia sa dostanete prostredníctvom ikony, ktorá vyzerá ako dvere so šípkou opúšťajúcou vpravo a nachádza sa v hornom okraji aplikácie..

Karta Pripojenie na obrazovke Nastavenia poskytuje prístup k niektorým dôležitým funkciám. Na tejto stránke si môžete vybrať, či sa pre vaše pripojenia majú používať TCP alebo UDP a máte na výber porty - 443 alebo 1194. Na tejto stránke môžete tiež zapnúť prepínač kill. Je to funkcia, ktorá zabráni ostatným aplikáciám v počítači pripojiť sa na internet skôr, ako bude aktívna VPN.

Pred zapnutím VPN musíte urobiť veľké rozhodnutie, keď vyberiete server VPN. Ak sa chcete dostať do zoznamu výberu servera, musíte kliknúť na pole umiestnenia.

Zoznam serverov obsahuje metriky, ktoré ukazujú aktuálne zaťaženie na každom počítači a čas štandardnej spiatočnej správy (ping). Keď stlačíte tlačidlo Uložiť, aktuálne vybraný server sa skopíruje do poľa umiestnenia v hlavnom okne aplikácie. Môžete sa tiež rozhodnúť, či použijete šifrovanie AES s 256-bitovým alebo 128-bitovým kľúčom. Môžete tiež zvoliť, aby sa pri pripojení nemalo šifrovať.

Stlačením tlačidla Pripojiť zapnite sieť VPN. Po vytvorení pripojenia sa tlačidlo Pripojiť zmení na tlačidlo Odpojiť. Uvidíte aj niektoré podrobnosti o stave pripojenia.

V aplikácii nie je čas ani dátový priechod, takže sa nemusíte obávať ponechať VPN zapnuté.

Výkon (testy rýchlosti, DNS, WebRTC a IPv6)

Pripojil som sa k VPN z miesta v Španielsku a použil som aplikáciu OpenVPN s protokolom UDP.

Po pripojení na server v Londýne som sa prihlásil na webe IPLocation.net. Táto stránka skúma päť samostatných databáz miest. V tomto prípade jeden server oznámil, že moja adresa IP sa nachádza v Londýne. Žiadny zo zvyšných štyroch ma tam však neuviedol - dva mi nemohli dať žiadne miesto, jeden ma umiestnil niekde v EÚ a druhý ma umiestnil na Fair Lawn v New Jersey v Spojených štátoch. Pripojil som sa k serveru v New Yorku a znova som sa skontroloval pomocou IPLocation.net. Dva z panela piatich lokalizačných databáz umiestnili moju polohu v New Yorku. Ostatní traja nedokázali povedať, kde som.

Na testovanie únikov IP a DNS som použil ipleak.net a doileak.com. Obaja nahlásili moju polohu ako vo Veľkej Británii. Testy ipleak.net nemohli umiestniť moju polohu a zistiť hovory iba na jeden server DNS, ktorý sa nachádzal v tesnej blízkosti zistenej adresy IP, ktorú tiež nebolo možné umiestniť na geografické miesto. Testy na doileak.com umiestnili IP adresu v USA a zistili volania na servery DNS v USA.

Je to zložitá situácia, pretože ak by hodnotenie doileak.net bolo správne a nebolo by možné zistiť moju polohu, táto situácia by pre mňa sťažovala prístup k obmedzeným službám. Keby bol web doileak.com správny, moje pripojenie k serveru v Londýne by ma nedostalo do služieb streamovania videa vo Veľkej Británii. Neexistovali však žiadne úniky IP, ktoré by rozdávali moje skutočné miesto, a v Španielsku sa neuskutočnili žiadne hovory na servery DNS, ktoré by upozorňovali na používanie služby maskovania identity..

Streamovacie služby

Počas používania služby OverPlay VPN som testoval prístup k zahraničným streamovacím službám. Išlo o streamingové služby vo Veľkej Británii a USA, ktoré by mi inak neumožnili prístup k videám zo Španielska.

Bohužiaľ, server BBC si všimol, že som nebol vo Veľkej Británii a odmietol ma nechať sledovať jeho predstavenia. Rozbočovač ITV a kanál 4 mali menej prísne kontroly polohy a vďaka môjmu prepojeniu cez funkciu Prehrávanie som mohol na týchto stránkach sledovať videá. Netflix UK má rozsiahle postupy zisťovania polohy a tiež kontroluje žiadosti o dôkazy o aktivite VPN. Táto stránka by mi nepriniesla videá, keď som bol pripojený zo Španielska cez server OverPlay v Londýne.

Keď som sa pripojil k serveru OverPlay v Miami, bol som schopný sledovať videá na Netflixe. ABC si všimol VPN, ale NBC ma nechal pozerať.

Cez Kodi som sa pokúsil o prístup k Netflixu a iným geo-obmedzeným videom. Zaujímalo ma najmä to, či mi VPN umožní prístup k kanálom BBC cez Kodi.

Nebol som schopný pristupovať k videám ani cez Netflix UK ani Netflix USA cez Kodi pomocou serverov VPN OverPlay v Londýne a New Yorku. Londýnsky server mi umožnil prístup k živému prúdu BBC One a BBC 2 prostredníctvom doplnku TVPlayer v Kodi.

Ďalšie platformy

Vlastná aplikácia Prehrať je k dispozícii pre počítače so systémom Windows. Používatelia zariadení Windows sa môžu tiež rozhodnúť pripojiť k službe pomocou protokolov VPN PPTP a L2TP VPN. Tieto spojenia je potrebné nastaviť ručne.

Používatelia Mac OS X môžu nainštalovať vlastného klienta OpenVPN alebo použiť aplikáciu Tunnelblick na prístup k službe OpenVPN. L2TP a PPTP je možné nastaviť aj ručne. Tieto možnosti sú rovnaké pre Mac VPN s výnimkou, že PPTP nie je k dispozícii.

Zariadenia VPN pre Android a zariadenia iOS VPN majú prístup k sieti VPN pomocou protokolov L2TP a PPTP, ale tieto pripojenia je potrebné nastaviť ručne..

OpenVPN je možné nastaviť na smerovačoch DD-WRT a Tomato.

Ďalšie služby

Inteligentná služba DNS je hlavným produktom spoločnosti OverPlay. Keď sa prihlásite na odber VPN, získate tiež prístup k inteligentnej službe DNS. Inteligentné systémy DNS niekedy majú väčší úspech pri obchádzaní obmedzení geografického umiestnenia na webových stránkach ako VPN. Inteligentné systémy DNS však nezahŕňajú šifrovanie a ochranu identity, ktoré ponúkajú siete VPN. Inteligentná služba DNS vám pri sťahovaní pomocou sietí P2P neponúka ochranu. Nie sú príliš účinné pri obchádzaní vládnych kontrol prístupu na internet, ako sú napríklad kontroly v Číne, Iráne a Saudskej Arábii..

V závislosti od vašich okolností sa môže stať, že budete niekedy dobre používať VPN a inteligentný DNS v iných situáciách.

Ak chcete používať inteligentný server DNS, musíte zmeniť nastavenia servera DNS pre bežný internetový adaptér. Toto je jednoduchá úloha a na stránke sú obsiahle pokyny, ktoré vás prevedú touto úlohou. Potom sa musíte prihlásiť do klientskej oblasti webovej stránky OverPlay. Banner na karte Smart DNS vám oznámi, že váš počítač nie je nastavený. Klikni na "Skontroluj znova" link. Keď sa banner zmení na zelenú, inteligentný systém DNS je na svojom mieste.

Karta Smart DNS v klientskej oblasti má vynikajúcu funkciu, ktorá vám umožňuje vybrať umiestnenie na prístup na rôzne weby. Toto zariadenie rieši jeden z veľkých problémov s inteligentnými pomocnými programami DNS - niektoré weby, napríklad Netflix, majú jednu univerzálnu webovú adresu. Inteligentné systémy DNS selektívne presmerujú vašu komunikáciu na servery proxy v rôznych krajinách podľa webových stránok, ktoré chcete navštíviť. Ak ste v Nemecku a chcete sledovať videá na webovej stránke BBC, inteligentný server DNS pošle žiadosť prostredníctvom servera vo Veľkej Británii. Ak chcete navštíviť webovú stránku ABC, inteligentný server DNS presmeruje túto komunikáciu cez server proxy v USA. Nemusíte nominovať krajinu, pretože inteligentný systém DNS sa o všetko postará za vás.

Výber umiestnenia na stránke Smart DNS na webovej stránke OverPlay sa stará o tých málo okolností, keď inteligentný systém DNS nemôže vedieť, v ktorej krajine sa musíte nachádzať. Príkladom je Netflix. Ak ste v Nemecku a chcete získať prístup k sieti Netflix, inteligentný systém DNS pravdepodobne nevie, ktorý výber krajiny je, pretože sieť Netflix.com umožňuje prístup k videostreamom v každej krajine na svete s výnimkou Severnej Kórey a Sýrie. Vo výbere umiestnení ste nastavili preferované umiestnenie pre Netflix a inteligentný systém DNS OverPlay presmeruje vaše požiadavky prostredníctvom servera v krajine, ktorú ste navrhli..

Testoval som prístup k geograficky obmedzeným službám streamovania videa pomocou inteligentnej služby DNS OverPlay a priniesol lepšie výsledky ako VPN. S inteligentným serverom DNS som mohol sledovať videá na webových stránkach britských televíznych staníc BBC, ITV a Channel 4. Tiež som sa mohol dostať do Netflixu vo Veľkej Británii, pretože som túto krajinu nominoval do siete Netflix na výbere polohy na webovej stránke OverPlay. Potom som zmenil toto nastavenie na USA a získal som prístup do Netflix USA jednoduchým zadaním tej istej webovej adresy ako predtým, keď som sa dostal do britskej verzie služby. Tiež som sa mohol dostať na americké webové stránky ABC a NBC, s ktorými mi VPN nemohla pomôcť.

Inteligentná sieť VPN v Kodi nefungovala tak dobre. Aj keď ma to priviedlo na každý kanál s obmedzeným geografickým obmedzením, ktorý som vyskúšal, bola tu iba jedna výnimka. Nepodarilo sa ma dostať do Netflixu ani pre Spojené kráľovstvo, ani USA cez Kodi.

Záver kontroly prekrytia

Páčilo sa mi používanie aplikácie OverPlay. Úroveň detailov v rozhraní je práve taká, aby vám poskytla kontrolu nad atribútmi VPN bez toho, aby ste museli používať kurz sieťovej technológie. Informácie uvedené v zozname výberu serverov sú tiež skvelé, najmä v krajinách, v ktorých spoločnosť prevádzkuje servery na mnohých miestach.

Služba nezahŕňa zariadenie na okamžité priame rozhovory na komunikáciu s tímom podpory zákazníkov. Moje otázky sa však riešili rýchlo a kompetentne.

mal som rád

 • Päťdňová bezplatná skúšobná verzia
 • Prijíma PayPal
 • Dobré pre Kodi
 • P2P povolené
 • Kompetentná inteligentná služba DNS

Nebol som si tým istý

 • Žiadny online chat na podporu

nenávidel som

 • Nemožno sa dostať do Netflixu na Kodi

OverPlay ponúka dobrú kombináciu inteligentného DNS a VPN. Pri používaní typický užívateľ vytvorí rutiny, aby rozhodol, kedy používať VPN a kedy používať inteligentný DNS. Tento balík vám poskytne bezpečnosť a ochranu, keď ju budete potrebovať, a agilitu na internete vo všetkých ostatných prípadoch.

Navštívte OverPlay »

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me