ExpressVPN


 • stanovenie ceny

  z $ 6,67
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • Android

  • iOS

  • windows

  • MacOS

  • linux
 • odblokuje:


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

ExpressVPN bol tento rok ocenený cenou Editor's Choice Award za ceny ProPrivacy.com Awards, ktorá sa tento rok konala v Las Vegas. Tento poskytovateľ vedie takmer desať rokov na trhu a posúva hranice toho, čo zákazníci od služby VPN môžu očakávať. Zainteresovaní ochrancovia súkromia online, neustále inovujú a zapôsobia na používateľov a sledovateľov odvetvia so zameraním na detaily a profesionalitu..

Naše celkové skóre pre ExpressVPN je:

ProPrivacy.com skóre
9.1 z 10

zhrnutie

Pevné všestranné zariadenie. Zaškrtávajú všetky správne políčka, pričom jedinou skutočnou výzvou je ich cena, ktorú ostatní v teréne využívajú, aby využili svoju výhodu. Napriek tomu Express VPN stojí na sľube, že bude prémiovým produktom hodným prémiovej ceny ... niečo, čo sa bližšie pozrieme nižšie!

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Britské Panenské ostrovy
 • Súčasné spojenia
  5
 • krajiny
  94
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  82.77 Mbps

Recenzia videa

V našej praktickej kontrole videa ExpressVPN sa pozrieme na niektoré z ich výhod a nevýhod.

Podrobnejšie informácie nájdete v našom porovnávaní NordVPN vs ExpressVPN vedľa seba alebo v našom porovnaní CyberGhost vs ExpressVPN..

cena

Garancia vrátenia peňazí

Všetky naše schválené siete VPN prichádzajú s bezproblémovou zárukou vrátenia peňazí. Ak si kúpite niektorú z odporúčaných sietí VPN cez ProPrivacy.com a snažíte sa získať vrátenie prostriedkov, kontaktujte nás a my urobíme maximum, aby sme vám pomohli získať peniaze späť.

Koľko stojí ExpressVPN?

Nižšie je uvedený celý rad balíkov ExpressVPN s najväčšou hodnotou zistenou v ich 12-mesačnom pláne, ktorý s 3-mesačnou bezplatnou platbou (čo je 15 mesačné predplatné) stojí rozumných 6,67 $ mesačne (zaplatené vopred 99,95 USD). ExpressVPN neponúka bezplatnú skúšobnú verziu * ako takú, ale ponúka veľmi veľkorysú 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. A na rozdiel od niektorých spoločností tam nie sú žiadne úlovky, na ktoré by ste si dali dávať pozor. Zrušte kedykoľvek do 30 dní a peniaze dostanete späť. Nevyžaduje sa žiadne vysvetlenie.

12 mesiacov

Platiť za rok & ušetriť 49%

48% zľava

$ 6,67
za mesiac

6 mesiacov

$ 9,99
za mesiac

1 mesiac

$ 12,95
za mesiac

* Pre mobilných používateľov je k dispozícii bezplatná skúšobná verzia - sedem dní pre používateľov VPN v systéme iOS a jeden deň pre aplikáciu Android VPN - podľa štandardných pravidiel Apple Store a Google Play Store.

Za zmienku tiež stojí, že ExpressVPN ponúka celkom pekný program sprostredkovania. Presvedčte priateľa, aby sa zaregistroval, a vy obaja dostanete 30 dní zadarmo.

Podporované platobné platformy


Visa / MasterCard


Amex


kryptomena

ExpressVPN prijíma platby prostredníctvom kreditných / debetných kariet, PayPal a bitcoinov. Spolupracuje tiež so spoločnosťou Paymentwall, aby akceptovala množstvo temnejších medzinárodných platobných možností.

Rýchlosť a výkon

Prehľad nášho vedeckého systému testovania rýchlosti nájdete v časti Správanie rýchlosti VPN hotovo. V čase písania správy ExpresVPN prevyšuje našu váženú rýchlosť testovacej tabuľky s fantastickým priemerným výkonom sťahovania a solídnymi výsledkami maximálnej rýchlosti burst.

Čas vyhľadávania DNS je dobrým meradlom toho, ako rýchlo používatelia vnímajú svoje pripojenie. Rýchlejší čas vyhľadávania = rýchlejšie načítanie webovej stránky. ExpressVPN neporušuje záznamy, ale v tomto teste dosahuje vynikajúce skóre. Časy pripojenia ExpressVPN sú podobne pozoruhodné.

Pointa je, že ExpressVPN je v súčasnosti najrýchlejšou službou VPN v našich knihách. Tak dobrá show.

Skúšky tesnosti

SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 82,77
Zistil sa únik IPv6?
Bol zistený únik WebRTC?
Zistil sa únik IPv4?
Dátové limity
Limity šírky pásma
SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 284,91

Nezistili sme bežné úniky DNS, ale naša adresa IPv6 bola prostredníctvom systému WebRTC uniknutá v systéme Windows aj v systéme MacOS. Ak máte to šťastie, že môžete používať poskytovateľa internetových služieb, ktorý ponúka pripojenie IPv6, mali by ste vo svojom systéme zakázať protokol IPv6 (pozrite voliteľnú časť pre každý operačný systém uvedený v časti Zmena nastavení DNS) alebo vo webovom prehliadači vypnite WebRTC. Problém môžu vyriešiť aj doplnky prehliadača ExpressVPN pre prehliadače Chrome a Firefox.

Upozorňujeme, že IP adresy RFC na súkromné ​​použitie sú iba miestne adresy IP. Nemôžu sa použiť na identifikáciu jednotlivca, a preto nepredstavujú únik IP.

Expressvpn únik

Odblokuje ExpressVPN Netflix?

Netflix
iPlayer
Amazon Prime
Hulu

Stručne povedané, áno. Funkcia Smart DNS ExpressVPN má veľa výhod v porovnaní s využívaním VPN na streamovanie a tiež poskytuje veľkú zálohu, ak sú jej bežné adresy IP VPN blokované službami. Pre väčšinu ľudí je však oveľa jednoduchšie zapnúť bežnú sieť VPN. Preto je dobré vedieť, že Express VPN odblokuje mnoho hlavných platforiem streamovania. Môžete teda odblokovať US Netflix a ľahko sledovať BBC iPlayer v zahraničí. Táto sieť VPN vám tiež umožní odblokovať službu YouTube a získať prístup k videám, ktoré sú vo vašej oblasti obmedzené.

Odblokovanie takýchto služieb je vždy hrou mačka a myš a čitatelia občas hlásia, že k nim nemajú prístup pomocou ExpressVPN. V tomto prípade je služba Smart DNS veľkým nedostatkom a služba ExpressVPN vždy problém vyrieši najneskôr do jedného alebo dvoch dní. Ak máte problémy (a tiež nám to hovoríte v komentároch nižšie - prosím!), Podpora 24/7 live chatu bude často schopná odporučiť konkrétny server, ktorý funguje..

Jednoduchosť použitia

Vlastné aplikácie VPN sú k dispozícii pre systémy Windows, MacOS, Android a iOS. K dispozícii je aj vlastná aplikácia pre systém Linux. Toto je iba príkazový riadok terminálu, ale zahŕňa ochranu proti úniku DNS.

Táto webová stránka obsahuje veľa sprievodcov nastavením pre širokú škálu zariadení a platforiem. Okrem toho sú od FlashRouters k dispozícii vopred nakonfigurované smerovače ExpressVPN. Používajú vlastný firmvér vyvinutý spoločnosťou ExpressVPN a sú vybavené ochranou proti úniku DNS a rozdeleným tunelovaním pre pripojené zariadenia.

Novinkami v zostave aplikácií ExpressVPN sú doplnky prehliadača pre prehliadače Chrome a Firefox (iba pre systémy Windows a MacOS)..

Registrácia

Registrácia na ExpressVPN je dosť jednoduchá. Jedinou požadovanou informáciou okrem platobných údajov je platná e-mailová adresa. Nič vám nebráni používať jednorazovú e-mailovú adresu. A pretože ExpressVPN akceptuje platbu v bitcoinoch, je možné sa registrovať anonymne, ak sa bude postupovať opatrne. Nezabudnite však, že ak sa zaregistrujete a zaplatíte, ExpressVPN bude poznať vašu skutočnú IP adresu.

Po registrácii dostanete uvítací e-mail, ktorý obsahuje množstvo užitočných odkazov na nastavenie služby.

Klient ExpressVPN Windows

ExpressVPN sa špecializuje na to, aby jeho služby boli ľahko použiteľné a čo najpríjemnejšie pre laikov. Jedným z vrások je, že musíte zadať jedinečný aktivačný kód. Toto je k dispozícii na stránke predplatného na webovej stránke ExpressVPN.

Po inštalácii stačí vybrať miesto a stlačiť veľké priateľské tlačidlo Pripojiť!

Ak sa však chcete hlbšie ponoriť, klient ExpressVPN obsahuje niekoľko výkonných funkcií. To zahŕňa prepínač zabíjania na báze brány firewall a ochranu pred únikom DNS. Základný klient však nechráni pred únikmi WebRTC IPv6.

K dispozícii sú rôzne protokoly VPN. Rád by som si želal, aby sa PPTP vzhľadom na to, že je neistý, neponúkal, ale aspoň vás ExpressVPN jasne upozorní na tento problém..

Klient Windows sa teda veľmi ľahko používa, ale je vybavený výkonnými funkciami, ktoré sú skutočne užitočné.

Klient Mac OS X / Mac OS

Posledné zmeny v klientovi Windows znamenajú, že teraz zodpovedá vzhľadu klienta Mac.

Obaja klienti ponúkajú rovnakú funkcionalitu. To je skvelé, pretože používatelia počítačov Mac často dostávajú na kratší koniec palicu, pokiaľ ide o funkcie.

Aplikácia pre Android

Táto sieť VPN je k dispozícii pre Android 4.2+ a je ju možné nainštalovať z obchodu Google Play alebo ju stiahnuť priamo ako súbor .apk. Toto je skvelá správa pre súkromných hláv spoločnosti Google.

Aplikácia má rovnaké estetické vlastnosti ako jej súrodenci na ploche a podobne sa ľahko používa.

Tento recenzent nepoužíva systém iOS, ale zdá sa, že aplikácia je viac-menej identická s aplikáciou pre Android. A na rozdiel od mnohých vlastných aplikácií pre iOS VPN je OpenVPN plne podporovaná.

Rozšírenia prehľadávača

Na rozdiel od väčšiny takýchto rozšírení nejde o servery proxy iba pre prehľadávače. Namiesto toho sú front-endom úplného desktopového softvéru, ktorý musí byť tiež nainštalovaný.

To znamená, že keď je sieť VPN zapnutá pomocou rozšírenia prehľadávača, celý počítač je chránený sieťou VPN. Primárne výhody používania rozšírení prehľadávača oproti používaniu úplného klienta VPN sú pohodlie a že poskytujú úplnú ochranu WebRTC.

Zákaznícky servis

Dĺžka záruky vrátenia peňazí 30
Skúška zadarmo žiadny
Garancia vrátenia peňazí
24-hodinová podpora
Live chat

podpora

ExpressVPN si z veľkej časti vybudoval svoju reputáciu na úrovni podpory, ktorú poskytuje zákazníkom. Okamžitá podpora 24/7/365 je k dispozícii prostredníctvom živého chatu alebo prostredníctvom e-mailového systému s zaškrtnutým textom.

Ako sa dalo očakávať, personál prvej línie nie je všetko technické detské deti. Aj napriek zložitejším otázkam ma však vždy dokázali upozorniť na relevantné zdroje alebo na moje otázky odpovedať dobre po rýchlej konzultácii s ostatnými zamestnancami..

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

DNS s vlastným hostiteľom / proxy Áno
Hlavný vypínač
Zatemnenie (utajenie)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana pred únikom WebRTC

jurisdikcie

ExpressVPN má sídlo na Britských Panenských ostrovoch (BVI), čo je britské zámorské územie. BVI reguluje svoje vnútorné záležitosti a nemá žiadne povinné zákony o uchovávaní údajov.

Keďže však patrí do jurisdikcie a suverenity vlády Spojeného kráľovstva, zdá sa rozumné predpokladať, že Spojené kráľovstvo by mohlo vyvíjať tlak na vládu a podniky BVI. Takže (a to je niečo z hádania, pretože právna situácia je veľmi zahmlená), že sídlo v BVI je pravdepodobne bezpečnejšie ako sídlo v krajine štrnástich očí, ale nie je to ideálne.

Zásady protokolovania

ExpressVPN neuchováva protokoly použitia; uchováva však niektoré (pomerne minimálne) denníky pripojenia:

„Za účelom zlepšenia alokácie sieťových prostriedkov zaznamenávame súhrnné objemy prenosu dát a výber umiestnenia servera, z ktorých ani jeden nie je údajovým bodom, ktorý môže v rámci vyšetrovania identifikovať konkrétneho používateľa. Môžeme zhromažďovať nasledujúce informácie: dátumy (nie časy) pri pripojení k našej službe, výber umiestnenia servera a celkové množstvo prenesených údajov za deň. “

okrem toho,

„Náš softvér môže odosielať diagnostické údaje poskytovateľovi analytických služieb tretích strán za účelom identifikácie chýb pripojenia a možných chýb v našej aplikácii. Zhromaždené informácie sú druhovej povahy a neobsahujú informácie umožňujúce identifikáciu osôb. “

Táto posledná časť je dôležitá. ExpressVPN uchováva denníky iba v súhrnnej forme. To znamená, že minimálne množstvo informácií zhromaždených na účely riešenia problémov nie je spojené s IP adresami jednotlivých zákazníkov.

Technológia TrustedServer

Vo veľmi inovatívnom pohybe servery ExpressVPN bežia výlučne v pamäti RAM, aby sa zabezpečilo, že pri reštarte servera na pevných diskoch nezostanú údaje. Tým sa tiež zabráni pretrvávajúcim potenciálnym narušiteľom na stroji. Pri každom spustení servera sa zavádza systém z pevného disku určeného na čítanie, ktorý obsahuje statický obraz použitého softvéru, ktorý sa načíta ako jeden blok. Zmierňuje to proti akejkoľvek forme úniku alebo neoprávnenej manipulácie s údajmi a zabezpečuje konzistentnosť v sieti, pretože každý počítač pracuje vždy s rovnakým softvérom..

Táto konzistentnosť zvyšuje bezpečnosť, pretože ExpressVPN si môže byť istý, že všetky jeho servery používajú najaktuálnejší softvér, keď je zapnutý, čím sa minimalizuje riziko zraniteľnosti alebo nesprávnej konfigurácie.

Protokoly a šifrovanie

L2TP / IPSec
SSTP
IKEv2
OpenVPN
PPTP

ExpressVPN podporuje väčšinu protokolov VPN, vrátane OpenVPN (TCP a UDP), SSTP, L2TP / IPsec a PPTP. Pre OpenVPN (náš odporúčaný protokol) používa nasledujúce nastavenia šifrovania:

Dátový kanál: Šifra AES-256-CBC s overením údajov HMAC SHA-256.

Riadiaci kanál: Šifra AES-256-GCM s šifrovaním handshake RSA-384 a autentifikáciou údajov HMAC SHA-256. Perfektné utajenie vpred poskytuje výmena kľúčov DH-2048 Diffie-Hellman.

Toto je veľmi silné nastavenie OpenVPN.

Alebo sa len pozrite na túto zaujímavú grafiku v recenzii ExpressVPN na webovej stránke Comparitech.com, ktorá presne vysvetľuje, ako dlho trvá prerušenie šifrovania..

Bezpečnostné funkcie

Windows aj MacOS a klienti majú ochranu proti úniku IPv4 a IPv6, hoci, ako sme videli, používatelia IPv6 by mali podniknúť ďalšie kroky, aby zabránili únikom WebRTC IPv6. Napríklad inštalácia doplnkov prehliadača ExpessVPN. Požiadavky DNS sú spracovávané servermi ExpressVPN, ktoré sú hostiteľmi hostiteľa, kvôli maximálnemu súkromiu. Klienti pre stolné počítače tiež obsahujú prepínač zabíjania na báze brány firewall, aby sa zabezpečilo, že v prípade výpadku siete VPN nebude vaša adresa IP odkrytá.

ExpressVPN ponuky "stealth servery" sa nachádza v Hongkongu. Sú špeciálne navrhnuté tak, aby porazili cenzúru v Číne, ale mali by byť užitočné všade tam, kde sú blokované siete VPN. ExpressVPN je pochopiteľne opatrný, ako tieto servery vlastne fungujú. Ale zo správ, ktoré dostávame, fungujú dobre. Nezabudnite, že ak sa silná vláda aktívne snaží bojovať proti takýmto technológiám, nemôže byť 100% zaručená.

Vlastnosti

Čo vlastne získavate za túto prémiovú cenu (v porovnaní s ostatnými na trhu)?

Zákazníci majú teraz možnosť pripojiť až päť zariadení súčasne, čo by malo byť pre náročnejších používateľov viac ako dosť. ExpressVPN bol priekopníkom koncepcie odbornej podpory zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni a v tomto ohľade je naďalej lídrom. Torrenting je povolený na všetkých VPN serveroch s Express, aj keď hardcore sťahovačom môže chýbať možnosť portovania vpred cez VPN NAT firewall.

Ako je bežné u väčších poskytovateľov, ktorí ponúkajú veľké množstvo serverových umiestnení, ExpressVPN používa kombináciu holých kovových a virtuálnych serverov. Pre veľkú väčšinu používateľov nie sú virtuálne servery problém, ale uprednostnili by sme, keby ExpressVPN jasne označil, ktoré servery sú ktoré. Umožnilo by to zákazníkom vážne sa zaoberať ochranou súkromia, aby sa mohli informovane rozhodnúť, ktoré servery majú používať.

Okrem online podpory pre širokú škálu smerovačov ponúka ExpressVPN aj rad predkonfigurovaných routerov ExpressVPN cez FlashRouters. Používajú vlastný firmvér vyvinutý spoločnosťou ExpressVPN a sú vybavené ochranou proti úniku DNS a rozdeleným tunelovaním pre pripojené zariadenia.

Okrem vyššie uvedených štandardných funkcií ExpressVPN ponúka aj niekoľko nestandardných doplnkov, ktoré pridávajú veľkú hodnotu k už plnohodnotnému balíku....

Inteligentné DNS

Inteligentný server DNS je technológia používaná na geo-spoofing vašej polohy. To je veľmi užitočné pre prístup k streamovacím službám, ako sú napríklad US Netflix a BBC iPlayer, ktoré sú blokované geo-blokami. Funguje tak, že vyrieši vaše požiadavky DNS na určenom mieste a oproti VPN má nasledujúce výhody:

 • Musí byť rýchlejšia, pretože nevyžaduje šifrovanie / dešifrovanie. To znamená menej problémov s vyrovnávaním.
 • Môže sa používať s akýmkoľvek zariadením podporujúcim internet, vrátane mnohých zariadení, ktoré nemôžu prevádzkovať softvér VPN. Napríklad inteligentné televízory, herné konzoly a zariadenia Roku.
 • Je menej pravdepodobné, že bude blokovaný službami, ktoré sa snažia zakázať používateľom VPN (hoci to nie je možné zaručiť).

Na druhú stranu, inteligentný DNS nerobí nič pre zlepšenie vášho súkromia alebo bezpečnosti.

Všetci zákazníci ExpressVPN získajú plný prístup k svojim VPN aj inteligentným DNS službám.

ExpressVPN Smart DNS pre nás pri vykonávaní tejto kontroly odblokoval aplikácie US Netflix aj BBC iPlayer.

Webová adresa .onion Tor

Niekedy najťažšia vec na porážke cenzúry pomocou VPN je vlastne dostať sa na webovú stránku poskytovateľa VPN, takže sa môžete zaregistrovať pre službu a stiahnuť si jej softvér. ExpressVPN má pre to riešenie!

Do panela s adresou prehliadača Tor napíšte http://expressobutiolem.onion a navštívte temné webové zrkadlo Tor Hidden Services na webovej stránke ExpressVPN. Použitie adresy .onion znemožňuje cenzúru webových stránok.

Výber portu
Preposielanie portov
Súčasné spojenia 5
Celkový počet serverov 2000
krajiny 94
Podpora smerovača
Podporované smerovače Asus RT-AC56R, Asus RT-AC56S, Asus RT-AC56U, Asus RT-AC68U, Asus RT-AC87U, Linksys EA6200, Linksys WRT1200AC, Linksys WRT1900AC 13J2, Linksys WRT1900ACS, Linksys WRT3AC, Netys, NetRow, R7000
Holé kovové alebo virtuálne servery Kombinácia
torrenting

Dodávaný s prenosnými počítačmi HP

Od septembra 2019 spoločnosť ExpressVPN s potešením oznamuje, že uzavrela dohodu so spoločnosťou HP s cieľom ponúknuť novým kupujúcim notebookov HP vrátane vlajkovej lode Specter x360 13, 30-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie služby.

ExpressVPN s potešením konštatuje, že dohoda zahŕňa "hlboká integrácia produktu," čo znamená, že dokážeme určiť, že aplikácia je pripnutá na panel úloh.

Toto je nepochybne marketingový prevrat pre ExpressVPN a možno vítaný úvod do sveta VPN pre nových zákazníkov spoločnosti HP. Iní však nemusia oceniť potrebu odinštalovať ďalší nechcený softvér.

Dodávaný s počítačmi Dynabook

Rok od predstavenia svojho rebrandu od spoločnosti Toshiba Client Solutions, Dynabook spoločne oznámila partnerstvo s ExpressVPN v januári 2020 - prvé pre výrobcu PC.

Produkty Dynabook budú teraz dodávané s bezplatnou 30-dňovou skúšobnou verziou pre službu VPN v nádeji, že sa ochrana súkromia stane bežnou, počnúc novým satelitom Pro L50 a nakoniec sa rozšíri na všetky budúce modely..

Podobne ako partnerstvo ExpressVPN so spoločnosťou HP, aj toto je dvojsečný meč. Aj keď predstaví nezasvätených do sveta VPN, ide o ten správny rad stať sa bloatwarom pre tých, ktorí o to nemajú záujem. Spoločnosť už navyše ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že táto ponuka vyniká tým, ktorí už túto službu poznajú..

Záverečné myšlienky

ExpressVPN ponúka plne vybavené a vysoko leštené služby, ktoré vychádzajú z profesionality. Jeho vynikajúci zákaznícky servis, ľahko použiteľný softvér a veľkorysá 30-dňová záruka vrátenia peňazí boli vždy veľkým prínosom.

S potešením môžem povedať, že technická bezpečnosť ExpressVPN sa teraz zhoduje s profesionalitou, ktorú ukazuje, aby bola služba čo najpríjemnejšia pre používateľa. Šifrovanie je skutočne vynikajúce, vďaka čomu je vynikajúci výkon ExpressVPN ešte výraznejší.

Minimálne súhrnné protokoly pripojení, ktoré vedie ExpressVPN, sa môžu týkať puristov na ochranu osobných údajov, ale skutočne predstavujú veľmi malé riziko pre vaše súkromie..

Vrhnite vynikajúcu inteligentnú službu DNS, servery proti cenzúre a veľmi štedrý sprostredkovací program a myslím si, že je spravodlivé povedať, že ExpressVPN je vedúcou službou na trhu VPN, ktorá je na samom vrchole svojej hry..

Takže prémiový produkt si zaslúži prémiovú cenu? Myslíme si to - áno! Ak beriete svoje súkromie vážne a chcete voľný prístup na internet (ako to bolo zamýšľané!), Veríme, že za menej ako 7 dolárov mesačne Express VPN stojí za svoje peniaze.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me