Blockless


 • stanovenie ceny

  z $ 4,16
  / mesiac

UPDATE: Nezdá sa, že by Blockless v súčasnosti prijímal nových zákazníkov.

ProPrivacy.com skóre
4.5 z 10

zhrnutie

Blockless je poskytovateľ služby SmartDNS v Kanade, ktorého cieľom je priniesť vám veľkú rýchlosť streamovania s jednoduchosťou použitia. Aj keď existuje niekoľko problematických vecí, celkovo poskytujú dobrú hodnotu za peniaze.

Vlastnosti

Základňa Blockless v Kanade je hlavnou činnosťou okolo služby SmartDNS, preto o nej budeme najskôr diskutovať. Poskytujú dobre zaokrúhlenú podporu a nastavenie a ako je uvedené nižšie, prakticky nedochádza k žiadnym stratám rýchlosti. Poskytuje vynikajúcu službu, ak chcete byť neustále pripojení k streamingovej službe, hoci (podobne ako väčšina ostatných SmartDNS) to môže byť trochu nepríjemné, ak si prajete, aby sa naďalej menili vaše štandardné nastavenia a vlastnosti internetu. Služba SmartVPN (ktorú odporúčajú, keď ste na cestách) pomáha obísť vyššie uvedené problémy, ale nanešťastie to vždy nefunguje - problémy sa však zdajú vyhradené pre iPlayer BBC. Našťastie pre službu Blockless ich služba Hulu zatiaľ neblokovala (podobne ako u mnohých iných poskytovateľov) a ak hľadáte sieť VPN pre Netflix, Pandora atď., Je to dobrá voľba. Služba Blockless umožňuje streamovanie zo 17 rôznych krajín. Hoci neexistujú žiadne ázijské alebo africké spojenia, tieto miesta boli jasne premyslené a sú to krajiny, z ktorých sú založené a dostupné hlavné streamingové služby. Umožňujú použitie jednej IP adresy pre službu SmartDNS a 1 pripojenie pre ich SmartVPN.

Rýchlosť a výkon

Dali sme Blockless náš štandardný test výkonnosti, aby sme zistili, ako to vyzerá. Nie je prekvapením, že pri spojení SmartDNS alebo PPTP nedošlo takmer k žiadnym stratám rýchlosti. Pokiaľ ide o test IP, vždy sme získali vlastnú IP, pretože v žiadnom systéme nie je implementovaná žiadna bezpečnosť. Výsledky DNS neboli presne také, aké sme očakávali, pretože väčšinou smerovali do USA / Kanady a Nemecka, ale služba a ich systém fungovali, takže sa tým nemusíme obávať.

cena

1 mesiac

$ 4,16
za mesiac

Rovnako ako každá iná sieť VPN, aj tu poskytuje Blockless tri rôzne programy. Čím dlhšie sa zaregistrujete, zvyšujú sa cenové zľavy. V porovnaní s tradičnou službou VPN sú lacné, avšak v porovnaní s službami SmartDNS a streamingovými službami [ich cieľový trh] sú za podobné ceny. Mierne otravne tieto informácie nezobrazia, kým sa neprihlásite k účtu. Keď sa zaregistrujete, dostanete aj 7-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu (bez toho, aby ste museli zadávať žiadne údaje o kreditnej karte), ktorá sa môže predĺžiť na 10, ak sa vám na Facebooku páči.

Podporované platobné platformy

Zákaznícky servis

Blockless má dva druhy podpory: FAQ a podporu vstupeniek. Ich FAQ sa týka základných tém, zatiaľ čo podpora vstupeniek je k dispozícii na riešenie zložitejších problémov. Podpora lístkov odpovedala v primeranom čase a zdala sa byť informovaná a priateľská. Bohužiaľ sa im nepodarilo vyriešiť náš problém so systémom SmartVPN, ale nebudeme proti nim čeliť, pretože sa snažili čo najlepšie a nakoniec to bola chyba vývojárov, a nie podporné tímy..

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Keďže program Blockless je zameraný na poskytovanie vysoko kvalitného streamovania a používa technológiu SmartDNS, neposkytuje veľa z hľadiska bezpečnosti, ale chápe to a na to nemá žiadne nároky - čo je skvelé. Ich SmartDNS neposkytuje vôbec žiadnu bezpečnosť, ale to znamená, že môžete mať najlepšiu možnú rýchlosť streamovania. Majú tiež službu s názvom SmartVPN, ale veríme, že toto znenie je mierne zavádzajúce, pretože v skutočnosti to nie je súkromná sieť. Dôvod tohto stanoviska je nasledujúci:

 • Používa pripojenie PPTP, ktoré, ako sme už mnohokrát spomenuli, nie je príliš bezpečné.
 • Nastavenia, ktoré používajú pre toto pripojenie PPTP, tiež znamenajú, že nie je nijakým spôsobom šifrované.

Ich Zásady ochrany osobných údajov a Podmienky používania sú jasne zobrazené na webovej stránke. Bohužiaľ, hoci je zrejmé, že sa zhromažďujú a používajú informácie prostredníctvom ich webových stránok, neuvádza sa v nich žiadna informácia týkajúca sa prihlásenia prostredníctvom ich služieb. Ich podpora bola skvelá na vyplnenie tejto medzery a povedali nám, že jediná vec, ktorú zaznamenávajú, sú chyby pripojenia. Blockless tiež ponúka službu blokovania reklám prostredníctvom ich nastavenia DNS, takže sa nemusíte obávať všetkých tých nepríjemných reklám, ktoré sa skrývajú na webových stránkach. Aj keď to robí niekoľko sietí VPN, pokiaľ vieme, že sú jedinými, ktorí ju implementujú pre svoje pripojenie SmartDNS..

Záverečné myšlienky

Celkovo síce existuje niekoľko vecí, ktoré by sa dali vyžehliť, Blockless je dobre zaoblená služba. V správnych políčkach zaznamenávajú veľa kliešťov a ich služba je dobre zacielená a tento cieľ dobre napĺňa. Existuje niekoľko veľkých konkurentov, s ktorými Blockless možno porovnávať, ale vďaka ich nižším cenám a odhodlaniu si dobre udržujú svoju pozíciu.

Páčilo sa nám

 • Skvelé rýchlosti
 • Fantastická podpora
 • Dobrá hodnota za peniaze

Neboli sme si tak istí

 • Vlastnícke aplikácie nie sú príliš pôsobivé

Nenávideli sme

 • Nie veľa

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me