Encrypt.me


 • stanovenie ceny

  z $ 8,33
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • iOS

  • Android

  • windows

  • MacOS
 • odblokuje:


  • iPlayer

ProPrivacy.com skóre
3 z 10

zhrnutie

Encrypt.me je dlhodobá americká VPN služba, ktorá sa nedávno stala členom globálnej skupiny J2. S podporou J2 Global za tým sa môže Encrypt.me v budúcnosti stať službou, na ktorú si treba dávať pozor. V súčasnosti sa však snaží odlíšiť od davu.

Rýchle štatistiky

 • krajiny
  44
 • jurisdikcie
  Spojené štáty
 • Súčasné spojenia
  100

stanovenie ceny

Encrypt.me rozlišuje medzi „priechodmi“ a odbermi, ale okrem existencie 1-týždňového preukazu je jediný rozdiel tým, že platba za priechodky sa automaticky neobnovuje, zatiaľ čo pri odberoch.

Neobvyklou vlastnosťou tvorby cien Encrypt.me je, že okrem osobných plánov ponúka rodinné a tímové plány (až pre veľmi veľké skupiny)..

Encrypt.me uvádza, že môžete používať „viac zariadení súčasne, ak chcete“ na jednom neobmedzenom dátovom účte. Zdá sa, že zaplatenie rodinného alebo tímového účtu (pravdepodobne, ak tím nie je príliš veľký) je z väčšej časti záležitosťou čestnosti zo strany zákazníkov..

To znamená, že cena 12,99 dolárov mesačne až pre päť členov rodiny je celkom výhodná.

Encrypt.me tiež ponúka Mini plán za 2,99 dolárov mesačne, ktorý má 5 GB dátový limit. Všetky platby sa uskutočňujú iba prostredníctvom kreditnej / debetnej karty a spracováva ich Stripe.

Noví používatelia môžu využiť 14-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, ktorú s potešením poznamenávame, že nevyžaduje žiadne podrobnosti o kreditnej karte. Pri registrácii sa vyžaduje platná e-mailová adresa a spoločnosť Encrypt.me podniká kroky na ich odstránenie.

Vlastnosti

 • Aplikácie sú k dispozícii pre systémy iOS, Android, MacOS a Windows
 • Neobmedzené súčasné pripojenie
 • Servery v 44 krajinách (vrátane „Afriky“, ktorá sa prejaví v Južnej Afrike)
 • Auto-Secure
 • "OverCloak"
 • Filtrovanie obsahu
 • Bezpečnostný audit

Torrenting je predvolene blokovaný a počas 14-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie, ale platiaci zákazníci môžu požiadať o zrušenie bloku. Na všetkých platformách chýba predovšetkým akýkoľvek druh zabíjača.

Auto-secure

Ak sa zistí neznáma sieť, VPN sa automaticky aktivuje, aby sa chránila vaša prevádzka.

Overcloak

Ak sa pripájate k nedôveryhodnej sieti, táto funkcia automaticky obmedzuje prístup na internet, kým sa nevytvorí pripojenie VPN. Táto funkcia je k dispozícii iba v klientskych počítačoch.

Filtrovanie obsahu

Táto funkcia nie je v čase písania k dispozícii, ale očakáva sa, že bude čoskoro premiéra. Blokuje zoznamy DNS na blokovanie reklám, obsahu pre dospelých, škodlivého softvéru, sociálnych médií a podobného nežiaduceho obsahu, ktorý ste určili vy.

Je to veľmi podobné tomu, čo robí väčšina blokátorov reklám založených na prehliadači, ale je pekné mať riešenie typu všetko v jednom.

Bezpečnostný audit

Encrypt.me prešiel bezpečnostným auditom v roku 2016 a následný audit bol uverejnený v novembri 2020. Na rozdiel od niektorých iných služieb VPN spoločnosť Encrypt.me sprístupnila úplný neupravený text auditu na svojej webovej stránke, čo veľmi dôrazne tlieskame. , Audit sa týka aplikácií Encrypt.me av obmedzenej miere aj jeho webovej stránky. Upozorňujeme, že ide o technický bezpečnostný audit a nevykonávajú procedurálne problémy, ako napríklad protokolovanie. Výsledky auditu boli pozitívne.

Neboli nájdené žiadne vážne problémy a problémy, ktoré boli zistené, riešia vývojári spoločnosti Encrypt.me tak, ako sa to píše. To je všetko skvelé, ale nemení to skutočnosť, že sme zistili úniky v klientovi systému Windows.

Odblokuje Encrypt.me Netflix?

Pri testoch US Netflix zistil, že používame VPN, a zablokoval nás. Pripojenie k britskému serveru nám však umožnilo pozerať sa na BBC iPlayer.

Rýchlosť a výkon

Prosím, pozrite sa na našu stránku Testovanie rýchlosti, kde nájdete najnovšie vážené výsledky, ale v čase písania Encrypt.me je číslo jedenásť v našom najrýchlejšom zozname VPN. Čo nie je príliš zdĺhavé, aj keď to nezodpovedá skôr bežný výsledok maximálnej rýchlosti zhluku 198,8 Mbits / s.

Časy vyhľadávania DNS sú pomerne uprostred cesty, hoci priemerný čas pripojenia iba 2,7 sekundy (max. 4,0 s) znamená, že pri spustení siete VPN sa nebudete zdržiavať..

Netesnosti IP

V systéme MacOS sme s potešením zistili, že nedochádza k žiadnym únikom IP. V systéme Windows sme však prostredníctvom WebRTC zistili pravidelné úniky DNS a úniky IPv6. Momentálne nemôžeme testovať úniky IPv6 na mobilných platformách, ale v systéme Android alebo iOS sme nezistili žiadnu formu úniku IPv4..

Jednoduchosť použitia

Webová stránka

Táto webová stránka vyzerá dosť inteligentne, ale je dosť krátka na tvrdé informácie. A keď sú informácie k dispozícii, sú často zle zastarané - niektoré články sa vracajú do roku 2011! Určite dúfame, že sa veci počas predchádzajúcich rokov zmenili!

Blog vynakladá veľa digitálneho atramentu a vysvetľuje, prečo by sa VPN nikdy nemalo považovať za nič podobné „anonymnému“. Aj keď je to v mnohých ohľadoch pravda a poukazovanie na to je pre službu VPN trochu chvályhodné, znie nám to napríklad ako šifrovanie. Chcel by som sa zbaviť svojich povinností ako poskytovateľa VPN.

Nie, VPN by sa nikdy nemala považovať za 100% bezpečnú a nezaručuje anonymitu. Ale funguje dobre, VPN môže urobiť veľa pre ochranu vášho súkromia, keď je online. Ako vidíme vo zvyšku tohto prehľadu, Encrypt.me jednoducho nevykonal veľa krokov potrebných na to, aby VPN dobre fungoval (pozeráme sa na vás, protokoly pripojení a žiadne zabíjačky)..

podpora

Na webových stránkach nájdete množstvo často kladených otázok, ktoré však neodpovedali na žiadne otázky, ktoré sme mali. Podpora živého chatu je k dispozícii, len čo sa dostanete cez prekonané odpovede, ale tím podpory je hlavne. so sídlom v Austrálii. Ak kontaktujete podporu mimo úradných hodín v Austrálii, e-mailová odpoveď dorazí neskôr.

Ako vidíme neskôr v tomto preskúmaní v časti o technickej bezpečnosti, odpovede, ktoré sme dostali, neboli zďaleka uspokojivé.

Registrácia

Registrácia do účtu Encrypt.me je veľmi jednoduchá. Ak chcete využiť 15-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, jednoducho zadajte platnú e-mailovú adresu a heslo. E-mail s potvrdením poskytuje odkaz na stránku sťahovania na webe.

Softvér

Aplikácie sú k dispozícii pre systémy MacOS, iOS a Android. K dispozícii je aj aplikácia pre systém Windows (7+), ale je k dispozícii iba vo verzii beta, takže Encrypt.me neposkytuje žiadne sľuby týkajúce sa jej stability alebo zabezpečenia. Ktoré, ako sme videli, je rovnako dobré.

K dispozícii je tiež aplikácia „Fire OS“, aj keď je to iba bežná aplikácia pre Android (nie Android TV) sprístupnená prostredníctvom obchodu Amazon App Store.

Nie sú k dispozícii žiadni sprievodcovia nastavením ani konfiguračné súbory OpenVPN na manuálne nastavenie na nepodporovaných zariadeniach alebo s klientmi VPN tretích strán..

Klient MacOS

MacOS klient je pomerne jednoduchá záležitosť, ale svoju prácu zvládne dobre.

Zašifrujte klienta Mac OS

Funkcie Auto-Secure a OverCloak sú k dispozícii v systéme MacOS. Aplikácia vám tiež umožňuje prepínať medzi režimami UDP a TCP, čo takmer určite naznačuje, že používa protokol OpenVPN.

Mobilné aplikácie

Okrem funkcie Bezpečnostný zámok aplikácií v systéme Android, ktorá zabezpečuje aplikáciu pomocou hesla, sa aplikácie Android a iOS javia ako identické. Android používa OpenVPN, zatiaľ čo aplikácia pre iOS používa IKEv2.

Zašifrujte mobilného klienta

Obaja majú funkciu automatického zabezpečenia pre siete Wi-Fi a vo všeobecnosti fungujú dobre. Aj keď žiadna z týchto aplikácií nemá prepínač, novšie verzie systému Android majú vstavaný vypínač zabíjania zabudovaný do samotného OS.

Klient okna

Klient Windows je veľmi podobný klientovi MacOS a obsahuje podporu pre Auto-Secure a OverCloak. Avšak používa skôr IKEv2 ako OpenVPN.

Zašifrujte klienta Windows

Napriek tomu, čo hovorí webová stránka, sme spoľahlivo informovaní, že klient Windows už nie je vo verzii beta. Neexistuje teda žiadna ospravedlnenie pre úniky IPv6 a WebRTC, ktoré sme zistili.

súkromia

jurisdikcie

Encrypt.me sídli v Dallase v Texase, ale momentálne je vo vlastníctve zastrešujúcej spoločnosti J2 Global, americkej zastrešujúcej spoločnosti, ktorá tiež oficiálne vlastní sedem ďalších značiek VPN. Patria medzi ne IPVanish a StrongVPN a SaferVPN. Okrem toho poskytuje služby bieleho štítka pre množstvo ďalších produktov VPN.

Spojené štáty nemajú žiadne záväzné zákony o uchovávaní údajov, ale rozsah a rozsah hromadného dohľadu zo strany NSA a iných vládnych agentúr, ako sú vystavené Edwardom Snowdenom, znamená, že je rozumné predpokladať, že všetky technické služby, ktoré poskytujú súkromie, boli ohrozené nejakým spôsobom.

protokoly

Encrypt.me uchováva úplnú skupinu protokolov o pripojení (metadáta) pre používateľov svojej služby VPN.

 • Počet bajtov odoslaných a prijatých
 • Dĺžka pripojeného času
 • IP adresa pripojená z (virtuálnej) IP, ktorú priradíme
 • Zdrojový port odchádzajúceho spojenia s časmi začiatku a konca

Toto je však trochu zmiernené, pretože sa uchovávajú iba 16 dní pred ich vymazaním. Toto nie je príliš dlhé, ale pravdepodobne je dosť času na to, aby sa získal súdny príkaz, ak sa mu poskytne dostatočná priorita.

Táto služba tiež využíva rozsiahle sledovanie webových stránok vrátane používania sledovačov zo služby Google Analytics. V analytických údajoch aplikácií sú zhromažďované služby Fabric.io a Google Firebase od tretích strán, aj keď je možné túto aplikáciu v aplikácii odhlásiť.

Zákazníci z EÚ alebo s pobytom v EÚ využívajú obvyklé výhody ochrany osobných údajov stanovené v GDPR.

Technické zabezpečenie

Aplikácie Windows a iOS používajú protokol VPN IKEv2, zatiaľ čo aplikácie MacOS a Android používajú OpenVPN. Použité nastavenia OpenVPN (pokiaľ ich dokážeme určiť) sú:

Dátový kanál: šifra AES-256-CBC s autentifikáciou údajov SHA256.

Kontrolný kanál: nie sú k dispozícii všetky podrobnosti, hoci sa stručne zmienila o používaní AES-GCM. Pretože to nie je uvedené v konfiguračných súboroch OpenVPN, riskujeme, že sa AES-256-GCM použije ako šifra a na autentifikáciu údajov počas výmeny TLS..

Nevieme, ako je zabezpečená výmena kľúčov alebo či sa používa dokonalé utajenie vpred.

Viac informácií o tejto téme nájdete v našom Konečnom sprievodcovi šifrovaním VPN. Požiadali sme tiež o podporu, ak Encrypt.me používa servery VPN s jednoduchým obsadením alebo virtuálne servery (inštancie VPS založené na softvéri na zdieľaných serveroch). Alebo mix ...

„Zložitá otázka. Sieť je obrovská. Hlavne naše vlastné servery, ale neprenajímame VPS od poskytovateľov hostingu a zabudujeme to do siete, ak sa o to pýtate. “

Čo, aby som bol úprimný, nás nenecháva múdrejších. Ako už bolo uvedené, žiadna z aplikácií nemá žiadnu formu prepínača kill, takže v prípade zlyhania pripojenia VPN bude vaša adresa IP vystavená internetu..

Ako bolo tiež uvedené, a bez ohľadu na nedávne výsledky bezpečnostného auditu sme zistili, že klient Windows je Windows skôr netesný.

Záverečné myšlienky

Okrem sídla v USA a vedenia oveľa väčšieho množstva protokolov, ako sa nám páči, nie je nič veľmi zlé na Encrypt.me s výnimkou veľmi netesného klienta Windows..

Na konci dňa je Encrypt.me slušnou službou VPN. V dnešnom vysoko konkurenčnom trhovom priestore však jeho relatívne vysoká požadovaná cena a nedostatok funkcií spôsobujú, že jeho cenová ponuka je niečo tvrdého predaja.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me