HideIPVPN Recenzia

HideIPVPN


 • stanovenie ceny

  z $ 4,17
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
6.5 z 10

zhrnutie

HideIPVPN so sídlom v hlavnom meste Moldavska v Kišiňove je proti niektorému veľmi pôsobivému miestnemu talentu na trhu VPN. Rumunsko je domovom najlepších svetových VPN služieb na svete a susedné Moldavsko je na špičkách.

HideIPVPN, rovnako ako väčšina služieb VPN v regióne, vytvorila širokú škálu plánov. Čítanie všetkých možností, ktoré služba predstavuje, bude chvíľu trvať. Našťastie sme pre vás vykonali všetku ťažkú ​​prácu. Ak si chcete prečítať túto recenziu, prečítajte si túto recenziu o plánoch služieb HideIPVPN, o tom, ako si ich kúpiť a ako z neho vyťažiť maximum..

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Moldavsko
 • Súčasné spojenia
  3
 • krajiny
  8

Vlastnosti

Funkcie balíka spoločnosti sú:

 • 30-dňová záruka vrátenia peňazí
 • 24-hodinová bezplatná skúšobná verzia VPN
 • Sedemdenná bezplatná skúšobná verzia služby DNS
 • Tri súčasné spojenia
 • Samoinštalačná aplikácia
 • Ľahko použiteľné rozhranie
 • Neobmedzený prenos dát
 • Zľavy na viac balíkov
 • Hlavný vypínač
 • Testy rýchlosti servera na požiadanie
 • P2P je povolený na niektorých serveroch
 • HTTPS proxy
 • Prijíma PayPal a Bitcoin, ako aj kreditné karty
 • OpenVPN, IKEv2, L2TP, SSTP, SoftEther a PPTP
 • Aplikácie pre Windows, Mac OS X, MacOS, iOS a Android

Spoločnosť prevádzkuje 28 serverov v ôsmich krajinách. V USA existuje šesť serverov, dva v Kanade, šesť vo Veľkej Británii, tri v Nemecku, štyri v Holandsku, tri v Poľsku a jeden každý v Singapure a Francúzsku..

Príspevok na súčasné pripojenie má určité obmedzenia. K rovnakému serveru sa nemôžete pripojiť súčasne. Keďže však väčšina miest v krajine ponúkaných touto službou má viac serverov, musíte sa vždy pripojiť k inému serveru v tej istej krajine, aby ste sa kvalifikovali na maximálne tri súčasné pripojenia..

Inteligentná služba DNS to umožňuje "neobmedzený" súčasné spojenia. Všetky tieto pripojenia však musia pochádzať z rovnakej adresy IP, čo znamená, že sa nachádzajú za rovnakým smerovačom.

Navštívte HideIPVPN »

Rýchlosť a výkon

Vykonal som rýchlostné testy aplikácie HideIPVPN s protokolom systému nastaveným na OpenVPN pomocou protokolu UDP. Použil som IPLocation.net na detekciu fyzického umiestnenia serverov prístupných na test. Zistilo sa, že US1 sa nachádza v Manassase vo Virgínii. Druhý severoamerický test sa uskutočnil prostredníctvom servera Canada1 servera HideIPVPN, ktorý IPLocation uviedol, že je v Montreale. Všetky severoamerické testy sa merali na pripojení k testovaciemu serveru v Miami.

Pre test transatlantického výkonu som sa pripojil k testovaciemu serveru v Londýne. Tieto testy prebehli cez UK1 server HideIPVPN, ktorý mi IPLocation povedal, že je v Gosporte v Hampshire..

V každom prípade sa uskutočnilo päť skúšobných cyklov s testmy.net z Dominikánskej republiky s nechráneným pripojením bežiacim ku každému testovaciemu serveru použitému na porovnanie základnej línie. Grafy zobrazujú najvyššiu, najnižšiu a priemernú rýchlosť pre každý server a umiestnenie. Viac podrobností nájdete v vysvetlení testu plnej rýchlosti.

Rýchlosti HideIPVPN

Tieto rýchlosti sa vám pravdepodobne zdajú pomalé. Dôvodom je skutočnosť, že pravidelná internetová služba v Dominikánskej republike je oveľa pomalšia ako dostupná internetová sieť v Európe alebo Severnej Amerike. Ak ste však na dovolenke alebo odchádzate do teplejšej krajiny, jedná sa o miestne podmienky, s ktorými sa pravdepodobne stretnete pri pripojení k internetovým televíznym službám z domu.

HideIPVPN nespôsobil príliš vysoké rýchlosti. Bol to úctyhodný výkon.

Po pripojení k serveru UK1 som sa pripojil k testovacej stránke ipleak.net nahlásil svoju polohu ako vo Veľkej Británii a zaznamenal som hovory na 60 rôznych adries servera DNS. Štyri z týchto serverov DNS boli v Gruzínsku, USA a ostatné boli v Belgicku.

Ďalší testovací server, doileak.com ma umiestnil vo Veľkej Británii a tiež videl, že môj počítač pristupoval k serverom DNS v Spojených štátoch a na jedno ďalšie miesto. DoILeak nahlásil tieto ďalšie servery DNS ako servery v Holandsku.

Môj poskytovateľ internetových služieb nepoužíva adresy IPv6, a preto som nemohol testovať úniky IPv6.

Ceny a plány

HideIPVPN má päť rôznych servisných plánov. V každom prípade si môžete zvoliť predplatné služby na jeden mesiac, tri mesiace alebo jeden rok. Vrcholový balík obsahuje prístup ku všetkým serverom prevádzkovaným spoločnosťou.

SkryťIPVPN ceny

Ak viete, že už nikdy nebudete musieť pristupovať ku všetkým týmto serverovým umiestneniam a chcete, aby sa sieť VPN dostala iba do jednej konkrétnej krajiny, môžete si ušetriť peniaze výberom plánu pre konkrétnu krajinu. Prvá z nich vám poskytuje prístup k serverom HideIPVPN v Spojených štátoch. Spoločnosť má servery vo Washingtone DC, Los Angeles, San Jose, Buffalo, Texas a Chicago.

Môžete si zvoliť plán na získanie prístupu iba k serverom vo Veľkej Británii. Celkovo ich je sedem - štyri v Londýne a tri v Maidenheade. Plán špecifický pre tretiu krajinu umožňuje prístup iba k trom serverom HideIPVPN v Poľsku, z ktorých dva sú vo Varšave a jeden je v Katoviciach..

Ak chcete pri sťahovaní pomocou systému BitTorrent iba používať ochranu VPN, môžete sa jednoducho rozhodnúť získať prístup k nemeckým a holandským serverom HideIPVPN. To zahŕňa celkom osem serverov - tri v Nemecku a päť v Holandsku. Prístup k týmto serverom získate aj pomocou balíka Ninja, čo je jediný plán, s ktorým je povolená aktivita P2P.

HideIPVPN tiež prevádzkuje inteligentnú službu DNS. O koncepte inteligentného servera DNS si môžete prečítať neskôr v tejto recenzii. Ak chcete len získať spôsob, ako sa dostať k televíznym službám v zahraničí, najlepšou voľbou môže byť inteligentná možnosť DNS.

Počet spojení, ktoré môžete vytvoriť pomocou služby DNS, nie je nijako obmedzený. Pri každom pláne VPN môžete k službe pripojiť súčasne tri zariadenia. Nemáte však povolené zdieľať účet.

Súčasťou balíka Ninja je inteligentný DNS a každý z troch VPN balíkov špecifických pre danú krajinu zahŕňa použitie inteligentného DNS len pre túto krajinu..

HideIPVPN prijíma platby kreditnou kartou, PayPal a Bitcoin. Spoločnosť ponúka 30-dňovú lehotu na vrátenie platby. Na túto zdvorilosť však existujú podmienky. Vrátenie platby je povolené iba v prvý mesiac, ktorý ste sa prihlásili na odber služby HideIPVPN. Takže, ak ste už mali predplatné, pri nasledujúcom predplatnom nedostanete záruku vrátenia peňazí. Podobne, ak platíte za opakovanú fakturačnú zmluvu, máte nárok na vrátenie prostriedkov iba v prvom období tejto dohody..

Vrátenie platby získate iba v prípade, že používate Windows, Mac OS alebo Linux. Neexistuje žiadna dohoda o vrátení platby pre používateľov mobilných operačných systémov. Aj keď môžete nainštalovať VPN a inteligentný DNS na smerovače a set-top boxy, neexistuje žiadna záruka, že služba bude fungovať na všetkých typoch týchto zariadení, takže nemôžete získať vrátenie platby z dôvodu, že ste službu nainštalovali. na smerovači a nefungovalo to.

Vzhľadom na obmedzenia týkajúce sa politiky vrátenia je lepšie využiť bezplatnú skúšobnú verziu, ktorú ponúka HideIPVPN, pred uzavretím predplatného. Bezplatná skúšobná verzia VPN trvá jeden deň a umožňuje vám prístup k balíku Nina. Inteligentný balík DNS je možné vyskúšať na sedemdňovú bezplatnú skúšobnú verziu.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

HideIPVPN ponúka šesť rôznych šifrovacích protokolov: OpenVPN, IKEv2, L2TP, SSTP, SoftEther a PPTP. Z toho na ProPrivacy.com odporúčame OpenVPN ako najlepšiu voľbu. Toto je pravdepodobne najkomplexnejší systém VPN, ktorý je k dispozícii, pretože nezahŕňa iba dobré bezpečnostné postupy pre údaje, ale jeho metódy overovania vzdialených serverov bojujú proti nebezpečenstvu vášho pripojenia, ktoré môže zachytiť niekto, kto predstavuje tento server..

Užitočnou funkciou zabezpečenia v aplikácii je "Aplikácia Killer." To nazývajú ostatné siete VPN "hlavný vypínač." Tento nástroj v skutočnosti neskončí aplikácie bežiace na vašom počítači. Zablokuje to však ich prístup na internet. Toto je dôležité opatrenie na ochranu osobných údajov, pretože týmto aplikáciám sa zabráni iba vtedy, keď nebude zapojená sieť VPN. Za týchto okolností by akákoľvek komunikácia z vášho počítača obsahovala vašu skutočnú IP adresu a ohrozila by vás ochrana súkromia.

šifrovanie

OpenVPN je knižnica procedúr, nie jeden rigidný protokol. Implementácie systému môžu na ochranu údajov použiť jeden z mnohých šifrov. Najsilnejšou šifrou, ktorá je k dispozícii pre OpenVPN, je AES, čo je šifrovací systém, ktorý HelpIPVPN používa. Sila šifrovania spočíva v dĺžke kľúča použitého na kódovanie údajov. Najlepšie VPN používajú 256-bitový kľúč. Toto je dĺžka kľúča, ktorú používa HideIPVPN na svoje šifrovanie AES.

Postupy založenia relácie a AES distribúcie kľúčov OpenVPN používajú druhú šifrovaciu šifru. HideIPVPN používa RSA šifrovanie s 2048-bitovým kľúčom. Toto vytvára silné zabezpečenie, ale spoločnosť používa omnoho silnejšiu metódu na vytvorenie relácie pre svoju implementáciu SoftEther, čo je RSA s 4096-bitovým kľúčom.

platba

Mnoho sietí VPN organizuje zhromažďovanie platieb od zákazníkov prostredníctvom samostatnej spoločnosti, takže nemusia uchovávať žiadne osobné údaje o svojich používateľoch v rámci ich podnikania. HideIPVPN to tak nie je. Ak platíte kreditnou kartou alebo dokonca pomocou služby PayPal, pri registrácii musíte uviesť skutočné meno. Dôvodom je skutočnosť, že tieto podrobnosti sa používajú ako súčasť postupov overovania platieb. HideIPVPN tiež získa vašu domácu adresu. Ak sa chcete vyhnúť odhaleniu týchto podrobností, mali by ste za službu platiť bitcoín.

Na vytvorenie účtu musíte zadať aj e-mailovú adresu. To by mala byť skutočná adresa, pretože spoločnosť vám pošle e-maily s potvrdením účtu. Ak však nechcete uviesť svoju bežnú e-mailovú adresu, založte si na komunikáciu so spoločnosťou horák webmail účet.

Spoločnosť má sídlo v Moldavsku, ktoré je mimo reštriktívnych režimov, ako je napríklad bezpečnostná aliancia Five Eyes alebo EÚ. Moldavsko nemá zákony o uchovávaní údajov a HideIPVPN vyhlasuje, že nevedie záznamy o činnosti svojich zákazníkov na svojich VPN serveroch: "Neuchovávame IP adresy, históriu prehliadania, cieľ prenosu ani dotazy DNS. HideIPVPN nemôže byť povinný poskytovať údaje, ktoré neexistujú kvôli našim protokolovým pravidlám." To prispieva k dokonalým zásadám ochrany osobných údajov.

Jednoduchosť použitia

Logo HideIPVPN je maskovaná tvár karikatúry bojovníka Niny. Táto téma Ninja prechádza celým webom a predstavuje hlavnú tému jeho ilustrácií. Táto stránka vyzerá veľmi dobre a je dobre naplánovaná. IT dobre vysvetľuje koncepty VPN a dokonca obsahuje veľa technických detailov rozptýlených v texte.

Celkovo je webová stránka HideIPVPN atraktívna a priateľská, pričom stále preukazuje svoju spôsobilosť. Spoločnosť sa vám podarilo vytvoriť dojem, ktorý vám dáva dôveru v jeho schopnosti, pričom je stále prístupný a zábavný.

Hlavným navigačným médiom lokality je ponuka v hornej časti obrazovky. Pri posúvaní stránky nadol to zostane v okne nemenné. V dolnej časti stránok sa nachádza viac navigačných odkazov.

Spoločnosť udržiava blog na webe. Poskytuje to zaujímavé čítanie o súkromí online a tiež dodatky k službe HideVPN. Blog dostáva nové príspevky približne trikrát do mesiaca.

Spoločnosť tiež prevádzkuje profil na Facebooku, ktorý môžete sledovať. Spravidla to iba nasmeruje pozornosť verejnosti na nové blogové príspevky dostupné na stránkach spoločnosti. HidePVPN však prevádzkuje príležitostné propagačné akcie na svojich sociálnych sieťach a s niektorými z nich môžete získať bezplatnú službu. Tieto ponuky sú k dispozícii aj v informačnom kanáli spoločnosti Twitter. HideIPVPN má tiež účet Google+.

podpora

Do okna live chatu sa dostanete kliknutím na šedý obdĺžnik v ľavej dolnej časti každej stránky na webe. Ak existuje niekto z oddelenia technickej podpory, ktorý obsluhuje obslužný program live chat, zobrazí sa správa "Live chat" v tomto poli.

Ak chcete začať konverzáciu, musíte zadať svoje meno a e-mailovú adresu. Ak na živom čete nie je k dispozícii nikto, správa o prístupe obsahuje správu "Kontaktuj nás." Po kliknutí na toto pole sa otvorí okno správy.

Operátori podpory živého chatu nie sú veľmi dobre informovaní. Položil som priamu otázku o šifrovaní používanom v sieti VPN a osobe, ktorá mala pomôcť pri riešení problému, nemohla odpovedať.

Položka ponuky Podpora vás prevedie na stránku Časté otázky na webe. Odpovede na tejto stránke sú veľmi komplexné a mali by vám poskytnúť všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa pri registrácii cítili pohodlne. Tlačidlá v hornej časti stránky vás prevedú tutoriálmi a návodom, ako nainštalovať rôzne prvky balíka služieb - t. J. VPN, inteligentný DNS a proxy server..

V dolnej časti stránky FAQ sa nachádza malý kontaktný formulár. Otázky zadané v tejto časti sa však nezaznamenávajú ako podporné lístky. V tomto formulári som vložil otázku a nikdy som nedostal odpoveď.

K podrobnejšiemu formuláru na podporu technickej podpory sa môžete dostať prostredníctvom odkazu Kontaktujte nás na päte stránky alebo prostredníctvom Klientskej oblasti. Do klientskej oblasti sa dostanete po prihlásení v hornom menu stránky. Vstupenky na podporu získané prostredníctvom tejto cesty sa prihlásia a ich postup môžete vidieť v časti Otvorené vstupenky na podporu na informačnom paneli..

Kliknutím na názov aktívneho balíka služieb získate používateľské meno a heslo pre aplikáciu VPN. Obe tieto možnosti môžete zmeniť. Na tejto stránke s podrobnosťami o balíku nájdete aj softvér VPN. Môžete nainštalovať

Proces

Keďže HideIPVPN ukladá obmedzenia týkajúce sa politiky vrátenia platby, je lepšie pred registráciou na odber vyskúšať systém pomocou bezplatnej skúšobnej ponuky spoločnosti. Uistite sa, že máte jasný denník v deň, keď sa zaregistrujete, pretože musíte zaistiť, aby vám služba poskytla všetky funkcie, ktoré hľadáte.

Skúška zadarmo

Do formulára skúšobnej verzie zdarma sa dostanete z domovskej stránky webu. Pozrite sa na "Získajte bezplatnú skúšobnú verziu teraz" Tlačidlo. Do formulára zadajte svoje meno a e-mailovú adresu a kliknite na veľké zelené tlačidlo v dolnej časti.

E-mailová adresa musí byť skutočná, pretože tam sú zasielané poverenia. Sú určené pre oblasť klienta na webe, kde si aplikáciu stiahnete. Používateľské meno a heslo VPN sa líšia.

Registrácia

Ak chcete zaplatiť za službu, prejdite na stránku Ceny, vyberte obdobie predplatného a potom kliknite na ikonu "Dokončiť objednávku" pod popisom vybraného plánu. Tým sa dostanete do nákupného košíka.

Zadajte svoju e-mailovú adresu. Ak už máte účet po získaní bezplatnej skúšobnej verzie, kliknite na tlačidlo Prihlásiť sa a namiesto toho zadajte svoje používateľské meno a heslo.

Kliknite na typ platby, začiarknite políčko Zmluvné podmienky a pokračujte stlačením zeleného tlačidla. Formát obrazovky platby sa líši v závislosti od zvoleného spôsobu platby..

Potvrdenie vášho účtu dostanete e-mailom. Ak ste už vyskúšali bezplatnú skúšobnú verziu, platená služba sa spustí na rovnakom účte. Uvidíte však, že platnosť vášho prístupu sa predĺži.

Pokyny na stiahnutie a inštaláciu softvéru sú prístupné na stránke Podpora alebo prostredníctvom podrobností o balíku v Klientskej oblasti.

Klient VPN systému Windows

Sprievodca inštaláciou nainštaluje odkaz na pracovnú plochu. Aplikáciu otvoríte kliknutím na odkaz. Pri prvom prístupe do systému budete musieť zadať svoje používateľské meno a heslo VPN. Skontrolovať "Zapamätať heslo" , aby ste nemuseli pri každom otvorení aplikácie zadávať tieto poverenia.

Aplikácia môže používať päť rôznych metodík VPN a stlačením jedného z tlačidiel protokolu VPN v hornej časti okna si môžete vybrať, ktorá z nich uprednostňujete pripojenie..

Bočné menu umožňuje prístup na stránku Nastavenia. Zariadenia v tejto časti aplikácie vám umožňujú diktovať, či sa aplikácia spustí pri každom spustení systému Windows, a tiež to, či by sa mala automaticky pripájať k predvolenému serveru VPN..

Možnosť OpenVPN Protocols (Protokoly OpenVPN) v dolnej časti okna vám umožňuje rozhodnúť sa, či chcete spustiť vaše pripojenia k serveru VPN pomocou protokolu Transmission Control Protocol alebo User Datagram Protocol. Technológia UDP je ľahšia a je lepšia pre moderné aplikácie, ktoré vyžadujú rýchly prenos údajov, ako je IP telefónia, online hry a streamovanie videa..

Prepínač kill aplikácie HideIPVPN je trochu komplikovaný. Mnoho spoločností VPN, ktoré sa rozhodnú zahrnúť do svojich aplikácií prepínač zabíjania, iba vytvárajú možnosť uvaliť celý systémový prístup na internet, až kým nebude VPN aktívna. V implementácii HideIPVPN musíte nominovať každú aplikáciu, ktorú chcete ovládať. Táto funkcia je k dispozícii na webe "Aplikácia Killer" v ľavej ponuke aplikácie.

Na hlavnej obrazovke aplikácie musíte pred pripojením vybrať server. Pred otvorením rozbaľovacieho zoznamu dostupných serverov kliknite na jedno z tlačidiel s označením vlajky a vyberte krajinu.

Tento zoznam zobrazuje iba názvy serverov v abecednom poradí. Tento zoznam môžete usporiadať tak, aby sa objednávka zakladala na tom, na ktorý server sa rýchlejšie dostanete z vášho umiestnenia, ktoré je najrýchlejšie prvé v zozname. Toto usporiadanie získate kliknutím na ikonu "Zoradiť podľa rýchlosti" tlačidlo vedľa rozbaľovacieho zoznamu servera.

Kliknutím na tlačidlo Pripojiť sa spojíte s vybranou službou. Proces pripojenia chvíľu trvá, ale akonáhle je spojenie VPN aktívne, tlačidlo Pripojiť sa zmení a zobrazí štítok "odpojiť.

Ďalšie platformy

HideIPVPN má vlastné aplikácie pre zariadenia Windows, Mac OS X, macOS, Android a iOS. Môžete tiež nainštalovať aplikácie tretích strán a používať VPN na počítačoch so systémom Linux. Službu je možné nainštalovať aj na smerovače a set-top boxy. Záruka vrátenia platby sa však vzťahuje iba na implementáciu služby pre systémy Windows, Mac a Linux.

Ďalšie služby

Inteligentný prístup k serveru DNS a proxy servera HideIPVPN vám poskytuje ďalšie možnosti prístupu na stránky v zahraničí, ktoré obmedzujú prístup k ľuďom v rovnakej krajine..

Proxy služba nasmeruje vaše pripojenia cez sprostredkovateľský server a prezentuje vašu požiadavku na webové stránky skôr z adresy ako z vašej adresy. Keďže stránky s regionálnymi obmedzeniami kontrolujú zdrojovú adresu žiadosti, proxy služba by vám mala umožniť obísť obmedzenia.

Inteligentná služba DNS smeruje vašu komunikáciu voliteľne. Webové adresy na internete v skutočnosti neexistujú, takže skôr ako váš prehliadač môže prejsť a načítať stránku z webového servera, potrebuje poznať internetovú adresu tohto hostiteľa. Internetová adresa je všeobecne známa ako IP adresa a server doménových mien ukladá IP adresy pre všetky názvy webových stránok (domén) na svete..

Inteligentný server DNS nahradí adresy IP regionálnych webových služieb adresou jeho proxy servera. Ak teda používate inteligentnú službu DNS, prístup k zariadeniu BBC iPlayer bude presmerovaný prostredníctvom servera proxy, zatiaľ čo prístup k iným webovým stránkam, ako je napríklad server Yahoo.com, sa bude uskutočňovať bežnou cestou.

Niekedy môžete mať problémy s používaním proxy serverov, pretože niektoré proxy systémy odstraňujú potenciálne rizikové prvky na webovej stránke, ktoré môžu obsahovať čokoľvek s programom za ňou, ako sú tlačidlá alebo prehrávače videa..

VPN je typ proxy. Má však ďalšie bezpečnostné funkcie, pretože úplne šifruje všetky spojenia medzi počítačom a serverom proxy. Ak žijete v Číne alebo v inej krajine, ktorá blokuje alebo monitoruje internetový prenos, potrebujete sieť VPN, pretože musíte prepašovať z minulosti vládne kontroly. Dokonca ani váš poskytovateľ internetových služieb nedokáže sledovať váš internetový prenos, keď používate VPN. V niektorých prípadoch je pri prístupe k službám streamovania videa táto úroveň súkromia nevyhnutná, pretože niektorí poskytovatelia internetových služieb praktizujú škrtenie, čo je zámerné spomalenie určitých typov internetového prenosu..

Či je VPN, inteligentný DNS alebo proxy server najlepšie, úplne záleží na vašich konkrétnych okolnostiach. Bezplatná skúšobná verzia, ktorú ponúka HideIPVPN, vám dáva možnosť vyskúšať všetky tri možnosti.

Streaming

Testoval som schopnosti inteligentnej služby DNS, proxy servera a VPN servera HideIPVPN, aby som zistil, či ma každý z nich môže dostať na populárne stránky na streamovanie videa..

Pri prístupe k službe Netflix prostredníctvom inteligentnej služby DNS som získal miestnu knižnicu pre svoju polohu, nie pre krajinu, ktorú som nominoval v aplikácii HideIPVPN. Táto služba vám však umožní odblokovať videá YouTube obmedzené vo vašom regióne spolu s ďalšími webmi, ktoré môžu byť blokované vo vašej krajine, ako sú Facebook a Twitter..

Záverečné myšlienky

HideIPVPN ponúka kompetentné riešenie VPN a zahŕňa aj alternatívne spôsoby, ako sa dostať na stránky s obmedzeným prístupom k regiónom. Je to vynikajúca služba pre tých, ktorí chcú sledovať streamingové služby zo zahraničia. Bohužiaľ, žiadna z dostupných metód ma nedokázala dostať do zámorskej verzie Netflixu.

HideIPVPN vložil do svojich služieb veľa premýšľania. Webová stránka je dobre navrhnutá a plná informácií. Zahrnutie inteligentnej služby DNS do vlastnej aplikácie bolo naozaj dobrým nápadom a táto funkcia je veľmi ľahko použiteľná. Zamestnanci HideIPVPN mi hovoria, že budú tiež prelomiť problém Netflixu. Dúfajme, že áno.

Budeme dávať pozor na túto VPN, pretože sa zdá, že svoje služby rýchlo vyvíja. Medzitým si uvedomte, že v súvislosti s jej politikou v oblasti vrátenia prostriedkov je veľa obáv. Preto nezabudnite vyskúšať bezplatnú skúšobnú verziu a skontrolovať, či vás dostane na všetky weby, ku ktorým chcete získať prístup, skôr ako odovzdáte peniaze na odber..

Navštívte HideIPVPN »

Brayan Jackson Administrator
Candidate of Science in Informatics. VPN Configuration Wizard. Has been using the VPN for 5 years. Works as a specialist in a company setting up the Internet.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 48 = 58

map