Schovaj ma

 • stanovenie ceny

  z $ 9,99
  / mesiac

 • K dispozícii na:


  • Android

  • iOS

  • windows

  • MacOS

ProPrivacy.com skóre
6.5 z 10

zhrnutie

Hide.me je sieť VPN s nulovým protokolom so sídlom v Malajzii. Šifrovanie je silné a technológia VPN VPN Hide.me obsahuje aplikácie bohaté na funkcie pre Mac aj Windows. Napriek tomu, že ide o spoľahlivú službu - s užitočným plánom bezplatného predplatného - sú však predplatné za prémie dosť drahé. Okrem toho sme zistili, že táto VPN zlyhala pri poskytovaní prístupu k Netflixu, čo znamená, že to môže niektorých zákazníkov sklamať.

Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  Malajzia
 • Súčasné spojenia
  10
 • krajiny
  36
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  70,94 Mbps

cena

12 mesiacov

$ 9,99
za mesiac

6 mesiacov

$ 13,32
za mesiac


1 mesiac

$ 14,99
za mesiac

Odberatelia sa môžu rozhodnúť platiť mesačný, ročný alebo dvojročný program predplatného. Všetky tieto odbery majú rovnaké funkcie. Bez ohľadu na to, ako sa na to pozeráte, prémia Hide.me je o niečo drahšia. mesačný plán, ktorý stojí 14,95 dolárov, je jedným z najdrahších plánov VPN na svete.

Ročné predplatné stojí 119,95 dolárov - čo je určite konkurencieschopnejšie. Ale v ekvivalente 9,99 dolárov mesačne je stále masívne predražený (v skutočnosti je to oveľa bližšie k tomu, čo si väčšina VPN účtuje za svoje mesačné plány).

Je pravda, že ExpressVPN - ktorý stojí 99 dolárov ročne - sa nachádza v podobnej oblasti s parkovým parkom. ExpressVPN je služba, ktorú často pripomíname zákazníkom "drahý" - a Hide.me stojí 20 dolárov viac - čo je orechy, pretože to neodblokuje niektoré populárne služby, ako napríklad Netflix USA.

Na druhej strane, spoločnosť teraz zaviedla dvojročný plán, ktorý znižuje náklady na iba 5,41 dolárov mesačne. Je to oveľa bližšie k priemerným nákladom na prémiovú sieť VPN a znamená to, že zákazníci sa teraz môžu rozhodnúť používať túto vynikajúcu sieť VPN bez platenia prostredníctvom nosa. Sme veľmi radi, že Hide.me sa rozhodol pridať tento plán prihlásenia na odber a dôrazne odporúčame používateľom využiť túto zľavu, ak sa im táto VPN páči..

Odberatelia dostanú 14-dňovú záruku vrátenia peňazí na testovanie služby a my sme si istí, že limit dátových tokov 500 Mb, ktorý existoval, bol zrušený. Mali by ste byť schopní otestovať VPN tak, ako chcete a stále. získajte peniaze späť.

Spracovatelia platieb

Užívatelia môžu platiť za predplatné prostredníctvom PayPal, kreditných alebo debetných kariet, iDeal alebo bezhotovostným prevodom. Hide.me tiež prijíma platby prostredníctvom rôznych kryptomen. To umožňuje spotrebiteľom platiť za službu anonymne, ak si to želajú.

Platby v mene spoločnosti Hide.me spravuje spoločnosť Cleverbridge AG tretej strany. Toto je pozitívny aspekt služby, pretože to znamená, že Hide.me nemá uložené platobné záznamy nikde blízko informácií o predplatiteľovi. Pre tých, ktorí majú záujem - Cleverbridge sa nachádza v Nemecku, ktoré sa všeobecne považuje za dobré miesto na ochranu osobných údajov.

Odblokujte Netflix?

Testovali sme sieť Hide.me VPN, aby sme zistili, či by odblokovala najpopulárnejšie streamingové služby, ktoré sme testovali pomocou klienta Windows. Pripojili sme sa na americké servery Florida a Nevada. Kým sa nám podarilo úspešne prihlásiť na server Netflix na serveroch v USA, nepodarilo sa nám nájsť iba relácie v USA.

Bohužiaľ to znamená, že VPN neodblokuje Netflix USA. Požiadali sme Hide.me, aby nám povedal, ktoré servery skutočne odblokujú Netflix v USA, a ak dostaneme viac informácií, preskúmame aktualizáciu, ale zatiaľ sme nedokázali úplne získať prístup k Netflixu v USA..

Pripojili sme sa tiež k serverom UK London a UK Manchester, aby sme zistili, či by sme mohli používať BBC iPlayer. Ani v jednom prípade sa nám nepodarilo získať prístup k službe BBC iPlayer.

skryť ma nepracuje s BBC iPlayer

Bohužiaľ to znamená, že Hide.me sa nepovažuje za dobrú voľbu na odblokovanie tokov. Toto je obrovská nevýhoda vzhľadom na relatívne vysoké náklady na službu.

Vlastnosti

Výber portu
Preposielanie portov
Súčasné spojenia 10
Celkový počet serverov 1400
krajiny 36
Podpora smerovača
Podporované smerovače Asus WRT DD-WRT, OpenWRT pfSense Tomato, LibreELEC ("kodi"), OpenELEC ("kodi")
Holé kovové alebo virtuálne servery Holý kov
torrenting

Hide.me je služba, ktorá je bohatá na funkcie rôznych klientov. Toto je to, čo získate s prémiovým predplatným:

 • Služba nulových protokolov

 • 1400 serverov na 54 miestach v 36 krajinách po celom svete

 • Neobmedzený počet údajov

 • 10 súčasných pripojení

 • Protokoly PPTP, L2TP / IPsec, IKEv2, OpenVPN, SoftEther a SSTP VPN

 • Aplikácie pre Windows, Mac OS X, Android a iOS

 • Hlavný vypínač

 • P2P je povolený na niektorých serveroch

 • SOCKS proxy

 • Statická IP (voliteľné)

 • Rozdelené tunelovanie

 • Stealth Guard - Táto funkcia brány firewall umožňuje vybrať aplikácie, ktoré budú fungovať, iba ak ste pripojení k sieti VPN. To zaisťuje, že tieto aplikácie nikdy nebudete náhodne používať bez ochrany súkromia VPN. Napríklad by ste mohli firewall svojho torrentového servera firewall chrániť, aby ste sa ubezpečili, že nikdy neprenášate tok torrentov na vášho poskytovateľa internetových služieb.

 • Plná podpora IPv6 - vynikajúca z technického hľadiska - a jedna z mála sietí VPN na implementáciu úplnej kompatibility pripojenia IPv6.

Aj keď ide o primeraný zoznam funkcií, je potrebné poznamenať, že veľká väčšina vedúcich sietí VPN poskytuje podobné funkcie až o 50% nižšie náklady ako táto malajzijská sieť VPN..

Rýchlosť a výkon

Rýchlosti pripojenia sú dôležitou súčasťou každej siete VPN, pretože ovplyvňujú to, čo môžete so sieťou VPN robiť každý deň. Testujeme VPN Hide.me pomocou vedeckej metódy testovania rýchlosti na serveri. Trikrát denne testujeme servery v Spojenom kráľovstve, Hongkongu, USA a Austrálii. Skontrolujeme rýchlosť lokálneho zhluku (vo Veľkej Británii) a priemernú rýchlosť sťahovania vo všetkých týchto umiestneniach servera.

Nižšie vidíte, že v júni a júli 2020 boli priemerné hodnoty na stiahnutie skrytých súborov 63,5 Mb / s - s rýchlosťou burzy viac ako 400 Mb / s. Toto sú extrémne vysoké rýchlosti pripojenia, vďaka ktorým je Hide.me v dosahu s niektorými z najlepších VPN na trhu. Rýchlosti teba sú bleskové a znamenajú, že VPN je vhodná pre všetky dátovo náročné úlohy, ako napríklad streamovanie v HD.

Aj keď je táto sieť VPN rýchla, realitou je, že podobné rýchlosti môžete získať z oveľa lacnejších sietí VPN. Takže ak vás táto služba zvlášť nezaujíma, je možné dosiahnuť podobný výkon za zlomok ceny. Táto služba má samozrejme veľa ďalších funkcií a je založená v Malajzii, čo je dobré pre ochranu súkromia. Môže to byť preto správna voľba pre určitých ľudí, ktorí môžu odôvodniť dodatočné náklady.

Hide.Me rýchlosť VPN

Únikové testy

SpeedTest ProPrivacy.com (max / burst) 266,88
Zistil sa únik IPv6?
Zistil sa únik IPv4?
Dátové limity
Limity šírky pásma
SpeedTest Proprivacy.com (priemer) 70,94

Testy na úniky IP sme testovali na stránke ipleak.net. Skontrolovali sme testy tesnosti DNS IPv4 a IPv6, ako aj testy tesnosti WebRTC IPv4 a IPv6. Prečítajte si náš Kompletný sprievodca únikmi IP a zistite, prečo VPN nikdy nesmie unikať.

Testovali sme klienta macOS na IPv6 a IPv4 a pomocou najnovšieho klienta Mac sme nenašli žiadne úniky. Je potrebné poznamenať, že najnovšia verzia klienta Hide.me má teraz plnú kompatibilitu s IPv6, čo znamená, že by už nemal mať problémy s IPv6..

Ďalej sme skontrolovali Windows. Testovali sme najnovšieho klienta Windows. Najprv sme testovali úniky pomocou kancelárskeho pripojenia IPv6. Nezistili sme žiadne úniky IP, žiadne úniky WebRTC ani žiadne úniky DNS. Na nasledujúcom obrázku sú uvedené výsledky testu tesnosti systému Windows.

test tesnosti na netesnosti

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

DNS s vlastným hostiteľom / proxy Áno
Hlavný vypínač
Zatemnenie (utajenie)
Ochrana proti úniku IPv4
Ochrana proti úniku IPv6
Ochrana pred únikom WebRTC

Hide.me sídli v Malajzii. Hoci Malajzia ukladá svojim občanom veľa cenzúry; to nijako neovplyvní službu VPN. A keďže Malajzia nevynucuje žiadne povinné smernice o uchovávaní údajov o VPN, je to dobré miesto pre založenie VPN.

Hide.me neuchováva žiadne záznamy o tom, čo ľudia robia online pomocou tejto služby. Denníky pripojenia sú tiež „bezpečne vymazané každých pár hodín“ a tieto denníky sa nikdy neuchovávajú spolu so skutočnými IP adresami alebo časovými pečiatkami..

Sledovanie využívania šírky pásma na jeho serveroch takýmto neinvazívnym spôsobom nie je problémom, a preto je spravodlivé povedať, že Hide.me je skutočne VPN bez protokolov..

Implementácia šifrovania

PPTP
L2TP / IPSec
SSTP
IKEv2
OpenVPN
Iné protokoly SoftEther

Hide.me poskytuje šifrovanie OpenVPN na všetkých platformách (aj keď budete potrebovať klienta tretej strany v počítačoch Mac, Android a iOS - čo zďaleka nie je ideálne). Poskytuje tiež výber silných protokolov tunelov vrátane protokolu IKEv2 (predvolený protokol pre Mac a iOS), L2TP a PPTP. Šifrovanie OpenVPN je náš odporúčaný protokol a Hide.me používa mimoriadne silnú implementáciu:

 • Riadiaci kanál: šifra AES-256-GCM s šifrovaním handshake RSA-8192. Dodatočné overenie sa nevyžaduje pri GCM, ale overovanie hash HMAC SHA384 je tiež špecifikované v šifrovacej sade. Perfect Forward Secrecy sa poskytuje pomocou štandardnej Diffie-Hellman Exchange (DHE).

 • Dátový kanál: šifra AES-256-CBC s autentifikáciou HMA SHA-256 hash.

Toto je mimoriadne silná implementácia OpenVPN vďaka svojej mimoriadne robustnej aplikácii RSA-8192.

Stojí za zmienku, že killswitch je k dispozícii iba v klientoch Windows a Mac.

Užívateľské skúsenosti

Pokiaľ ide o webovú stránku, táto sieť VPN sa veľmi ľahko používa. Všetko je usporiadané v ľahko ovládateľnom systéme ponúk a sieť VPN poskytuje časté otázky a užitočné príručky na svojej webovej stránke. Predplatné je jednoduché a vyžaduje sa iba minimálna informácia (ak chcete, môžete použiť e-mail s horákom). Klienti sú ľahko k dispozícii, keď sa zaregistrujete, a inštalujú sa s minimálnym problémom. Tiež som zistil, že klienti pracujú obdivuhodne dobre.

Zákaznícky servis

Skúška zadarmo žiadny
Garancia vrátenia peňazí
24-hodinová podpora
Live chat
Dĺžka záruky vrátenia peňazí 14

Hoci Hide.me má nepretržitý priamy rozhovor, zistili sme, že ich agenti sú pomalí. Okrem toho často nemali dobré odpovede na otázky, ktoré sme im položili.

Obchodní zástupcovia nemajú dostatok údajov na riadne informovanie potenciálnych kupujúcich a prostredníctvom systému lístkov je potrebné zaslať dôkladné otázky.

Pomocou systému lístkov sme položili niekoľko techných otázok a zistili sme, že odpovede sú pomalé. Okrem toho sme museli niekoľkokrát stlačiť, aby sme získali požadované informácie. Z dôvodu vysokých nákladov na službu sme sa cítili sklamaní.

Pozitívnejšie je, že hide.me má užitočnú databázu poznatkov, ktorá obsahuje návody na inštaláciu klientov a riešenie bežných problémov. Toto je užitočný zdroj, ktorý môže pomôcť väčšine ľudí.

Windows klient

Tento klient Windows VPN je dodávaný so šifrovaním killswitch a OpenVPN. Z tohto dôvodu považujeme Hide.me za službu priateľskú k systému Windows. Vzhľadom na to môže byť veľa ľudí, ktorí vyžadujú robustnú sieť VPN iba pre jeden počítač so systémom Windows, spokojní s lacnejším plánom jedného zariadenia. Od chvíle, keď sme naposledy preskúmali skript Hide.me, sa do klienta pridalo aj niekoľko nových funkcií: Split Tunneling a nová funkcia brány Firewall (ktorá zastaví pripojenie k internetu, pokiaľ nie ste pripojení cez Hide.me)..

Zistili sme, že klient Windows pracuje dobre. Pri nízkych rýchlostiach je však ťažké streamovať videosúbory HD.

Počas našich testov sme pri testovaní klienta Windows nezistili žiadne úniky. A Hide.me teraz vydal rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox určené na zastavenie únikov informácií WebRTC. Killswitch mi prerušil internet, aj keď došlo k zlyhaniu aplikácie, je to pravdepodobne spôsobené tým, že sme mali zapnutú funkciu brány firewall. Celkovo vynikajúci klient Windows, ktorý pracuje efektívne, ale neodblokuje BBC iPlayer.

Nová funkcia Stealth Guar je ideálna pre ľudí, ktorí používajú klientov BitTorrent na pravidelné preberanie obsahu a zaisťuje, že vám nikdy neunikne žiadny nezašifrovaný prenos na vášho poskytovateľa internetových služieb. Páčilo sa nám tiež pridanie funkcie Split Tunneling, ktoré vám umožní pripojiť sa k niektorým z vašich aplikácií prostredníctvom siete VPN, zatiaľ čo ostatné umožňujú surfovať po webe bez ochrany (skvelé, ak chcete využiť plnú rýchlosť internetového pripojenia v čase, keď súkromie nie je nevyhnutné)

Android klient

Klient VPN VPN Android poskytuje šifrovanie OpenVPN alebo IKEv2. Toto sú silné formy šifrovania VPN. Rovnako ako v prípade stolových klientov - rýchlosti boli vysoké, čo znamená, že toto ID klienta je skvelé na hranie a streamovanie v súkromí. A na odblokovanie obsahu z celého sveta. Killswitch je tiež k dispozícii.

Mac klient

Ich Mac VPN klient sa ľahko používa a je pekný na pohľad. Dobrou správou je, že teraz implementuje výber šifrovania OpenVPN, IKEv2 a SoftEther (na skrytie použitia VPN ako bežného protokolu HTTPS). Zistili sme, že pripojenia sú stabilné a túto platformu sme si užili viac ako Windows.

Na tejto platforme je killswitch, čo znamená, že táto VPN je vhodná na sťahovanie P2P a ďalšie citlivejšie úlohy. Pri použití najnovšieho klienta neboli zistené žiadne úniky.

Za zmienku stojí, že Hide.me má rozšírenia prehliadača Chrome a Firefox určené na zastavenie únikov informácií WebRTC. Ak teda používate staršieho klienta a nechcete na svojom počítači zakázať protokol IPv6, môžete namiesto toho vyskúšať tieto rozšírenia. Stiahol som rozšírenie Firefox a zapol som ochranu proti úniku WebRTC, aby som to otestoval. Máme však tendenciu odporúčať inováciu na najnovšieho klienta, ktorý má plnú podporu protokolu IPv6.

Hide.me rozšírenie prehliadača

Potom sme otestovali klienta na úniky v okne inkognito a nezistili sme žiadne úniky WebRTC pri použití najnovšieho klienta s zapnutou rozšírením firefox alebo bez neho; čo je skvelé.

iOS

Klient iOS VPN je veľmi podobný klientovi so systémom Android, implementuje však silnejšie šifrovanie IKEv2 ako jeho bratranec bez makra. Killswitch nie je k dispozícii ani na tejto platforme - čo je škoda. Ak sa chcete pripojiť cez OpenVPN, budete musieť použiť pripojovacieho klienta OpenVPN tretej strany.

Ďalšie funkcie

 • Podpora viacerých platforiem. Hide.me je teraz kompatibilný s Android TV, Amazon Fire TV Stick a Amazon Fire Tablet.

 • Automatická ochrana WiFi: Zistí sa, či sa vaše zariadenie automaticky pripája k nezabezpečenej sieti Wi-Fi a ponúka pripojenie VPN, aby vás ochránilo. Je to skvelé pre ochranu pred hackermi, keď používate verejné WiFi hotspoty.

 • SoftEther: Hide.me podporuje protokol SoftEther VPN; Umožňuje používateľom maskovať prenos šifrovaný VPN ako bežný protokol HTTPS cez port TCP 443. To sťažuje blokovanie brán firewall a umožňuje ľuďom vyhnúť sa blokovaniu siete VPN v krajinách ako Čína a Irán. SoftEther je podporovaný iba v systéme Windows.

 • Statické adresy IP: Schopnosť vybrať statickú IP je príjemnou vlastnosťou, ktorú môžu hráči pokeru (a niektoré ďalšie špecializované skupiny) chcieť využiť. Je však potrebné poznamenať, že tieto statické IP sú zdieľané a nevyhradené. Je to dobré pre ochranu osobných údajov, ale nie je to také užitočné pre obchádzanie blokov VPN webových stránok (čo je dôvod, prečo ani táto funkcia nefunguje v sieti Netflix USA). Je užitočný na obchádzanie brán firewall NAT a je plne podporovaná technológia UPnP (Universal Plug and Play).

Plán zadarmo

Ak máte záujem o bezplatný program, je to vynikajúca služba, ktorá je nesmierne užitočná. Používatelia môžu sťahovať 2 GB dát mesačne, čo je omnoho lepšie ako veľká väčšina bezplatných sietí VPN na trhu. Používatelia získajú výber umiestnení serverov v Kanade, Holandsku, Singapure a novo pridaných serverov v USA.

Doteraz bezplatní používatelia nezískali prístup ku všetkým protokolom VPN. Hide.me to však teraz opravil a používatelia získajú prístup ku všetkým šifrovacím protokolom VPN.

Je potrebné poznamenať, že rýchlosti pripojenia môžu byť o niečo pomalšie, ako sa dá očakávať v platenej verzii, pravdepodobne z dôvodu preťaženia servera. Celkovo odporúčame bezplatnú verziu Hide.me, ktorá je veľkorysou službou za cenu!

Záverečné myšlienky

Pokiaľ ide o Windows a Mac, táto VPN robí celkom dobrú prácu. Killswitch je k dispozícii na oboch počítačoch, čo znamená, že táto VPN je vhodná pre Torrenting, a hide.me povoľuje P2P pripojenie na výber serverov. Skutočnosť, že Hide.me teraz umožňuje až 10 súčasných pripojení, určite robí službu lepšou hodnotou za peniaze, hoci je stále dosť drahá.

Podpora live chatu je 24/7 a v závislosti od toho, aký agent to získate, môže byť OK. Celkovo sme však zistili, že je sklamaním.

Táto sieť VPN je blesková, čo znamená, že je vhodná na vykonávanie takmer všetkého, na čo si môžete myslieť online. Mali sme však problémy s odblokovaním aplikácie BBC iPlayer alebo Netflix USA - napriek tvrdeniam VPN, že to funguje so sieťou Netflix. To je frustrujúce najmä vzhľadom na náklady na VPN.

Celkovo vzaté, túto VPN považujeme za veľmi nákladnú, ak si kúpite mesačnú alebo ročnú zmluvu. Ak sa však zaviazate dva roky, proces VPN sa stáva oveľa bližšie k priemeru. Realita je taká, že môžete získať veľmi podobný balík VPN za menej, ale ak chcete VPN, ktorá má veľa nezvyčajných funkcií, môže to byť pre vás dobrá voľba..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me