Faceless.me


ProPrivacy.com skóre
3.5 z 10

zhrnutie

Faceless.me sa počas nášho preskúmania dostal do dobrého štartu z dôvodu štedrej bezplatnej ponuky služby. Je však dôležité si uvedomiť, že bezplatná verzia prichádza s obmedzenou rýchlosťou a bez možnosti prepínania medzi umiestneniami servera VPN. Napriek tomu si ako rýchle a ľahké riešenie anonymity zaslúži určitý kredit.

Keď sme začali podrobnejšie skúmať naše pocity, stali sa zmiešanejšími. Výsledky testov rýchlosti sa medzi jednotlivými servermi veľmi líšili a my sme mali s aplikáciou iPhone VPN nejaké nepríjemné problémy. Vyskytli sa tiež problémy s načítaním časového limitu načítania na webovej stránke poskytovateľa, ktorá vyvolala obavy.

Zdá sa, že sa pracuje na vylepšení riešenia, a keďže je možné to vyskúšať bezplatne, zdržali sme sa jeho úplného zamietnutia, ale výkon by sa skutočne musel zlepšiť, aby sme dostali neodôvodnené odporúčanie..

Rýchle štatistiky

 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  7 Mbps
 • jurisdikcie
  Cyprus
 • Súčasné spojenia
  1
 • krajiny
  3

Vlastnosti

 • Pripojiť pri spustení
 • 3 umiestnenia serverov (USA, Holandsko, Rusko)
 • Bezplatná možnosť
 • OpenVPN
 • PPTP
 • Žiadne protokoly použitia
 • Podporované P2P

Navštívte Faceless.me »

Rýchlosť a výkon

Ako obvykle sme uskutočnili niekoľko rýchlostných testov pomocou Speedtest.net, aby sme zhodnotili výkon riešenia VPN.

Najprv, ako obvykle, sme potrebovali testovací test nášho testovacieho pripojenia, takže sme vykonali test rýchlosti pri odpojení od VPN. Bez VPN sme dosiahli rýchlosť sťahovania tesne pod 7Mbps.

Potom, počnúc serverom najbližším k nášmu fyzickému umiestneniu, sme sa pripojili k Faceless.me v Holandsku a vykonali druhý test, v ktorom sme dosiahli rýchlosť sťahovania 5,26 Mb / s..

Režijné náklady na pripojenie VPN znížili našu rýchlosť približne o 1,5 Mb / s. Nie je to zlý výsledok, ani to najlepšie, čo sme kedy videli.

Potom sme sa pripojili k serveru Faceless.me v Rusku a výsledok bol oveľa horší, rýchlosťou 1,46 Mb / s:

Nakoniec sme sa pripojili k americkému serveru VPN a dosiahli sme rýchlosť sťahovania 2,58 Mb / s. Aj keď to bolo o niečo lepšie ako výsledok v Rusku, stále to predstavovalo menej ako polovicu našej rýchlosti sťahovania referenčných hodnôt.

Celkovo boli naše výsledky testov depresívne zmiešané.

Ceny a plány

Ako sa uvádza v úvode, Faceless.me je jedinečne veľkorysá služba, v ktorej poskytovateľ ponúka až 2 GB prenosu VPN úplne zadarmo a bez akejkoľvek registrácie. Ako je však uvedené vyššie, rýchlosť bezplatnej služby je obmedzená a nie je možné prepínať medzi servermi VPN.

Pre tých, ktorí chcú pokračovať v používaní služby aj po voľnom období alebo majú prístup k mimoriadnej rýchlosti a funkčnosti, je prémiový balík k dispozícii v dvoch jednoduchých variantoch.

Trojmesačné predplatné s neobmedzenou prevádzkou stojí 19,95 dolárov a šesť mesiacov stojí 29,95 dolárov, pričom každý rok sa pracuje na 59,90 dolárov, čím sa cena služby znižuje na najnižšiu priemernú hodnotu. Je však potrebné poznamenať, že ak sa (rovnako ako my) nachádzate v Európe, k cene sa pripočítava DPH.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Skutočnosť, že Faceless.me vám umožňuje používať obmedzenú verziu služby bez skutočného postupu registrácie, znamená, že by to mohla byť skvelá voľba pre tých, ktorí chcú rýchle, jednorazové riešenie ochrany osobných údajov..

Faceless ponúka viac technických detailov a ponúka podporu pre PPTP a OpenVPN. Podľa oddelenia podpory je šifrovaním 1024 bitová RSA.

Mnoho používateľov služieb VPN sa zaujíma o politiku protokolovania svojho poskytovateľa. Faceless.me v rámci svojich častých otázok potvrdzuje, že neberú žiadne záznamy o činnosti používateľov.

Záverečné myšlienky

Na Faceless.me sme mali veľké nádeje a ako bezplatná služba VPN spĺňa niektoré očakávania; 2 GB úplne zadarmo a anonymný prenos bude pre niektoré príťažlivý.

Ako zdaniteľná služba sa však Faceless stále cíti ako niečo z nedokončenej práce. Zistili sme, že časové limity webových stránok sú znepokojujúce a mali celý deň, keď sa náš iPhone nepripojil kvôli chybe hesla, ktorá sa neskôr vyriešila sama. Skutočnosť, že poskytovateľ uvádza, že stále pracuje v oblastiach služby, je však upokojujúca.

S nejakou ďalšou prácou by sa Faceless.me mohla stať službou odporúčanou. V súčasnej podobe to bohužiaľ nie je celkom.

Navštívte Faceless.me »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me