Perfektné súkromie

 • stanovenie ceny

  z $ 8,95
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
9.2 z 10

zhrnutie

Perfektné súkromie
je poskytovateľ VPN bez protokolov so sídlom vo Švajčiarsku, ktorý bol prvýkrát uvedený na trh v roku 2008. VPN je vhodne pomenovaná, pretože poskytuje veľké množstvo funkcií na ochranu súkromia a zabezpečenia - vrátane niektorých, ktoré sú trochu zriedkavé.

Perfektné súkromie má aplikácie pre všetky platformy, ktoré umožňujú používateľom ľahko skryť svoju skutočnú IP adresu na odblokovanie obsahu. Poskytuje tiež vodotesné súkromie vďaka robustnej implementácii šifrovania OpenVPN. Aj keď má veľa špičkových funkcií, dokonalé súkromie možno v porovnaní s podobnými konkurentmi považovať za drahšie.

Služba navyše nedokáže odblokovať niektoré kľúčové služby, ako napríklad Netflix USA. Napriek tomu je Perfect Privacy vysoko kvalitnou sieťou VPN, ktorá sa môže páčiť určitým používateľom internetu.


Rýchle štatistiky

 • jurisdikcie
  švajčiarsko
 • Súčasné spojenia
  1000
 • krajiny
  26
 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  14.95 Mbps

cena

2 roky

$ 8,95
za mesiac

1 rok

$ 9,99
za mesiac

1 mesiac

$ 12,99
za mesiac

Perfect Privacy ponúka svojim predplatiteľom tri možnosti, pokiaľ ide o výber plánu predplatného. Všetky tieto plány sú z hľadiska funkcií identické a líšia sa iba v tom, že sú lacnejšie, čím dlhšie sa prihlásite na odber. Toto je štandardné cestovné pre prémiové VPN, ktoré radi povzbudzujú spotrebiteľov, aby sa zaviazali na dlhšie časové obdobie.

Na rozdiel od väčšiny sietí VPN, ktoré majú tendenciu podstatne znižovať cenu, ponúka technológia Perfect Privacy iba malú zľavu. Jeden mesiac vás vráti späť 12,99 dolárov, a ak sa zaviažete rok, cena sa zníži len o 23% na 9,99 dolárov mesačne. Pre najväčšiu možnú zľavu 31% sa používatelia musia prihlásiť na odber na dva roky. Avšak aj potom to len znižuje cenu na 8,95 dolárov mesačne.

To je sklamaním a znamená, že Perfect Privacy je určite možné považovať za jednu z drahších prémiových VPN na trhu. Či už stojí za to zaplatiť viac za túto sieť VPN, do značnej miery záleží na osobných požiadavkách a výbere.

Perfektné možnosti platby za ochranu osobných údajov

Podporované platobné platformy

Pre každého, kto má záujem o predplatné, je tu možnosť vyskúšať si službu vďaka svojej 7-dňovej záruke vrátenia peňazí VPN. Táto záruka je užitočná a znamená, že záujemcovia o službu ju môžu vyskúšať, ak chcú.

Odberatelia sa môžu rozhodnúť platiť prostredníctvom kreditnej alebo debetnej karty, Amex, PayPal alebo jedným zo 60 spôsobov, ktoré poskytuje služba PaymentWall. Firma tiež prijíma platby v hotovosti a bitcoinoch v hotovosti, ktoré sa uskutočňujú prostredníctvom známej služby BitPay. To znamená, že používatelia sa môžu rozhodnúť platiť za službu relatívne anonymne, ak dávajú prednosť.

Odblokuje Netflix dokonalé súkromie?

Ak hľadáte VPN pre Netflix, môžete hľadať inde.

Napriek vysokej cene tejto siete VPN, bohužiaľ, nie je to dobrá služba, pokiaľ ide o odblokovanie populárnych tokov. Počas našich testov táto sieť VPN neposkytla prístup do katalógov Netflix v USA alebo vo Veľkej Británii. Okrem toho sme sa nemohli pripojiť k Hulu alebo iPlayeru BBC. To je nešťastné a pravdepodobne to znamená, že táto sieť VPN nie je aktívna vo svojich pokusoch vyhľadávať čisté adresy IP, ktoré neblokujú tieto populárne služby..

Preto, hoci táto služba môže byť považovaná za vyspelú z hľadiska ochrany súkromia a zabezpečenia, pre tých, ktorí požadujú jednoduchú službu na odblokovanie prúdov, je lepšie hľadať inde.

Vlastnosti

Perfect Privacy je služba, ktorá je mimoriadne pokročilá, pokiaľ ide o pokročilé bezpečnostné funkcie. Z tohto dôvodu je to zaujímavá voľba VPN, ktorá môže byť pre určitých používateľov VPN zaujímavá. Nižšie nájdete komplexný zoznam funkcií, ktoré poskytuje táto VPN, spolu s popismi jej jedinečných atribútov.

 • Servery v 26 krajinách
 • Aplikácie pre všetky platformy
 • Výber šifrovania OpenVPN alebo IPsec
 • Hlavný vypínač
 • Ochrana proti úniku DNS
 • Multi-hopové reťazenie VPN (až 4 servery je možné zvoliť manuálne)
 • Neobmedzený počet súčasných pripojení
 • Zmätené servery na obídenie firewallov ISP a skryté použitie VPN
 • SSH Manager na nadviazanie spojení proxy HTTP alebo SOCKS5
 • Tor cez VPN
 • Port-forwarding
 • Vyhradené holé kovové servery v celej sieti
 • Plná podpora IPv6
 • Filter TrackStop poskytuje blokovanie reklám, sledovanie a malware (na strane servera).

Funkcia NeuroRouting. Táto jedinečná funkcia na strane servera na viacerých serveroch automaticky odskočí vaše údaje prostredníctvom viacerých serverov Perfect Privacy, aby sa zvýšilo súkromie.

Ako môžete vidieť, Perfect Privacy má veľké množstvo zaujímavých funkcií vrátane funkcií TrackStop a NeuroRouting; oboje môže byť na strane nastavenia servera. Ďalej uvádzame niektoré z týchto vzácnejších funkcií, aby sme vysvetlili, ako vám môžu byť prospešné.

TrackStop

Príjemná vec na programe TrackStop je, že používatelia ju môžu nastaviť tak, aby odfiltrovali nechcené údaje z vášho zariadenia. To môže zvýšiť rýchlosť vášho prehliadania internetu znížením doby načítania stránky a znížením zaťaženia procesora. Používatelia sa môžu rozhodnúť manuálne nastaviť filter tak, aby blokoval webové stránky a údaje podľa svojich konkrétnych potrieb.

To zahŕňa aj schopnosť rodičov nastavovať rodičovské bloky z VPN; jedinečná funkcia, ktorá rodičom umožňuje chrániť ich deti pred obsahom pre dospelých a zároveň im umožňuje získať digitálne súkromie, ktoré poskytuje VPN. A pretože táto funkcia môže byť nastavená na strane servera, vzťahuje sa na všetky zariadenia v sieti VPN, čo znamená, že ju možno nastaviť prostredníctvom smerovača, ktorý bude fungovať ako blokujúci rodičovský blok pre celý domov..

Nižšie uvádzame zoznam všetkých druhov filtrovania, ktoré je možné dosiahnuť pomocou TrackStop:

 • Zoznamy sledovania a blokovania adblockov vyše 30 000 sledovacích a reklamných domén
 • Filter podvodov blokuje viac ako 45 000 známych domén škodlivého softvéru a 20 000 domén phishingu
 • Zablokujte domény Facebook a sledovače Facebooku na všetkých webových stránkach
 • Blokovať všetky domény Google (viac ako 400)
 • Filter sociálnych médií: zablokujte všetky veľké domény sociálnych médií
 • Rodičovský filter na blokovanie obsahu pre dospelých, stránok s hazardnými hrami, násilných webových stránok a reklám, ktoré nie sú vhodné pre deti
 • Filter falošných správ, ktorý blokuje známy zoznam falošných spravodajských webov (prostredníctvom zoznamu uverejneného a aktualizovaného na serveri GitHub)

NeuroRouting

Táto funkcia využíva strojové učenie s otvoreným zdrojovým kódom (TensorFlow) na automatické odskočenie vašej prevádzky v sieti Perfect Privacy pred ukončením prostredníctvom najlepšieho možného umiestnenia servera. Toto dynamické smerovanie viacerých smerov zabezpečuje, že výstupný uzol používaný účastníkom sa líši v závislosti od služby, pre ktorú je ich prevádzka určená. Výsledkom je, že adresa IP VPN VPN, ktorá je viditeľná pre každú internetovú službu, ktorú používajú, je iná.

NeuroRouting môže byť nastavený tak, aby pracoval buď s OpenVPN alebo IPsec a musí byť nastavený na strane servera. To znamená, že NeuroRouting môže byť nastavený tak, aby fungoval pre každú inštanciu VPN, a bude fungovať v predvolenom nastavení pre všetku vašu komunikáciu, ak nainštalujete VPN s dokonalou ochranou súkromia priamo na váš WiFi router.

Aj keď niektorí recenzenti túto funkciu predtým porovnávali s Torom (vzhľadom na to, ako dynamicky a automaticky pracuje s odrazom návštevnosti používateľa cez rôzne uzly), je potrebné poznamenať, že táto funkcia pomáha poskytovať väčšie súkromie; ale nie anonymita. Je to preto, že na rozdiel od Tor, Perfect Privacy robí všetky smerovania k holým kovovým serverom pod jeho kontrolou. A zatiaľ čo neuchováva protokoly o tom, čo používatelia robia, keď sú pripojení k svojim serverom - je možné, že spoločnosť by mohla sledovať prenos v reálnom čase, keď prechádza cez svoju sieť..

Prečo je táto funkcia zaujímavá? Ak používate NeuroRouting, nemusíte sa neustále odpojovať a pripájať k rôznym umiestneniam servera, aby ste v týchto krajinách mohli využívať služby s obmedzeným geografickým umiestnením. Namiesto toho (ak má server Perfect Privacy v tomto umiestnení server) automaticky získate miestnu adresu IP, ktorá vám umožní, aby ste sa nachádzali v krajine, v ktorej je služba založená. Tento druh automatizovaného multhopu je pre spoločnosť Perfect Privacy jedinečný a je skvelé, pokiaľ ide o jednoduchosť použitia pre účastníkov.

Rýchlosť a výkon

Na serveri ProPrivacy.com používame vlastný serverový systém na kontrolu rýchlosti na sledovanie rýchlosti pripojenia VPN v reálnom čase. Naše jedinečné serverové riešenie kontroluje siete VPN na maximálnu (burst) rýchlosť a priemernú rýchlosť sťahovania na štyroch serverových miestach - štyrikrát denne.

Tieto rýchlosti pripojenia sa aktualizujú v reálnom čase, aby sa zistilo, aké najrýchlejšie služby sú na našej najrýchlejšej stránke VPN. Náš vlastný systém testovania rýchlosti testuje VPN so zapnutým šifrovaním OpenVPN a testuje rýchlosť lokálneho aj medzinárodného pripojenia z testovacích serverov umiestnených v Hongkongu, Veľkej Británii, USA a Holandsku..

Bohužiaľ, keď naše DevOps pridali do systému testovania rýchlosti dokonalé súkromie, všetky ich servery vypršali. Sťahovanie bolo také pomalé, že aplikácia pre testovacie bežec zabila testy po 2600 sekundách. V dôsledku toho, že sme nemohli získať žiadne údaje, sme boli nútení uchýliť sa k testovaniu VPN ručne pomocou online prostriedku na testovanie rýchlosti speedtest.net..

Testovali sme Perfect Privacy na 50 Mbps BT internetovom pripojení vo Veľkej Británii. Testovali sme pripojenie, aby sme získali základné výsledky bez pripojenia k sieti VPN a zistili sme, že dosahuje rýchlosti sťahovania okolo 49 Mbps. Ďalej sme sa pripojili k britskému VPN serveru a trikrát sme ho otestovali. Zistili sme, že rýchlosť sťahovania klesla o takmer polovicu na 27 Mb / s. Rýchlosť nahrávania pri rýchlosti od 17 Mb / s bez VPN do 14 Mb / s. Tieto výsledky sú celkom dobré a znamenajú, že VPN by mala fungovať dobre pri streamovaní v HD.

Aby sme skontrolovali jeho medzinárodný server, rozhodli sme sa otestovať jeho Amsterdam server v Holandsku. Holandský server vykonal dotyk rýchlejšie ako server v Spojenom kráľovstve, čo je prekvapenie, pretože údaje musia cestovať ďalej. Rýchlosť sťahovania 29 Mb / s znamená, že tento server bude opäť dobre fungovať pri streamovaní. Nakoniec sme sa rozhodli skontrolovať rýchlosti pripojenia servera East Coast v USA. Nie je prekvapením, že vzhľadom na zahrnuté vzdialenosti sa New York choval o niečo pomalšie. Dosiahli sme priemernú rýchlosť sťahovania 18 Mbps, čo by mi stále umožňovalo streamovať v HD bez problémov.

Celkovo sme boli celkom ohromení rýchlosťami, ktoré táto sieť VPN ponúka, a hoci to nemusí byť najrýchlejšia sieť VPN na svete, pri pripojení k sieti VPN určite má to, čo potrebujete, aby ste mohli streamovať a vykonávať ďalšie úlohy náročné na údaje..

Úniky IP, úniky DNS a úniky WebRTC

Aby bolo možné overiť, či VPN funguje správne a či správne poskytuje súkromie, ktoré požaduje, je potrebné ho otestovať na úniky. Úniky môžu potenciálne zničiť súkromie poskytované sieťou VPN, čo by ich znehodnotilo.

Použili sme známy nástroj ipleak.net na kontrolu únikov v spojení IPv4 aj IPv6. Uskutočnili sme testy v režime inkognito na virtuálnom stroji, aby sme zaistili spravodlivé a nefalšované výsledky v počítačoch Mac aj Windows. Naše testy odhalili, že VPN nemá žiadne úniky, čo znamená, že Perfect Privacy je spoľahlivé na účely ochrany osobných údajov a zatajuje vašu polohu.

Testovali sme sieť VPN a zistili sme, že neobsahuje úniky IPv4 alebo IPv6, úniky DNS alebo úniky WebRTC. Je to vynikajúce a znamená to, že VPN funguje tak, ako má. Plná kompatibilita s IPv6 je vzácnosť, väčšina sietí VPN jednoducho blokuje pripojenia IPv6 a vracia sa späť k protokolu IPv4. S Perfect Privacy však tunelovanie funguje na IPv6 bez problémov.

Ak chcete otestovať svoje vlastné pripojenie na pripojenie k dokonalému súkromiu, navštívte webové stránky ako ipleak.net, test-ipv6.com alebo doileak.net..

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Perfect Privacy je služba VPN so sídlom vo Švajčiarsku; miesto, ktoré sa všeobecne považuje za skvelé pre digitálne súkromie. Vo Švajčiarsku má vláda tendenciu nevyvážiť svoju váhu a je veľmi zriedkavé, že použije príkazy, aby donútila firmy, aby sa zapojili do údajov o spotrebiteľoch. Z tohto dôvodu sa považuje Švajčiarsko za dobré miesto pre založenie súkromných služieb, a preto sa tu tiež nachádzajú služby ochrany súkromia ako Proton Mail, Proton VPN a VyprVPN..

Celkovo túto VPN s nulovým protokolom považujeme za pravdivú pre svoj názov. Jej politika ochrany osobných údajov je v súlade s GDPR a neukazuje na to, že sa zhromažďujú akékoľvek protokoly o pripojení. A pretože táto sieť VPN poskytuje špičkové funkcie ochrany osobných údajov a silné šifrovanie (pozri viac nižšie), túto sieť VPN možno považovať za obzvlášť silnú, pokiaľ ide o zabezpečenie ochrany súkromia pre svojich predplatiteľov..

Protokoly šifrovania

Perfect Privacy sa zameriava na poskytovanie dvoch šifrovacích protokolov VPN; OpenVPN a IPsec / IKEv2. Tieto protokoly sa považujú za bezpečné, čo znamená, že účastníci budú tiež v poriadku.

Ako vždy v prípade vlastných klientov VPN, klient iOS poskytuje prístup iba k uvedenému protokolu IPsec / IKEv2. Výsledkom je, že každý, kto chce využívať OpenVPN, bude musieť použiť aplikáciu na pripojenie OpenVPN tretej strany (to platí pre všetky VPN a nejde o negatívny aspekt tohto konkrétneho poskytovateľa).

Kým IPsec / IKEv2 je považovaný za bezpečný, tu na ProPrivacy.com odporúčame šifrovanie OpenVPN. Je to preto, že ide o vysoko auditovaný a bezpečný protokol VPN, ktorý je dohodnutý na poskytovaní najvyššej úrovne ochrany súkromia a bezpečnosti. Preto na ProPrivacy.com vždy analyzujeme implementáciu protokolu každej VPN, aby sme sa uistili, že spĺňa naše minimálne štandardy. Požiadali sme spoločnosť VPN o dokonalé súkromie, aby nám poskytla tieto implementačné štandardy a sieť VPN nám oznámila toto:

 • Riadiaci kanál: Šifra AES-256 s overením hash HMAC SHA384. RSA sa používa na zabezpečenie TLS handshake, ale nedokážeme zistiť predvolenú použitú dĺžku kľúča. Perfektné utajenie vpred sa dosiahne pomocou výmeny kľúčov DHE.
 • Dátový kanál: šifra AES-128-CBC s HMAC SHA-512

Tieto implementačné štandardy sú bezpečné a pridanie tls: krypty na riadiacom kanáli je ďalšou úrovňou bezpečnosti. Jedinou vecou, ​​ktorá nám bráni v úplnom vyhodnotení týchto šifrovacích štandardov, je náš nedostatok znalostí o dĺžke kľúča handshake TLS. Zdá sa však spravodlivé predpokladať, že používa štandardné štandardy OpenVPN (RSA-2048)..

Ako vidíte, táto VPN tiež poskytuje Perfect Forward Secrecy pomocou kľúčov Diffie Hellman Ephemeral (DHE), čo zvyšuje celkovú bezpečnosť protokolu. Výsledkom je, že tejto VPN sa dá veriť, že poskytuje nepriepustné súkromie, a nie je dôvod na obavy, či bude tunel VPN dlhodobo prelomený do budúcnosti..

Užívateľské skúsenosti

Perfect Privacy je poskytovateľ VPN, ktorý beží na dobre navrhnutých a implementovaných aplikáciách pre všetky platformy. Je dokonca kompatibilný s Amazon Fire Stick, Raspberry Pi, Synology a veľkým počtom smerovačov (AsusWRT, AsusWRT Merlin, pfSense, DDWRT, Tomato, eBlocker)..

Webová stránka je vo všeobecnosti dobre usporiadaná a poskytuje veľké množstvo informácií o tom, čo VPN môže ponúknuť. Na druhej strane stojí za zmienku, že webová stránka z hľadiska dôležitých technických údajov (napríklad vyššie uvedených podrobností o implementácii OpenVPN) trochu chýba. Jedná sa však o malú hádku a v prípade potreby je možné kontaktovať zákaznícku podporu pre ďalšie informácie.

Perfektný súkromný účet

Jedna vec, ktorú sme si všimli, je, že stránka s funkciou NeuroRouting je príliš chválahodná a uvádza falošné tvrdenia, ako napríklad „V najlepšom prípade nie je prenos vôbec vystavený internetu.“ „Vaša prevádzka musí prejsť cez internet (vrátane šifrované cez servery vášho poskytovateľa internetových služieb, aby ste sa dostali na servery VPN, musí prejsť internetom medzi serverovým chmeľom a cez internet sa musí dostať na navštívenú webovú stránku. Tento druh zjavného skreslenia (na tento účel) predaja) je trochu zbytočné vzhľadom na to, že samotná funkcia je jedinečná a sama osebe potenciálne atraktívna pre používateľov, ktorí ju potrebujú alebo chcú..

Testovacia stránka úniku webových stránok je užitočná funkcia, ktorá môže skontrolovať, či sieť VPN funguje správne. Na spustenie týchto testov by sme však mali odporúčať používanie dôveryhodnej služby tretej strany..

Klient systému Windows

Dôkladne sme otestovali klienta systému Windows Perfect Perfect Privacy, aby sme získali dobrú predstavu o jeho výkonnosti. Zistili sme, že je jednoduché ho nastaviť a používať a má všetky dôležité funkcie VPN, ktoré by ste očakávali.

Aj keď klient určite nie je najzaujímavejšou aplikáciou, na ktorú sa dá pozrieť, poskytuje veľa vynikajúcich informácií. Dostupná šírka pásma vám dáva predstavu o tom, koľko zaťaženia je server vystavený, takže si môžete vybrať server, ktorý vám poskytne lepší výkon.

Jedna vec, ktorú sme si všimli, je, že dokonalé súkromie trvá pomerne dlho, kým sa vytvorí spojenie. Po nadviazaní spojenia však zostáva stabilný. Toto je dôkazom stability jeho siete holých kovových serverov.

Kliknutím na nastavenia si môžete zvoliť medzi IPsec a OpenVPN. Pripojenie OpenVPN je predvolene zapnuté UDP, ale klikne na Nastavenia programu umožňuje zmeniť na TCP, ak uprednostňujete. Toto okno tiež umožňuje nakonfigurovať šifrovanie výberom rôznych variantov šifry. Spotrebitelia, ktorí hľadajú o niečo lepšie rýchlosti, sa môžu vrátiť na AES-128 bez akýchkoľvek obáv o súkromie.

Nastavenie klienta Windows

Jednou malou chúlostivosťou je, že aplikácia nevysvetľuje, či VPN implementuje L2TP / IPsec alebo IKEv2 / IPsec. Všeobecne odporúčame držať sa OpenVPN, o ktorom sa predpokladá, že je nastavený tak, aby bežal cez UDP, pretože to poskytuje lepšie rýchlosti streamovania.

Medzi ďalšie významné funkcie patrí úplná ochrana proti úniku DNS pomocou protokolu IPv6, presmerovanie portov, prispôsobiteľný multiphop, automatické pripojenie a prispôsobiteľné nastavenia brány firewall (VPN killswitch)..

Nastavenia klienta Windows

Kliknutím na ikonu IP a porty karta nasledovaná Použite adresu IP s náhodným ukončením vám umožňuje vybrať náhodnú adresu IP na serveri, ku ktorému sa pripájate. To znamená, že ak server VPN, pre ktorý ste sa rozhodli, má viac adries IP, zakaždým získate inú adresu IP. Úprimne povedané, je ťažké zvážiť túto funkciu, pretože to je to, čo väčšina sietí VPN robí automaticky, a spoločnosť Perfect Privacy odporúča, aby ste ju nechali zapnutú..

Pre automatické kaskádové multihop hlavu k Kaskádovanie a tajnosť karta nasledovaná umožniť kaskádovanie; používatelia si môžu zvoliť až 4 chmeľ. Toto sme povolili, ale nedokázali sme zistiť, či sa niečo stalo, pretože výstupný server bol stále zaregistrovaný na serveri IPLeak.net. Je to pravdepodobne spôsobené tým, že vám poskytne tri náhodné chmele skôr, ako dorazíte do vybraného koncového bodu.

Testovali sme funkciu NeuroRouting tým, že sme ju povolili v oblasti člena. To by malo znamenať, že náš prenos sa odrazí okolo rôznych serverov a východov blízko miesta, kde je konečný cieľ.

Nastavenia klienta NeuroRouting pre Windows

Ďalej sme sa zamierili na dva rôzne nástroje IP, aby sme zistili, či funkcie na strane servera viedli k odlišným výstupným bodom. Dobrá správa je, že zatiaľ čo adresy DNS sú stále vyriešené v mieste, ktoré ste vybrali manuálne, adresa IP sa zmenila na Holandsko pre IPleak.net a Kanadu pre IPleak.org. Zdá sa teda, že táto funkcia funguje tak, ako je inzerovaná.

Stealth je k dispozícii pomocou Stunnel, Obfsproxy3 alebo SSH - čo je obrovský výber. Klient vám dokonca umožňuje manuálne vybrať, ktorý server Perfect Privacy spracováva vaše požiadavky DNS.

Celkovo sme zistili, že tento klient je nabitý funkciami. Testovali sme filtre a zistili sme, že fungujú dobre, ak reštartujete klienta VPN. Filter Google nám zabránil v prístupe k vyhľadávaniu Google a Youtube. Filter sociálnych médií nám zabránil v prístupe na Facebook a Twitter. Zdá sa, že reklamy boli zablokované na stránkach, ktoré sú známe tým, že zobrazujú veľa reklám. Okrem toho, filter ochrany detí zastavil PornHub v načítaní. Zdá sa teda, že všetky tieto vlastnosti, ktoré je možné nastaviť v oblasti člena, fungujú výborne.

Ostatní klienti

Okrem klienta Windows, ktorý sme dôkladne testovali, obsahuje Perfect Privacy aj aplikácie pre Android a Mac, ktoré sme absolvovali testovací chod.

gumák

Klient Mac VPN má všetky rovnaké funkcie ako klient so systémom Windows. Aj keď sme im nedali podrobný testovací proces ako v systéme Windows, môžeme predpokladať, že nastavenia fungujú úplne rovnako. Treba však spomenúť, že klient Mac má úplne iný pohľad ako jeho náprotivok WIndows a vo všeobecnosti je oveľa čistejšie pozrieť sa na.

Výber UDP alebo TCP klienta Windows

Rovnako ako v prípade systému Windows sa používatelia môžu rozhodnúť pre protokol OpenVPN UDP alebo TCP. Používatelia však nemôžu zmeniť šifrovanie na Cameliu ani zmeniť silu šifrovania AES, ako to bolo v prípade systému Windows.

Testovali sme klienta na úniky a zistili sme, že netrpel žiadnym. U tohto klienta sú pripojenia IPv6 automaticky deaktivované, čo zaisťuje, že pripojenie VPN funguje bezchybne cez IPv4.

K ďalším pozoruhodným vlastnostiam patrí Killswitch, ktorý musí byť zapnutý v „expertnom“ režime. Tento klient však nemá režim presmerovania portov, multihop, kaskádový alebo tajný režim, ako je to v prípade systému Windows. Tento klient Mac je teda oveľa štandardnejším VPN klientom so základnými náležitosťami na ochranu vášho súkromia.

Dobrou správou je, že používatelia počítačov Mac môžu stále povoliť blokovanie reklám a ďalšie filtre, ako aj funkciu NeuroRouting zvnútra oblasti člena - a to bude stále fungovať tak, ako je inzerované..

iOS

Perfektné súkromie bohužiaľ nemá vlastnú aplikáciu iOS VPN. Aby ste mohli používať tento VN na iPad alebo iPhone, musíte si stiahnuť súbory .ovpn config na pripojenie pomocou klienta OpenVPN tretej strany..

Toto je nepatrná nevýhoda, firma však poskytuje návod na jeho nastavenie. Klient Connect je vynikajúci, čo znamená, že túto sieť VPN budete môcť používať bez väčších problémov. Je však potrebné poznamenať, že OpenVPN connect pre iOS je základným klientom, ktorý neponúka žiadne pokročilé funkcie dostupné v systéme Windows..

Android

Stiahli sme klienta VPN pre Android a dali mu rýchly skúšobný chod, aby sme skontrolovali, ktoré funkcie sú k dispozícii. Zistili sme, že tento klient je najkrajší na pohľad.

Zoznam serverov

V pokročilých funkciách však úplne chýba. Klient vám umožní pripojiť sa a odpojiť a to je všetko. Killswitch nie je k dispozícii a nemôžete používať žiadne pokročilé funkcie, ktoré získate so systémom Windows.

Zákaznícka podpora

Pokiaľ ide o náklady na túto sieť VPN, je spravodlivé povedať, že podpora je oblasťou, ktorá jej veľmi chýba. Podpora živého chatu nie je k dispozícii, čo znamená, že na kladenie otázok budete musieť použiť časté otázky alebo systém lístkov. Zistili sme, že príručky a často kladené otázky sú užitočné, a určite odpovedajú na najdôležitejšie otázky, ktoré ľudia pravdepodobne položia.

Odoslanie lístka so žiadosťou nie je ťažké a vy dostanete automatizovanú odpoveď, ktorá vás informuje o prijatí otázky. Od tejto chvíle je to čakacia hra. Zistili sme však, že spoločnosť reaguje veľmi rýchlo a poskytli požadované odpovede.

Radšej by sme videli, keby táto sieť VPN pridala funkciu živého chatu do oblasti jej člena. Pokiaľ však viete, ako postupujete po sieti VPN a nevadí vám komunikovať prostredníctvom systémov e-mailových lístkov, nemalo by to spôsobiť prílišný zármutok..

Záverečné myšlienky

Perfect Privacy je VPN, ktorú možno považovať za pomerne priemernú na všetkých platformách okrem Windows. Ako sieť VPN so systémom Windows prichádza sama o sebe a poskytuje obrovské množstvo funkcií, ktoré nie sú k dispozícii u mnohých poskytovateľov na trhu. Politika nulovej hodnoty je víťazom a sídlo vo Švajčiarsku ju určite vylučuje z dosahu invazívnych vlád, ako sú USA a Spojené kráľovstvo..

Aj keď táto sieť VPN nie je taká z hľadiska pocitu a vyzerá ako mnoho iných sietí VPN na trhu, určite to zvládne. A pokiaľ vám nebude vadiť nedostatok killswitch - klient pre Android je v poriadku.

Skutočnosť, že táto sieť VPN vám umožňuje používať svoj účet na neobmedzenom počte zariadení, je dobrá. Sieť VPN vám však pripomína, že je určená iba pre jednu osobu. VPN však neuchováva protokoly a nemonitoruje súčasné pripojenia - to znamená, že sa musí pri spravodlivom používaní spoliehať na čestnosť ľudí..

Vzhľadom na náklady na túto VPN sme s touto VPN celkovo trochu nezaujatí. Ak hľadáte Windows VPN so špeciálnymi funkciami, stojí za zváženie túto VPN. Ak vás funkcia NeuroRouting osloví, táto VPN sa oplatí vyskúšať.

Skúsenosti s používaním tejto siete VPN na čomkoľvek inom ako Windows sú však dosť priemerné a je ťažké považovať za dobrú hodnotu za peniaze. Možno, že ak by táto VPN bola lacnejšia, mohla by sa viac odporúčať pre čokoľvek iné ako Windows.

Na druhej strane táto VPN poskytuje 7-dňovú záruku vrátenia peňazí - takže nemáte dôvod testovať ju, ak vás zaujímajú niektoré z jej jedinečných funkcií VPN. Rozhodne stojí za to vyskúšať, ak hľadáte Windows VPN v systéme Windows.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me