AnonymousVPN

 • stanovenie ceny

  z $ 12.00
  / mesiac

ProPrivacy.com skóre
5 z 10

zhrnutie

Anonymná sieť VPN je virtuálna súkromná sieť so sídlom na Seychelách. Anonymná VPN je jednou z menších, menej známych služieb na trhu s online súkromím, má niektoré dobré vlastnosti, ktoré naznačujú pozitívnu budúcnosť pre službu VPN. Naše testy však odhalili sieť VPN, ktorá ešte nie je celkom schopná konkurovať špičkovému trhu VPN. V tomto prehľade Anonymous VPN preskúmame podrobne aspekty zabezpečenia a ochrany súkromia tejto služby, spolu s funkciami, ktoré ponúkajú, hodnotu za peniaze a ďalšie, aby sme zistili, či táto služba stojí za vaše peniaze..

Rýchle štatistiky

 • SpeedTest Proprivacy.com (priemer)
  19.1 Mbps
 • jurisdikcie
  Seychely
 • Súčasné spojenia
  3
 • krajiny
  25

Vlastnosti

Funkcie balíka spoločnosti sú:

 • Servery v 25 krajinách
 • Žiadne limity použitia dát
 • Povolené sú tri súčasné spojenia
 • P2P povolené
 • OpenVPN a bezpečnosť informačného protokolu (IPSec)
 • Viacjazyčná webová stránka
 • Lacný skúšobný účet
 • Hlavný vypínač
 • Vlastná aplikácia pre Windows, Mac a Android
 • Aplikácia tretích strán pre systémy iOS a Linux

Spoločnosť Apple nepovoľuje spoločnostiam sprístupňovať aplikácie pre telefóny iPhone a iPad bez jej súhlasu. Tento schvaľovací proces môže trvať roky. Nie je preto neobvyklé, že relatívne nová spoločnosť nemá k dispozícii vlastnú aplikáciu pre iOS. Šifrovanie OpenVPN je však najlepšou ochranou VPN, ktorá je k dispozícii pre služby ochrany osobných údajov online. Môžete sa pripojiť k anonymnej sieti VPN pomocou pripojenia OpenVPN tretích strán pre iOS. OpenVPN Connect je k dispozícii v obchode Apple zadarmo. Na webe Anonymous VPN sú k dispozícii konfiguračné súbory, vďaka ktorým bude táto aplikácia pracovať so všetkými jej servermi. Podobné usporiadanie je k dispozícii pre používateľov systému Linux. Sieť servera poskytuje prístup k miestam v 25 krajinách.


Navštívte anonymnú sieť VPN »

Rýchlosť a výkon

Testoval som rýchlosť anonymnej VPN pomocou testmy.net. Tieto testy sa uskutočnili z Nottinghamu vo Veľkej Británii pomocou rezidenčnej internetovej služby Virgin Media. Testoval som výkon troch anonymných serverov VPN. Boli to servery Spojeného kráľovstva a Írska, ktoré som testoval pri pripojení k Londýne, Veľkej Británii a server Anonymous VPN US, ktorý som testoval pri pripojení k Miami.

Bloky v grafe predstavujú maximálnu, minimálnu a priemernú rýchlosť počas piatich skúšobných cyklov. Uvidíte aj záznamy o testovacích behoch do Londýna a Miami bez zapnutej siete VPN. Toto dáva predstavu o vplyve VPN na rýchlosti základnej internetovej služby. Použil som IPLocation.net na detekciu skutočných umiestnení každého VPN servera. Britský server bol v Londýne, írsky server v Dubline a americký server v Manassase vo Virgínii.

AnonymousVPN speed test

Grafy zobrazujú najvyššiu, najnižšiu a priemernú rýchlosť pre každý server a umiestnenie. Viac podrobností nájdete v vysvetlení testu plnej rýchlosti. Každý server zhruba znížil rýchlosť internetového pripojenia zhruba o polovicu, čo vôbec nie je skvelé. Našťastie rýchlosť mojej základnej internetovej služby bola tak dobrá, že VPN nepoškodila prehrávanie streamovaného videa. Ktokoľvek s pomalším internetom by však mohol veľmi trpieť.

Počas pripojenia k serveru Anonymous VPN US som vykonal viac testov na serveri ipleak.net. Tieto testy skúmali, či hovory na servery DNS (Domain Name System) rozdali moju polohu. Kedykoľvek váš prehliadač načíta stránku, musí najprv krížovo odkázať na internetovú adresu danej webovej adresy. Toto sa vykonáva prístupom k serveru DNS.

Vaša sieť VPN musí tieto hovory spravovať, pretože ich možno sledovať pri prenose cez internet. Ak váš prehliadač vyberie server DNS, ktorý je nelogicky vzdialený od jeho umiestnenia, snoopers môžu zistiť, že sa v skutočnosti nenachádzate tam, kde sa nachádzate. Test ipleak.net ukázal moju polohu ako Virgínia.

Všetky hovory DNS smerovali na jeden server DNS, tiež vo Virgínii. Druhé riziko úniku vyplýva zo systému, ktorý sa nazýva WebRTC (Web Real-Time Communication). Toto je úložisko údajov v prehliadači, ktoré pomáha zrýchliť interaktívne aplikácie. Kontroly týchto informácií neodhalili moju skutočnú polohu.

Faktory úniku IP som znova skontroloval na inom testovacom mieste, doileak.net. Výsledky týchto testov zopakovali zistenia ipleak.net. Anonymná sieť VPN úspešne skryla moju skutočnú polohu. Jedinou závadou bolo, že nastavenia časového pásma môjho operačného systému boli odlišné od časového pásma mojej hlásenej polohy. Môj poskytovateľ internetových služieb nepoužíva adresy IPv6, takže som nemohol testovať úniky IPv6.

Ceny a plány

1 mesiac

$ 12.00
za mesiac

Anonymná sieť VPN má jeden balík služieb. Ponúka tri predplatné obdobia pre tento plán. Neexistuje žiadna bezplatná skúšobná verzia, ale peniaze môžete získať späť, ak sa prihlásite na mesačné alebo ročné predplatné. Stačí požiadať o zrušenie účtu do 14 dní od prihlásenia na odber.

AnonymousVPN price

Za 2 doláre môžete mať plný prístup k službe po dobu troch dní. Je to vynikajúci spôsob, ako vyskúšať sieť VPN a uistiť sa, že je pre vás to pravé, skôr ako sa na ňu dlhšiu dobu pustíte. Mnoho služieb VPN ponúka širokú škálu platobných možností. Anonymnú sieť VPN však môžete platiť iba kreditnou kartou. Je to škoda, pretože veľa zákazníkov VPN radi platí bitcoínom alebo prostredníctvom služby PayPal.

Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

Aplikácia Anonymous VPN vám umožňuje vybrať, či chcete používať OpenVPN alebo IPSec. OpenVPN je najlepší systém pre VPN. IPSec sa však tiež vysoko oceňuje. Cisco Systems ho vytvoril. Cisco je najväčší výrobca internetových smerovačov a softvéru na svete. Obe implementácie zahŕňajú šifrovanie AES (Advanced Encryption Standard) s 256-bitovým kľúčom. Toto je najlepšia ochrana, ktorá je momentálne k dispozícii na trhu VPN.

Anonymná VPN používa RSA handshake s 2048-bitovým kľúčom. Toto je štandardná dĺžka kľúča v priemysle VPN. Špičkové VPN však používajú 4096-bitové kľúče pre vyššiu bezpečnosť. Dodgy VPN používajú 1024-bitové kľúče. Implementácia Anonymous VPN vám preto poskytuje najbežnejšiu úroveň ochrany - nie najlepšiu - ale určite nie najhoršiu. Je dostatočne bezpečný na to, aby vaše údaje zostali súkromné. Majitelia telefónov iPhone a iPad (ktorí sa pripájajú pomocou pripojenia OpenVPN) dostávajú úplnú ochranu OpenVPN, keď používajú anonymnú sieť VPN. Chýba im však malý doplnok, ktorý spoločnosť zabudovala do svojej vlastnej aplikácie.

Kľúčovou funkciou zabezpečenia, ktorú vlastníci zariadení Windows, Mac a Android dostanú, je prepínač zabíjania. Pravdepodobne ste zažili situáciu, keď vaše pripojenie na internet zlyhá. Po obnovení pripojenia sa všetky aplikácie pokúsia o opätovné pripojenie. Toto je problém zabezpečenia, pretože nemôžete diktovať poradie, v akom sa pripájajú. Ak sieť VPN nie je prvou aplikáciou, ktorá znova založila svoju službu, tie aplikácie, ktoré začínajú ako prvé odosielať internetové správy, odhalia vašu pravú identitu. Preto je spínač zabíjania taký dôležitý. Zabezpečuje, aby sa žiadna aplikácia nemohla znova pripojiť pred zabezpečeným prepojením VPN.

súkromia

Seychely sú dobrým miestom pre služby VPN. Je mimo dosahu šikanovacích tajných služieb hlavných mocností. Je to tiež dlhá, dlhá cesta od hlavných právnych centier v Los Angeles, New Yorku a Londýne. Vlastníci autorských práv pravdepodobne začnú trestné stíhanie proti ľuďom, ktorí si stiahnu svoj majetok v P2P sieťach. Je však nepravdepodobné, že by sa vydali na úsilie a náklady spojené s lietaním na Seychely. Anonymná sieť VPN neuchováva denníky aktivít, čo je dobrým znakom toho, že ochráni vaše súkromie. Spoločnosť tiež otvorene uvádza, že umožňuje sťahovanie P2P sietí vo svojej sieti.

V prípade, že polícia alebo právnici na ochranu autorských práv dostanú súdne príkazy, aby prinútili spoločnosť odovzdať jej záznamy, chcete sa ubezpečiť, že v súbore nie je nič, čo by mohlo zmapovať vašu skutočnú totožnosť na falošnú adresu, ktorú vám VPN priraďuje. , Anonymous VPN bohužiaľ uchováva denníky pripojení. Tieto záznamy podrobne popisujú, ku ktorým serverom ste sa pripojili a kedy.

Zaznamenávajú tiež množstvo stiahnutých údajov. Analýza prenosu (útok načasovania e2e) znamená, že tieto informácie sú všetko, čo musia právnici v oblasti presadzovania práva alebo autorských práv prelomiť súkromím, ktoré má VPN ponúknuť. A čo je horšie, spoločnosť neuvádza obdobie, počas ktorého vedie tieto záznamy. Za zmienku tiež stojí, že sieť Anonymous VPN vás neurobí úplne anonymnou. VPN poskytujú súkromie, nie anonymitu. Je smutné, že kvôli protokolom pripojenia, ktoré si táto VPN uchováva - ochrana osobných údajov nie je tak dobrá, ako by mohla byť.

Jednoduchosť použitia

Registrácia

Keď ste pripravení na odber AnonymousVPN, prejdite na domovskú stránku do sekcie Ceny a kliknite na ikonu "Kúpte teraz" tlačidlo pod požadovaným obdobím predplatného. Na tejto stránke sa dostanete na stránku nákupného košíka. Pokračujte kliknutím na tlačidlo Checkout. Vašou ďalšou úlohou je zaregistrovať sa na účet. Nakoniec musíte zadať podrobnosti o svojej kreditnej karte, aby ste si mohli kúpiť predplatné.

Z anonymnej siete VPN dostanete dva e-maily. Prvý z nich potvrdzuje vaše členstvo s prihlasovacími údajmi, ktoré ste nastavili na stránke registrácie. Toto sú vaše poverenia pre oblasť klienta. Používateľské meno a heslo pre aplikáciu sú obsiahnuté v druhom e-maile, ktorý dostanete. Tento e-mail obsahuje aj odkazy na sťahovanie súborov pre aplikáciu. Kliknutím na odkaz pre váš operačný systém stiahnite inštalačný program. Aplikácia sa nainštaluje sama. Vlastníci zariadení iOS a počítačov so systémom Linux musia prejsť na databázu znalostí, aby získali pokyny na inštaláciu.

Anonymný klient VPN VPN so systémom Windows

Inštalačný program vytvorí odkaz na plochu pre danú aplikáciu.

Po otvorení aplikácie budete musieť zadať svoje používateľské meno a heslo. Heslo sa líši od hesla pre oblasť klienta webovej stránky. Pred prihlásením kliknite na symbol jazdca v pravom dolnom rohu rozhrania. Otvorí sa stránka Nastavenia aplikácie.

Skontrolovať "Nezabudnite na užívateľské meno a heslo" , takže pri každom otvorení aplikácie nemusíte zadávať svoje poverenia. Kliknutím na ikonu jazdcov sa môžete kedykoľvek vrátiť na stránku Nastavenia. Táto stránka vám umožňuje zapnúť vypínač zabíjania, ktorý zaisťuje, že sieť VPN vás vždy chráni pri prístupe na internet. Tu môžete tiež zvoliť, či sa pripojenie k sieti VPN spustí cez protokol UDP (User Datagram Protocol) alebo Protokol riadenia prenosu (TCP)..

Spravidla máte lepšie UDP. Je to omnoho rýchlejšie ako TCP a je užitočné pre interaktívne aplikácie, ako sú chat a IP telefónia. Je to tiež lepšie pre streamovanie. Môžete si vybrať, ktorý systém VPN aplikácia používa. Možnosti sú IPSec alebo OpenVPN. Obaja používajú silné šifrovanie, ale Open VPN je najlepšia. Kliknutím na ikonu posúvača zatvorte panel Nastavenia.

Predvolený výber servera pre aplikáciu je automatické priradenie. Ak sa však chcete, aby sa nachádzal na konkrétnom mieste, nastavte tento atribút na pomenovanú krajinu. Zoznam serverov získate kliknutím na šípku nadol na konci poľa Region a potom na krajinu, do ktorej chcete pristupovať.

Kliknutím na tlačidlo Pripojiť aktivujete VPN. Po vytvorení pripojenia VPN sa toto tlačidlo Connect zmení na Disconnect.

Keď funguje VPN, zámok tlačidla Connect / Disconnect sa zmení na zelenú.

Streamovacie služby

Keď som vo Veľkej Británii, pripojil som sa k anonymnému serveru VPN v USA, aby som mohol sledovať televíziu z Ameriky. Dostal som sa na svoj účet Netflix a tam mohol sledovať videá z americkej knižnice. Detekčné systémy siete Netflix VPN sú náročné. Odvetvie VPN ich používa ako základný kameň. Do siete Netflix sa zo zahraničia nemôže dostať veľa sietí VPN, takže to bol vynikajúci výsledok.

Keď som bol pripojený k americkému serveru, mal som tiež prístup na webové stránky ABC a NBC. Riadenie prístupu ABC je v skutočnosti komplexnejšie ako ovládanie Netflixu. NBC sa nesnaží veľmi ťažko blokovať zámorský prístup a do nej sa môže dostať takmer každá služba VPN. Spoločnosť ABC zaznamenala sieť VPN a zablokovala prehrávanie videí. NBC ma nechal pozerať. Zo Španielska som sa pokúsil získať prístup k britským videostránkam. Bohužiaľ, VPN ma nemohlo dostať do BBC iPlayer. Videá som mohol sledovať na webových stránkach Channel 4 a ITV.

Ďalšie platformy

Aplikácia Anonymous VPN je k dispozícii pre operačné systémy Windows, Android, Mac OS X a macOS. Na webe sú pokyny na stiahnutie bezplatného rozhrania pre OpenVPN a jeho prispôsobenie pomocou súborov z anonymnej siete VPN. Tieto pokyny sú určené používateľom zariadení iOS a Linux. Softvér OpenVPN Connect je však k dispozícii aj pre Windows a Mac. Konfiguračné súbory, ktoré poskytuje anonymná sieť VPN, sa netýkajú operačného systému. Poskytuje to ďalšiu možnosť pre používateľov systémov Windows, Mac a Android.

Záverečné myšlienky

Používaním aplikácie Anonymous VPN sa mi veľmi páčilo. Konštruktéri majú ovládacie prvky rozmiestnené na správnej úrovni, aby potešili každého. Tí, ktorí toho veľa nevedia o sieťových technológiách, si musia zvoliť miesto a stlačiť tlačidlo Pripojiť, aby mohli používať VPN. Služba sa stará aj o tých, ktorí chcú mať možnosť vybrať si, či bude spojenie prebiehať cez UDP alebo TCP a či používať OpenVPN alebo IPSec..

Problém so vstupom do služby BBC iPlayer znamená, že britskí vysťahovalci a cestujúci pravdepodobne nebudú vyberať túto sieť VPN. Táto služba je pomerne drahá, ale nemôže konkurovať špičkovým službám v podobnom cenovom rozpätí. Napriek tomu som vo všeobecnosti presvedčený o odporúčaní anonymnej siete VPN (pokiaľ nie ste Brit v zahraničí). Avšak s lepším výberom dostupných za podobnú cenu ste skutočne lepšie získať niečo iné.

Navštívte anonymnú sieť VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me