Čínske webové stránky, ktoré sú geograficky obmedzené na Čínu, nie sú dostupné mimo krajiny. Z tohto dôvodu si každý, kto sa chce dostať za Veľký čínsky firewall (GFW), vyžaduje IP adresu v Číne. Odpoveďou je služba virtuálnej súkromnej siete (VPN), ktorá umožňuje komukoľvek jednoducho „podvádzať“ svoju polohu v Číne. Aj keď existujú určité funkcie, ktoré VPN pre Čínu musí mať, aby obišla veľký firewall. S najlepšia VPN, ktokoľvek môže vidieť čínske webové stránky, akoby sa nachádzali v Číne.


Získajte IP adresu Číny

Získajte IP Číny s nasledujúcimi službami VPN

Pre Číňanov, ktorí pracujú v zahraničí alebo na dovolenke, je VPN perfektná. Poskytnutím čínskej adresy IP majú prístup ku všetkým čínskym webovým službám, ako sú bankovníctvo alebo Renren. Pre ľudí, ktorí chcú nakupovať priamo od čínskych výrobcov, je tiež ideálna IP adresa Číny. Nezabúdajte však na to, že Čína sa aktívne snaží zakročiť proti VPN. Tento zoznam sa preto môže zmeniť a pred prihlásením by ste sa mali vždy skontrolovať prostredníctvom VPN (kontaktovaním zákazníckeho servisu)..

Najlepšie VPN pre IP Číny

Nižšie nájdete nižšie uvedené najlepšie služby VPN s IP adresou Číny.

1. VPNArea

 • stanovenie ceny

  z $ 2,99
  / mesiac

 • K dispozícii na


  • windows

  • Android

  • iOS

  • MacOS

  • linux
 • odblokuje


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

VPNArea je úplne úžasná voľba pre každého, kto potrebuje čínsku IP adresu. Táto VPN má nielen vynikajúcu hodnotu za peniaze, ale sídli aj v Bulharsku - mimo dosahu akejkoľvek invazívnej jurisdikcie. Táto sieť VPN s nulovým protokolom je mimoriadne dôveryhodná, má aplikácie pre všetky platformy a je plne vybavená killswitchom, ochranou proti úniku DNS a stealth režimom (na obídenie Veľkej brány firewall v Číne)..

VPNArea poskytuje fantastické rýchlosti na streamovanie na weboch, ako je Youku. Okrem toho povoľuje peer-to-peer (P2P) s BitTorrentom. Vďaka serverom v Číne-Quingdao a Číne-Šanghaji je táto sieť VPN ideálna na získanie čínskej adresy IP. Prečo to nevyskúšať vďaka svojej 14-dňovej záruke vrátenia peňazí?

2. ProxySH

 • stanovenie ceny

  z $ 3,33
  / mesiac

 • K dispozícii na


  • windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • linux

Proxy.sh je VPN so sídlom na Seychelách. Vďaka svojim rýchlym serverom založeným na Číne je ideálny pre účastníkov, ktorí chcú VPN do Číny. Proxy.sh sa zaväzuje k ochrane osobných údajov a anonymite používateľov, čo je fantastické. Registrácia je jednoduchá a vyžaduje iba e-mailovú adresu. Skvelé pre tých, ktorí chcú túto ďalšiu vrstvu anonymity, je to, že prijíma bitcoíny. Šifrovanie je silné OpenVPN.

Jednou miernou nevýhodou je, že služba je síce vysoko bezpečná, ale niekedy môže byť o niečo pomalšia ako niektorí z ostatných poskytovateľov, ktorých sme sa zmienili. Počas testovania rýchlosť sťahovania trochu preskočila. Táto sieť VPN je však stále veľmi dobrá pri získavaní adresy IP v Číne v porovnaní s drvivou väčšinou ostatných sietí VPN. Táto menšia nevýhoda je vyvážená vynikajúcou bezpečnosťou, ktorú poskytuje Proxy.sh, a je možné upgradovať účet, aby sa dosiahli vyššie rýchlosti. Vynikajúca sieť VPN na smerovanie do Číny.

3. HMA

 • stanovenie ceny

  z $ 3,99
  / mesiac

 • K dispozícii na


  • windows

  • MacOS

  • Android

  • linux

  • iOS
 • odblokuje


  • Netflix

  • iPlayer

Najlepším spôsobom, ako získať čínsku IP adresu v roku 2018, je stále populárna služba VPN, HMA. Je to napriek tomu, že občas utrpel menšie neúspechy (vrátane situácie, keď minulý rok dočasne stratil všetky tri servery)..

Za 4,99 dolárov mesačne (za ročné predplatné) majú používatelia prístup k viac ako 860 serverom vo viac ako 190 krajinách - vrátane Číny. HMA bola v centre kontroverzie za to, že musela pomôcť orgánom (odovzdaním niektorých údajov o jednom z jej účastníkov). Zdá sa však, že ide iba o malú prekážku, a celkovo je VPN veľmi obľúbená (najmä pokiaľ ide o získanie čínskej adresy IP)..

Odberatelia môžu používať dve súčasné spojenia. Rýchlosti sú vynikajúce na čínskych serveroch a používatelia nebudú mať problémy so streamovaním v HD. Šifrovanie je priemyselným štandardom, pretože spoločnosť HMA ponúka náš odporúčaný protokol OpenVPN. Poskytuje tiež 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, takže môžete službu vyskúšať bez rizika. Vďaka vynikajúcim čínskym serverom je HMA najlepším spôsobom, ako získať IP Číny v roku 2018.

4. EarthVPN

 • stanovenie ceny

  z $ 3,06
  / mesiac

 • K dispozícii na


  • windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • linux

Poslednou možnosťou, ako predstierať, že je v Číne, je EarthVPN. Jedná sa o nízkonákladovú sieť VPN, ktorá má v Číne vynikajúce servery. Je k dispozícii pre všetky populárne platformy, nikdy neznižuje šírku pásma a ponúka širokú škálu protokolov VPN (vrátane nášho odporúčaného protokolu, OpenVPN)..

EarthVPN je VPN s nulovým protokolom, čo je vynikajúca správa pre ľudí, ktorí chcú čínsku IP adresu a silné súkromie. Navyše za pouhých 3,99 dolárov mesačne dostanú používatelia vynikajúce funkcie, ako sú proxy servery Socket Secure (SOCKS) a tunelovanie Secure Shell (SSH).

A nakoniec, rovnako ako rýchle a spoľahlivé servery v Číne, má EarthVPN viac ako 304 serverov v 32 krajinách na odblokovanie obsahu po celom svete..

Vyberte sieť VPN, ktorú chcete stiahnuť

Hneď ako sa rozhodnete, ktorú z VPN preferujete, kliknite na webovú stránku, ktorú ste si vybrali, a prihláste sa na odber. Ročné platenie za VPN vám ušetrí veľa peňazí, takže ak potrebujete pravidelne používať čínsku IP adresu, vyberte si ročné predplatné.

Po registrácii v sieti VPN pre Čínu získate prístup k stiahnutiu softvéru VPN (klienta). Softvér na pripojenie k čínskej IP adrese sa stiahne veľmi rýchlo a inštalácia je neuveriteľne ľahká. Nezabudnite si vybrať tú platformu, ktorú používate.

Všetky VPN, ktoré odporúčame, umožňujú viac ako jedno súčasné pripojenie, takže sa môžete pripojiť k čínskym webom na smartfónoch, tabletoch a prenosných počítačoch.

hidemyass-china

Vyberte protokol OpenVPN Encryption Protocol

Tu na serveri ProPrivacy.com uprednostňujeme a odporúčame šifrovací protokol OpenVPN - vyberte ho v nastaveniach VPN, ktoré ste si vybrali. Prezeranie určitého obsahu blokovaného geograme môže byť v rozpore s autorskými právami, ale OpenVPN vás udrží v bezpečí.

Pamätajte: ak máte nejaké problémy, váš poskytovateľ VPN vám pomôže rýchlo vyriešiť všetky problémy. Jednoducho ich kontaktujte, alebo nás kontaktujte na ProPrivacy.com. Vždy vám radi pomôžeme.

Pripojte sa k čínskemu serveru IP Address

Po nainštalovaní softvéru VPN do vášho zariadenia (a vybratia OpenVPN) je čas sa pripojiť k čínskej IP adrese.

Stačí si vybrať server v Číne zo zoznamu serverov VPN. Kliknite na Pripojiť a počkajte, kým sa softvér nerozsvieti na zeleno, alebo vyslovte Pripojené. Akonáhle sa pripojí, vaše údaje sú plne šifrované a zdá sa, že vaša IP adresa pochádza z Číny. Výsledkom je, že vyzeráte rovnako ako každá iná osoba, ktorá používa internet z Číny.

Čína IP adresa: Úvahy

Získanie siete VPN, ktorá poskytuje IP adresu Číny, zahŕňa niekoľko dôležitých úvah. V tejto príručke sme pozorne venovali pozornosť týmto faktorom, aby sme sa ubezpečili, že váš tunel VPN v Číne funguje dobre.

Nie každá VPN na trhu funguje dobre - niektoré sú hrozne pomalé. Mnoho sietí VPN navyše nie je dôveryhodných ani spoľahlivých. Existuje viac ako 800 poskytovateľov VPN, z ktorých mnohí majú zastarané zásady šifrovania a ochrany osobných údajov, ktoré sú neuveriteľne riskantné. Niektorí dokonca predávajú údaje o zákazníkoch tretím stranám.

Nízka kvalita VPN jednoducho nie je uskutočniteľnou možnosťou. Sieť VPN musí poskytovať rýchly a neobmedzený prístup k čínskej IP adrese a účinnú bezpečnosť a súkromie. Bez oboch z nich je VPN rip-off.

Čo robí dobrú sieť VPN pre Čínu?

Pri používaní adresy IP v Číne na prístup k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom musíte byť vysoko zabezpečení. Bohužiaľ, mnoho sietí VPN poskytuje zle implementované alebo zastarané šifrovanie. Mnoho sietí VPN navyše neposkytuje úroveň služieb, ktoré potrebujete, aby bola zabezpečená.

Pri výbere VPN s čínskou IP adresou predplatitelia požadujú server, ktorý ich úspešne získa prostredníctvom GFW. Tieto servery v Číne musia byť tiež bleskové, inak bude vaše pripojenie k internetu príliš pomalé.

Aby si zákazníci mohli vychutnať čínsku IP adresu, potrebujú VPN, ktorá poskytuje pokoj v duši vďaka špičkovým postupom šifrovania a ochrany osobných údajov. Z tohto dôvodu by VPN pre Čínu nemala viesť záznamy o používaní, nezdieľať žiadne údaje s tretími stranami a poskytovať šifrovanie OpenVPN (implementované dôrazne). Všetky siete VPN, ktoré sme vybrali pre túto príručku, poskytujú bezpečný a súkromný prístup k čínskym adresám IP.

Použite akúkoľvek čínsku webovú stránku!

S predplatným VPN sa sloboda internetu stáva normou. Odberatelia majú súkromný a bezpečný prístup k obsahu kdekoľvek, kde ich VPN má server. Na používanie čínskych webových stránok sa vyžaduje čínska IP adresa. Túto dôležitú službu poskytujú všetky služby VPN, ktoré odporúčame.

Všetky vynikajúce siete VPN, ktoré sme navrhli, majú aj servery VPN umiestnené na celom svete. To znamená, že predplatné VPN môžete použiť na pripojenie k webovým serverom aj v mnohých ďalších krajinách. Ochrana osobných údajov je vždy užitočná, takže na šifrovanie údajov by ste mali vždy používať sieť VPN. Môžete tiež pristupovať k vynikajúcemu geograficky obmedzenému obsahu z celého sveta. Ak chcete dosiahnuť slobodu internetu, odpoveďou je sieť VPN.

VPN do Číny - rýchle varovanie

V minulom roku Čína aktívne zakazuje VPN. Domáce VPN v Číne boli najviac postihnuté. Avšak aj niektoré medzinárodné VPN, ktoré majú v Číne koncové servery (čínske IP adresy), utrpeli stratu svojich serverov. Toto je plynulá a stále prebiehajúca bitka závetov. Dobrou správou je, že (ako vidíte z tohto článku) stále existujú siete VPN, ktoré vám umožňujú získať adresu IP v Číne. Vzhľadom na prebiehajúcu klímu sa však vždy oplatí kliknúť na sieť VPN a spýtať sa, či majú servery v Číne stále. VPN v tomto zozname sa k vám rýchlo vrátia a aspoň potom budete mať konečnú odpoveď o získaní čínskej adresy IP.

záver

V tejto príručke sme demonštrovali, ako ktokoľvek môže ľahko získať čínsku IP adresu. Najlepšia služba VPN na získanie adresy IP v Číne je HMA. Pretože ľudia majú na výber, odporúčame vám aj ďalšie štyri služby. Pozorne sme sa pozreli na trh, aby sme sa rozhodli pre päť najlepších VPN na svete na získanie čínskej adresy IP.

Všetky tieto VPN odblokujú čínske webové stránky. Okrem toho všetci ponúkajú skúšobné obdobie nejakého druhu, takže si môžete vyskúšať bezrizikové VPN, aby ste si boli istí, že to funguje. Okrem toho sú všetky VPN, ktoré odporúčame, dôveryhodné služby, ktoré poskytujú jedny z najrýchlejších rýchlostí pripojenia na trhu..

Zásady ochrany osobných údajov boli vysoko na našom zozname požiadaviek a všetky tieto siete VPN fungujú v tesnej blízkosti, pokiaľ ide o poskytovanie vynikajúcich osobných údajov svojim používateľom. Okrem toho je šifrovanie tým najlepším štandardom, takže pri používaní adresy IP v Číne môžete mať istotu, že budete v bezpečí.

Náš tím tu na ProPrivacy.com starostlivo zvážil všetko, aby ste si mohli s dôverou vybrať sieť VPN pre Čínu. Preto vám ponecháme výber VPN s čínskou IP adresou. Ak máte akékoľvek otázky, zanechajte odkaz nižšie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me