Vstaň 33% z balíčkov ProtonVPN.

ProtonVPN je považovaný za jednu z najlepších bezplatných virtuálnych súkromných sietí tam so svojou švajčiarskou základňou prevádzky a politikou bez protokolov, ale služba sa skutočne ožíva pri nákupe svojich prémiových predplatných. Našťastie máme spôsob, ako znížiť náklady a ušetriť peniaze, keď použijete náš kupón ProtonVPN.

Popri pláne zadarmo si môžete vybrať z troch prémiových úrovní: základné, plus a vizionárske plány. Všetky poskytujú prístup k vysokorýchlostným serverom ProtonVPN v 44 rôznych krajinách, ale medzi každým z nich je rozdiel, ktorý odporúčame zoznámiť sa pred prijatím vášho rozhodnutia. Na prvý pohľad plán Plus ponúka najlepšiu hodnotu za peniaze tým, že sa zbavuje rovnakých obmedzení, aké sa vyskytujú v základnej vrstve, vrátane Tor over VPN, 5 súčasných pripojení namiesto 2 a možnosti prístupu k obsahu streamovaného geoblokom. Pokiaľ sa vám nepáči ProtonMail (naša odporúčaná e-mailová služba), potom je najlepšie ísť za balíkom Visionary.

Kupón ProPrivacy považuje za slušných 33% oholených nových 2-ročných predplatných ProtonVPN, čím sa základný plán znížil na 3,29 dolárov mesačne (účtované ako 79 dolárov), plán Plus plus na 6,63 dolárov mesačne (159 dolárov za dva roky) a plán Visionary. až na 19,96 dolárov mesačne (479 dolárov za oba roky). Ak je to pre vás príliš zdĺhavý záväzok, stále môžete ušetriť 20% platením ročne, pričom základný plán klesnete na 4 doláre mesačne (48 dolárov ročne), plán Plus plus na 8 dolárov mesačne (účtované ako 96 dolárov za rok) a balík Visionary na 24 dolárov mesačne (288 dolárov ročne). A samozrejme si stále môžete zvoliť bežné mesačné plány na 5 USD, 10 USD a 30 USD.

ProtonVPN
ProtonVPN
Zľavový kupón


Až 33%
preč
Zabezpečte svoje pripojenie

Ako používať kupón

    1. Kliknutím na kupón sa presmerujete na webovú stránku.
    2. Vyberte zelené tlačidlo „Get ProtonVPN Now“.
    3. Vyberte si balík kliknutím na tlačidlá „Získať“ pod požadovaným nastavením.
    4. Vytvorte alebo sa prihláste do svojho existujúceho účtu a požiadajte o platbu, kde sa kupón použije automaticky.

Poznámka

Na konci prvého roka sa váš plán vráti na plnú cenu a obnoví sa o ďalší rok. ProPrivacy sa venuje sledovaniu najväčších obchodov v okolí, takže nezabudnite navštíviť web, kde nájdete viac najnovších zliav..

Prečo ProtonVPN?

Aby sa veci zjednodušili, ProtonVPN má aplikácie pripravené pre operačné systémy, ako sú Windows, Mac, Android a iOS, so skriptom príkazového riadku pre používateľov systému Linux prostredníctvom OpenVPN. Je to všetko v poriadku a dobre sa rozhodli pre bezplatnú úroveň ProtonVPN, pretože spoločnosť sa dobre zameriava na súkromie bez ohľadu na plán, ale vzdali by ste sa funkcií, ktoré sú exkluzívne k plateným plánom, ako je napríklad schopnosť odblokovať regionálne obmedzené služby streamovania, ako sú Netflix, Amazon Prime a dokonca aj YouTube.

Prémiová služba ProtonVPN môže odblokovať Netflix, Amazon Prime a dokonca aj YouTube.

ProtonVPN kladie dôraz na komunikáciu so svojimi zákazníkmi vydávaním správ o transparentnosti a sprievodcu, ktorý upozorňuje používateľov na vládne zasahovanie nepriamo. Bezpečnosť je pomerne tesná, pretože sa používa na šifrovanie AES-256 na vojenskej úrovni, 4096-bitovú výmenu kľúčov RSA a HMAC so SHA384 na overovanie správ..

ProtonVPN môžete platiť prostredníctvom debetnej a kreditnej karty, PayPal alebo Bitcoinu, ale skutočným lákadlom je bezplatná 7-dňová skúšobná verzia Plus, ktorá sa ponúka pri prvom otvorení bezplatného účtu. To vám umožní zistiť, ako dobre služba funguje, bez toho, aby ste do svojho systému museli vkladať akékoľvek platobné podrobnosti. Ak zmeníte názor, ďalšia 30-dňová záruka vrátenia peňazí vás bez akýchkoľvek otázok vráti.

konaj teraz

33% je jednou z najväčších zliav, ktoré sme videli od ProtonVPN, a zníženie cien má tendenciu prísť len zriedka. Je dosť dlhé čakanie na ďalší obchod s Čiernym piatkom, tak prečo nezabezpečiť, aby ste tu boli chránení jedným z najlepších ponúk, ktoré spoločnosť ponúka.?

Nech sa rozhodnete urobiť čokoľvek, nezabudnite, že po dokončení kurzu sa automaticky zmení na plnú cenu. V tomto prípade bude spoločnosť ProPrivacy nablízku, aby vás informovala o najlepších ponukách, pretože sa jedná o neustále sa meniacu krajinu.

ProtonVPN
ProtonVPN
Zľavový kupón

Až 33%
preč
Zabezpečte svoje pripojenie

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me