Thajsko je jednou z najhorších krajín, pokiaľ ide o prísnu cenzúru a dohľad - nehovoriac o blokoch VPN. Našťastie sme od roku 2013 skontrolovali viac ako 170 sietí VPN a vieme, ktoré sú najlepšie.


Na krátku odpoveď vám preto odporúčame pozrieť sa na dve siete VPN:

- NordVPN
- kde momentálne môžete získať zľavu 75%
, ktorá vyjde na 2,99 USD mesačne, a majú najlepší produkt

- CyberGhost
- ešte lacnejšie, za 2,75 dolárov za najnižšiu cenu

Thajské voľby

Nadchádzajúce thajské voľby spôsobujú, že vláda zakročila proti nesúhlasným názorom. Hovorí sa, že sociálne médiá by mohli byť úplne zatemnené, a aj keď nie, ľudia musia byť opatrní pri tom, čo hovoria online. Dobrou správou je, že s VPN môžete navštíviť obmedzené alebo cenzurované webové stránky. Môžete tiež vytvárať blogové príspevky a šíriť informácie bez obáv, že vás možno budú sledovať. Sieť VPN pre Thajsko vám poskytuje slobodu prístupu a bráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb a vláde sledovať vás.

Nadchádzajúce thajské voľby spôsobujú, že vláda zakročila proti nesúhlasným názorom. Hovorí sa, že sociálne médiá by mohli byť úplne zatemnené, a aj keď nie, ľudia musia byť opatrní pri tom, čo hovoria online. Dobrou správou je, že s VPN môžete navštíviť obmedzené alebo cenzurované webové stránky. Môžete tiež vytvárať blogové príspevky a šíriť informácie bez obáv, že vás možno budú sledovať. Sieť VPN pre Thajsko vám poskytuje slobodu prístupu a bráni vášmu poskytovateľovi internetových služieb a vláde sledovať vás.

Ak chcete získať ďalšie informácie o našom výskume, čítajte ďalej.

Dôvera a integrita

Naše dve základné hodnoty. Za posledných 5 rokov naši odborníci & používatelia skontrolovali stovky sietí VPN. Naše recenzie nikdy nie sú ovplyvnené odvetvím. Niekedy získavame provízie za provízie, ktoré prispievajú k nášmu boju o bezplatný internet. Viac informácií získate kliknutím sem.

Najlepšie VPN pre Thajsko, ktoré fungujú v roku 2020

Špičková thajská VPN VPN vám umožní predstierať, že ste v inej krajine, aby ste získali prístup k cenzurovanému obsahu. Poskytne tiež šifrovanie na vojenskej úrovni, aby zabránil vášmu poskytovateľovi internetových služieb a vláde vedieť, čo ste navštívili online. Počas posledných piatich rokov sme preskúmali viac ako 150 VPN pri hľadaní piatich najlepších thajských VPN.

Poďme sa ponoriť priamo. V tabuľke nižšie môžete porovnať výber našich najlepších sietí VPN pre Thajsko s našimi odborníkmi.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Chcete viac informácií? V podrobnom zozname nižšie nájdete ďalšie informácie o sieťach VPN z najlepších z Thajska.

Zoznam najlepších sietí VPN pre Thajsko

Prečo používať sieť VPN v Thajsku?

S vojenskou diktatúrou, ktorá riadi Thajsko, sa zákony krajiny aktívne pripravujú na lepšiu kontrolu obyvateľstva. To zahŕňa monitorovanie a obmedzovanie online aktivít jej občanov. Thajsko v roku 2016 okrem toho revidovalo aj zákon o trestnej činnosti súvisiacej s počítačom s cieľom zvýšiť svoju kontrolu nad prístupom na internet.

Ak žijete v Thajsku alebo plánujete navštíviť Thajsko, mali by ste zvážiť použitie thajskej virtuálnej súkromnej siete (VPN), aby ste zabránili vládnemu dohľadu. Pomocou siete VPN môžete pokryť svoje digitálne stopy a získať prístup k necenzurovanému webu. Každý si zaslúži slobodu online - vrátane občanov Thajska.

Obmedzenia VPN pre Thajsko

Thajská vláda začala v roku 2006 obmedzovať prístup na internet pred vojenským prevratom. Väčšina zákazov sa zamerala na webové stránky, ktoré obsahovali pornografiu a iné témy pre dospelých. Na druhej strane je tiež známe, že Thajsko do určitej miery riadi tlač, aby odvrátilo kritiku panovníka.

Po druhom vojenskom prevrate v roku 2014 riadiaci vnútorný kruh pomaly rozširoval tieto tlačové nariadenia tak, aby zahŕňali kritiku jeho vlastných činov. Okrem toho rozšírila sankcie aj pre blogerov, spravodajské strediská, príspevky v sociálnych médiách a dokonca aj obsah živých komentárov chatu..

Hlasový rozhovor VPN pre Thajsko

Preto nie je tajomstvom, že cenzúra v Thajsku sa vymkla spod kontroly. Ak bývate v Thajsku alebo máte v úmysle navštíviť Thajsko, musíte veľmi pozorne sledovať, čo dáte online. Je dôležité chrániť vaše texty, videá a služby hlasového chatu pred pokusmi vlády o dohľad.

Zvážte toto: Thajské úrady môžu nahrávať a nahrávať mobilné telefóny, ak sú pod thajskou jurisdikciou. Napríklad najobľúbenejším systémom hlasového chatu v Thajsku je linka aplikácií pre smartfóny - s viac ako 33 miliónmi thajských používateľov. Thajská vláda vyhlásila, že ju môže prelomiť.

Preto by ste mali zvážiť použitie chráneného pripojenia VoIP (Voice over Internet Protocol) naviac k VPN. Pridaním tohto dodatočného stupňa ochrany získate oveľa väčšiu bezpečnosť, ako dokáže poskytnúť vaša miestna karta SIM.

Streamovanie pomocou VPN pre Thajsko

Zatiaľ čo v Thajsku nie sú blokované stránky na šírenie zahraničných médií, občania Thajska sa obmedzujú iba na obsah v Thajsku. To znamená, že napriek tomu, že sa môžete prihlásiť do svojho účtu Netflix, nemáte prístup k ničomu inému, ako je vaša knižnica špecifická pre vašu krajinu.

Je to kvôli obmedzeniam autorských práv. Ak chcete na svoje webové stránky pridať obsah, streamingové služby ako Netflix a Hulu si musia najprv kúpiť právo na obsah. Ak spoločnosť, od ktorej nakupujú obsah, chce obmedziť prístup diváka do určitej krajiny, musia sa streamingové služby legálne riadiť svojimi požiadavkami.

Našťastie môžete pokaziť svoju polohu a získať prístup ku konkrétnym knižniciam pre jednotlivé krajiny pomocou jednej z našich odporúčaných sietí VPN v Thajsku.

Použitie VPN na prístup k zablokovanému obsahu v Thajsku

Najlepším riešením na zabránenie internetovým obmedzeniam a dohľadu thajskej vlády je inštalácia VPN. Toto opatrenie na ochranu osobných údajov zašifruje všetku vašu komunikáciu. Okrem toho tiež maskuje skutočný cieľ vašich pripojení, keď prechádzajú servermi vášho poskytovateľa internetových služieb.

Použitím siete VPN môžete maskovať pôvod žiadosti o službu. Inými slovami: streamingové servery sa môžu pomýliť, keď si myslia, že ste v ich krajine - čo vám dáva prístup k ich obsahu. Používanie siete VPN vám okrem toho môže pomôcť pristupovať k iným webovým stránkam okrem služieb streamovania videa.

Napríklad môžete prehliadať webové stránky pre dospelých bez obáv z cenzúry. Môžete čítať čokoľvek, čo chcete - môžete hovoriť svojou mysľou - a konečne si môžete užiť skutočne otvorený internet. Využitím thajskej VPN VPN uplatňujete svoje právo na slobodu, ktorú si zaslúžite.

Thajské bloky VPN

Jedinou nevýhodou použitia thajskej VPN je to, že nie všetky VPN pracujú v Thajsku. Po uverejnení štúdie, ktorú vykonalo otvorené observatórium rušenia sietí, sa zistilo, že thajské orgány blokujú niektoré webové stránky VPN.

Testované webové stránky nehovoria o všetkých sieťach VPN na svete, ale každá z nich - hotspotshield.com, anonymous.org a ultasurf.net - skončila zablokovaná. Našťastie existuje niekoľko riešení tohto problému. Najprv by ste sa mohli prihlásiť do siete VPN pred cestou do Thajska.

Negatívnou súčasťou tohto riešenia je, že je ťažké nájsť zákaznícku podporu, pretože webové stránky by boli zablokované. Z tohto dôvodu je naše druhé odporúčané riešenie: použite VPN, ktorú neblokujú thajské úrady. Všetky VPN uvedené v našej Top 5 príručke nie sú iba odblokované, ale vysoko odporúčané našim tímom na ProPrivacy.com..

Zabezpečenie údajov prostredníctvom Thajska VPN

Použitím siete VPN v Thajsku skrývate skutočný cieľ svojej premávky. Toto opatrenie zabezpečenia bráni poskytovateľom internetových služieb v podávaní správ o tom, ku ktorým webom sa pripájate. Šifrovaním všetkej komunikácie sa môžete vyhnúť monitorovacím programom implementovaným vládou alebo poskytovateľom internetových služieb, ktoré narušujú vaše súkromie sledovaním súborov, ktoré sťahujete, a streamov videa, ku ktorým pristupujete..

Keď prevádzkujete klienta VPN, nútite svoj systém, aby prijímal iba prichádzajúce správy z pripojeného servera VPN, na rozdiel od sprostredkujúceho servera, ktorým zvyčajne prechádza. Inými slovami: vy a vaše údaje máte anonymitu a bezpečnosť. Ak používate sieť VPN v Thajsku, nemusíte sa obávať, že by vaše údaje mohli ohroziť tretie strany.

Sú VPN v Thajsku legálne?

VPN existujú, aby poskytovali svojim používateľom súkromie a anonymitu. Zatiaľ čo niektoré krajiny, ako napríklad Thajsko, majú silné zákony na ochranu súkromia, anonymita nie je nezákonná. Používanie siete VPN v Thajsku teda nie je nezákonné. Ak chcete dôverovať poskytovateľovi VPN, môžete tak urobiť ľahko.

Na druhej strane upozorňujeme, že zatiaľ čo siete VPN môžu byť v Thajsku legálne, používanie siete VPN na nezákonné činnosti nie je legálne (kdekoľvek). Vždy postupujte opatrne.

Používanie mobilnej siete VPN v Thajsku

Pri výbere thajskej VPN pre vaše mobilné zariadenie je dôležité vziať do úvahy všetky kvalifikačné faktory, ako je rýchlosť VPN, umiestnenie servera, implementácia zabezpečenia a zásady ochrany osobných údajov / denníka. Pri rozhodovaní o mobilnom poskytovateľovi VPN nezabudnite vybrať poskytovateľa, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám.

Android

Na zariadenie s Androidom môžete nainštalovať sieť VPN pomocou niekoľkých rôznych metód. Prvá metóda je jednoduchá - prejdite do obchodu s aplikáciami a stiahnite požadovanú aplikáciu VPN. Druhou metódou, ako je uvedené vyššie, je inštalácia VPN pomocou súboru APK:

 1. Uistite sa, že ste do svojho zariadenia povolili sťahovanie mimo obchodu Play
 2. Prejdite na webovú stránku VPN
 3. Stiahnite si súbor APK do svojho zariadenia s Androidom
 4. vybrať OK začať sťahovať
 5. Po dokončení sťahovania súboru APK klepnite na OTVORENÉ
 6. Vyberte aplikáciu voľbu INŠTALÁCIA
 7. Po dokončení inštalácie vyberte položku OTVORENÉ
 8. Otvorí sa vaša sieť VPN!

Ďalšie informácie o najlepších aplikáciách pre Android VPN v sieti VPN nájdete v našej najlepšej príručke pre Android VPN.

iOS

Inštalácia siete VPN na vašom zariadení so systémom iOS je rovnako jednoduchá ako v obchode s aplikáciami, vyhľadaním požadovanej siete VPN a následnou inštaláciou. Ďalšie informácie o najlepších aplikáciách VPN pre iOS nájdete v našej príručke Best iPhone VPNs.

Výber Thajského VPN servera

Pri výbere thajského VPN servera by ste mali urobiť niekoľko rôznych testov rýchlosti a porovnať výsledky. Získate tak príležitosť zistiť, ktorý server vám pri jeho výkone pomáha najlepšie. Okrem toho je výhodné zvoliť si poskytovateľa VPN, ktorý ponúka veľké množstvo serverov a umiestnení serverov.

Najlepšie thajské VPN servery pre pripojenie

Ak hľadáte najlepší thajský VPN server, ku ktorému sa chcete pripojiť, mali by ste zvážiť niekoľko rôznych vecí. Najprv nájdite sieť VPN, ktorá vám poskytne množstvo rôznych umiestnení serverov - z ktorých niektoré majú bydlisko v Thajsku. Okrem toho by ste mali zvoliť aj sieť VPN, ktorá ponúka neobmedzené prepínanie serverov.

Thajsko VPN: Záver

Je dôležité postaviť sa proti cenzúre a nedostatok súkromia online v Thajsku. Máte právo ako človek uplatňovať slobodu - vrátane digitálnej slobody. Používaním thajskej VPN VPN sa nielen zastupujete za svoje právo na súkromie a slobodu, ale robíte to aj v bezpečnom prostredí..

VPN uvedené v tejto top 5 príručke sú úspešné v tom, čo robia, konkrétne vyhýbajú sa dohľadu thajských orgánov. Každá VPN navyše poskytuje svoje vlastné servery DNS a ponúka šifrovanie na vojenskej úrovni so silnými bezpečnostnými funkciami. Už sa nemusíte starať o to, aby orgány alebo tretia strana ohrozovali vaše online aktivity.

Thajská vláda naďalej presadzuje intenzívny internetový dohľad. Je čas ustúpiť s jednou z našich sietí VPN v Thajsku.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Kredit za obrázok: Tang Yan Song / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me