Keďže hazardné hry online neustále rastú na popularite, čoraz viac ľudí sa chce do akcie zapojiť. Problém je v tom, že v mnohých krajinách sú hazardné hry nezákonné a prístup na stránky s online stávkami je zablokovaný.


Stávky VPN

Mnoho potenciálnych online hráčov je vynechaných, pokiaľ sa nachádzajú v krajine, ktorá blokuje webové stránky s hazardnými hrami. Našťastie existuje jednoduché riešenie tohto problému. S VPN na stávkovanie majú hráči online prístup k stávkarským webom, ktoré sú inak blokované v ich oblasti.

VPN (virtuálna súkromná sieť) úplne zašifruje vašu online komunikáciu prostredníctvom zabezpečeného tunela na internet prostredníctvom vzdialeného servera. Keď sa pripájate cez sieť VPN, webová stránka, ku ktorej pristupujete, zaregistruje vašu polohu ako polohu servera VPN, nie vašu skutočnú fyzickú polohu. Týmto spôsobom môžete prinútiť stávkovú webovú stránku, aby si myslela, že ste na mieste, ktoré umožňuje online hazardné hry. Nielen to, ale pretože vaša internetová prevádzka je šifrovaná cez tunel VPN, vaša aktivita sa skryje pred poskytovateľom internetových služieb a pred akýmkoľvek iným subjektom, ktorý sa vás pokúša sledovať online..

V tomto článku uvádzame dôvody, prečo potrebujete stávkovú sieť VPN, poskytneme vám naše najlepšie tipy na najlepšie siete VPN pre online hazardné hry a ukážeme vám, ako odblokovať stávkové aplikácie a weby..

Najlepšie VPN pre stávkovanie

Pozrite sa na tabuľku, ktorá obsahuje zoznam s výberom najlepších expertov pre najlepšie VPN pre stávkovanie.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Prečo sú tieto najlepšie VPN pre hazardné hry?

Jedná sa o najlepšie VPN pre hazardné hry online kvôli ich spoľahlivosti, rýchlosti, bezpečnostným funkciám, umiestneniam servera a celkovo ľahkému použitiu. Každý z vyššie uvedených poskytovateľov VPN vám bude môcť pomôcť pri prístupe na stránky s hazardnými hrami, ktoré potrebujete, a môže vám ponúknuť stávky okamžite..

Pri výbere siete VPN pre hazardné hry nezabudnite na niekoľko najdôležitejších funkcií:

 • Severné miesta v krajinách, ktoré umožňujú hazardné hry online

 • Silné šifrovacie protokoly

 • Hlavný vypínač

 • Ochrana proti úniku DNS

 • Vysoké rýchlosti pripojenia

 • Žiadne protokolovanie

Najdôležitejšou vecou, ​​ktorú treba pri zvažovaní VPN pre stávky skontrolovať, je, či majú serverové umiestnenia v krajinách, ktoré umožňujú hazardné hry online. Nakoniec, ak chcete uzatvárať stávky online, jediným spôsobom, ako to budete môcť urobiť, je pripojenie sa cez krajinu, ktorá povoľuje hazardné hry online.

Rýchlosť pripojenia je ďalším dôležitým faktorom pri online stávkovaní. Hazardné hry online môžu byť často veľmi kritické z hľadiska času, takže ak ste zaseknutí pomalým pripojením prostredníctvom siete VPN, potom by ste mohli vynechať túto výhernú stávku. Preto je poskytovateľ VPN, ktorý ponúka rýchle rýchlosti pripojenia, veľmi dôležitý pri zaistení toho, aby vaše stávky boli umiestnené a rýchle.

Čo je to VPN?

VPN je veľmi užitočný nástroj na ochranu súkromia online a na odblokovanie geograficky obmedzeného obsahu. VPN bude nielen maskovať vašu IP adresu a bude vyzerať akoby ste na inom mieste, ale tiež zašifruje všetok váš internetový prenos spôsobom, ktorý znemožňuje vášmu ISP, vláde alebo hackerovi špehovať vašu online aktivitu. V podstate môžete pomocou VPN prehliadať internet súkromne bez toho, aby ste riskovali, že niekto snooping o tom, čo robíte online..

Stávkové webové stránky môžu blokovať prístup na web, ak webová stránka zistí, že IP adresa pochádza z miesta, ktoré nemá oprávnenie na prístup k obsahu. Keď sa však pripojíte cez server VPN, vaša adresa IP sa zmení na adresu vzdialeného servera a webová stránka bude predpokladať, že vaše pripojenie pochádza z umiestnenia servera VPN.

Ak ste novým klientom VPN, pozrite si našu príručku pre začiatočníkov VPN.

Aké weby s hazardnými hrami môžem odblokovať?

Prezrite si nasledujúcu tabuľku so zoznamom najpopulárnejších webových stránok s hazardnými hrami, ktoré môžete odblokovať pomocou siete VPN, a ktoré konkrétne siete VPN odporúčame pre jednotlivé stránky s hazardnými hrami..

Stávková stránka

Miesto konania

Odporúčaná VPN

LeoVegas

Švédsko, Veľká Británia, Európa

ExpressVPN

SkyBet

Spojené kráľovstvo

ExpressVPN

Veikkaus

Fínsko

NordVPN

William Hill

Spojené kráľovstvo

expresné

Pari Mutuel Urbain

Francúzsko

NordVPN

Paddy Power

Spojené kráľovstvo, Írsko

NordVPN

bwin

Spojené kráľovstvo, Európa

ExpressVPN

Betway

Spojené kráľovstvo

ExpressVPN

Jackpotjoy

Spojené kráľovstvo

ExpressVPN

888sport

Spojené kráľovstvo, Európa

NordVPN

Eurobet

Taliansko

CyberGhost

Betvictor

Spojené kráľovstvo

NordVPN

Sportingbet

Spojené kráľovstvo

NordVPN

CoralBet

Spojené kráľovstvo

IPVanish

Betsson

Švédsko

NordVPN

Ladbrokes

Spojené kráľovstvo

NordVPN

Dafabet

Ázie

PrivateVPN

Ktoré krajiny blokujú stávkové weby a aplikácie?

Rôzne krajiny budú mať rôzne dôvody na blokovanie stávkových webových stránok. Jedným z najzreteľnejších dôvodov by boli krajiny, v ktorých je hazardné hry na začiatku nezákonné. Iné krajiny majú prísne zákony o cenzúre online, ktoré môžu zakázať prístup na akúkoľvek webovú stránku, ktorú vláda považuje za nemorálnu, alebo ktorá môže byť vnímaná ako činnosť v rozpore s národnými záujmami alebo náboženskými presvedčeniami. Niektoré ďalšie krajiny môžu povoliť prístup iba na licencované stávkové stránky, zatiaľ čo ostatné blokujú.

Napríklad, ak sa nachádzate v krajine, ako je Dánsko, Maďarsko, Taliansko, Poľsko, Portugalsko alebo Rumunsko, budete obmedzení iba na niekoľko stávkových serverov schválených vládou a ostatné zostanú zablokované. V takom prípade sa budete musieť pripojiť cez sieť VPN, aby ste získali prístup k stávkovým webom blokovaným v krajine.

Krajiny ako Thajsko, Čína, Sudán, Rusko, Južná Kórea a SAE sú všetky známe internetovou cenzúrou a hromadným blokovaním webových stránok. Webové stránky cenzurované v týchto krajinách zahŕňajú webové stránky s hazardnými hrami, takže ak sa nachádzate v krajine s prísnymi zákonmi o cenzúre internetu, musíte na prístup k stávkovým webom potrebovať sieť VPN..

Hazardné hry sú prísne zakázané v mnohých krajinách vrátane Kuby, Indonézie, Vietnamu a Uzbekistanu, takže na prístup k webovým stránkam online hazardných hier z týchto krajín by ste sa tiež mali pripojiť pomocou siete VPN. VPN je obzvlášť dôležité používať v krajinách, ako sú tieto, pretože šifrovaný tunel VPN skryje všetky vaše online aktivity a zabráni vám dostať sa do problémov s úradmi pre hazardné hry.

Ako používať VPN na odblokovanie stávkových aplikácií

Každá z našich tipov má špeciálne aplikácie VPN VPN pre Android a iOS VPN, ktoré vám uľahčujú prístup k vašim obľúbeným aplikáciám online hazardných hier na cestách. Odblokovanie mobilnej stávkovej aplikácie sa však v mobilnom zariadení môže mierne líšiť od stolného počítača.

 1. Stiahnite si mobilnú aplikáciu vášho poskytovateľa VPN z jeho webových stránok do svojho mobilného zariadenia.
 2. Ak služba online stávkovania ponúka mobilnú aplikáciu, musíte si ju tiež stiahnuť do svojho zariadenia.
 3. Po stiahnutí príslušných aplikácií do svojho zariadenia pokračujte a spustite aplikáciu VPN a pripojte sa k požadovanému umiestneniu servera.
 4. Po úspešnom pripojení k sieti VPN na vašom zariadení môžete spustiť aplikáciu stávkových služieb a začať uzatvárať stávky.

Upozorňujeme, že je nevyhnutné, aby ste sa pred spustením aplikácie stávkových služieb pripojili prostredníctvom aplikácie VPN, aby ste správne maskovali svoju polohu a duplikovali stávkovú aplikáciu, aby ste mali prístup k jej službám..

Rýchle zobrazenie

Ako sme uviedli v tomto článku, používanie siete VPN je rozhodujúce pre každého, kto chce odomknúť plnú kapacitu možností online hazardných hier dostupných na internete. Jednoducho povedané, pomocou VPN je najrýchlejší, najjednoduchší a najbezpečnejší spôsob prístupu na všetky vaše obľúbené stávkové stránky online. S VPN môžete byť prakticky kdekoľvek na planéte a odblokovať prakticky akékoľvek stávkové stránky a zároveň šifrovať všetku svoju online komunikáciu, aby ste zaistili, že nikto nebude schopný zistiť, čo máte na dosah.

Najlepšie na tom všetkom je, že nepotrebujete ani vyčesávať tisíce poskytovateľov VPN, aby ste našli ten najlepší pre vaše potreby online stávok, pretože sme pre vás urobili všetku prácu. Jednoducho si tu vyberte jedného z poskytovateľov a stávky podáte v priebehu niekoľkých minút!

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me