RTÉ je najobľúbenejším televíznym vysielateľom v Írsku, je však k dispozícii iba v Írsku. Ak chcete streamovať prehrávač RTÉ z USA, Veľkej Británie alebo z ktoréhokoľvek iného miesta na svete, budete potrebovať VPN pre RTÉ. Neuveriteľne sme dokázali nájsť iba jedného poskytovateľa VPN, ktorý to dokáže! Všetky ostatné VPN boli zablokované RTÉ. Ak nechcete byť sklamaní, čítajte ďalej a vyhľadajte najlepšiu VPN pre RTÉ.


Streamovanie prehrávača RTÉ Player je jednoduché (a bezplatné), pokiaľ môžete predstierať, že ste v Írsku pomocou VPN. Problém je v tom, že poskytovatelia majú v Írskej republike len veľmi málo serverov, čo spoločnosti RTÉ uľahčuje identifikáciu a blokovanie sietí VPN.

ZoogVPN je iba VPN, ktorá v súčasnosti spolupracuje s RTÉ

Nepočúvajte stránky, ktoré vám hovoria, že ostatní hlavní poskytovatelia odblokujú RTÉ. Testovali sme každého poskytovateľa na trhu a toto je jediný poskytovateľ s potvrdeným riešením!

Najlepšie VPN pre RTÉ

Nižšie uvedený poskytovateľ VPN je v súčasnosti najlepšou (a iba) VPN na svete na odblokovanie RTÉ mimo Írska.

1. ZoogVPN

ZoogVPN je jedinou službou, ktorá dokáže odblokovať RTÉ - takže ak potrebujete RTÉ, držte sa Zoog!

 • stanovenie ceny

  z $ 1.75
  / mesiac

 • K dispozícii na


  • windows

  • MacOS

  • Android

  • iOS
 • odblokuje


  • Netflix

  • iPlayer

ZoogVPN je poskytovateľ so sídlom v Grécku, ktorý je ideálny na odblokovanie RTÉ. V skutočnosti, vďaka rozsiahlemu úsiliu RTÉ o blokovanie sietí VPN v minulom roku - ZoogVPN je teraz jedinou sieťou VPN na svete, ktorá úspešne odblokuje RTÉ.

ZoogVPN má v Írsku IP adresy, ktoré úspešne odblokujú relácie na prehrávači RTÉ. A pretože Zoog poskytuje vynikajúce rýchlosti pripojenia, je to služba, ktorej môžete dôverovať pri streamovaní v HD bez obáv z vyrovnávacej pamäte..

ZoogVPN nie je drahý a má aplikácie pre všetky platformy, čo znamená, že máte prístup k RTÉ na ktoromkoľvek zo svojich zariadení. Zoog tiež umožňuje používateľom odblokovať obsah v 25 krajinách až na piatich zariadeniach súčasne.

Vďaka šifrovaniu ZoogVPN je silné šifrovanie a jeho politika nulových protokolov znamená, že je vynikajúci na získanie ochrany osobných údajov a bezpečnosti. A čo viac, túto VPN môžete testovať 7 dní pomocou záruky vrátenia peňazí - aby ste si boli istí, že pracuje s RTÉ.

Získajte najlepšiu najlepšiu sieť VPN pre RTÉ na svete kliknutím na odkaz v tomto článku!

Budeme tento článok priebežne aktualizovať a ak sa inému VPN podarí získať prístup k RTÉ, okamžite ho pridáme.

Čo môžete sledovať na RTÉ?

Dopyt po RTÉ online každým rokom neustále rastie a írski používatelia internetu konzumujú stále viac a viac streamov online ako v televízii. Najobľúbenejšou show RTÉ, ktorá je sledovaná online, je mydlová opera Fair City.

Každý, kto žije mimo Írska a chce sledovať populárnu írsku mydlovú operu, môže tak urobiť pomocou VPN. Medzi ďalšie populárne programy, ktoré je možné odblokovať pomocou VPN, patria RTÉ News a The Late Late Show.

Odblokujte gaelské hry a športy GAA v službe RTÉ Live

Nemôžete tento víkend dosiahnuť štvrťročné finále GAA? Nemusíte mať obavy, všetky akcie môžete zachytiť v sobotu od Mayo a Donegal v MacHale Parku, ako aj pri stretnutí Kerry Meath v Páirc Tailteann a potom opäť v nedeľu, keď Cork privíta Roscommona do Páirc Uí Rinn a Dublin cestuje smerom k Tyrone na Healy Park. Nech ste kdekoľvek, môžete leto vysielať RTÉ do zahraničia a pozerať All-Ireland Senior Championship. Slainte!

RTÉ vysiela aj medzinárodné golfové, atletické, dostihové, boxerské, skokanské a iné športové súťaže. RTÉ dokonca zadarmo ponúka niektoré športové podujatia, ktoré sú platené za zobrazenie inde. To znamená, že odblokovanie RTÉ vám môže ušetriť peniaze!

Prečo je RTÉ blokované, kde bývam?

Spoločnosť RTÉ blokuje svojho hráča mimo Írska z dôvodu autorských práv. Všetky online video služby to robia, pretože majú zmluvy s držiteľmi autorských práv, ktoré musia dodržiavať.

Keď RTÉ nakupuje obsah pre svoje kanály, platí menej ako mnoho väčších krajín. Je to z toho dôvodu, že ide len o kontrakty na predstavenia pre malú populáciu.

Ak je hráč RTÉ k dispozícii mimo Írska, firma porušuje svoje zmluvy a mohla by čeliť právnym dôsledkom. Preto RTÉ neustále pracuje na geografickom obmedzení obsahu - a na blokovaní VPN.

Sledujte hráča RTE v zahraničí

Bohužiaľ, nezáleží na tom, či ste sa narodili v Írsku. Aj keď idete na dovolenku, predstavenia RTÉ musia byť oficiálne zablokované hneď, ako vystúpite z krajiny.

RTÉ môže tieto bloky ľahko vynútiť sledovaním IP adries používateľov. Ak si webová stránka RTÉ všimne IP adresu zo zahraničia - blokuje prístup k reláciám a slúži na oznámenie o obmedzení.

Našťastie existuje riešenie. Pomocou VPN pre RTÉ môžete získať írsku IP adresu a predstierať, že ste v Írsku - aj keď žijete v zahraničí alebo ste dočasne na dovolenke. Využitie siete VPN podnieti RTÉ, aby ste si mysleli, že ste v Írsku - takže môžete RTE streamovať bez problémov.

Aké dôležité sú rýchlosti pri streamovaní RTÉ

Ak chcete používať sieť VPN, musíte si najprv stiahnuť softvér do svojho počítača, smartfónu alebo tabletu. Tento softvér vám umožňuje pripojiť sa k serveru VPN v Írsku a skryť skutočnú adresu IP. VPN tiež poskytuje šifrovanie, takže váš poskytovateľ internetových služieb nemá žiadny záznam o odblokovaní RTÉ.

Na streamovanie RTÉ musí mať vaša VPN servery v Írsku, ktoré úspešne odblokujú prehrávač RTÉ. Tieto servery musia okrem toho poskytovať vysoké rýchlosti pripojenia. Sieť VPN musí byť rýchla, inak nebudete môcť využívať streamingové relácie.

Je známe, že všetky VPN, ktoré odporúčame, odblokujú RTÉ a poskytujú dostatočne rýchle rýchlosti na streamovanie bez prerušenia.

Sledujte RTÉ Player v USA

New York je slávny, pretože v Queensoch je polovica jeho obyvateľov írskeho pôvodu. Na mnohých miestach v USA, napríklad v Bostone, existuje veľká írska populácia - približne 12% obyvateľov USA je považovaných za írskeho pôvodu. To znamená, že v Amerike žije 35,5 milióna írskych obyvateľov, ktorí by mohli chcieť sledovať RTÉ pomocou VPN.

Berúc do úvahy, že v Írsku žije spolu celkom 6,4 milióna ľudí; zdá sa zrejmé, prečo je VPN v RTÉ v USA mimoriadne vyhľadávaná!

Najlepšie VPN pre RTÉ: Záver

Hráč RTÉ je mimoriadne obmedzený, ak bývate mimo Írska; s veľmi malým počtom relácií dostupných na streamovanie. S VPN však môžete tieto obmedzenia úplne obísť a sledovať celú írsku verziu prehrávača.

RTÉ je zadarmo a zobrazuje obrovské množstvo obsahu vrátane medzinárodných televíznych relácií. Vďaka RTÉ VPN teda môžete skutočne vidieť veľa obsahu, za ktorý musíte zvyčajne platiť.

V roku 2020 s RTÉ pracuje iba jeden poskytovateľ VPN. Ak teda chcete vysielať RTÉ z krajín mimo Írska - ZoogVPN je pre vás ideálnou službou.

ZoogVPN
je jediný poskytovateľ VPN, ktorý v roku 2020 odblokuje hráča RTÉ!

Kredit za obrázok: Blackregis / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me