Ak hľadáte spôsob, ako získať japonskú IP adresu, najlepší spôsob, ako ju získať, je pomocou VPN. Jednoducho pripojením k serveru VPN v Japonsku sa zmení vaša IP adresa a všetok váš internetový prenos je šifrovaný. To znamená, že môžete získať prístup k japonským službám, ktoré nie sú k dispozícii vo vašej aktuálnej polohe a vaše údaje sú v bezpečí. Nižšie uvádzame kroky, ako môžete získať japonskú IP adresu, a odporučte to najlepšie Japonsko VPN služby.


Ako získať japonskú IP adresu

 1. Prihláste sa na odber VPN. Ak chcete získať IP adresu v Japonsku, odporúčame NordVPN
  V tejto príručke však nájdete päť špičkových služieb VPN, z ktorých si môžete vybrať.
 2. Stiahnite si a nainštalujte softvér z webových stránok vybraného poskytovateľa.
 3. Pripojte sa k serveru v Japonsku.
 4. Prejdite na japonskú webovú stránku alebo online službu, ku ktorej chcete získať prístup.
 5. Získajte pohodlný a užite si úplný súkromný prístup na japonské webové stránky a služby.

VPN s japonskými servermi - získajte japonskú IP adresu

Nižšie sú uvedené naše odporúčania týkajúce sa najlepších služieb, ktoré vám poskytnú japonskú IP adresu. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o ktorejkoľvek zo služieb uvedených nižšie, kliknite na webovú stránku poskytovateľa. Ak ste rezidentom Japonska a chcete získať viac informácií o používaní VPN v Japonsku, prečítajte si nášho japonského sprievodcu VPN..

 1. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 2. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

Získanie japonskej adresy IP - Čo robiť ďalej

Vyberte si vhodnú VPN a stiahnite si jej softvér

Keď sa rozhodnete, ktorá z vynikajúcich sietí VPN vyššie uprednostňujete, jednoducho kliknite na ich webovú stránku, prihláste sa a stiahnite si softvér VPN.

Platba mesačne za službu vás v dlhodobom horizonte bude stáť viac peňazí. Z tohto dôvodu, ak si to môžete dovoliť (a pravdepodobne budete potrebovať svoju japonskú IP adresu po celý rok), získajte ročné predplatné a čo najlepšie využite zľavu z vernosti.

Služby v tejto príručke vám umožnia nainštalovať softvér na viac zariadení (to sa líši pre každého poskytovateľa, zvyčajne je to však najmenej tri a najviac päť). To znamená, že ho môžete nainštalovať do svojho notebooku, smartfónu alebo iPadu: čokoľvek potrebujete.

Použite šifrovanie OpenVPN

Na trhu existuje veľa možností šifrovania VPN, ale šifrovanie OpenVPN je najbezpečnejšie. Dôrazne odporúčame túto silnú formu šifrovania. Budete môcť vybrať šifrovanie OpenVPN v aplikácii VPN pre počítače so systémom Windows a Android.

Ak ste používateľom Mac alebo iOS, OpenVPN nie je zabudovaný, budete musieť použiť samostatný softvér, napríklad Tunnelblick. Tunnelblick je bezplatný softvér a umožní vám používať OpenVPN na vašich zariadeniach Apple. Ak o tom chcete získať viac informácií, prečítajte si články o našich počítačoch VPN VPN alebo VPN pre iPhone.

Pripojte sa k vášmu vybranému japonskému serveru

Jednoducho vyberte jedno z japonských umiestnení serverov zo zoznamu serverov vašej siete VPN. Ak sa rozhodnete pre vyššiu úroveň zoznamu, získate vyššiu rýchlosť pripojenia. Vyberte si najlepší server, ktorý môžete, ak plánujete streamovanie v HD. To je všetko, čo je k tomu! Teraz, keď ste pripojení, máte IP adresu bonafide v Japonsku. Na všetky účely a účely ste v Japonsku a máte prístup k akémukoľvek obmedzenému webovému serveru v Japonsku.

Iné spôsoby získania japonskej adresy IP

Používanie siete VPN je zďaleka najlepší, naj súkromnejší a najbezpečnejší spôsob získania japonskej adresy IP. Existujú však aj iné metódy. Tieto sú uvedené nižšie:

SmartDNS

SmartDNS používajú na celom svete ľudia, ktorí chcú streamovať geoblokovaný obsah. Nevýhodou je, že vôbec neposkytuje šifrovanie. Ak sa rozhodnete odblokovať obsah chránený autorskými právami, ste bez akýchkoľvek záruk zabezpečenia. Pri používaní systému SmartDNS preto nezískate žiadny pokoj ani bezpečnostné prvky - ani ochranu proti vláde - ktoré získate pomocou siete VPN..

Tor

Tor je voľba, ktorá poskytuje vysokú úroveň bezpečnosti. Jedná sa o bezplatný prehliadač, ktorý vykonáva veľmi podobnú úlohu ako služba VPN. Ak ho použijete na výber výstupného uzla v Japonsku, budete mať prístup k geoobmedzenému obsahu vysoko bezpečným spôsobom. Bohužiaľ, problém s Tor je v tom, že rýchlosti pripojenia môžu skutočne trpieť, čo z neho robí odpad pri streamovaní HD obsahu. Napriek tomu prinajmenšom poskytuje bezpečnosť.

proxy

Nakoniec by ste mohli použiť bezplatný proxy server. Existuje veľa proxy serverov a niektoré sú určite veľmi lacné (ak nie zadarmo). Nevýhodou bezplatných serverov proxy je to, že sú obmedzené na používanie. Z tohto dôvodu pravdepodobne nastanú časy, keď dosiahnete limit pripojenia, keď ste uprostred obľúbenej televíznej show. Celkovo proxy servery ponúkajú pomalé rýchlosti, veľmi pochybné zásady ochrany osobných údajov a vyššiu pravdepodobnosť prístupu tretích strán k vašim údajom. S týmto vedomím sú servery proxy do značnej miery hazardné hry, ktorej sa vyvarujeme.

japonsko vpn

Prečo odporúčame siete VPN pre japonské adresy IP

VPN sú zďaleka najlepším nástrojom na získanie japonskej IP adresy. Ak si vyberiete VPN s nižšou úrovňou štandardu, v skutočnosti nebudete mať oveľa lepšie súkromie ako s proxy, a rýchlosti môžu byť také hrozné, aké sú na serveri Tor..

Všetky siete VPN v tejto príručke sú však svetové. Poskytujú najvyššiu úroveň osobnej kybernetickej bezpečnosti, ktorá je dnes k dispozícii, a umožňujú vám odblokovať webové stránky vynikajúcou rýchlosťou. S poskytovateľmi internetových služieb a vládami, ako aj inzerentmi a korporáciami, ktoré sa všetky snažia preniknúť do vášho webového prenosu, nie je pochýb o tom, že VPN je vysoko odporúčané riešenie ochrany osobných údajov..

IP adresa pre Japonsko: úvahy

Aj keď získanie japonskej adresy IP je jednoduché, je potrebné zvážiť niekoľko vecí. Tieto sú uvedené nižšie:

 1. Ochrana osobných údajov a bezpečnosť

  Rovnako ako hľadajte rýchlu VPN, mali by ste hľadať aj VPN, ktorá má dôveryhodné zásady ochrany osobných údajov.

  Mnoho sietí VPN uchováva denníky používania. Tieto denníky by sa mohli použiť na odhalenie toho, čo robíte online. Najlepšie siete VPN neuchovávajú denníky používania a tie najlepšie siete VPN neuchovávajú žiadne záznamy (zásada nulových protokolov).

 2. šifrovanie

  Ďalej sa uistite, že nestrácate peniaze za službu VPN, ktorá má slabé šifrovanie. Mnoho sietí VPN poskytuje zastarané a nezabezpečené formy šifrovania, ktoré jednoducho nemôžeme odporučiť. Predplatenie týchto služieb by vám nielenže poskytlo falošný pocit bezpečia, ale mohlo by tiež zvýšiť vaše bezpečnostné riziká. Je to preto, že zlé VPN niekedy občas predávajú užívateľské údaje tretím stranám.

  V tejto príručke sme zahrnuli iba siete VPN svetovej úrovne, o ktorých je známe, že sú spoľahlivé. Prevádzková doba všetkých týchto sietí VPN je takmer 100%. Ich VPN servery umiestnené v Japonsku vám okrem toho umožnia získať japonskú IP adresu rýchlosťou bleskového spojenia. To znamená, že nemusíte strácať čas oneskorením a čakaním na vyrovnanie prúdov.

  VPN, ktoré sme odporúčali, poskytujú tie najvyššie úrovne šifrovania, aké sú dnes dostupné na trhu VPN. Konkrétne protokol OpenVPN (náš najviac odporúčaný protokol) a je zďaleka najbezpečnejšia forma šifrovania VPN, ktorá je v súčasnosti k dispozícii..

 3. Aké sú rozdiely medzi VPN?

  1. Keď spoofujete svoju IP adresu do Japonska, aby ste získali prístup k obsahu s obmedzeným geografickým obsahom, musíte byť vysoko zabezpečení. Bohužiaľ, mnoho sietí VPN neponúka úroveň služby potrebnej na zabezpečenie vašej bezpečnosti (zásady týkajúce sa nulových protokolov alebo protokolov o používaní)..
  2. Pri výbere siete VPN na získanie japonskej adresy IP by ste mali získať výber serverov. Okrem toho tieto japonské IP servery musia byť neuveriteľne rýchle (aby ste si mohli vychutnať HD video obsah).
  3. Ak chcete zostať súkromným a bezpečným počas tunelu v rámci Japonska, vaša VPN musí mať šifrovanie na vojenskej úrovni. Poskytovateľ VPN musí navyše s vašimi údajmi zaobchádzať spoľahlivo a bezpečne.

Prejdite na ľubovoľnú japonskú webovú stránku, ktorá sa vám páči!

Bez ohľadu na to, na ktorej VPN ste sa rozhodli, budete mať prístup k obsahu iba v Japonsku.

Nezabudnite, že vaša sieť VPN neplní iba úlohu odblokovania japonských online služieb a predplatného. Umožní vám tiež prístup k obsahu z celého sveta! Okrem toho všetky siete VPN v tejto príručke ponúkajú bezplatnú skúšobnú verziu alebo záruku vrátenia peňazí. Je to preto, že všetci poskytujú špičkové služby VPN, ktoré sú dobre predplatené na celom svete, a že veria, že sa vám budú páčiť a že ich chcete naďalej používať..

IP adresa pre Japonsko: Záver

V tejto príručke sme poskytli sprievodcu krok za krokom k získaniu japonskej adresy IP. Ak chcete získať adresu IP v Japonsku, odporúčame NordVPN
, pretože poskytuje všetko, čo potrebujete v najkomplexnejšom a najspoľahlivejšom balíčku. Aby sme vám však poskytli veľa možností, do tejto príručky sme zahrnuli aj ďalšie štyri vynikajúce služby.

Všetky tieto VPN majú brilantné serverové siete ktoré vám umožnia pripojenie pri tých najlepších rýchlostiach - ideálne pre streamovanie v HD. Šifrovanie je zabezpečené prostredníctvom nášho odporúčaného protokolu (vojenský stupeň OpenVPN) so všetkými piatimi VPN. Nakoniec všetky VPN v tejto príručke majú dobrú povesť a sú dobre známe tým, že poskytujú svojim účastníkom súkromie a bezpečnosť.

Pri zostavovaní tejto príručky sme brali do úvahy všetko, aby ste si mohli s istotou vybrať japonskú IP bez akýchkoľvek problémov. Takže, choďte do toho, budete mať japonský IP v žiadnom momente.

Najlepšie VPN na získanie japonskej IP adresy: Zhrnutie

 1. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 2. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNArea

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me