Ak máte radi hranie hier a streamovanie na svojej konzole PlayStation 4, budete mať strach, keď získate sieť Playstation VPN. Vďaka virtuálnej súkromnej sieti môže váš PS4 využívať obrovské množstvo obmedzeného obsahu, ako je napríklad katalóg USA Netflix. V tejto príručke vám ukážeme, ako nastaviť sieť VPN na serveri PS4 a zoznam piatich najlepších sietí VPN typu PS4.


S VPN pre PlayStation 4 si môžete zahrať viac hier a získať prístup k titulom skôr, ako budú oficiálne vydané vo vašej krajine. Aby však boli služby VPN pre hranie hier účinné, musia mať určité vlastnosti, niektoré z nich sú tieto:

 • Rýchle servery - Sieť VPN spomalí vaše pripojenie k internetu, takže rýchla sieť VPN obmedzí poškodenie a zabezpečí, že budete stále môcť streamovať v HD a hru bez oneskorenia..
 • Veľká sieť servera - Ak sa chcete pripojiť k svojim obľúbeným streamingovým serverom alebo si kúpiť hry, budete potrebovať servery v krajinách, ku ktorým sa chcete pripojiť.
 • Musí ponúkať množstvo šifrovacích protokolov - Niektoré šifrovacie protokoly VPN sú rýchlejšie ako iné, preto je užitočné mať na výber niekoľko možností. OpenVPN je najbezpečnejší šifrovací protokol VPN, nie je to však najrýchlejší.
 • Silné šifrovanie - VPN sú fantastické nástroje na ochranu osobných údajov, a preto je dôležité, aby vaša VPN implementovala šifrovacie protokoly na vysokej úrovni.

Najlepšie služby PS4 VPN

Prezrite si tabuľku a zistite, čo naši odborníci hodnotili ako najlepšiu sieť VPN pre PlayStation. Ak chcete získať ďalšie informácie o službách VPN v našom zozname, prejdite nižšie na zhrnutie každej služby VPN alebo kliknite na odkazy na webovú stránku poskytovateľa..

 1. ExpressVPN

  - Skvelé všade okolo VPN | Stále rýchle servery skvelé pre odblokovanie obsahu

 2. NordVPN

  - Najlepšie VPN pre Veľmi bezpečné | Ľahko odblokujte obsah Ponúka predzábleskové smerovače Servery v 60 krajinách

 3. CyberGhost VPN

  - nízka cena | Ľahko použiteľná aplikácia | Silné šifrovanie Servery v 60 krajinách

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Plány s nízkymi nákladmi Skvelé bezpečnostné prvky Ľahko použiteľná aplikácia

Ako nastaviť PS4 VPN?

Metóda č. 1: Nastavenie VPN na PS4

Zdieľajte svoje pripojenie VPN prostredníctvom domáceho smerovača

Celkový požadovaný čas: ~ 20 minút (budete potrebovať prístup správcu k domovskému smerovaču)

 1. Prihláste sa na jednu z najlepších VPN služieb PS4 na tejto stránke alebo sa zamierte priamo na môj osobný favorit ExpressVPN
  , Nainštalujte softvér VPN do domáceho počítača.
 2. Otvorte ovládací panel smerovača (vyhľadajte ho v dokumentácii smerovača).
 3. Na ovládacom paneli smerovača nájdete kartu Sieť / Nastavenie / Nastavenia / WAN.

  Nastavte si VPN bez PC

 4. Zadajte podrobnosti nastavenia VPN, ktoré vám boli zaslané po registrácii do služby. Toto bude pravdepodobne nejaká kombinácia používateľského mena, hesla a adresy servera VPN. Všetky sa poskytujú pri registrácii.
 5. Potvrďte / prijmite / uložte tieto zmeny a zatvorte ovládací panel smerovača.
 6. Naštartujte svoj PS4.
 7. Na hlavnej obrazovke ponuky PS4 prejdite na "nastavenie" nasledovaný "Nastavenia siete."
 8. cvaknutie "Nastavte pripojenie k internetu" a vyberte "Použite Wi-Fi" na požiadanie. vybrať "jednoduchý" ako spôsob pripojenia.
 9. V zozname vyberte svoju sieť WiFi a spojte sa s príslušnými prihlasovacími údajmi. Uistite sa, že "Nepoužívajte server proxy" políčko je začiarknuté.
 10. Otestujte svoje pripojenie a potvrďte, že všetko funguje, a že ste všetci pripravení!

Uvažujete nad tým, ako ísť s ExpressVPN pre váš systém PS4? Prečítajte si Sprievodcu nastavením VPN ExpressVPN PS4 VPN, aby ste sa uistili, že pri nastavovaní služby nebudete mať žiadne problémy.

Metóda č. 2: Nastavenie VPN na PS4

Zdieľajte VPN pripojenie vášho PC s PS4

Celkový požadovaný čas: ~ 10 minút (budete potrebovať ethernetový kábel)

 1. Prihláste sa na jednu z najlepších VPN služieb PS4 na tejto stránke alebo sa zamierte priamo na môj osobný favorit ExpressVPN
  , Nainštalujte softvér VPN do domáceho počítača.
 2. Pripojte svoj PS4 k počítaču pomocou ethernetového kábla.
 3. Po pripojení otvorte na počítači ovládací panel. Prejdite na stránku "Centrum sietí a zdielania"
  a kliknite na "Zmeňte nastavenie adaptéra" na ľavom bočnom paneli.
 4. Pravým tlačidlom myši kliknite na pripojenie VPN (pripojenie, ktoré ste práve nainštalovali vo svojom počítači) a kliknite na ikonu "vlastnosti." Choď na "zdieľanie" pútko.
 5. Zaškrtnite "Povoliť ostatným používateľom siete pripojenie prostredníctvom internetového pripojenia tohto počítača" box.
  Nájsť "Pripojenie k domácej sieti" rozbaľovacej ponuky a vyberte pripojenie k internetu doma.

  Nastavte si VPN s PC

 6. Pripojte sa k VPN na vašom PC. Nezabudnite si vybrať server, ktorý vyhovuje vašim potrebám!
 7. Naštartujte svoj PS4. Na obrazovke hlavnej ponuky prejdite na "nastavenie" potom "Nastavenia siete."
 8. pod "Nastavenia siete," vybrať "Nastavte pripojenie k internetu." zvoliť "Použite kábel LAN" na požiadanie.
 9. Vyberte ikonu "jednoduchý" spôsob pripojenia a potvrďte "Nepoužívajte server proxy" na požiadanie.
 10. Prijmite a otestujte svoje nové nastavenia a je dobré ísť!

Najlepšie VPN siete Playstation 4 - Zhrnutia

Pozrite sa na nižšie uvedené súhrny a dôkladne sa pozrite na to najlepšie VPN pre PlayStation v roku 2020. Ak potrebujete ďalšie informácie o niektorej zo služieb v tomto zozname, pozrite si naše podrobné prehľady VPN.

Čo je to VPN siete Playstation?

Virtuálna súkromná sieť je služba, ktorá umožňuje ľuďom predstierať, že sa nachádzajú v inej krajine. Používanie VPN v spojení s PlayStation umožňuje komukoľvek a kdekoľvek odblokovať geograficky obmedzené toky. Mnohé streamy televíznych staníc a služby online musia byť zablokované v určitých regiónoch z dôvodu obmedzení autorských práv. Dokonca aj služby, ktoré je možné zakúpiť vo vašej krajine - napríklad Netflix, Hulu alebo Amazon Prime TV - majú vo väčšine krajín katalógy značne zredukované. Sieť VPN PlayStation vám umožňuje prístup ku všetkému uvedenému obsahu.

Po pripojení k serveru VPN v konkrétnej krajine sa zdá, že tam skutočne žijete. To vám umožní hrať živé hry proti hráčom na zahraničných serveroch. Je to skvelé pre ľudí, ktorí chcú hrať proti ľuďom, ktorí hovoria určitými jazykmi (napríklad študenti moderných jazykov študujúci v zahraničí, ktorí chcú hrať proti ľuďom v ich vlastnej krajine).

Predstieraním, že sa nachádzate v inej krajine pomocou siete VPN Playstation, môžu používatelia tiež získať prístup k viacerým titulom a tiež si kúpiť tituly hier predtým, ako budú oficiálne vydané v ich vlastnej krajine..

Časté otázky týkajúce sa siete PlayStation VPN

Skvelá vec systémov PS3 a PS4 je, že má zabudovanú funkciu prehrávača médií. Umožňuje tiež inštalovať a používať aplikácie a služby, ako je Netflix. Z tohto dôvodu je VPN taká neočakávaná. Nielenže máte prístup k ďalším aplikáciám pre Sony PlayStation, ale tiež môžete pristupovať k ďalšiemu obsahu v aplikáciách, ktoré už máte.

Tu sú niektoré z aplikácií, ku ktorým by ste mali prístup, ak by ste sa prihlásili na odber niektorej z našich odporúčaných sietí VPN v službe Playstation:

 • PlayStation Vue
 • PlayStation Now
 • Netflix
 • Spotify
 • Hulu
 • Okamžité video Amazon
 • Ty trúbka
 • škubnutí
 • Plex Pass
 • IGN
 • Sieť WWE
 • VEVO
 • HBO Choď
 • Crunchyroll

Ako vidíte z vyššie uvedeného zoznamu aplikácií, s VPN máte prístup k službám ako PlayStation Now a HBO Go (ktoré sú v USA). Dokonca aj bezplatné služby ako YouTube a Vevo sa vďaka VPN výrazne zlepšia. Na odblokovanie služieb YouTube, Vevo a ďalších streamovacích služieb budete potrebovať rýchlu službu VPN, pretože sieť VPN môže spomaliť vaše internetové pripojenie. Je to preto, že sa už nikdy nebudete musieť obávať, že vám bude doručený "Toto video nie je vo vašej krajine k dispozícii" Oznámenie. Bez ohľadu na to, ktoré aplikácie chcete používať, sieť VPN vám umožní prístup k väčšiemu obsahu ako kedykoľvek predtým. Je dôležité si uvedomiť, že hľadáte VPN pre Netflix, Hulu, Spotify atď., Že všetky služby v našom zozname odblokujú vyššie uvedenú službu. Možno však budete mať problémy s odblokovaním týchto služieb s inými sieťami VPN.

Odblokujte Netflix na PlayStation

Predplatitelia UK Netflix majú prístup iba 40% z celého katalógu

Väčšina krajín má v porovnaní s USA malú knižnicu Netflix. Vďaka sieti Playstation VPN sa môžete pripojiť k serveru v USA a pozerať 100% titulov Netflix odkiaľkoľvek na svete. Pre niektorých ľudí to môže znamenať 85% nárast počtu dostupných filmov a televíznych relácií!

Odblokujte v službe PlayStation okamžité okamžité video Amazon Prime

Okamžité okamžité video Amazon je ďalšia služba, ktorá nemôže ukázať všetko, všade. Z dôvodu licenčných obmedzení, ktoré naň vzťahujú držitelia autorských práv, musí byť prísne to, čo sa dá v každej krajine vidieť. S VPN pre PlayStation môžete predstierať, že ste v inej krajine a získať prístup k veľkému množstvu ďalšieho obsahu na Amazone. Informácie o používaní siete VPN so základnou službou a o tom, ktorá najlepšia sieť VPN pre platformu Amazon je, nájdete v našej hlavnej príručke spoločnosti Amazon..

Odblokujte Spotify na PlayStation

Mnoho ľudí na celom svete Spotify miluje. Bohužiaľ je však Spotify k dispozícii iba v 59 krajinách. To znamená, že milióny ľudí nemajú prístup k obľúbenej službe streamovania hudby. A čo viac, na licenčné obmedzenia nie je v týchto 59 krajinách dostupná žiadna hudba. Niektoré miesta navyše nemajú prístup k službe Apple Music.

S VPN pre PS4 môžete predstierať, že ste v USA, aby ste sprístupnili celý katalóg Spotify (vrátane hudby Apple) a počúvali obrovské množstvo hudby na svojej konzole PlayStation..

Získajte skorý prístup k hrám PlayStation

Pri vydávaní nových hier ich niekedy niektoré krajiny získajú ako prvé. To môže byť frustrujúce, najmä ak ide o hru, ktorú si zúfalý hráte. Dobrým príkladom sú japonské a kórejské RPG, ktoré sa uvoľňujú o niekoľko mesiacov neskôr po celom svete.

Dobrou správou je, že pomocou siete VPN môžete predstierať, že ste v ktorejkoľvek inej krajine, aby ste získali skorý prístup k hrám. Týmto spôsobom si môžete zahrať najprv akúkoľvek hru - rovnako ako šťastní hráči, ktorí tam žijú!

Hraj viac hier

Niektoré hry PS4 sú navyše úplne zakázané na niektorých miestach. Vedeli ste, že Battlefield 4 je v Číne zakázaný? A čo Vietnam, ktorý postavil Mega Man 5 za to, že má "ofenzívny šéf hry?"

Tieto zákazy sú, žiaľ, bežné. S VPN však môžete prekonať regionálne obmedzenia a užiť si celú knižnicu hier PlayStation. Jednoducho sa pripojte k serveru VPN, na ktorom nie je hra zakázaná, a môžete začať hrať ihneď! Viac informácií o odblokovaní obsahu v Číne nájdete v našej najlepšej príručke VPN pre Čínu.

Používanie smerovača VPN s PlayStation

Bohužiaľ nie je možné nainštalovať VPN priamo na PlayStation. To však nezabráni tisícom a tisíckam majiteľov Ps4 využívať výhody VPN. Nainštalovaním VPN na smerovači DD-WRT budú všetky zariadenia vo vašej domácnosti vrátane vašej konzoly PlayStation automaticky spravované sieťou VPN. Smerovač sa pripája k serveru VPN v krajine, ktorú ste si vybrali, čo znamená, že sa vaša Playstation automaticky zdá byť v danej krajine..

Je tiež chránený šifrovaním VPN, čo znamená, že vaše údaje sú úplne súkromné. Je to úžasné, pretože to znamená, že váš poskytovateľ internetových služieb netuší, že na vašom PS4 pristupujete k obmedzenému obsahu.

Chráňte svoj PS4 pred hackermi pomocou VPN

Šifrovanie, ktoré poskytuje VPN, nezabráni len poskytovateľom internetových služieb v sledovaní toho, čo robíte online, ale tiež skryje vašu skutočnú IP adresu (digitálne umiestnenie). Týmto sa zabráni hackerom a počítačovým zločincom v hackovaní vášho PS4 a účtu PlayStation Network, ktorý máte na ňom.

Nanešťastie, stále viac prípadov sa týkalo hackerských užívateľov PS4. Prípad v roku 2016 dokonca stál užívateľa PS4 niekoľko stoviek dolárov. Ak nechcete prísť o peniaze, VPN je perfektné riešenie.

Sieť VPN môže zabrániť zlovoľným hráčom spustiť útoky DDoS na vás - zničiť tak svoje šance na výhru hry.

Ps4 Hacked

Znížte oneskorenie na vašom PS4 pomocou VPN

Ďalšou výhodou použitia siete Playstation VPN môže byť znížené oneskorenie. Keď sa pripájate k serveru, aby ste mohli hrať online hry - vzdialenosť môže spôsobiť zlé "ping" sadzby. Môže to mať napríklad za následok, že niekoho vystrelíte najskôr (napríklad), ale napriek tomu vás jeho guľka najskôr zabije. Tento jav je mimoriadne rozzúrený a za určitých okolností môže VPN pomôcť.

Pripojením k serveru blízko miesta, kde sa nachádza herný server alebo sa nachádza medzi vami a serverom, môžete znížiť pingové sadzby alebo dokonca trošku rýchlejšie prevádzkovať internet. Uvedomte si, že to nebude vždy fungovať pre všetkých a všade. Ak teda trpíte oneskorením, odporúčame vám vyskúšať skúšku VPN (alebo záruku vrátenia peňazí), aby ste zistili, či vám to pomôže. Ak to nebude fungovať, môžete kedykoľvek zrušiť a získať plnú náhradu.

VPN siete Playstation - záver

V tomto článku sme popísali všetko, čo potrebujete vedieť o získaní VPN pre PlayStation 4. Ak chcete používať VPN s Playstation, budete potrebovať bleskurychlú VPN, takže ak sa chcete pripojiť k jednej z našich odporúčaných sietí VPN, nezabudnite sa pripojiť. nechcem byť vážne sklamaný nevhodnou službou.

Nakoniec, aj keď na to, aby ste si mohli systém PS4 užiť, nevyhnutne nepotrebujete VPN, niet pochýb o tom jeho použitie výrazne zvýši vaše skúsenosti s PS4. To platí najmä v prípade, že žijete v krajine, kde nie sú k dispozícii konkrétne hry alebo streamingové služby.

A čo viac, pretože rýchle siete VPN pre PlayStation, ktoré odporúčame v tomto článku, majú všetky skúšobné obdobia a záruky vrátenia peňazí - vďaka testovaniu VPN si môžete sami zistiť, o čom všetok ten problém súvisí, bez toho, aby ste riskovali svoju hotovosť. Stačí sa prihlásiť na odber jednej z sietí VPN (alebo vyskúšať niekoľko) a požiadať o vrátenie peňazí. O svojej obľúbenej sieti VPN sa môžete kedykoľvek rozhodnúť neskôr!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me