Španielsko je európska krajina, o ktorej je známe, že cenzuruje internet.VPN Španielsko

Španielska vláda navyše niektoré praktizuje prísne opatrenia proti pirátstvu.

Preto, či už ste na návšteve alebo žijete v Španielsku, budete si istý

Nelegálne činnosti súvisiace s torrentom možno v Španielsku považovať za nebezpečné - čo je na hovno, pretože Španielsko má veľmi dobrú internetovú infraštruktúru so štandardnými službami pri 10 Mbps a vysokorýchlostné služby pri 100 Mbps..

Pri zahraničných cestách môžu tieto vysoké rýchlosti streamovania zmeniť svet, keď sa pokúšate získať prístup k televíznym programom a filmom z domu.


smutne, prístup k týmto online streamingovým službám bez VPN nie je možný kvôli pravidlám o autorských právach a geograficky obmedzenému obsahu.

Najlepšie VPN pre Španielsko

Za posledných päť rokov sme skontrolovali viac ako 150 poskytovateľov VPN a tu je náš výber tých najlepších.

Ak by ste chceli vedieť, prečo je užitočné používať VPN v Španielsku, prečítajte si náš článok.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

Čo je to VPN?

VPN alebo virtuálna súkromná sieť je služba, ktorá poskytuje bezpečnosť, súkromie a anonymitu. Ak používate službu VPN, maskujete svoju polohu podľa polohy poskytnutej poskytovateľom VPN.Čo je to VPN

Inými slovami: ak ste v Španielsku a chcete mať prístup k službám televízneho vysielania vo Veľkej Británii, jednoducho predstierate, že ste vo Veľkej Británii a služba televízneho vysielania nebude múdrejšia.

VPN pre Španielsko je nevyhnutná z rôznych dôvodov vrátane internetu vyhýbanie sa vládnemu dohľadu a cenzúre internetu, ako aj prístup k obsahu s obmedzeným prístupom, bezpečnosť na verejných WiFi a súkromie počas P2P aktivít.

Používanie siete VPN v Španielsku je nevyhnutné, pretože ponúka dôležitú ďalšiu vrstvu ochrany a zabezpečenia, ktorá je v dnešnom digitálnom veku veľmi dôležitá.

Ako nastaviť VPN

Našťastie je nastavenie VPN pre Španielsko veľmi jednoduché:

Ako nastaviť VPN

 1. Vyberte jednu z našich odporúčaných sietí VPN pre Španielsko
 2. Zaregistrujte sa na VPN
 3. Stiahnite si zodpovedajúci súbor pre svoj OS
 4. Nainštalujte si VPN do svojho systému
 5. Po inštalácii otvorte VPN
 6. Pripojte sa k akémukoľvek serveru, ktorý chcete
 7. Ste všetci pripravení - a chránení pred vládnym dohľadom!

Naša odporúčaná sieť VPN pre Španielsko je aktuálna dohoda

ExpressVPN
, pretože ponúka to najlepšie zo všetkého (veľa umiestnení serverov, šifrovanie na vojenskej úrovni a má sídlo v Rumunsku).

Mobilná sieť VPN

Všetky VPN v tomto zozname ponúkajú VPN pre iPhone a VPN pre zariadenia s Androidom. Je to ideálne riešenie, pretože sieť VPN je na vašom mobilnom zariadení rovnako potrebná ako na vašom počítači.Mobilná sieť VPN

Ak sa napríklad často pripájate k verejným prístupovým bodom WiFi, mobilná sieť VPN vám pomôže chrániť vás pred nechcenými útokmi tretích strán..

Sú VPN legálne?

Áno, VPN sú v Španielsku legálne. VPN sú vo väčšine krajín legálne, použitie VPN na spáchanie digitálneho zločinu je však samozrejme v rozpore so zákonom. Preto je dôležité vybrať si poskytovateľa VPN s rozvahou. Ak napríklad používate sieť VPN na účasť na nezákonných činnostiach P2P, budete chcieť mať sieť VPN, ktorá nebude ukladať žiadne denníky.

VPN pre zváženie Španielska

Pred výberom siete VPN pre Španielsko je potrebné zvážiť celý rad vecí - od umiestnenia serverov po celkovú rýchlosť serverov. Tu je zoznam vecí, ktoré treba zvážiť pred výberom poskytovateľa VPN:Čo je potrebné zvážiť

 • Počet umiestnení servera
 • Rýchlosť serverov
 • Pravidlá protokolovania (preferované nie sú protokoly)
 • Šifrovacia sila
 • Ponúkané protokoly
 • Ďalšie bezpečnostné funkcie
 • Počet povolených súčasných pripojení
 • Krajina, v ktorej je sieť VPN založená

Je len niekoľko z mnohých faktorov, ktoré je potrebné zvážiť. Viac informácií nájdete v Sprievodcovi VPN pre začiatočníkov.

Internetová cenzúra

Španielska vláda je známa blokovanie webových stránok propagujúcich nechcené politické názory, predovšetkým v reakcii na určité aktivistické skupiny propagujúce katalánske referendum o nezávislosti. Príkladom je 10. október 2017, keď španielska civilná stráž zablokovala prístup k pro-katalánskej nezávislej skupine WhatsApp..Internetová cenzúra

Ak používate sieť VPN, nemusíte sa obávať, že španielska vláda zablokuje prístup k politickým programom, s ktorými nesúhlasia. Okrem toho sa nemusíte báť problémov s uplatňovaním svojho práva na slobodu prejavu.

Nehovoriac o, španielska vláda nedávno navrhla zákaz diéty na sociálnych sieťach. Reforma by zneškodnila „šírenie snímok, ktoré porušujú česť osoby.“ Ak španielska vláda bude s reformou pokračovať, niet pochýb o tom, že použitie VPN sa stane nevyhnutnosťou..

Vládny dozor

Napriek tvrdeniu Španielska nezúčastňujú sa vládneho dohľadu, rôzne správy tvrdia inak boli vydané v posledných rokoch.Vládny dohľad

Príkladom toho je 21-ročná Cassandra Vera, študentka v meste Murcia, ktorá na Twitteri žartovala, že „oslavuje terorizmus“. V reakcii na jej vtipy bola odsúdená na celý rok väzenia.

Iba ďalší dôvod na použitie VPN v Španielsku - chrániť seba a svoju slobodu je dôležitá. Poslednou vecou, ​​ktorú chcete, je zdieľať vtip alebo názor na sociálne médiá, iba aby vás vláda klopala na dvere o pár mesiacov neskôr a obvinila vás z podpory terorizmu. Jednoducho povedané, za to, že nepoužívate sieť VPN, to nestojí.

záver

Ľudia žijúci v Španielsku si zaslúžia uplatnenie práva na slobodu prejavu, mali by mať tiež prístup k svojim obľúbeným televíznym programom, webovým stránkam online streamingu a iným online službám z celého sveta..Záver VPN pre Španielsko

S VPN si môžete byť istí, že vaše pripojenie je bezpečné a súkromné, dokonca aj na verejných WiFi hotspotoch. Sieť VPN pre Španielsko vám môže pomôcť so všetkým týmto a ďalšími. Všetky siete VPN v tomto článku sú ideálne pre jednotlivcov s bydliskom v Španielsku. Budú vás v bezpečí. Budú vás v bezpečí. Ešte dôležitejšie je, že vám poskytnú online slobodu, ktorú si zaslúžite.

Každá tu uvedená VPN ponúka bezplatnú skúšobnú verziu alebo 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. To znamená, že si dnes môžete vyskúšať jednu z najlepších sietí VPN pre Španielsko bez obáv z okamžitého nasadenia!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me