Čo je to televízor Sling?

Sling TV je cenovo dostupná služba online streamovania, ktorá poskytuje prístup k kanálom káblovej televízie v USA. Len za 20 dolárov mesačne dostanú zákazníci prístup k obľúbeným programom ESPN, FOX, Disney, AMC, Showtime, CNN a všetkým športovým a televíznym premiérom, ktoré prichádzajú s nimi. Celkovo vzaté, predplatitelia Sling TV získajú prístup k neuveriteľných 135 kanálov.


Aj keď je pravda, že Sling TV je geograficky obmedzený na USA, dobrou správou je, že s virtuálnou privátnou sieťou Sling TV (VPN) môže každý, kdekoľvek, predstierať, že je v USA, aby odblokoval Sling TV. Pre závislých na TV a filmoch po celom svete znamená sieťová sieť VPN popruh schopnosť pozerajte US TV po celý deň.

ProPrivacy for Sling TV 2020

Najlepšie siete Sling TV VPN v roku 2020 sú NordVPN. Pozrite sa na našu recenziu videa nižšie.

Pokiaľ ide o niektoré alternatívy, pozrite si nasledujúcu tabuľku a pozrite si najlepších 5 sietí VPN pre službu Sling TV v roku 2020.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Sling TV VPN

VPN for Sling TV umožňuje zákazníkom na celom svete predstierať, že sú v USA. Výsledkom je možnosť získať prístup k akémukoľvek z televíznych plánov Sling. Najobľúbenejšie plány sú plány Orange a Blue, cena 20 dolárov a 25 dolárov mesačne. Tieto predplatné poskytujú divákom prístup k šialenému množstvu programov v USA a so sieťou Sling TV VPN sú tieto relácie k dispozícii kdekoľvek.

V tomto článku vám vysvetlíme všetko, čo potrebujete vedieť o VPN pre Sling TV. Popisujeme, čo je VPN, ako to funguje a prečo je jedna VPN pre Sling TV lepšia ako druhá. Dokonca vám povieme, ako odblokovať službu Sling TV pomocou VPN. Sieť VPN je zďaleka najlacnejším a najlepším spôsobom odblokovania a sledovania väčšiny amerických televíznych relácií a premiér. Takže bez ďalších okolkov je tu päť najlepších služieb Sing TV VPN.

Čo je to sieťový televízor VPN?

Virtuálna súkromná sieť je úžasná online služba, ktorá vám umožňuje predstierať, že ste v inej krajine. Týmto spôsobom môžete prekonať geografické obmedzenia a získať prístup k zvyčajne blokovanému obsahu. To vám umožní sledovať televíziu Sling, akoby ste boli v USA.

Spoľahlivá a dôveryhodná sieť VPN navyše poskytuje silné šifrovanie. Toto šifrovanie bezpečne zašifruje všetky údaje prichádzajúce a odchádzajúce z počítača, prenosného počítača, smartfónu alebo tabletu. Výsledkom je, že nikto - poskytovatelia internetových služieb (ISP), vlády alebo miestni správcovia sietí - nemôžu povedať, čo robíte online..

Schopnosť vyzerať v inej krajine, pridaná k digitálnemu súkromiu šifrovania, je dokonalým kombináciou. Preto je prémiová VPN taká úžasná investícia.

Úvahy o viazaní televíznych VPN

Pri výbere najlepších sietí VPN pre televíziu Sling sme mali na pamäti niekoľko dôvodov. Najdôležitejšie je zabezpečiť, aby sme vybrali iba siete VPN, ktoré poskytujú vysoké rýchlosti. Vysoké rýchlosti pripojenia sú pri streamovaní vo vysokom rozlíšení veľmi dôležité.

Je smutné, že drvivá väčšina z 850 VPN na trhu je príliš pomalá pre vaše potreby streamovania. Všetky VPN v tejto príručke však majú na výber rýchle americké servery - takže budete mať vždy možnosť sledovať televíziu Sling.

Druhou úvahou bolo súkromie. Pretože budete predstierať, že ste v USA a pozeráte sa na televíziu Sling, je dôležité zaistiť bezpečnosť a súkromie. Všetky siete VPN v tomto článku boli vybrané, pretože sú ideálne na sledovanie televízie Sling v súkromí.

Sling TV VPN pre športových fanúšikov

Sling TV je obzvlášť úžasný pre ľudí, ktorí chcú odblokovať a pozerať viac športu. S Sling TV VPN môžu fanúšikovia športu získať prístup k americkým golfovým súťažiam, hokeju (NHL), baseballu (MLB), basketbalu (NBA), americkému futbalu (NFL), tenisu. V skutočnosti neexistuje lepší spôsob, ako sledovať americké športy na základe rozpočtu.

Sieť VPN pre filmy s televízorom Sling

Sling TV vám umožní prístup k obrovskému výberu filmov. Zahŕňa to prístup k špecifickým filmovým kanálom, ako sú Sundance, Fandor, Epix, Shortlist, HDNet Movies a TCM. K dispozícii sú tiež Showtime, HBO, Cinemax, Starz Encore, Hallmark, LMN a Tribeca Shortlist. To je šialené množstvo voľby pre závislých na filme.

Prečo by ste mali používať sieť VPN na zavesenie televízie pre deti

VPN pre sieťový televízor je úžasný spôsob, ako pobaviť vaše deti! Služba Sling TV umožňuje prístup k veľkému množstvu programov pre deti vrátane kanálov Disney (Disney, Disney Junior, Disney XD), kanálov Nickelodeon, Boomerang, Cartoon Network, Duck TV a Sling Kids (výber programov pre deti a karikatúry).

Sling TV Kanada

Mnoho kanadských občanov má záujem o predplatné služby Sling TV. Rovnako ako všade inde, aj v Kanade je televízia Sling zablokovaná. S VPN siete Sling TV však môžu Kanaďania odblokovať televíziu Sling (rovnako ako môžu diváci na iných miestach). Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si nášho kanadského sprievodcu VPN.

Sling TV VPN pre občanov USA

VPN môžu využívať aj zákazníci z USA, ktorí nepotrebujú VPN na prístup k televízii Sling. Prečo? Vzhľadom na licenčné obmedzenia nemôže spoločnosť Sling TV zobrazovať určité televízne kanály, programy a športové udalosti po celej USA. Tieto služby sú na webovej stránke Sling TV označené ako „iba vybrané trhy“. Napríklad Fox Sports je k dispozícii iba na určitých miestach. Avšak s použitím VPN môžu obyvatelia USA pristupovať k prúdom Fox Sports z rôznych PSČ.

Tu je niekoľko príkladov toho, čo by ste mohli získať prístup z USA pomocou siete Sling TV VPN:

 • FOX Sports Ohio
 • FOX Sports West
 • FOX Sports Florida
 • FOX Sports South
 • FOX Sports Midwest
 • FOX Sports Arizona
 • Športové Cincinnati FOX
 • FOX Sports Detroit
 • FOX Sports North
 • FOX Sports Prime Ticket
 • FOX Sports San Diego
 • FOX Sports Southeast
 • FOX Sports Southwest
 • FOX Sports Sun
 • Športový čas Ohio
 • Sieť ÁNO (Yankees Entertainment and Sports).

Ako odblokovať Sling TV pomocou VPN

Sling TV je ľahké odblokovať pomocou VPN. Stačí postupovať podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Rozhodnite sa pre VPN. Pre televíziu Sling odporúčame ExpressVPN
  pretože má úžasný výber amerických serverov, ktoré sú všetky veľmi rýchle na streamovanie televízie Sling v HD.
 2. Preklikajte sa na VPN podľa vlastného výberu a prihlásiť sa na odber služby.
 3. Stiahnite a nainštalujte softvér. VPN v tejto príručke povoľujú viacerým zariadeniam súčasne prevádzkovať VPN. Môžete tak sledovať televíziu Sling na telefóne, prenosnom počítači, tablete a / alebo počítači.
 4. Spustite softvér VPN a vyberte americký server zo zoznamu - kliknite na Pripojiť.
 5. Po pripojení VPN vás chráni šifrovaním. Okrem toho máte americkú IP adresu (čo znamená, že sa zdáte, že ste v USA). Z tohto dôvodu môžete teraz prejdite na stránku SlingTV.com.

Nákup darčekovej karty pre prak TV

Na predplatenie služby budete potrebovať darčekovú kartu SlingTV (pretože nemáte americkú kreditnú kartu a PSČ). Aby ste dostali darčekovú kartu, musíte si najprv zaobstarať nejaké bitcoiny. Informácie o tom, ako kúpiť bitcoiny, nájdete tu.

 1. Ak chcete získať darčekovú kartu, prejdite sem. Budete presmerovaný na eGifter, kde si môžete kúpiť darčekovú kartu s výškou 25 dolárov. To vám umožní používať jeden mesiac televízie Sling za 20 dolárov a získať plán aktualizácie 5 dolárov na niečo navyše (služba Sling TV poskytuje množstvo bonusov navyše k úžasnému základnému plánu). Za bitúnky budete musieť zaplatiť za svoju darčekovú kartu.
 2. Teraz môžete uplatniť darčekovú kartu na portáli Sling TV.Sling Tv Giftcard

Použite virtuálnu kreditnú kartu

 1. Ak sa chcete zaregistrovať, musíte získať virtuálnu americkú kreditnú kartu, ako je táto. To je o niečo drahšie, pretože za získanie virtuálnej karty musíte zaplatiť členský poplatok. Karta vám však dodá platnú americkú adresu a PSČ. Použitím tejto stránky v odkaze budete musieť minúť 65 dolárov. Umožní vám to však zakúpiť si dva mesiace televízie Sling TV za príplatky za 40 dolárov a 10 dolárov. (Stratíte 15 dolárov v poplatkoch, ale pre mnoho ľudí na celom svete 65 dolárov za dva mesiace služby Sling TV s doplnkami je stále vynikajúca hodnota!) Pamätajte si, že najlepším spôsobom, ako používať svoju virtuálnu kreditnú kartu, je použiť ju na nákup televízie Sling darčeková karta na Walmart. Walmart je uvedený na webových stránkach USA Unlocked, takže to bude fungovať a kód poukážky Sling TV dostanete e-mailom.

Pamätajte, že televízia Sling TV sa nakupuje mesačne - žiadne dlhé zmluvy! Jednoducho ich môžete kedykoľvek zrušiť.

Ktorú sieť VPN by som mal získať pre televízny prijímač?

Zatiaľ čo ExpressVPN
je naša najviac odporúčaná VPN pre Sling TV, všetky VPN v tejto príručke boli starostlivo vybrané, pretože sú ideálne pre Sling TV. Tieto VPN sú dobre známe, dobre predplatené služby, ktoré poskytujú vynikajúcu rýchlosť pre streamovanie. Okrem toho sú všetky siete VPN spoľahlivé a majú veľkú starostlivosť o zákazníka.

Z tohto dôvodu si budete môcť bezpečne zvoliť sieť VPN, ktorá sa vám najviac páči. Navyše všetky tieto VPN majú skúšobné obdobia - takže ak ich chcete vyskúšať všetky bez zaplatenia veci, môžete!

Sling TV VPN: Záver

V tomto článku sme vysvetlili všetko, čo potrebujete vedieť o odblokovaní siete Sling TV pomocou VPN. Všetky služby VPN Sling TV VPN v tejto príručke sú vynikajúce a všetko vám umožní odblokovať službu Sling TV odkiaľkoľvek.

Tieto VPN sú bezpečné, spoľahlivé a fantasticky hodnotné. Tak sa ešte raz rýchlo pozrite a s dôverou vyberte sieť VPN pre Sling TV. Sme si istí, že v tejto príručke je k dispozícii sieť VPN pre Sling TV pre všetkých - bez ohľadu na to, aké sú vaše osobné podmienky.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa odblokovania televízie Sling, neváhajte nás kontaktovať - ​​vždy vám radi pomôžeme!

Najlepší Sling TV VPN: Zhrnutie

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me