Čo je Stremio?

Stremio je prehrávač médií, ktorý vytvára centrálny prístupový bod k zábavným súborom vo vašom prístroji a pre služby vzdialeného streamovania, ku ktorým pristupujete cez internet. Ak tento formát znie dobre, je to pravdepodobne preto, že ste už počuli alebo vyskúšali Kodi. Stremio je podobné Kodi a iným médiám "agregátory," ako je Plex a Popcorn Time.

Po otvorení aplikácie Stremio sa zobrazí zoznam obľúbených relácií a filmov. Tieto informácie neposkytuje spoločnosť Stremio. Aplikácia iba indexuje a kategorizuje videá, ktoré nájde na vašom pevnom disku. Tiež si pamätá relácie a filmy, ku ktorým ste už pristupovali zo streamovacích služieb. Stremio neposkytuje zábavu, iba umožňuje sledovať súbory z iných zdrojov prostredníctvom prehrávača médií.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN


  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Ak chcete získať prístup k streamovacím službám prostredníctvom služby Stremio, musíte zapojiť vhodného používateľa "add-on." Toto je presne rovnaká funkčnosť ako Kodi. Doplnok je skutočne iba odkazom na službu streamovania. Niektoré z týchto služieb ukazujú živé televízne kanály z celého sveta. Ďalšími sú mediálne knižnice videa na požiadanie.

Prostredníctvom Stremio máte prístup k prémiovým službám, ako je Netflix. Prehrávač médií vás však k týmto službám prihlásenia na odber nedostane bez toho, aby ste museli platiť. Prehrávač tiež nemôže obísť regionálne obmedzenia, ktoré vyhradzujú obsah zákazníkom, ktorí sa nachádzajú v rovnakej krajine ako streamingový server.

Ak sa nemôžete dostať k videu z iných krajín, môžete si myslieť, že inštalácia Stremio nemá problém. Nezúfajte však! Existuje spôsob, ako získať obsah zo zahraničia na hranie vo vašom Stremio: použite virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Sieť VPN dokáže obísť regionálne obmedzenia a umožní vám sledovať, čo chcete.

Nie všetky siete VPN sa môžu dostať do všetkých streamovacích služieb. Ak sa chcete dozvedieť viac o dôvodoch regionálnych obmedzení na streamované weby, prečítajte si nasledujúcu časť tohto článku. Medzitým sa pozrime na päť najlepších sietí VPN pre Stremio.

Regionálne obmedzenia webových stránok

Pred širokopásmovým pripojením si ľudia užili zábavu doma alebo v kine. V tých dňoch bolo ľahké kontrolovať, kto a čo sledoval.

Každá krajina má odlišné zákony o tom, čo si môže verejnosť prezrieť. Medzi právne komplikácie poskytovania zábavy patrí udeľovanie licencií, autorské práva, zákony o rúhaní a zákony týkajúce sa urážky na cti. Pre miestne spoločnosti je ľahšie riadiť rozvrh kín a televíznych staníc ako pre nadnárodné spoločnosti. Producenti zábavy najprv vytvoria relácie a filmy pre svoj domáci trh. Pre skúsených obchodníkov je ľahšie pochopiť, čo bude populárne a ziskové na ich vlastnom známom území, ako zistiť, čo bude divákom v zahraničí..

Ak je film alebo televízny seriál hitom v jeho domovskej krajine, je pravdepodobné, že získa publikum v iných podobných krajinách. Vzniká tak príležitosť predať túto šou. Zahraniční kupujúci tradične upravia predstavenia pred ich vysielaním. Tento miestny vysielateľ bude mať právne oddelenie so špeciálnymi znalosťami zákonov o verejnej zábave v tejto krajine. Podobne aj miestni obchodníci vedia, čo bude ich cieľové publikum tolerovať.

Keď širokopásmové služby umožnili streamingové služby, osvedčené pracovné postupy zábavného priemyslu sa čoskoro ukázali ako najlepší dostupný model. Veľké produkčné spoločnosti si uvedomili, že koncepcia globálneho centra na zobrazovanie všetkého ich obsahu všade bola neovládateľná. Na jednej strane musia existovať rôzne jazykové verzie a úpravy pre každú krajinu. Riziko, že bude v cudzej krajine žalovaný za trestný čin vystavenia útočného materiálu, znemožnilo vyhliadky na univerzálnu dostupnosť. Streamovacie služby obmedzili svoj rozsah na umožnenie prístupu z ich domovskej krajiny. V niektorých prípadoch, ako napríklad Netflix, sa medzinárodné streamingové stránky veľmi starajú o to, aby nasmerovali tých, ktorí prístup k službe, do knižnice v ich domovskej krajine..

Cezhraničný prístup

Znepokojujúce pre regionálne obmedzenia je to, že sú založené na tom, odkiaľ ste, nie odkiaľ ste. Ak ste teda pracovali alebo ste na dovolenke v zahraničí, ste blokovaní z webových stránok s videom vo vašej domovskej krajine.

Keď vstúpite na webovú stránku s priamym prístupom, jeho server skontroluje vašu IP adresu skôr, ako doručí videoobsah. Každá správa, ktorá vychádza z počítača cez internet, má v sebe jedinečnú adresu. Formát tohto identifikátora obsahuje kód krajiny. Video servery tak ľahko uvidia, že sa nachádzate v cudzej krajine. Namiesto toho, aby vám video poslali, potom zobrazia blokovaciu správu.

Stremio VPN

Ak používate sieť VPN, všetka internetová prevádzka, ktorá opúšťa počítač, je presmerovaná na nominovaný server VPN. VPN šifruje túto komunikáciu, takže nikto nemôže vidieť konečný cieľ pripojení. Server VPN oddeľuje tieto správy a odosiela ich na určené miesto určenia, keď svoju IP adresu nahradí vlastnou. Ak ste si vybrali server VPN v rovnakej krajine ako streamingová služba, ku ktorej chcete získať prístup, na vašu žiadosť sa odpovie kódom pre požadované video. Tento kód sa odošle späť na server VPN. Tento počítač potom zbalí video kód a odošle vám ho.

Najlepšie VPN pre Stremio: Záver

Streamovacie služby majú zákonné povinnosti, aby zabránili cezhraničnému prístupu k ich obsahu. Proces kontroly, kto sa pozerá na videá, zahŕňa blokovanie metód vyhýbania sa detekcii polohy. Preto sa každý streamingový server, ktorý prevádzkuje regionálne obmedzenia, pokúša tiež detekovať a blokovať prenos VPN.

Preto pri používaní služby Stremio neurobí žiadna sieť VPN. Iba tie najlepšie VPN na svete sú schopné oklamať streamingové servery “ "proxy detekcia" systémy. Všetkých päť služieb v tomto zozname najlepších sietí VPN pre Stremio má skúsenosti s odstraňovaním regionálnych obmedzení a všetci môžu maskovať svoju identitu, aby sa nezablokovali. Prečo nevyužiť bezplatné skúšobné obdobia a obdobia vrátenia týchto odporúčaných sietí Stremio VPN a dať každému z nich test?

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Kliknutím na odkazy nižšie získate sprievodcu, ako používať VPN v iných službách streamovania a torrentovania:

 • Popcorn Time VPN
 • hulu VPN
 • VPN Netflix
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me