VPN poskytujú súkromie a bezpečnosť, a preto sú ideálne na použitie s platobnými procesormi, ako je PayPal. Platenie online je postup, pre ktorý nikdy nemôžete mať dostatočnú ochranu, takže použitie VPN pri prístupe na PayPal je vždy dobrý nápad. VPN pre PayPal môžu byť užitočné aj z iných dôvodov, napríklad z dôvodu prístupu k službe z rôznych miest na celom svete..

VPN pre Paypal

Aj keď existujú správy o varovaní alebo dokonca o občasnom zákaze predplatiteľov kvôli praxi, používanie VPN je stále populárnym, užitočným a bezpečným spôsobom prístupu k službám PayPal..

Rovnako ako v prípade všetkých aplikácií však nie sú všetky VPN siete PayPal vyrobené rovnako. Za posledných päť rokov sme skontrolovali viac ako 150 rôznych poskytovateľov VPN a analyzovali sme ich najmä na použitie s PayPal. Ide o 5 najlepších VPN pre Paypal, ktoré sme odhalili:

Ak hľadáte rýchlu odpoveď, prečítajte si nasledujúcu tabuľku a porovnajte, čo naši odborníci hodnotili ako najlepšie VPN pre PayPal.


 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Chcete viac detailov? Náš podrobný zoznam uvedený nižšie vás obsahuje. Pozrite sa na vstupy a výstupy najlepších VPN pre PayPal:

Zoznam najlepších VPN pre PayPal

Čo je to VPN pre PayPal?

VPN poskytuje bezpečnosť a súkromie bez ohľadu na to, či sa pripájate z domu, prostredníctvom nezabezpečenej siete Wi-Fi v kaviarni alebo z vašej kancelárskej siete. Dôvodom je, že všetky údaje, ktoré sa prenášajú do az vášho zariadenia na server VPN, sú šifrované.

Aj keď je zachytená na trase, napríklad prostredníctvom nezabezpečenej siete Wi-Fi, z dôvodu použitia silných šifrovacích algoritmov nebudú údaje dešifrovateľné. To znamená, že vaše súkromné ​​informácie sa uchovávajú ako súkromné.

VPN tiež umožňujú prístup na webové stránky bez odhalenia vašej fyzickej polohy. Mnoho webových stránok využíva detekciu geolokácie na obmedzenie prístupu k obsahu. S VPN môžete predstierať, že ste v inej krajine, aby ste obísť tieto bloky. Toto sú kľúčové vlastnosti VPN, ktoré môžu byť veľmi výhodné pri používaní platobných služieb PayPal.

Prečo potrebujem VPN pre PayPal?

Prečo by ste teda chceli alebo potrebujete používať VPN na prístup k PayPal? Existuje veľa dôvodov, vďaka ktorým je veľmi užitočná. Po prvé, VPN pridáva ďalšiu vrstvu zabezpečenia k akejkoľvek transakcii vykonanej na internete.

Pri používaní nezabezpečených sietí, napríklad otvoreného pripojenia Wi-Fi, použitie siete VPN znamená, že vaša prevádzka, vaše finančné informácie a všetky vaše dôverné údaje zostávajú dôverné..

Áno, web PayPal používa pre svoje transakcie bezpečné protokoly. Ak sa chcete dozvedieť viac o tom, ako tieto zabezpečené protokoly fungujú, prečítajte si náš článok na tému: Vysvetlenie protokolu HTTP. Stačí však povedať, že v minulosti sa s týmito protokolmi vyskytli bezpečnostné problémy. Aj keď môžu byť dokonale zdravé, ak je bezpečnosť pre vás obrovským problémom a vy sa cítite bezpečnejšie vďaka dodatočnému šifrovaniu poskytovanému sieťou VPN, potom je použitie siete VPN ideálnym riešením..

Ďalšie informácie o protokole SSL / TLS nájdete v našom článku na tému: Vysvetlenie protokolu https

Po druhé, možno sa budete chcieť pripojiť k službe PayPal bez odhalenia vašej fyzickej polohy. Možno používate službu PayPal počas cestovania a nechcete, aby služba PayPal vedela, kde sa práve nachádzate. Prísne bezpečnostné pravidlá služby PayPal vás môžu tiež zablokovať z vášho účtu, ak vidia, že sa transakcie uskutočňujú z miesta mimo vašej domovskej krajiny..

Ďalej môže byť služba PayPal vo vašej krajine nedostupná a možno budete chcieť skresliť svoju polohu, aby ste získali prístup k inak neprístupným službám PayPal. Nech už je dôvod akýkoľvek, skrytie vašej polohy môže byť pri používaní služby PayPal veľmi užitočné.

Čo robí dobrú PayPal VPN?

Pri hodnotení poskytovateľov VPN sme analyzovali určité atribúty a vlastnosti, aby sme našli najlepšie Paypal VPN. Hľadali sme dve základné charakteristiky: silné šifrovanie (na ochranu vášho súkromia a bezpečnosti) a umiestnenie servera.

Pokiaľ ide o ochranu súkromia, najdôležitejšími vlastnosťami VPN sú pravdepodobne protokolovacia politika a jurisdikcia, na ktorej je založená VPN. Tieto určia, či sa protokoly vašich online aktivít udržiavajú alebo nie, a či sú, kto ich môže vidieť a za akých okolností môžu byť sprístupnené..

Preskúmané ďalšie vlastnosti, ktoré sa vzťahujú na všetky VPN bez ohľadu na aplikáciu, zahŕňajú náklady, rýchlosť, kvalitu podpory zákazníkov, ako aj dostupné spôsoby platby..

Môžem používať PayPal s VPN?

Podľa niektorých PayPal zakazuje používanie VPN pre prístup k ich službám. Jednoduchá prehliadka niekoľkých fór skutočne naznačuje, že niektorí používatelia dostali varovania a iní mali pozastavené účty z dôvodu pravidiel VPN v službe PayPal. Mnoho ľudí však používa službu PayPal cez sieť VPN bez problémov.

K dátumu napísania však v súčasnej užívateľskej dohode PayPal nebola nájdená žiadna zmienka o VPN. Skutočne ide o osobné skúsenosti.

Ak používate sieť VPN, nezabudnite, že služba PayPal môže mať metódy na zisťovanie použitia siete VPN. Ak viacerí predplatitelia PayPal používajú na prístup k službe toho istého poskytovateľa VPN, Paypal by mohla zablokovať IP adresu VPN. Ak sa to stane, skúste iný server skontrolovať, či to funguje.

Čo sa zdá byť isté, je to, že vás nikdy nebudú náhle prerušení služby, ak ste nedostali prísľubnú facku na zápästí vo forme varovného e-mailu..

Okrem toho sa zdá nepravdepodobné, že budete mať problémy s používaním legitímneho účtu PayPal zo zahraničia, keď ste v zahraničí. Ľudia, ktorí mali problémy, budú s väčšou pravdepodobnosťou používať účet Paypal z krajiny, v ktorej nežijú.

Platenie za sieť VPN pomocou služby PayPal

Mnoho poskytovateľov VPN prijíma PayPal ako spôsob platby. V skutočnosti všetci tí, ktorí sú uvedení v tomto článku, prijímajú službu PayPal, pretože ide o dôležitú možnosť platby pre ktorúkoľvek online službu. Výhoda tohto je zrejmá - PayPal sa ľahko používa, šetrí čas, má vynikajúce stredisko na riešenie sporov a uľahčuje posielanie peňazí takmer každému..

Ďalší najlepší poskytovatelia VPN akceptujú PayPal ako spôsob platby vrátane ExpressVPN, NordVPN, VyprVPN, Buffered a VPNArea, aby sme vymenovali niekoľko ťažkých hitterov. Ak ste už predplatiteľom niektorého z nich a prišiel čas na obnovenie predplatného, ​​môžete za službu VPN na PayPal platiť dokonca aj prostredníctvom samotnej služby VPN. Hovorte o slučke.

Ako otestovať svoje PayPal VPN na úniky

Skôr než skutočne použijete svoju VPN na vykonávanie transakcií PayPal, je vždy dobré otestovať svoju VPN na úniky. Poskytovatelia VPN môžu tvrdiť, že chránia vašu anonymitu a údaje, existujú však spôsoby, ako svoje tvrdenia otestovať. Už sme vyskúšali siete VPN v našom zozname, ale neberte si za to slovo, otestujte ich sami.

Existuje množstvo testovacích stránok VPN, ktoré vám budú môcť povedať, ako vyzeráte na internete z ich pohľadu. Patria sem informácie, ako je vaša adresa IP, vaše fyzické umiestnenie a informácie o DNS a WebRTC. Podrobné informácie o testovaní úniku VPN nájdete v našom Kompletnom sprievodcovi únikmi IP.

ProPrivacy pre Paypal Záver

VPN sú veľmi užitočné a všestranné nástroje, pokiaľ ide o anonymitu a bezpečnosť na internete. Ak máte obavy z ohrozenia transakcií PayPal alebo z obmedzení umiestnenia, ktoré existujú v predplatnom služby PayPal, potom VPN sú definitívnym riešením.

S trochou starostlivosti a znalosťami o potenciálnych nedostatkoch spôsobených tým, že sa poskytovateľ finančných služieb mračil pri používaní VPN pri prístupe k svojim službám, môžete prejsť dlhú cestu, aby ste vylepšili svoje skúsenosti so službou PayPal a zachovali si súkromie..

VPN v tomto článku boli vybrané na základe silných stránok, ktoré majú, konkrétne na použitie so službami PayPal. Ale výber, ktorý z vyššie uvedených piatich služieb VPN je pre vás najlepší, skutočne závisí od vás.

Všetky navrhované služby poskytujú bezplatnú skúšobnú verziu alebo lacný plán počiatočného použitia (so zárukou vrátenia peňazí), čo vám umožní vyskúšať si ich z prvej ruky a otestovať úroveň anonymity s poskytnutými nástrojmi. Dúfame, že tieto odporúčania boli informatívne a povedú vás k najlepšej voľbe pre vašu Paypal VPN.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Kredit na názov obrázka: Billion Photos / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me