Pri online nakupovaní musíte vyriešiť veľký problém so zabezpečením. Platí to najmä v prípade, že sa pripájate k eBay na verejných miestach WiFi. Podvodníci sa môžu pripojiť k vášmu pripojeniu a získať všetky vaše osobné údaje. Môžete podvodníkom zneužiť virtuálnu súkromnú sieť (VPN). Toto je systém, ktorý šifruje všetku vašu komunikáciu,

K dispozícii sú stovky služieb VPN. Päť služieb v tomto zozname predstavuje to najlepšie z online nakupovania. Pozrime sa teda na päť najlepších VPN pre eBay.

Najlepšie VPN pre eBay

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 3. NordVPN


  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

Najlepšie VPN pre eBay: Úvahy

Falošné WiFi hotspoty

Pravdepodobne ste vošli do kaviarne alebo na autobusovú stanicu a siahali ste po telefóne, aby zistili dostupné siete WiFi. Je nepríjemné, keď si vyberiete jeden, iba ak budete požiadaní o platbu. Skutočne chcete bezplatnú službu WiFi a zariadenie, v ktorom sa nachádzate, by ju malo poskytovať.

Ak prehľadávate dostupné pripojenia v telefóne, tablete alebo prenosnom počítači, musíte vyhľadať také, ktoré má meno podobné miestu, v ktorom sa práve nachádzate. Ak ste v kaviarni Chillout, hľadajte WiFi sieť sa nazýva niečo podobné "Chillout Café WiFi." Tieto WiFi služby zvyčajne vyžadujú prístupový kľúč. Možno nebudete chcieť čakať, až vás čaká obsluha, aby požiadala o heslo, najmä ak v zozname vidíte ďalšie WiFi pripojenie, ktoré znie ako lepšia stávka. Pravdepodobne sa to bude nazývať niečo ako "Kaviareň Chillout WiFi zadarmo."

Bohužiaľ nemáte potuchy, kto používa tento hotspot WiFi. Väčšinu času to bude pravdepodobne zariadenie, v ktorom sa nachádzate. Niekedy však osoba poskytujúca hotspot nemá žiadne spojenie s miestom konania. V skutočnosti by poskytovateľ Wi-Fi mohol byť len ďalším zákazníkom miesta, ktorý sedí pri neďalekom stole.

Zachytávanie údajov

Akýkoľvek prenosný počítač alebo mobilné zariadenie s funkciou WiFi je možné zmeniť na hotspot. Tento nový hotspot sa musí spoliehať na služby prístupu na internet odkiaľkoľvek. V príklade kaviarne Chillout by sa podvodník pripojil k bezplatnej službe WiFi v zariadení a potom si vytvoril vlastný WiFi hotspot s názvom Chillout Café Free WiFi. Keď sa pripájate k tomuto falošnému pripojeniu, stále sa dostanete na internet, pretože prostredníctvom zariadenia podvodníka sa dostanete na pripojenie v dobrej viere..

Z dôvodu bezpečnosti sú všetky pripojenia WiFi šifrované. Preto si môžete myslieť, že činnosti podvodníka nie sú k ničomu. Podvodník však ovláda prvý skok vášho pripojenia z počítača na falošný hotspot. Postupy vytvorenia pripojenia zahŕňajú vyjednávanie šifrovacích kľúčov. Keď hotspot vygeneruje tento kľúč, môže podvodník dešifrovať, uložiť a prečítať všetku vašu komunikáciu.

Kontrola údajov o pripojení sa vykonáva pomocou počítačových programov a prebieha veľmi rýchlo. Vaše eBay údaje, vrátane vašich prihlasovacích údajov, e-mailovej adresy, účtu PayPal a všetkých zadaných finančných informácií, je možné zachytiť. Táto prevádzka okamžite vyjde na skutočné pripojenie Wi-Fi a na internet. Všetka návratová prevádzka je podobne smerovaná z reálneho hotspotu, cez falošný hotspot a ďalej k vám.

Ochrana WiFi hotspotu

Podvodník môže odhaliť sieťové šifrovanie, ktoré má chrániť váš WiFi prenos pred snoopermi. Musíte nechať vystavenú správu pre každého čítať. Ak používate sieť VPN, všetka vaša komunikácia je šifrovaná pomocou kľúča zdieľaného medzi vzdialeným serverom VPN a softvérom klienta VPN v počítači. Tieto kľúče sa distribuujú pomocou systému šifrovania verejných kľúčov. Tieto šifrovacie systémy pracujú s rôznymi kľúčmi na šifrovanie a dešifrovanie správ. Proces tiež používa systém certifikátov, takže každý koncový bod môže overiť totožnosť druhého. Tento systém distribúcie kľúčov blokuje všetky interlopery.

Falošný WiFi podvod je druh hacku nazývaný a "muž v strede útoku." Keď sieť VPN pracuje na vašom počítači, môže bezpečne komunikovať so svojím domácim serverom, aj keď počítač podvodníka skúma všetky údaje, ktoré prechádzajú medzi dvoma prvkami VPN. Keď falošný kontrolný softvér WiFi hotspot dešifruje vaše správy pomocou kľúča na ochranu siete, narazí na ďalšiu vrstvu šifrovania, ktorá sa nedá rozbiť.

Pri použití siete VPN sa nemusíte báť útoku na človeka pri stredných útokoch - všetky vaše údaje eBay budú chránené.

Najlepšie eBay VPN: Záver

VPN v našom zozname vytvoria súkromie pre všetky vaše pripojenia, nielen pre váš prístup k eBay. Ochrana osobných údajov, ktorú poskytuje VPN, vám poskytuje istotu, že si môžete vyskúšať sťahovanie torrentov a aktivity, ako napríklad streamovanie filmov zo zahraničia.

Ak žijete v krajine, kde úrady obmedzujú prístup na internet, môžete sa vďaka týmto novým sieťam VPN obísť a zablokovať stránky a služby..

Pozrite sa na VPN v našom zozname a venujte osobitnú pozornosť umiestneniu každého z nich. Keď zapnete sieť VPN, pravdepodobne sa nachádzate v krajine servera, ktorý ste vybrali. Preto sa uistite, že vaša sieť VPN má miesto na mieste, pre ktoré chcete získať prístup k službám.

Všetky siete VPN v tomto zozname majú obdobia vrátenia platby. Využite ich a nainštalujte si VPN, aby ste to vyskúšali. Ak zistíte, že nie ste spokojní s dizajnom a funkciami zvolenej siete VPN, stačí zrušiť zmluvu, získať peniaze späť a prejsť na ďalšiu v zozname. Predovšetkým sa uistite, že všetky vaše identifikačné a finančné informácie sú chránené pomocou jednej z piatich najlepších sietí VPN pre eBay..

Najlepšie VPN pre eBay: Porovnanie vedľa seba

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 3. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. IPVanish

OBRÁZKY S OBRÁZKAMI: IB Photography / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me