Napriek skutočnosti, že je to veľmi populárny poskytovateľ, Comcast má veľa obmedzení, pokiaľ ide o internetovú spotrebu. Okrem skutočného obmedzenia na množstvo internetu, ktoré ich služby umožňujú, je Comcast známy aj obmedzením rýchlosti pripojenia v závislosti od používaných webových stránok alebo aplikácií - prax známa ako škrtenie.


Comcast VPN

Tu prichádza sieť Comcast VPN. Pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN) budete môcť odblokovať webové stránky s obmedzeným prístupom a pristupovať k blokovanému obsahu prostredníctvom rovnakého internetového pripojenia. Zároveň nájdenie najlepšej VPN pre Comcast vám umožní zlepšiť výkon vášho pripojenia tým, že sa vyhnete nepríjemným obmedzeniam spoločnosti.

Na tejto stránke sa pozrieme na najlepšie VPN pre Comcast, diskutujeme základy Xfinity a poskytneme vám podrobného sprievodcu inštaláciou týchto úžasných virtuálnych súkromných sietí na vašom počítači..

Najprv však použite nasledujúcu tabuľku na porovnanie našich výberov najlepších VPN pre pripojenie Comcast

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Čo je Comcast Xfinity?

Comcast je technologický konglomerát, ktorý poskytuje internet, káblové a telefónne služby v rámci celého USA. Bežne sa označuje ako najväčší poskytovateľ internetových služieb (ISP) v krajine a ponúka rýchle pripojenia, ktoré sú ideálne pre torrenting a streamovanie videa..

Alebo sú aspoň na papieri! (viac o tom za chvíľu!)

Xfinity je zastrešujúci pojem, ktorý opisuje všetky tri kľúčové produkty spoločnosti Comcast, plus ich novú službu mobilných telefónov.

Značka Xfinity bola vytvorená z niekoľkých dôvodov - hlavne preto, že sa spoločnosť Comcast zlúčila s NBC a chcela založiť novú značku, aby sa predišlo nejasnostiam v mene spotrebiteľov. Spoločnosť, ktorá je známa tým, že poskytuje zákaznícky servis na čiastočnej úrovni, sa pokúsila vykonať prechod na Xfinity, aby odvrátila túto negatívnu povesť.

Dá sa však povedať, že žiadny z týchto pokusov nefungoval. Väčšina spotrebiteľov nepozná rozdiel medzi Comcast a Xfinity. Mnoho ľudí používa obidve mená na označenie internetovej služby (všimnite si náš nadpis?), Čo nie je z pohľadu spoločnosti skvelá správa..

Čo je to VPN pre Xfinity?

Virtuálna súkromná sieť alebo VPN je nástroj, ktorý sa používa na zvýšenie bezpečnosti. VPN poskytujú ďalšiu vrstvu zabezpečenia pri používaní súkromnej alebo verejnej siete (vďaka šifrovaniu VPN).

Okrem zlepšenia celkovej bezpečnosti vám VPN umožňuje aj súkromne odosielať a prijímať dáta. To znamená, že budete môcť prehľadávať internet bez dozoru hackerov, poskytovateľov internetu, ako je Comcast, a ľudí, ktorí majú záujem o prístup k vašej histórii návštevnosti..

Zároveň sa VPN môžu používať aj na rôzne účely, napríklad:

 • Prístup k geograficky obmedzenému obsahu
 • Povoliť bezplatné zdieľanie P2P (ak je z akéhokoľvek dôvodu obmedzené)
 • Maska IP adresa pre prístup k určitým službám, ako je online bankovníctvo
 • Dosiahnite vysokú úroveň anonymity online
 • Zvýšte rýchlosť pripojenia

Najlepšie VPN pre urýchlenie vášho Comcast pripojenia

VPN sú mimoriadne univerzálne. Aj keď sa často používajú na zvýšenie bezpečnosti a obídenie geografických obmedzení, môžu vám tiež pomôcť zvýšiť rýchlosť internetového pripojenia.

Tu je naša najlepšia voľba, pokiaľ ide o najlepšiu VPN pre Comcast na základe ich výkonu, funkcií a ceny.

Potrebujem VPN na ochranu súkromia so smerovačom Comcast?

Ak platíte za internetové pripojenie Comcast a používate smerovač Comcast, môžete sa vystaviť problémom s ochranou súkromia. Štúdia, ktorú uskutočnili vedci v oblasti bezpečnosti Karan Saini a Ryan Stevenson, tento rok objavila chybu súvisiacu s webovou stránkou Comcast používanou na aktiváciu smerovačov Xfinity..

Ak máte niektorý z nasledujúcich modelov "bezdrôtová brána" smerovače, mali by ste vážne zvážiť získanie jednej zo služieb VPN odporúčaných v tomto článku:

 • Bezdrôtová brána 1 (čísla modelov TG862G a TC8305C)
 • Bezdrôtová brána 3 (číslo modelu TC8717C)
 • Bezdrôtová brána Xfinity xFi (čísla modelov DPC3939, DPC3941T a TG1682G)
 • xFi Advanced Gateway (čísla modelov TG3482G a CGM4140COM)

Chyba zverejnená v máji odhalila, že web Xfinity posiela internetovým identifikátorom SSID a heslu používateľa Comcast v obyčajnom texte. Vďaka tomu je k dispozícii každému, kto sa pripojí k sieti. Okrem toho spôsob, akým sa webová stránka prevádzkuje, umožňuje hackerom prístup k SSID a heslu smerovača zákazníka Comcast s podrobnosťami, ktoré sú ľahko odcudziteľné zo starých účtov ľudí..

Toto je obrovské riziko, pretože by to mohlo znamenať, že hackeri získajú prístup k vašej sieti a prečítajú si váš nešifrovaný prenos. Našťastie, VPN je odpoveď. Ochrana osobných údajov zabezpečená šifrovaním VPN zabezpečuje všetky vaše údaje, aby ich nemohol niekto odposlouchávať v sieti..

Prečo potrebujem sieť VPN na zrýchlenie môjho pripojenia Xfinity?

Možno uvažujete - ak je Xfinity najväčším poskytovateľom v USA a ponúka super rýchle pripojenie, prečo by ste potrebovali VPN?

VPN môžu pomôcť zlepšiť bezpečnosť, keď ste doma alebo vonku pomocou verejnej siete Wi-Fi, ale tieto nástroje vám tiež môžu pomôcť obísť určité obmedzenia zavedené spoločnosťou Comcast a inými poskytovateľmi internetu..

Aby sme pochopili, ako tieto obmedzenia fungujú, prečítajte si niekoľko základných pojmov a stručný prehľad o histórii spoločnosti Comcast.

Medzi najhoršie v tom, že máme spokojných zákazníkov

Comcast nie je žiadnym cudzincom kritiky, pretože spoločnosť má dlhý príbeh slabej spokojnosti zákazníkov. Okrem toho, že majú niektorí z najhorších zástupcov zákazníckeho servisu v akomkoľvek odvetví, si spotrebitelia tiež sťažujú na skryté náklady a ďalšie nepríjemné prekvapenia.

Spoločnosť má tiež pevný postoj proti čistote neutrality. Pre tých z vás, ktorí si neuvedomujú, je neutralita siete konceptom, podľa ktorého by sa so všetkou prevádzkou na internete malo zaobchádzať rovnako. Je potrebné poznamenať, že neutralita siete je horúcou témou diskusie medzi zákonodarcami v Amerike.

A tu začínajú platiť obmedzenia.

Služby online streamingu, ako je Netflix, sú veľmi populárne. Použitie týchto platforiem však využíva veľkú šírku pásma. To môže nakoniec spomaliť celú sieť pre všetkých používateľov.

Argument Throttlingu

Spoločnosti ako Comcast tvrdia, že poskytovanie rýchlych služieb pre každého a zároveň zabezpečenie toho, aby používatelia využívali väčšinu pásma, stojí veľa peňazí. Namiesto toho, aby sa spoločnosť Hitcast ujala zásahu a udržala spokojnosť spotrebiteľov, rozhodla sa implementovať škrtenie.

Zníženie rýchlosti spočíva v spomaľovaní internetového pripojenia, aby sa zvládlo preťaženie šírky pásma. A hoci nezákonnosť škrtenia je stále neistá, prinajmenšom je to neetické. Nehovoriac o tom, že sa môže stať kráľovskou bolesťou pre používateľov, ktorí konzumujú obrovské množstvo údajov.

Comcast obmedzuje pripojenia P2P a Netflix, to nie je tajomstvo. Hoci spoločnosť raz odmietla všetky formy škrtenia, priznala sa, že po objavení sa nepopierateľných dôkazov spomalila určité druhy dopravy..

Aj keď sa spoločnosti Netflix podarilo uzavrieť dohodu s týmto poskytovateľom internetových služieb s cieľom zastaviť škrtenie služby streamovania videa, faktom je, že Comcast stále aktívne škrtí P2P a akýkoľvek iný typ internetového prenosu, ktorý považujú za primeraný.

Používanie VPN proti škrteniu

Pripojenia VPN sú smerované cez šifrovaný tunel. Chráni to vaše informácie pred všetkými subjektmi, ktoré k nim môžu mať prístup - vrátane vlády, hackerov a vášho poskytovateľa internetových služieb.

Ak používate spoľahlivú sieť VPN, spoločnosť Comcast by nemala mať možnosť vidieť vašu komunikáciu. Inými slovami, spoločnosť Comcast nebude schopná obmedziť vaše spojenia ani implementovať obmedzenia svojej premávky: pretože nebudú vedieť, čo robíte.

Výber najlepšej VPN pre Xfinity

Výber najlepšej VPN pre Xfinity vám pomôže vyhnúť sa obmedzeniam rýchlosti, je však treba pamätať na množstvo ďalších funkcií. Pretože pravdepodobne budete chcieť používať svoju VPN vždy, keď sa pripájate k internetu, mali by ste nájsť poskytovateľa, ktorý nemá žiadne obmedzenia spotreby údajov..

Rýchlosť je vždy dôležitým faktorom pri výbere siete VPN, tiež sa pozrite na bezpečnostné funkcie, ktoré ponúka. Najlepšie VPN implementujú špičkové šifrovacie protokoly, ako napríklad OpenVPN UDP, s 256-bitovým kľúčom.

Aj keď VPN nie je bezprostredne ohrozené, mali by ste tiež zvážiť sklon Comcastu jednoducho blokovať prenos, ktorý sa mu nepáči. Nie je šialené myslieť si, že spoločnosť Comcast môže jednoducho začať obmedzovať prenos VPN, aby presadila obmedzenia používania. V takom prípade výber poskytovateľa, ktorý má funkcie, ako je maskovanie VPN, môže maskovať váš typ pripojenia, čím vás ochráni pred škrtením v budúcnosti..

Mnoho používateľov hľadá siete VPN na zlepšenie rýchlosti zdieľania P2P. Nezabudnite vždy overiť, či preferovaná sieť VPN povoľuje pripojenie P2P na torrentovanie. Nakoniec by ste mali dostať sieť VPN, ktorá má funkciu prepínania vypínania, takže vaše internetové pripojenie sa okamžite ukončí pre prípad, že sieť VPN z akéhokoľvek dôvodu zlyhá..

Ďalšie informácie o používaní siete VPN pri torrentingu nájdete v našej najlepšej príručke pre servery VPN na serveri torrent.

Možnosti inštalácie

Ak nemáte veľa technických znalostí, mali by ste sa vždy pozrieť na typ zostavy, ako dlho to trvá. VPN môžu byť dodávané s automatizovanými inštalátormi alebo vyžadujú manuálnu inštaláciu.

Automatizovaný softvér je najobľúbenejší spôsob inštalácie VPN a najrozšírenejší medzi veľkými značkami. Všetko, čo musíte urobiť, je stiahnuť aplikáciu, otvoriť ju a postupujte podľa podrobných pokynov, ktoré uvidíte na obrazovke. Tento spôsob inštalácie je veľmi jednoduchý a vo väčšine prípadov nevyžaduje technické znalosti.

Nájdete tu aj siete VPN, ktoré vyžadujú čiastočnú alebo úplnú manuálnu inštaláciu. Dobrá vec je, že zahŕňajú viac možností a nastavení, ale na ich nastavenie budete potrebovať určitý stupeň technických znalostí. Majte na pamäti, že väčšina, ak nie všetci poskytovatelia VPN, ponúka presné pokyny. Môžete si tiež pozrieť časť „Proces“ v našich vyhradených recenziách VPN.

Inštalácia VPN pre Xfinity

Inštalácia VPN pre Comcast je veľmi jednoduchá, aj keď ste ju ešte nikdy nenastavili. Tu je podrobný návod na inštaláciu siete VPN prostredníctvom automatického softvéru:

 1. Vyberte VPN pre Xfinity na základe funkcií, ktoré najviac potrebujete. Návrhy na najlepšiu sieť Xfinity VPN sú uložené vo vyrovnávacej pamäti, ale stojí za zmienku, že IPVanish a NordVPN sú tiež vynikajúcou voľbou.
 2. Prihlásiť Se pre vašu obľúbenú sieť VPN.
 3. Stiahnite si a spustite inštalačný softvér. Fantastický poskytovateľ VPN bude vždy poskytovať mobilné a stolné aplikácie, ale v prípade, že chcete použiť aj ďalšie moduly gadget, skontrolujte podporované zariadenia..
 4. Spustite aplikáciu po inštalácii dokončite všetky posledné kúsky inštalácie. V tomto okamihu budete mať tiež možnosť vybrať si a zvoliť svoje nastavenie.
 5. Pripojte sa k serveru v USA alebo krajina podľa vášho výberu a budete pripravení surfovať na webe! Nezabudnite, že čím bližšie je server, ku ktorému sa pripájate, tým rýchlejšie bude pripojenie, takže si radšej vyberiete server vo vašom meste alebo najbližší najbližší.

Umožňuje Comcast použitie VPN?

Na rozdiel od niektorých poskytovateľov internetových služieb, ktorí nie sú jasne uvedení v ich podmienkach, dáva Comcast svojim zákazníkom zelenú na slobodné používanie sietí VPN, pokiaľ sú určené na osobné a nekomerčné použitie. Zároveň sa oplatí prehodnotiť ich zmluvné podmienky a pravidlá používania, pretože by ich používanie VPN nemalo tiež porušiť!

Zlepšenie pripojenia ešte viac

VPN sa zvyčajne používajú na zabezpečenie a obchádzanie obmedzení, ale niektorí zákazníci spoločnosti Comcast môžu výrazne zvýšiť svoju celkovú rýchlosť pripojenia. Pomôžete zvýšiť rýchlosť pripojenia a optimalizovať výkon siete VPN:

 • Výber servera VPN, ktorý je blízko vašej polohy
 • Udržiavajte telefón a ostatné zariadenia odpojené od internetu, keď sa nepoužívajú
 • Dôkladná kontrola internetového pripojenia / boxu funguje správne
 • Vyskúšajte rôzne typy protokolov a zistite, ktorý z nich pracuje vo vašom prípade rýchlejšie, ale z bezpečnostných dôvodov odporúčame vždy používať protokol OpenVPN UDP.

Najlepšie VPN pre Xfinity - záver

Chúlostivý úhľadný marketing spoločnosti Xfinity je jedna vec, ale nedosiahnutie prísľubu rýchlosti internetu je úplne iná záležitosť. Výber najlepšej VPN pre Comcast vám pomôže vyhnúť sa nepríjemným obmedzeniam a zároveň zlepšovať bezpečnostné štandardy jediným ťahom.

Nezabudnite, že každý prípad je iný, takže výber VPN by ste mali založiť na funkciách, ktoré skutočne potrebujete. Odporúčame vám pozrieť si jednotlivé VPN v tomto článku, prečítať si tú, ktorá sa vám najviac páči, a pred registráciou na jej službu sa uistite, že obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete. Všetky siete VPN v tomto článku sú na začiatku hry VPN, takže by mali mať všetky požadované funkcie!

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me