Whatsapp je jednou z najlepších aplikácií na posielanie správ, najmä kvôli šifrovaniu. Nanešťastie, súkromie, ktoré vytvára šifrovanie typu end-to-end, znamená, že v mnohých krajinách je táto aplikácia mračená. Na niektorých miestach poskytovatelia internetových služieb (ISP) úplne blokujú WhatsApp. Našťastie s virtuálnou privátnou sieťou WhatsApp (VPN) môže ktokoľvek a kdekoľvek znova získať prístup k populárnej aplikácii.


Spoľahlivá a dôveryhodná sieť VPN pre WhatsApp vám umožňuje bezpečne predstierať, že ste v inej krajine. Výsledkom je, že môžete ľahko prekonať miestne obmedzenia uložené poskytovateľmi internetových služieb a vládami. VPN vám v skutočnosti umožní prekonať nielen cenzúru, ale aj geografické obmedzenia. To znamená, že môžete používať sieť VPN nielen na bezpečný prístup a používanie WhatsApp, ale aj na odblokovanie iného obsahu z celého sveta..

V tomto článku vám povieme všetko, čo potrebujete vedieť o získaní VPN pre WhatsApp. Popisujeme, čo je VPN a ako odblokuje populárnu aplikáciu Messenger. Tiež vás prevedieme nastavením vašej siete WhatsApp VPN a vysvetlíme, prečo by ste sa mali zdržať niektorých sietí VPN..

Ďalej vysvetľujeme všetko, čo môžete urobiť s dôveryhodnou sieťou VPN pre WhatsApp. Na konci tohto článku sme si istí, že budete mať informácie, ktoré potrebujete, aby ste sa mohli úspešne pripojiť k miliardám ľudí, ktorí sa v súčasnosti tešia WhatsApp. Poďme sa ponoriť!

Najlepšie VPN pre WhatsApp

Nižšie uvedené siete VPN boli vybrané, pretože poskytujú fantastické šifrovanie a môžu obísť obmedzenia. Ponúkajú tiež fantastické aplikácie pre Android VPN a VPN pre iOS.

 1. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 2. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 3. zažívacie

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

Čo je to VPN pre WhatsApp?

Virtuálna súkromná sieť je služba, ktorá vám umožní prekonať online bloky a obmedzenia. To znamená, že môžete získať prístup k WhatsApp na miestach, kde je blokovaný.

VPN to robia tak, že vám umožňujú pripojiť sieť VPN serverov. Keď sa pripájate k serveru v zahraničí, VPN zakryje vašu skutočnú IP adresu. Výsledkom je, že máte prístup na internet, akoby ste boli v tejto cudzej krajine.

Ak máte obavy, že to znie riskantne, dobrá správa je, že VPN tiež poskytuje šifrovanie. Bohužiaľ, veľa sietí VPN má nezmyselné zásady ochrany osobných údajov a / alebo nesprávne implementované šifrovanie. V tejto príručke sme si však starostlivo vybrali VPN, pretože majú vodotesné zásady ochrany osobných údajov a šifrovanie vojenskej triedy.

Toto šifrovanie znamená, že môžete pokračovať a sťahovať a používať WhatsApp bez obáv.

Môžem získať bezplatnú sieť WhatsApp VPN?

Áno môžeš. Na trhu sú k dispozícii bezplatné siete VPN. Mnoho bezplatných služieb VPN však má veľmi znepokojujúce zásady ochrany osobných údajov, ktoré im umožňujú predávať používateľské údaje tretím stranám. To je obrovské riziko. Je to presný opak toho, čo robia renomovaní poskytovatelia VPN. Sieť VPN by mala poskytovať súkromie, takže pred použitím nedôveryhodnej bezplatnej siete VPN s nesprávnymi zásadami ochrany osobných údajov a zastaraným šifrovaním si dôkladne premyslite..

Ak skutočne chcete používať bezplatnú sieť VPN, najlepší bezplatný sprievodca VPN. Tieto siete VPN poskytujú bezplatné služby, ktoré nešetria na zabezpečení. Poskytujú tieto služby, aby povzbudili ľudí, aby dostali plné predplatné. Preto sú obmedzené obmedzeniami sťahovania a šírky pásma. Napriek tomu sú bezplatné služby, ktoré odporúčame, dobrým spôsobom, ako vyskúšať sieť VPN, ak ste ju nikdy nepoužili.

Ktorú sieť VPN by som sa mal dostať k odblokovaniu WhatsApp?

V tejto príručke sme vybrali siete VPN, pretože majú vynikajúce zásady ochrany osobných údajov a poskytujú silné šifrovanie. Okrem toho majú technológiu „stealth mode“ na obchádzanie obmedzení ISP a brán firewall.

Táto technológia je veľmi užitočná pri používaní siete VPN pre Spojené arabské emiráty, Dubaj, Irán, Čína a ďalšie krajiny, ktoré blokujú používanie sietí VPN. Režim utajenia maskuje webový prenos šifrovaný VPN ako bežný prenos HTTPS. Ak žijete v mieste, kde je dôležité chrániť súkromie, nezabudnite použiť tajný režim vašej siete VPN.

Všetky siete VPN, ktoré sme vybrali, majú navyše veľmi rýchle servery umiestnené po celom svete. Sú ideálne na odosielanie a prijímanie väčších súborov, ako sú videá, a na uskutočňovanie videohovorov s priateľmi.

Na konci dňa záleží na vás, ktorú sieť VPN vyberiete. Našťastie, všetky VPN pre WhatsApp v tejto príručke majú záruky vrátenia peňazí. To znamená, že si môžete bez ohľadu na to, ako sa vám páči, otestovať, čo sa vám páči.

Kde je WhatsApp zakázaný?

Podľa Freedom House zakázali WhatsApp dočasne alebo natrvalo tieto miesta:

 • Bangladéš
 • Brazília
 • Čína
 • egypt
 • Etiópia
 • Jordán
 • Kazachstan
 • čierna Hora
 • Saudská Arábia
 • Gambie
 • Turecko
 • uganda
 • Zimbabwe

Niektoré krajiny, ktoré povoľujú WhatsApp, navyše ľuďom zakazujú používať funkciu hlasového volania (VoIP). Deje sa tak kvôli tlaku telekomunikačných spoločností na vlády. Ide o tieto krajiny:

 • Azerbajdžan
 • Bahrain
 • Maroko
 • Spojené arabské emiráty
 • Uzbekistan

Ako nastaviť VPN a získať prístup k WhatsApp

Ak je vo vašej krajine blokovaný program WhatsApp, musíte sa prihlásiť na odber siete VPN. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Vyberte sieť VPN pre WhatsApp z vyššie uvedených piatich. Najlepšie je ExpressVPN, pretože má silné šifrovanie, veľa rýchlych serverov a vynikajúcu technológiu stealth módu.
 2. Prekliknite sa na zvolenú sieť VPN a prihláste sa na odber.
 3. Stiahnite a nainštalujte softvér. Nezabudnite získať správnu verziu pre svoju platformu.
 4. Nainštalujte softvér podľa pokynov na obrazovke. Malo by to trvať iba pár minút.
 5. Uistite sa, že ste v nastaveniach vybrali režim utajenia, ako aj šifrovanie OpenVPN a prepínač kill. Prepínač kill zabraňuje úniku akýchkoľvek údajov do vášho poskytovateľa internetových služieb, ak dôjde k výpadku pripojenia VPN.
 6. Po nakonfigurovaní všetkých nastavení zabezpečenia vyberte server v krajine, ktorá umožňuje WhatsApp.
 7. Prejdite do svojho obvyklého obchodu s aplikáciami a stiahnite si WhatsApp. Ak WhatsApp nie je na zozname, možno sa budete musieť odhlásiť a pripojiť sa k obchodu s aplikáciami pomocou nového účtu pomocou adresy z krajiny, ku ktorej ste pripojení (to platí pre Apple App Store).
 8. Teraz, keď sa zdáte byť v zámorí, môžete používať WhatsApp ako všetci ostatní!

Ak máte problémy s odblokovaním WhatsApp, stojí za to obrátiť sa priamo na sieť VPN. Môže mať špecifické servery na odblokovanie WhatsApp. Vlády blokujú webové stránky a online služby na úrovni ISP. Niektorí poskytovatelia internetových služieb blokujú adresy IP, ktoré patria do sietí VPN. Vo vašej VPN však pravdepodobne budú mať servery, ktoré neboli zablokované.

Nezabudnite použiť tajný režim vašej siete VPN, pretože to môže pomôcť obísť firewall ISP. V tomto článku sme vybrali všetky siete VPN, pretože ponúkajú fantastický zákaznícky servis a záruku vrátenia peňazí. Prosím, nebojte sa komunikovať s VPN - a ak nemôžete dosiahnuť fungovanie WhatsApp, vždy môžete požiadať o vrátenie svojich peňazí. Sme si však istí, že všetky tieto VPN odblokujú WhatsApp v roku 2017.

Prečo používať sieť VPN s WhatsApp?

Odkedy spoločnosť Facebook získala WhatsApp v roku 2014, bolo odhalených množstvo bezpečnostných problémov. Z tohto dôvodu je vhodné použiť VPN s WhatsApp na pridanie ďalšej úrovne zabezpečenia do vašej komunikácie.

Webové stránky ako Wikileaks neustále odhaľujú vysokú úroveň funkcií dohľadu, ktoré majú vládne agentúry ako CIA a NSA. S ohľadom na to sa dôrazne odporúča minúť približne 79 dolárov ročne na pridanie ďalšej silnej vrstvy do vašej komunikácie WhatsApp a všetkých ostatných webových údajov..

Je legálne používať WhatsApp s VPN?

Na niektorých miestach úrady zatkli ľudí za odosielanie správ pomocou WhatsApp. Pri týchto príležitostiach sa poplatky vzťahovali na ľudí, ktorí posielajú nezákonný obsah, ako je napríklad explicitný materiál, a urážlivý alebo hanlivý obsah.

Stojí za zmienku, že nejde o prípady, keď vlády dešifrujú správy ľudí. Namiesto toho úrady nútili ľudí, aby odblokovali svoje telefóny v priebehu vyšetrovania, v ktorom ich príjemca správy vyzradil. K tomu by mohlo dôjsť, aj keď používate sieť VPN.

Pomocou siete VPN sú vaše údaje bezpečnejšie. Niektoré miesta sa však pri používaní VPN zamračili. Preto sa oplatí používať tajný režim, aby ste pred poskytovateľom internetu zakryli používanie VPN.

Čo inak môžem robiť s VPN?

VPN v tejto príručke majú servery po celom svete. To znamená, že existuje nespočet možností! Pripojenie k serverom po celom svete vám umožní bezpečne pristupovať k obmedzeným televíznym tokom, filmom, online službám a účtom v týchto krajinách.

Pre fanúšikov športu to znamená, že môžu sledovať súťaže z rôznych krajín: napríklad Wimbledon na iPlayeri BBC. Pre predplatiteľov Netflixu je možné VPN použiť na prístup k väčšiemu americkému katalógu alebo americkej káblovej televízii na Sling TV. VPN odblokuje čokoľvek, takže poskytuje nekonečnú slobodu.

Najlepšie WhatsApp VPN: Záver

Ľudia na celom svete chcú používať Messenger WhatsApp na Facebooku s VPN. Vďaka tomu môžete používať program Messenger na miestach, kde je blokovaný kvôli vládnym obmedzeniam.

VPN v tomto článku boli špeciálne vybrané, pretože majú rýchle servery na celom svete na odblokovanie WhatsApp. Všetky tieto VPN sú navyše dôveryhodné, majú takmer 100% dostupnosť na všetkých svojich serveroch a majú fantastickú zákaznícku podporu.

Vzhľadom na skutočnosť, že v niektorých krajinách sa odblokovanie WhatsApp môže odradiť, zaradili sme VPN, ktoré majú prepínač zabíjania a tajný režim. Prepínač kill preruší vaše internetové pripojenie, aby ste sa uistili, že v prípade výpadku pripojenia VPN nedochádza k úniku údajov. Režim utajenia zakrýva prenos šifrovaný VPN ako bežný prenos HTTPS, takže ho poskytovateľ internetových služieb nerozpozná.

V závislosti od toho, kde žijete, možno budete chcieť tieto funkcie používať, takže si pozorne prečítajte súhrnné informácie, aby ste sa uistili, že pre vás získate tú správnu VPN.

Najlepšie WhatsApp VPN: Zhrnutie

 1. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 2. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 3. zažívacie

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me