81,3% singapuránov má prístup na internet. Singapurský úrad pre rozvoj médií (MDA) bohužiaľ blokuje viac ako 100 webových stránok vrátane spravodajských serverov, hazardných hier, pornografie a dokonca aj filmov. Najlepším spôsobom, ako obísť tieto bloky, je použitie VPN pre Singapur. Singapurská VPN VPN umožní každému prístup na webové stránky, ktoré sú blokované na celom svete, ako aj na šifrovanie vášho internetového prenosu, takže nikto nevie, čo robíte online..


Najlepšie VPN v Singapure

Aby sme vám pomohli, zostavili sme zoznam piatich najlepších sietí VPN pre Singapur. Ak chcete Singapurskú IP adresu, s potešením viete, že všetky služby VPN uvedené v zozname majú servery v Singapure..

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 1. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 2. VyprVPN

  - Rýchla blesk VPN s vynikajúcimi funkciami ochrany osobných údajov

 3. zažívacie

  - Super rýchla funkcia so skvelým streamovaním kanálov

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

Singapurské úvahy o VPN

Pomocou VPN Singapur občania môžu obísť bloky uložené MDA, tiež zaistia vaše online súkromie a bezpečnosť. Pri výbere najlepších sietí VPN uvedených vyššie v Singapure sme vzali do úvahy niektoré dôležité podrobnosti:

 • Šifrovanie vojenskej triedy.
 • Dôveryhodné zásady ochrany osobných údajov, ktoré zaručia ochranu vašich údajov.
 • Servery na celom svete, ktoré vám umožňujú odblokovať webové stránky z mnohých rôznych miest.
 • Rýchle siete serverov, ktoré svojim používateľom umožnia vykonávať úlohy náročné na údaje, napríklad hranie hier a streamovanie v HD.

Všetky služby v našom zozname Singapur VPN ponúkajú funkcie, ktoré sme uviedli vyššie. Všetky z nich zaistia, že budete môcť odblokovať obsah a zostať súkromným online.

Sú VPN v Singapure legálne?

Áno sú.

Používanie siete VPN nie je v Singapure nezákonné. Použitie VPN na prístup k cenzurovanému obsahu však môže byť. Preto by ste mali získať spoľahlivú a dôveryhodnú sieť VPN pre Singapur, ktorá je súkromná aj bezpečná.

V Singapure je nezákonný prístup k pirátskemu obsahu. Uplatňuje sa prostredníctvom autorského zákona. Tieto prísne autorské práva znamenajú, že VPN by ste mali používať iba v Singapure, všetky VPN v tomto článku sú zabezpečené a majú vysoký štandard šifrovania. Pretože vaše údaje sú šifrované, nie je možné, aby poskytovatelia internetových služieb alebo vláda zistili, že máte prístup k obmedzenému obsahu.

Ako nastaviť VPN Singapore

Získanie a nastavenie VPN v Singapure je veľmi jednoduché. Postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:

 1. Rozhodnite sa pre sieť VPN pre Singapur. Z dôvodu ochrany osobných údajov a odblokovania obsahu v Singapure odporúčame ExpressVPN
  , pretože je ideálne vybavené všetkým, čo potrebujete.
 2. Preklikajte sa na web VPN a prihláste sa na odber.
 3. Po prihlásení si softvér prevezmite a nainštalujte.
 4. Vyberte server zo zoznamu a kliknite na Pripojiť.
 5. Hneď ako sa sieť VPN pripojí, zdá sa, že ste v krajine, ktorú ste vybrali, a máte prístup k webovým stránkam, akoby ste tam boli.

Nezabudnite: Vďaka šifrovaniu vašej siete VPN sú všetky vaše údaje bezpečne skramblované. To znamená, že nikto - nie váš poskytovateľ internetových služieb, vláda, pracovisko, prenajímateľ alebo správca školskej siete - nevie povedať, čo robíte online.!

Získajte Singapurskú IP adresu

Pre singapurských vysťahovalcov, ktorí chcú chrániť svoje údaje pred poskytovateľom internetových služieb a vládou pri používaní internetových služieb obmedzených na Singapur, je odpoveďou pripojenie k serveru VPN v Singapure. všetky služby uvedené v našom zozname najlepších VPN pre Singapur majú servery, ktoré sa nachádzajú v Singapure, aby ste ich mohli používať. Počet ponúkaných miest sa líši, pozri nižšie:

 • NordVPN - 113 serverov VPN v Singapure
 • CyberGhost - 1 server VPN v Singapure
 • zažívacie - 1 server VPN v Singapure
 • ExpressVPN - 3 servery VPN v Singapure

Pripojením k jednému z týchto singapurských serverov VPN budú všetky vaše údaje bezpečne šifrované. Stále však budete mať adresu IP v Singapure, aby ste mohli naďalej používať singapurské webové služby.

VPN zadarmo v Singapure

VPN Gate je bezplatná služba prevádzkovaná University of Tsukuba v Japonsku. Je to populárna služba v Singapure. Aj keď je to užitočná sieť VPN, treba poznamenať, že je pomerne pomalá a nie je dosť dobrá na streamovanie a iné úlohy náročné na údaje. Môže to byť užitočné na odblokovanie niektorých vecí.

Varovné slovo: VPN Gate v plnej miere pripúšťa, že bude spolupracovať s orgánmi činnými v trestnom konaní a vládnymi orgánmi, ak bude oslovená so žiadosťou. Z tohto dôvodu nie je súkromie, ktoré získate pomocou služby VPN Gate, také dobré, ako so správnou prémiovou službou. Existujú aj ďalšie bezplatné siete VPN, na ktoré sa môžete pozrieť.

Vynechajte MDA Singapur

Ak sa pripájate k serveru VPN mimo Singapuru, máte prístup k všetkým webovým stránkam, ktoré MDA obmedzuje. To znamená, že máte prístup k filmom, televíznym programom, správam, náboženskému obsahu a inému obmedzenému obsahu. Je to skvelé pre študentov, novinárov a ďalšie osoby, ktoré chcú mať prístup k tomuto obsahu na výskumné účely alebo z osobných dôvodov.

Na prekonanie geografických obmedzení môžete tiež využiť singapurskú sieť VPN. Aj keď nechcete odblokovať webové stránky, ktoré Singapurská vláda zablokovala, sieť VPN môže byť veľmi užitočná.

Sieť VPN vám umožní sledovať streamingové služby z celého sveta a šifrovať vaše pripojenie, čím chráni vaše údaje.

záver

VPN pre Singapur je dobrý spôsob, ako skryť svoje online aktivity pred poskytovateľmi internetových služieb a vládou. Vzhľadom na mierne represívny charakter vlády a jej zákony o autorských právach je to fantastická výhoda. VPN je tiež vynikajúca pre prístup k cenzurovaným webovým serverom v krajine.

Všetky VPN v tejto príručke majú rýchle bleskové servery umiestnené na celom svete, ktoré sú tiež ideálne na odblokovanie obsahu s obmedzeným geografickým umiestnením. Všetci tiež majú vysoko dôveryhodné zásady ochrany osobných údajov a silné šifrovanie na vojenskej úrovni.

Sme si istí, že v tomto článku je pre Singapur ideálna sieť VPN pre všetkých, bez ohľadu na okolnosti. Z tohto dôvodu stojí za to využiť záruky vrátenia peňazí VPN. Takto ich môžete otestovať bez toho, aby ste riskovali svoje peniaze.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa používania siete VPN v Singapure, neváhajte nás kontaktovať v sekcii správ nižšie.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me