Novozélandská sieť VPN je lacný spôsob šifrovania všetkého webového prenosu, aby poskytovatelia internetových služieb a vláda nemohli sledovať všetko, čo robíte online. Sieť VPN pre Nový Zéland vám tiež umožňuje obísť bloky webových stránok uložené poskytovateľmi internetových služieb a geografické obmedzenia, ktoré ľuďom bránia v prístupe k obsahu zo zahraničia. Vďaka sieti VPN získajú Kiwis digitálne súkromie a úplnú slobodu prístupu - na celý internet.

Aká je najlepšia sieť VPN pre Nový Zéland?

Existujú doslova stovky VPN na trhu, a preto môže byť výber VPN pre Nový Zéland zložitý.

 1. NordVPN

  - Lacná sieť VPN, ktorá poskytuje veľa špičkových funkcií pri oslepujúcej rýchlosti

 2. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 3. ExpressVPN


  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 4. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 5. zažívacie

  - Rýchla a bezpečná sieť VPN, ktorá je ideálna na odblokovanie ďalšieho obsahu

Naši odborníci na ProPrivacy.com strávili posledných päť rokov testovaním, auditom a kontrolou špičkových svetových sietí VPN. To nás stavia do jedinečnej pozície, keď vieme, ktoré VPN majú najlepšie vlastnosti pre určité účely. Tu je krátky zoznam funkcií, ktoré sme hľadali pri výbere najlepších služieb Nového Zélandu VPN:

 1. Servery umiestnené na celom svete av Austrálii a na Novom Zélande: Schopnosť pripojenia na servery, kde ich potrebujete, vám umožňuje prístup k obmedzenému obsahu z celého sveta..
 2. Vysoké rýchlosti: Rýchlosti VPN sú dôležité pre každého, kto chce streamovať obsah. Používatelia VPN pre Netflix majú prístup k obsahu z celého sveta vrátane americkej verzie s tisíckami ďalších filmov a televíznych relácií. Všetky služby v našom zozname najlepších VPN pre Nový Zéland sú dostatočne rýchle na to, aby sa prenášali v HD.
 3. Prísne zásady ochrany osobných údajov: VPN sú iba také silné ako ich zásady spracovania údajov. Všetky naše odporúčania obsahujú vodotesné postupy, ktoré zabezpečujú, že na serveroch nikdy nezostanú žiadne údaje, na ktoré by sa autority mohli obrátiť.
 4. Aplikácie pre všetky platformy s množstvom špičkových funkcií: Tieto VPN fungujú na všetkých zariadeniach a majú všetky funkcie, ktoré potrebujete na ochranu vášho súkromia doma a na verejných WiFi sieťach.
 5. Hodnota za peniaze: V odvetví VPN nie je cena služby vždy známkou kvality. Niektoré lacnejšie VPN sú šialene dobré, zatiaľ čo niektoré drahé služby sú priemerné. V tomto prehľade odporúčame služby, ktoré majú najlepšie vlastnosti za rozumnú cenu.

Zoznam serverov VPN na Novom Zélande

VPN odporúčané v tomto článku majú všetky servery na Novom Zélande...

 • NordVPN - 40 serverov (v jednom serverovom centre)
 • CyberGhost - 10 serverov
 • ExpressVPN - 1 server (poskytujúci stovky IP adries)
 • PrivateVPN - 1 server
 • zažívacie - 1 server

Čo je to Nový Zéland VPN?

Virtuálna súkromná sieť (VPN) je online služba, ktorú si stiahnete do svojich zariadení. Najlepšie novozélandské siete VPN majú aplikácie pre všetky platformy, ktoré môžete súčasne používať na telefóne, tablete, laptope a stolnom počítači.

Akonáhle použijete aplikáciu VPN na pripojenie k serveru VPN, všetka webová komunikácia prichádzajúca a odchádzajúca z vašich počítačov je šifrovaná, čo znamená, že k nej nemá nikto prístup. To vás chráni pred hackermi, keď používate verejné WiFi hotspoty. Tiež vám to zabráni sledovať vládu a vášho ISP.

Odblokujte všetok obmedzený obsah

Mnoho ľudí si kupuje sieť VPN na ochranu osobných údajov. Skvelá vec pri používaní siete VPN na Novom Zélande je však to, že ju môžete použiť aj na zakrytie svojej adresy IP. Takto zastavíte webové stránky, ktoré navštevujete, aby nevedeli, kde sa práve nachádzate - a zabráni im sledovať vás.

Umožňuje vám tiež predstierať, že ste v inej krajine, aby ste získali prístup k ďalšiemu obsahu:

 • Získajte prístup k službám s obmedzeným prístupom, ako sú BBC iPlayer alebo Netflix USA
 • Prístup na webové stránky cenzurované vládou alebo blokované poskytovateľmi internetových služieb
 • Získajte prístup k televíznym streamom v Austrálii alebo na celom svete
 • Sledujte športové súťaže so zemepisným obmedzením a platte za zahraničné vysielanie za zobrazenie
 • Počas dovolenky používajte webové služby s obmedzeným prístupom na Nový Zéland
 • Odblokujte streamovanie webových stránok, ako sú putlockery, alebo ich sťahujte z pirátskeho zálivu

Zabezpečte si online bezpečnosť pomocou VPN pre Nový Zéland

Zakaždým, keď sa pripojíte na internet pomocou verejných sietí Wi-Fi, otvárate sa hackerom. Nesprávne nastavenie prístupových bodov WiFi umožňuje počítačovým zločincom prístup k vašim údajom prostredníctvom verejnej siete. To môže umožniť zlodejom ukradnúť vaše poverenia, heslá a bankové alebo kreditné karty. Pripojenie k verejnej sieti Wi-Fi vás tiež otvorí hrozbe zlých dvojitých hotspotov. Jedná sa o verejné WiFi hotspoty nastavené hackermi na miestach, kde by ste očakávali, že budú - navrhnuté tak, aby vám poskytli informácie o vašich údajoch.

Šifrovanie, ktoré poskytuje VPN, vám umožňuje používať verejné WiFi bez obáv. K internetu sa môžete pripojiť kdekoľvek a vďaka silnému šifrovaniu VPN nemôže nikto nikdy získať prístup k vašej premávke vrátane všetkých citlivých údajov.

Novozélandský záver VPN

Či už chcete chrániť svoje súkromie pred vládnym dohľadom - alebo chcete pristupovať k blokovaným webovým stránkam - VPN pre Nový Zéland je to, čo potrebujete.

Je známe, že novozélandský vládny úrad pre bezpečnosť komunikácií (GCSB) spolupracuje s NSA a je súčasťou dohody o dohľade nad piatimi očami pre všetkých, ktorí si cenia súkromia..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me