VPN Mexico

Každý, kto žije v Mexiku alebo navštevuje Mexiko, potrebuje spôsob, ako šíriť globálne služby.

Potrebujú tiež ochranu súkromia pred sledovaním aktivít, najmä ak sťahujú materiál chránený autorskými právami.

Tieto a oveľa viac sa dajú ľahko dosiahnuť pomocou VPN pre Mexiko.

Najlepšie VPN v Mexiku

V tejto správe si môžete prečítať viac o tom, ako fungujú VPN a ako vám môžu pomôcť s vašimi internetovými aktivitami. Najprv sa pozrime na zoznam piatich najlepších sietí VPN v Mexiku.


 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Mexické úvahy o VPN

Mexiko má nerovnomernú internetovú infraštruktúru a drahé širokopásmové pripojenie. Tieto faktory udržali nízku mieru prístupu k širokopásmovému pripojeniu v roku 2016 na iba 11%. V porovnaní s priemernou užívateľskou základňou širokopásmového pripojenia 29% v krajinách Organizácie pre hospodársku spoluprácu a rozvoj (OECD). Mexiko však dohráva. Nedávny rýchly rast v prístupe na internet má za následok rozširovanie smartfónov. Vďaka tomu sú hotspoty WiFi veľmi atraktívne pre Mexičanov, ktorí sa snažia dosiahnuť ciele.Mexické úvahy o VPN

Ak hovoríte po španielsky, Mexiko je televíznym nebom. Mydlá tejto krajiny priťahujú obrovské publikum po celej Latinskej Amerike. Avšak, ak ste vysťahovalec žijúci v Mexiku alebo ste na dovolenke, môžete sa snažiť držať krok s vysoko tematickým dialógom a vášnivými pozemkami mexických drám. Prioritou bude návrat k obsahu televíznych webových stránok vo vašej domovskej krajine.

Zatiaľ čo penetrácia internetu v Mexiku bola minimálna, vláda zaujala uvoľnený prístup k regulácii siete. Nárast internetovej aktivity v posledných rokoch však pritiahol pozornosť zákonodarcov. Vláda preto podnikla kroky na rozšírenie investícií do telekomunikačnej infraštruktúry.

Telekomunikačné právo

Telekomunikačné právo

Toto rozšírenie viedlo k zákonu o telekomunikáciách z roku 2014. Tento zákon dereguloval poskytovanie telekomunikácií a zmapoval vývoj chrbticovej kabeláže v krajine..

Nanešťastie, zatiaľ čo položil základy internetového rozmachu v Mexiku, zákon o telekomunikáciách tiež zaviedol povinnosti poskytovateľov internetových služieb (ISP) a mobilných sietí ukladať protokoly o aktivitách používateľov. Dni slobody internetu sa v Mexiku postupne blížia ku koncu.

Na základe vašich aktivít môžete sledovať až dva roky. Toto je povinné obdobie, počas ktorého sa musia viesť denníky o činnosti. Mexická vláda dúfala, že sprístupní informácie na boj proti drogám a pašerákom zbraní. Uchovávané informácie o činnosti sú však k dispozícii aj pre každého právnika v oblasti autorských práv, ktorý má súdny príkaz na vykonanie.

Ako funguje VPN?

Zákon o telekomunikáciách z roku 2014 ukladá poskytovateľom internetových služieb a mobilným sieťam iba povinnosť ukladať denníky činnosti. Na VPN sa táto požiadavka nevzťahuje. VPN prenášajú všetok váš internetový prenos cez vášho ISP s maskovanými cieľovými adresami komunikácií. Odpovede prichádzajúce do vášho počítača majú tiež maskovanú pôvodnú adresu.Ako funguje VPN

Teda, aj keď poskytovateľ internetových služieb, ktorý spracováva váš internetový prenos v Mexiku, zaznamenáva všetko, nedá správne informácie na uloženie. Ak sa niekto pokúsi sledovať vaše aktivity, bude nasledovať cestu k vami vybranému serveru VPN. Tam bude chodník zima.

Anonymná sieť VPN

Anonimity

Všetky siete VPN v našom zozname chránia aktivity svojich zákazníkov v tajnosti. VPN musia sledovať pripojenia, ktoré ich zákazníci vytvárajú, zatiaľ čo tieto pripojenia prebiehajú. Potrebujú krížový odkaz na toho zákazníka, ktorý maskuje IP adresu, aby mohli posielať odpovede správnemu počítaču. Keď sa však pripojenie preruší, nie je potrebné, aby VPN ukladala záznamy o týchto činnostiach. Naše odporúčané siete VPN umožňujú čo najrýchlejšie vymazať všetky záznamy o pripojeniach. Preto by neexistovali žiadne informácie, ktoré by sa preniesli na právnikov, ak by k nim prišiel súdny príkaz.

Vďaka ochrane VPN je pre vás bezpečnejšie sťahovať zábavu prostredníctvom sietí typu peer-to-peer (P2P). Niektoré streamingové služby, ako napríklad Popcorn Time a niekoľko kanálov v sieti Kodi, by vás tiež mohli dostať do problémov. Ak teda používate tieto služby, odporúčame vám pri streamovaní používať VPN pre Kodi alebo Popcorntime VPN. Je to preto, že dodávajú materiál chránený autorskými právami bez platenia práv na ne.

Regionálne obmedzenia

Väčšina streamovaných webových stránok si vyhradzuje prístup k svojmu obsahu divákom vo svojej vlastnej krajine. Americké a britské stránky vás preto zamknú, ak sa k nim pokúsite dostať z Mexika. Streamovacie servery môžu z vašej adresy IP zistiť, že ste v Mexiku.

Regionálne obmedzenia

Pred zapnutím siete VPN musíte vybrať sprostredkovateľský server. VPN majú servery po celom svete. Po zapnutí siete VPN sa klientsky softvér v počítači pripojí k nominovanému serveru. Všetka komunikácia medzi týmito dvoma bodmi je plne šifrovaná. Server VPN preposiela vaše internetové správy na ich určené ciele. Server však zmení pôvodnú IP adresu na jednu zo svojich vlastných. Ak vyberiete server VPN v rovnakej krajine ako streamingová služba, ku ktorej chcete pristupovať, bude sa vám zdať, že je na správnom mieste. Odblokuje službu.

Ešte jedna komplikácia s prechodom na streamingové servery. Spoločnosti, ktoré poskytujú tieto služby, sú podľa zmlúv o autorských právach povinné obmedziť doručovanie obsahu do svojich krajín. Na splnenie týchto povinností musia podniknúť všetky kroky. Streamovacie služby vedia o VPN. Implementujú skríningové programy na zisťovanie a blokovanie prenosu VPN.

Nie všetky siete VPN sa môžu dostať do každej streamovacej služby. Maskovanie identity VPN komunikácie je drahé. Preto sa mnohí poskytovatelia VPN, najmä bezplatné služby, vzdajú boja. Poskytovatelia na našom zozname najlepších sietí VPN v Mexiku sa snažia vážne obísť systémy detekcie VPN. Toto sú niektoré z najúspešnejších sietí VPN na svete, ktoré zákazníkom pomáhajú pri výbere streamingových služieb.

VPN pre Mexiko: Záver

Hlavné problémy, s ktorými sa môžete stretnúť pri svojich internetových aktivitách v Mexiku, sa dajú vyriešiť inštaláciou VPN. Používanie siete VPN v Mexiku nie je nezákonné. Ak si vyberiete serióznu službu, ktorá neuchováva záznamy, nikdy vás nebude možné sledovať prostredníctvom vášho internetového pripojenia.

Keď budete mať prístup na web, buďte v bezpečí a vyskúšajte jednu z našich odporúčaných sietí VPN pre Mexiko.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me