VPN Malajzia


Ak navštevujete Malajziu alebo tam bývate, na odblokovanie webových stránok budete potrebovať sieť VPN.

Ak používate virtuálnu súkromnú sieť (VPN), môžete efektívne získať prístup k zakázaným webom..

Predtým, ako začnete hľadať VPN na internete, mali by ste vedieť, že nie všetky služby VPN sú si rovnaké. Nie všetci sú schopní vyhnúť sa vládnym kontrolám prístupu na internet.

Najlepšie VPN Malajzia

Potrebujete tiež rýchlu VPN. Počas piatich rokov sme preskúmali 150 rôznych spoločností VPN a zostavili sme konečný zoznam najlepších sietí VPN pre Malajziu a zostavili sme vyčerpávajúci zoznam najlepších sietí VPN pre Malajziu. Ďalšie informácie o tom, ako tieto zákazy webových stránok fungujú a ako ich VPN poráža, si môžete prečítať neskôr v tejto recenzii. Pozrime sa teraz na najlepšie VPN pre Malajziu.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Malajzijské úvahy o VPN

Vymedzenie toho, čo je „provokatívne“ alebo „ohrozujúce“, závisí od osobného výkladu. Vláda tak dokáže pracovať na zákazoch na politických a spravodajských serveroch. Blokoval spravodajskú webovú stránku Sarawak Reports od roku 2015, keď odhalila škandál v podobe štepu, na ktorom sa zúčastnil predseda vlády Najib Razak. Medzi ďalšie spravodajské weby, ktoré malajzijská vláda blokuje, patria Tabung Insider, Malajzia Kronika, Malajzia Insider, Asia Sentinel a Medium.Malajzijské zváženie VPN

Medzi ďalšie stránky, ktoré boli v roku 2016 zablokované, patria webové stránky s hazardnými hrami, zoznamka s názvom Vyhľadávač dospelých priateľov a stránky indexu torrentu vrátane lokality The Pirate Bay. Stránka Jingoo je stránka typu Instagram, ktorá sa špecializuje na obrázky udalostí v Malajzii. Každý obrázok obsahuje stručné vysvetlenie. Malajzia zakázala od roku 2015. Malajzia zablokovala aj blogovanie, vrátane OutSyed The Box a Din Turtle.

Mnoho politických miest, ktoré nemôžu fungovať v Malajzii, presunuli svoje adresy do Veľkej Británie. Tento krok sťažuje orgánom stíhanie disidentov. Neprinášajú však prístup k webovým stránkam z Malajzie. Väčšina týchto zakázaných webových stránok je stále k dispozícii ľuďom v iných krajinách.

Informácie o torrentingu nájdete v zozname najlepších serverov VPN pre torrent.

Internetové obmedzenia

V Malajzii poskytovatelia internetových služieb (ISP) implementujú vládne zákazy na webových stránkach. Vaša premávka musí prejsť zariadením vášho ISP. Ak nechce, aby ste pristupovali na web, jednoducho neodošle žiadosti na webovú adresu, ktorá prechádza jeho servermi..Online obmedzenia

Malajzijská vláda sa stáva sofistikovanejšou. Čínska vláda je známa tým, že riadi informácie, ktoré majú občania k dispozícii na webe. Veľkí ľudia v Kuala Lumpur teraz dostávajú tipy z Pekingu. Internetové ovládače v Čínskej ľudovej republike sa označujú ako „Veľký čínsky firewall“. Malajzijská vláda stavia svoj vlastný Malajzijský veľký firewall..

Vláda, ktorá chce ovládať správy, sa nemôže spoľahnúť iba na čierne zoznamy webových adries. Malijčania sú dobre spojení. Vládny zákaz BBC alebo spravodajských serverov, ako je napríklad Wall Street Journal, by bol veľmi zrejmou vlajkou, ktorá upozorní svet na represie. Na selektívne vymazanie stránok z webových stránok musí poskytovateľ internetových služieb používať sofistikované metódy. Medzi ne patrí preskúmanie obsahu správy pri jej prechode cez ISP. Tento systém sa nazýva „hĺbková kontrola paketov“ (DPI). Malajzijská vláda dostane poskytovateľov internetových služieb v krajine, aby to implementovali.

Streamovacie služby

Na internete sú k dispozícii niektoré skvelé filmy, dokumentárne filmy a predstavenia. Na prezeranie v režime offline nemusíte kupovať DVD, ani si sťahovať celý súbor. Tieto filmy a relácie si môžete nechať zaslať v reálnom čase. Dokonca aj americká streamingová služba Netflix je k dispozícii v Malajzii. Verzie filmov, ktoré dostanete v Malajzii, však nie sú také dobré ako pôvodné verzie dostupné pre streamingové služby v zahraničí. V Malajzii by ste mohli vidieť reláciu o sieti Netflix, ale je silne upravená, niekedy až do tej miery, že ju jednoducho nebude baviť..Streamovacie služby

Internet vám umožňuje prístup na globálne webové stránky. S cieľom vyhnúť sa tomu, aby vlády iných krajín žalovali tieto služby, vám však zahraničné streamingové služby nedovolia vstúpiť do siete. VPN môžu obísť tieto obmedzenia.

Odblokujte Malajziu - kronika

Metódy blokovania

Sieť VPN vám môže pomôcť získať prístup k zakázaným spravodajským serverom a zahraničným streamingovým službám, ktoré uplatňujú regionálne obmedzenia. Je to tak preto, že oba bloky sa spoliehajú na ten istý zdroj informácií - administratívne údaje, ktoré sprevádzajú každú správu na internete.

Preto, ak chcete odblokovať Malajzijskú kroniku, stačí jedna z vyššie uvedených sietí VPN.

záver

Malajzijská vláda sa, bohužiaľ, zdá byť na ceste k represii. Vyšší členovia vlády sú čoraz skorumpovanejší. Túžba zakrývať tieto priestupky viedla k vážnym obmedzeniam slobody informácií. Záväzok chrániť morálne normy národa a pomáhať pri udržiavaní mieru v nábožensky a etnicky rozmanitej populácii dáva vláde krytie na zavedenie represívnych opatrení.Najlepšie Malajzie VPN Záver

Používanie siete VPN v Malajzii nie je nezákonné. Mali by ste sa prihlásiť na odber jedného, ​​aby ste bojovali proti plíživým kontrolám prístupu na internet. Každá zo služieb v našom zozname piatich najlepších sietí VPN pre Malajziu obnoví vašu internetovú slobodu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me