Katar VPN


K dispozícii sú stovky sietí VPN, ale iba niektoré z nich sú dobré. Ak ste v Katare a pokúšate sa dostať do zámorských videoték, môžete stratiť veľa času čítaním na každom uchádzačovi na trhu. Ďalšou chybou je len to, že pri prvej VPN, s ktorou sa stretnete, je len plumping.

Najlepšie VPN Katar

Na vyriešenie tohto problému sme zostavili zoznam piatich najlepších sietí VPN pre Katar. Zúžením vyšetrovaní na týchto päť ušetríte čas a môžete si byť istí, že skončíte s VPN, ktorá skutočne funguje.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

 4. PrivateInternetAccess

 5. PureVPN

Aspekty siete VPN v Katare

Katar je domovom autokratickej monarchie, kde nie je tolerovaná politická opozícia. Vláda krajiny napriek tomu pri kontrole prístupu na internet nedosiahla rovnakú dĺžku ako ostatné arabské krajiny. Freedom House nemá pocit, že stav kontroly prístupu na internet v Katare je dosť závažný na to, aby si zaslúžil svoju pozornosť.

Krajina však sleduje svojich susedov v blokovaní prístupu na stránky s obsahom pre dospelých, na stránky s hazardnými hrami a na stránky, ktoré obhajujú práva homosexuálov a oslobodenie žien. Medzitým autocenzúra znižuje potrebu blokovania prístupu na spravodajské weby. Keď sa však táto sebakontrola občas rozpadne, vláda Katarskej republiky ukazuje zuby. Správy z Dauhy v anglickom jazyku boli pravdepodobne zablokované vládou Kataru v decembri 2016.Používanie VPN pri úvahách o Katare

Politické napätie s inými krajinami Stredného východu v roku 2017 spôsobilo, že katarská vláda bola mimoriadne citlivá na kritiku. Je však nepravdepodobné, že by miestne spravodajské zdroje podávali správy o opozícii voči vláde. Vonkajšia opozícia voči katarskému režimu v skutočnosti ohrozuje tých, ktorí s najväčšou pravdepodobnosťou protestujú proti vládnym kontrolám viac, ako ich blízko-dobročinná vláda..

Katarské úrady neobmedzujú prístup na sociálne médiá alebo na internetové telefonické aplikácie. Tieto sú v Katare široko dostupné. Je to neuveriteľne liberálny postoj v porovnaní s inými štátmi na Arabskom polostrove.

Katar je pravdepodobne jedným z najliberálnejších národov na Blízkom východe. Môžete sa však cítiť znudení zo silne upravenej zábavy, ktorú rada pre cenzúru v krajine schvaľuje na verejné vystavenie. Ak chcete získať prístup k zábave zo zahraničia, máte výhodu jednej z najlepších internetových infraštruktúr na Blízkom východe. Z dôvodu problémov týkajúcich sa cenzúry a dohôd o autorských právach vás však zahraničné online streamingové služby nedovolia vstúpiť.

Tieto regionálne obmedzenia týkajúce sa cezhraničného prístupu sa môžete obísť pomocou virtuálnej súkromnej siete (VPN). S VPN môžete vynútiť cestu do zahraničných streamovacích služieb. Tento systém spôsobuje, že sa nachádzate na rôznych miestach, čím podvádzate streamingové webové stránky. Táto ilúzia je dostatočná na to, aby vás dostala do videoknižnice, ku ktorej chcete získať prístup. Siete VPN vás nedostanú do služieb predplatného bez platenia poplatkov. Môžu vás však obísť bloky, ktoré vám bránia v návšteve video stránok zo zahraničia.

Zadarmo VPN pre Katar

Existuje veľa bezplatných služieb VPN, bohužiaľ, mnohé z nich sú zbytočné. Neodporúčame používať bezplatnú sieť VPN, najmä v krajine ako Katar. Ak však chcete jeden použiť, pozrite si náš najlepší zoznam služieb VPN.

P2P sťahovanie

Zákon o počítačovej kriminalite z roku 2014 sa viac zameriava na šírenie „falošných správ“ ako na prípady porušenia autorských práv. Zákon ukladá miestnym poskytovateľom internetových služieb (ISP) povinnosť uchovávať protokoly o pripojení a obsahu po dobu 90 dní. Predĺženie tohto obdobia môže nariadiť prokurátor.P2P sťahovanie

Hlavným problémom zákona v Katare je jeho voľná formulácia. Jediným rizikom, ktoré môže zákon o počítačovej kriminalite predstavovať pre tých, ktorí majú prístup k zahraničnej zábave, je torrent. Za pirátstvo za porušenie autorských práv v rámci sťahovania súborov typu peer-to-peer (P2P) v Katare nedošlo. Zákon o počítačovej kriminalite však definuje distribúciu útočného materiálu ako trestný čin. Charakter protokolov zdieľania súborov bohužiaľ znamená, že keď sťahujete súbor, sprístupňujete ostatným aj segmenty tohto súboru. Preto, ak cenzory Katarských ostrovov neschválili film, ktorý sťahujete, úrady by vás mohli stíhať za „distribúciu“ tohto súboru.

Pri prístupe k zahraničným službám streamovania videa sa uistite, že tieto filmy alebo relácie neskopírujete na DVD, aby ich mohli sledovať ostatní. To by vás mohlo presvedčiť aj o distribúcii.

Streamovacie služby

Zložitosť dohôd o autorských právach a vnútroštátnych právnych predpisov znemožňuje sprístupňovaniu ich obsahu na celom svete službám streamovania videa. Internet je vynikajúcim médiom na distribúciu zábavy. Video servery však musia obmedziť prístup do konkrétnych krajín, pretože platia iba za právo zobrazovať obsah na miestach, na ktorých sa dohodli s držiteľmi autorských práv..

Dôležitosť dodržiavania miestnych noriem cenzúry tiež znamená, že videoslužby musia obmedziť cezhraničný prístup. Film z USA môže byť k dispozícii v Katare, bude však ťažko upravovaný, aby sa odstránili dialógy a pamiatky, ktoré sú podľa miestnych zákonov neprijateľné. Webové stránky s videom online v Katare musia zabezpečiť, aby ste mohli sledovať iba úpravy týchto relácií, ktoré boli schválené v Katare.

Vláda Katarskej republiky vás nebude obťažovať, ak na svoje domovské stránky vstúpite na webovú stránku s priamym prístupom na okamžité zobrazenie. Webové stránky na streamovanie videa sa vás však pokúsia zastaviť. Preto potrebujete sieť VPN. Ak chcete sledovať zábavu z USA z internetu v Katare, nainštalujte si VPN so serverom v USA. Našťastie takmer všetky služby VPN majú servery založené na USA. Po nainštalovaní VPN môžete ľahko streamovať americké služby. Ak máte záujem o prístup k sieti Netflix, pozrite si nášho sprievodcu sieťou VPN spoločnosti Netflix.

Ako získať prístup k zahraničným streamingovým službám?

Najprv otvorte aplikáciu VPN, vyberte server v USA a zapnite sieť VPN. Akonáhle bude spustený, budete pravdepodobne v USA. Teraz prejdite na americké zábavné miesto podľa vášho výberu. Všetka vaša komunikácia prechádza nominovaným americkým serverom. Svoju adresu umiestni na všetky odchádzajúce komunikácie a nie na vaše vlastné.Služby obsahu s obmedzeným geografickým obsahom

Keď sa pripájate k serveru VPN v USA, mali by vám americké video služby umožniť sledovať ich obsah. Služby streamovania videa si však uvedomujú, že ľudia používajú siete VPN na prekonanie svojich regionálnych obmedzení. Pokúšajú sa blokovať požiadavky, ktoré sú zasielané prostredníctvom VPN. Preto je nevyhnutné, aby ste si vybrali vynikajúcu službu, pretože nie všetci sa môžu obísť týmito systémami zisťovania VPN. Ak máte predplatné Netflix a chcete sa dostať do zábavného katalógu pre inú krajinu, ako pre verziu Qatari, budete proti niektorým z najkomplexnejších detekčných systémov na svete.

Najlepšie VPN pre záver z Kataru

Všetky VPN v našom zozname môžu prekonať detekčné systémy VPN Netflix. Budú teda dobre fungovať pre akúkoľvek streamingovú službu. Ak chcete sledovať relácie z iných krajín ako USA, uistite sa, že VPN, ktorú ste si predplatili, má na týchto serveroch servery.

Zachovanie obsahu vašej komunikácie poskytovateľom internetových služieb by vás mohlo v Katare dostať do problémov. Sieť VPN však nevyvoláva iba dojem, že ste niekde inde, šifruje tiež všetku vašu komunikáciu a presmeruje všetky požiadavky na server VPN. To znamená, že váš poskytovateľ internetových služieb nebude môcť vidieť obsah vašich žiadostí ani kód, ktorý vráti video server. Poskytovateľ internetových služieb tiež nebude vedieť, ku ktorým službám máte prístup, pretože keď je sieť VPN zapnutá, všetka vaša komunikácia bude nasmerovaná na vybraný server..Najlepšie VPN pre Katar

Inštalácia VPN otvára mnoho možností zábavy. Sieť VPN vás však nedostane bezplatne k službám predplatného. Nebráni vám to ani pred stíhaním vecí, ktoré píšete na sociálnych médiách alebo v blogových príspevkoch. Nezabudnite na to, čo publikujete v Katare, opatrní a nezúčastňujte sa aktivít, ktoré by mohli byť interpretované ako „distribúcia“ útočného materiálu. Okrem toho môžete využívať niektorú z piatich najlepších sietí VPN pre Katar v našom zozname na ochranu svojich internetových prenosov a získanie prístupu k zahraničným službám..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me