Každý, kto sa prihlási do hotela so zariadeniami pripojenými k internetu, je hlavným cieľom hackerov. Ak chcete chrániť svoje osobné údaje a zabrániť prenikaniu špiónov do vašej firemnej siete, musíte vo svojom hoteli použiť silnú sieť VPN, ktorá dokáže zastaviť tieto plazivosti v ich stopách..


Zoznam najlepších VPN pre hotely

Ak hľadáte rýchlu odpoveď, pozrite si nasledujúcu tabuľku a zistite, čo naši odborníci hodnotili ako najlepšie VPN pre hotely. Prejdite nižšie a získajte ďalšie informácie.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Rôzne triky umožňujú zlodejom používať váš smartphone alebo počítač ako priechod k akýmkoľvek údajom alebo sieti, ku ktorej má vaše zariadenie prístup. Aby sme vás ochránili pred týmto, vybrali sme z nášho obrovského archívu viac ako 150 recenzií VPN 5 najlepších VPN pre hotely. Každý z nich je rýchly, používa mimoriadne robustnú šifrovaciu technológiu a môže chrániť vaše súkromie pred prakticky akýmkoľvek ohrozením.

Elektronická špionáž je priemysel v hodnote niekoľkých miliárd dolárov a cieľom je každý. Použitie jednej z týchto sietí VPN v akomkoľvek hoteli, ktorý navštívite, je najlepšou formou ochrany.

Najlepšie VPN pre hotely: Úvahy

Zostaňte v bezpečí v hotelovej sieti WiFi

Bývalo to tak, že zlí chlapci potrebovali fyzický prístup k vášmu zariadeniu, aby sa doň dostali. Dnes to môžu urobiť prostredníctvom vášho internetového pripojenia. Môžu využiť bezplatné pripojenie Wi-Fi vo vašom hoteli ako spôsob, ako dostať spyware do vášho telefónu alebo počítača.

Odteraz majú prístup ku všetkému, ku ktorému je vaše zariadenie pripojené. Po ceste sa prihláste do domácej siete a všetko, čo je k dispozícii, je dostupné. Prihláste sa do svojej firemnej siete a môžu ukradnúť duševné vlastníctvo, postaviť vašu spoločnosť na zločin, ktorý spáchajú, dokonca ochromiť ďalšie zariadenia..

Aby ste zabránili tejto nočnej moru, musíte použiť výkonnú a zabezpečenú sieť VPN. Ochráni vás to vo vašom hoteli, ako aj pri akomkoľvek inom WiFi hotspote, s ktorým sa stretnete. Nastavením siete VPN na maximálnu bezpečnosť vrátane automatickej ochrany Wi-Fi a prepínača na zabíjanie znemožníte zloduchom dostať sa do svojich zariadení prostredníctvom ich internetového pripojenia..

Odblokujte obsah v zahraničí

Aj keď ignorujeme hrozbu hackerov a špiónov, má zmysel používať VPN v hoteli. Hotelové siete vám vždy neumožňujú prístup k všetkému požadovanému obsahu. Miestna vláda ich môže prinútiť blokovať určitý obsah z politických alebo náboženských dôvodov. Alebo vedenie hotela nemusí chcieť, aby ste využili celú šírku pásma pri hraní online hier.

V týchto prípadoch vám VPN umožní obísť blokády. VPN šifruje všetko, čo ide do alebo z vášho počítača. Keďže hotelová sieť nemôže vidieť, že navštevujete zakázané stránky alebo hráte hry, nevedia vás blokovať.

Ak ste v hoteli v inej krajine, pravdepodobne narazíte na iný druh blokovaného obsahu. Streamovacie služby zvyčajne obmedzujú, kde máte povolené zobraziť ich obsah z dôvodu zmlúv s tvorcami obsahu. Aj keď máte platené predplatné služby vo vašej domovskej krajine, služba vám môže zablokovať prezeranie vašej obľúbenej relácie v inej krajine..

Sieť VPN môže pomôcť pri riešení tohto problému tým, že podvedie streamingovú službu, aby si myslela, že ste niekde, že požadovaný obsah je legálne dostupný. Nie všetky siete VPN odblokujú všetko, ale výberom siete, ktorá môže prekonať používané streamingové služby, budete mať prístup k svojmu obsahu z ktoréhokoľvek hotela.

VPN pre hotely: Záver

Hackeri prenikajúci do smartfónov a počítačov prostredníctvom pripojenia Wi-Fi v hoteli sú obľúbenou zábavou každého od malých hackerov, cez kybernetických zločincov podporovaných vládou až po nepriateľské vlády. Ponechanie vašich zariadení nechránených pri pobyte v hoteli sa stalo mimoriadne nebezpečným.

Keď idete na pobyt v hoteli, neriskujte - získajte jednu z piatich najlepších sietí VPN pre hotely dnes!

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me