V Grécku vláda vynucuje povinné uchovávanie údajov o histórii prehliadania webu a metadát po dobu 12 mesiacov. S VPN môže ktokoľvek skrývať svoje online aktivity pred gréckou vládou so silnou vrstvou šifrovania VPN. To umožňuje gréckym občanom prevziať kontrolu nad ich digitálnym súkromím.

Grécko v Grécku

Sieť VPN pre Grécko tiež umožňuje každému skryť svoju skutočnú adresu IP, čo im umožňuje skryť svoju skutočnú polohu pred navštívenými webovými stránkami. Tým sa zastaví sledovanie IP webových stránok a cielená reklama.

Pripojenie k serveru VPN tiež umožňuje používateľom VPN predstierať, že sa nachádzajú v inej krajine. To umožňuje používateľom VPN prístup na stránky blokované vládou a na geograficky obmedzený obsah zo zahraničia. Napríklad predplatitelia VPN Netflix môžu napríklad odblokovať obsah z celého sveta. Zahŕňa to americkú verziu, ktorá má viac obsahu ako verzia ktorejkoľvek krajiny Netflix.

VPN je cesta k skutočnej slobode internetu.


 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Čo je to VPN pre Grécko

VPN je služba prihlásenia na odber, ktorú inštalujete do svojich zariadení. Po nainštalovaní siete VPN môžete robiť niekoľko vecí. Najskôr môžete šifrovať všetky údaje prichádzajúce a odchádzajúce z vašich zariadení. Týmto sa poskytovateľom internetových služieb bráni v tom, aby mohli v mene gréckej vlády vykonávať povinné uchovávanie údajov.

Sieť VPN okrem digitálneho súkromia tiež skrýva vašu skutočnú polohu. Keď sa pripájate k serveru VPN, vaša skutočná adresa IP je maskovaná adresou VPN. Týmto zabránite webom, ktoré navštevujete, poznať vašu skutočnú IP adresu. Umožňuje tiež používateľom VPN predstierať, že sa nachádzajú na inom mieste alebo v inej krajine.

Čo môžem robiť s VPN v Grécku?

Väčšina ľudí používa VPN na kombináciu vecí. V niektorých krajinách vláda vynucuje veľa cenzúry. V Grécku nie je cenzúra príliš tvrdá, stále však existujú blokované webové stránky a služby.

Niektoré webové stránky týkajúce sa pirátstva a úložísk torrentov stránky cenzurovali. Mnohé hazardné stránky sú tiež obmedzené. S VPN môžete obísť tieto miestne bloky webových stránok, čím získate úplnú slobodu prístupu online.

Prístup k veciam, ktoré majú byť mimo hraníc, nie je nikdy dobrý nápad, ak sa chcete vyhnúť pokutám, listom od držiteľov autorských práv alebo horšie, problémom s políciou. Preto je šifrovanie, ktoré VPN poskytuje, také užitočné. Umožňuje vám robiť všetko, čo chcete, online a odblokovať akýkoľvek požadovaný obsah bez obáv z pozerania.

A nakoniec, veľa ľudí tiež používa VPN na prístup k zahraničným službám a službám streamovania videa na požiadanie. Používatelia VPN tak získajú prístup k oveľa väčšiemu obsahu, pretože americký katalóg pre tieto služby je často oveľa komplexnejší, čo znamená, že s VPN môžete získať oveľa lepšiu hodnotu za peniaze.

Internetová cenzúra v Grécku

Grécka vláda cenzuruje niektoré webové stránky. Niektoré stránky na pirátskych stránkach sú obmedzené (ale nie celé webové stránky). Obmedzené je tiež približne 400 webových stránok s hazardnými hrami, ako aj niektoré blogy týkajúce sa hazardných hier na týchto webových stránkach.

Napriek tomu, že má sloboda tlače vo všeobecnosti slobodu, dom slobody poskytuje správy, že Grécko za posledných päť rokov zaznamenalo zníženie slobody tlače. Konkrétne, tlač bola obmedzená, pokiaľ ide o negatívne správy o vládnych úsporných opatreniach. V Grécku je ohrozené aj právo novinárov na dôvernosť a novinári boli pod tlakom a umlčaní legálnymi prostriedkami..

Pre každého, kto chce pristupovať k cenzurovaným webovým stránkam z Grécka, je VPN prirodzeným riešením. Každý, kto má v úmysle vyjadriť nesúhlasné politické názory, by mal byť v Grécku úplne slobodný, pretože sloboda prejavu nie je priamo zakázaná. Občania a novinári, ktorí uprednostňujú ochranu svojho súkromia, však môžu chcieť využiť šifrovanie VPN.

Šifrovanie VPN umožňuje gréckym používateľom internetu prístup k ľubovoľnému obsahu, ktorý si želajú, bez toho, aby ich návyky prehliadania webu zhromažďoval ich poskytovateľ internetových služieb v mene vlády..

Získajte grécku adresu IP

Ak chcete získať súkromie pri používaní gréckych geograficky obmedzených služieb, budete sa musieť pripojiť k serveru VPN v Grécku. Všetky siete VPN odporúčané v tomto článku majú na výber v Grécku servery, takže môžete šifrovať svoje údaje a stále pristupovať na internet pomocou gréckej adresy IP..

Grécke servery vám tiež umožňujú používať online služby s obmedzeným geografickým umiestnením, keď ste mimo dovolenky mimo Grécka. Takže, ak ste na dovolenke a potrebujete online bankovníctvo - alebo použiť nejakú inú službu s obmedzeným geografickým obmedzením - môžete VPN do Grécka a získať prístup znova!

VPN pre verejné WiFi

Ak sa pripojíte k verejnej sieti Wi-Fi v Grécku aj na dovolenke, riskujete, že vás napadne počítačový zločin. Nesprávne implementované hotspoty siete WiFi môžu byť nezabezpečené, čo ostatným ľuďom na sieti Wi-Fi umožní zaútočiť na vašu reláciu a ukradnúť vaše údaje, heslá a podrobnosti o kreditnej karte..

Okrem toho je možné pripojiť sa k falošným hotspotom nastaveným hackermi. Tieto „zlé dvojča“ hotspoty sú zámerne vyrobené tak, aby vyzerali ako oficiálny hotspot. Vďaka tomu je veľmi ľahké náhodne sa pripojiť k jednému.

V prípade siete VPN nezáleží na tom, či sa pripájate k zle nakonfigurovanej sieti alebo k zlému dvojčeku, ktorý patrí počítačovému zločinu. Dôvodom je, že šifrovanie poskytované sieťou VPN bráni každému, aby nemohol hackovať vaše údaje pri prechode z vášho zariadenia na internet. VPN je najlepšou formou osobnej kybernetickej bezpečnosti dostupnej pre verejných užívateľov WiFi. A pretože sieť VPN je lacná, odporúča sa, aby ste ju vždy používali.

Proxy VPN v Grécku

Hoci VPN je druh proxy, je tiež oveľa spoľahlivejšia ako bežná proxy. Okrem toho je sieť VPN oveľa bezpečnejšia, pretože automaticky šifruje všetky údaje prichádzajúce a odchádzajúce z vašich zariadení (nielen údaje vo vašom prehliadači). Dôveryhodné VPN, rovnako ako tie v tejto príručke, používajú aj najnovšie a najlepšie šifrovacie protokoly; poskytovať najvyššiu úroveň bezpečnosti a súkromia.

Ak chcete predstierať, že je na inom mieste, proxy je stále možná. Najpopulárnejšie online služby však už nemožno odblokovať pomocou proxy servera, a preto je VPN oveľa lepším riešením. Okrem toho bude VPN poskytovať omnoho lepšie rýchlosti a spoľahlivosť.

záver

Všetky VPN v tejto príručke boli vybrané, pretože majú veľký výber serverov umiestnených po celom svete. To znamená, že môžete predstierať, že ste kdekoľvek na odblokovanie väčšieho obsahu ako kedykoľvek predtým. Servery sú navyše rýchle, čo znamená, že sú vhodné na streamovanie v HD.

Všetky VPN v tejto príručke boli vybrané, pretože majú prísne zásady ochrany osobných údajov a aktuálne šifrovanie. To znamená, že sú všetky vhodné na poskytovanie digitálneho súkromia a zabezpečenia, ktoré potrebujete - doma aj na verejných WiFi.

Bez ohľadu na to, prečo hľadáte VPN, poskytovatelia VPN v tomto článku sú dobrou voľbou. Každá sieť VPN sa mierne líši, ale sú to vynikajúce služby, ktoré poskytujú výhodné skúšobné ponuky a záruky vrátenia peňazí.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Kredity obrázkov: akedesign / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me