Google Play je najlepším zdrojom aplikácií, hier, filmov, hudby a kníh, ktoré sa používajú v smartfónoch Android. Bohužiaľ však nie je k dispozícii všade; čo znamená, že na odblokovanie budete pravdepodobne potrebovať sieť VPN.


A čo viac, nie všetky hry a aplikácie sa uvoľnia súčasne. Harry Potter: Wizards Unite napríklad dorazí do Veľkej Británie a USA až mesiac pred všade inde !

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Dôvodom je skutočnosť, že služba Google Play je v každej krajine iná. Nie všetky aplikácie sú k dispozícii všade. Niektoré hry, filmy a hudba sa ľuďom dodávajú v rôznych verziách a dátum vydania sa môže často oneskoriť.

Ak žijete v zahraničí alebo v krajine, ktorá zakazuje určité aplikácie - potrebujete VPN! S VPN pre Google Play môžete predstierať, že ste vo Veľkej Británii alebo USA, aby ste dostali akúkoľvek aplikáciu, ktorú si želáte. Žiadne čakanie.

Google Play používa dve metódy na priradenie k regionálnej knižnici. Najprv skontroluje krajinu vášho zdroja platby v Peňaženke Google. Ak teda cestujete do zahraničia na dovolenke, môžete si ho stále stiahnuť z knižnice určenej pre váš domáci trh. Ak ste si však nevytvorili účet služby Peňaženka Google, systém Google Play skontroluje vašu IP adresu a zistí, v ktorej krajine sa nachádzate. To je knižnica krajín, do ktorej máte prístup. Protivne systém zaznamená prvé miesto, z ktorého pristupujete do služby Google Play, a zaznamená ho. Toto je vaša oficiálna krajina Google Play po zvyšok času. Preto, ak ste sa rozhodli vstúpiť do systému prvýkrát, keď ste boli na dovolenke, služba Google Play vám pri návrate domov pridelí túto zahraničnú knižnicu..

Ak ste jedným z miliónov používateľov služby Google Play, ktorí si nenastavili účet služby Peňaženka Google, môžete jednoducho prepínať polohy pomocou VPN. Sieť VPN môže spôsobiť, že sa nachádzate v inej krajine. Potom máte prístup k inej zábavnej knižnici.

V tomto článku je uvedený celý rad pokynov na zmenu miest v službe Google Play.

VPN pre Google Play: úvahy

Prechod do iného regiónu pomocou služby Google Play nie je iba prípadom inštalácie a zapnutia siete VPN. Toto riešenie je vhodné pre tých, ktorí nemajú zriadený účet služby Peňaženka Google. Tí, ktorí tak urobia, by si mali prečítať aj nasledujúcu časť.

Ako prepínať miesta v službe Google Play

Nasleduj kroky

 1. Prejdite do svojej knižnice aplikácií a klepnite na ikonu Nastavenia.
 2. vybrať účty zo zoznamu nastavení.
 3. Klepnite na Google v zozname aplikácií.
 4. Kliknite na ikonu ponuky v pravom hornom rohu stránky s nastaveniami Google. Toto je zvislá čiara troch bodov.
 5. Klepnite na Odstrániť účet. Odpovedzte na varovnú správu, ktorá sa zobrazí kliknutím Odstrániť účet
 6. Po zobrazení potvrdzovacieho okna kliknite na OK.
 7. Zadajte PIN zariadenia (kód, ktorý zadáte na odomknutie telefónu). Účet bude odpojený od nastavení Google. Váš účet sa tým neodstráni - nemusíte to robiť.
 8. Otvorte aplikáciu VPN a vyberte server v krajine, pre ktorú vám spoločnosť Google dá knižnicu.
 9. Otvorte Google Play obvyklým spôsobom.
 10. Na prvej obrazovke zadajte názov svojho účtu. Toto bude pravdepodobne vaša adresa v Gmaile.
 11. Po zobrazení výzvy zadajte svoje heslo služby Gmail a potom klepnite na Ďalšie.
 12. kohútik súhlasiť na stránke podmienok služby.

teraz sa vrátite do služby Google Play, ale v inej krajine. Google Play vás vyzve, aby ste mohli zálohovať svoje údaje na Disk Google. Druhá obrazovka, ktorá sa zobrazí pred výberom aplikácií, vás požiada o pridanie podrobností o platobnom účte. Buďte veľmi opatrní pri výbere tejto obrazovky. Ak nechcete platiť nikdy, klepnite na ikonu Nie ďakujem na pokračovanie do obchodu.

Platby Google Play

Google Play používa váš zdroj platby na nastavenie polohy vašej krajiny. Ak zadáte údaje o bankovom účte, karte alebo platbe PayPal, spoločnosť Google ich použije na nastavenie vašej krajiny.

Nezadávajte platobné podrobnosti, pokiaľ nemáte bankový účet v krajine, pre ktorú chcete získať prístup do knižnice Google Play. Ak tam máte bankový účet, na prepínanie nemusíte odstrániť podrobnosti o svojom účte Google. Stačí zmeniť svoje platobné údaje:

 1. Zadajte payment.google.com.
 2. Kliknite na ikonu nastavení (symbol ozubeného kolieska v ľavej ponuke).
 3. Kliknite na editovať v časti Adresa bydliska.
 4. Zmeňte svoju adresu na adresu v požadovanej krajine.
 5. Odstráňte všetky podrobnosti o platobnej karte a bankovom účte, ktoré nie sú umiestnené v danej krajine.
 6. Uložte zmeny.
 7. Prejdite do Obchodu Play a vyberte ľubovoľnú aplikáciu, ktorá vyžaduje platbu.
 8. Prejdite procesom sťahovania, kým sa nedostanete "Prijať a kúpiť." Nekupujte to.
 9. Vráťte sa do knižnice aplikácií. vybrať nastavenie.
 10. vybrať aplikácie.
 11. Klepnite na Obchod Google Play.
 12. lis Nútene zastavenie na obrazovke Informácie o aplikácii.
 13. Klepnite na skladovanie, potom Vyčistiť dáta.
 14. Vráťte sa na svoju domovskú obrazovku a znova vstúpte do knižnice aplikácií. Klepnite na Hračkárstvo.
 15. súhlasiť podmienky služby.
 16. Prejdite si knižnicu aplikácií pre svoju priradenú krajinu.

Opätovné objavenie sa podmienok služby je dobrým znamením. Potvrdzuje sa tým, že služba Google Play vás pridelila do novej krajiny. Nebojte sa, ak novú knižnicu nevidíte okamžite - niekedy môže trvať niekoľko hodín, kým dôjde k novému priradeniu.

Možno budete v pokušení preskočiť krok prerušeného nákupu. Nerobte - alebo vaša domáca poloha sa nezmení!

Ďalšie platformy Google

Ak hľadáte sieť VPN, ktorá sa má používať s vašimi ostatnými zariadeniami a platformami Google, odporúčame vám vyskúšať naše VPN pre prehliadač Chrome, VPN pre Chromebooky alebo VPN pre sprievodcov Chromecastom..

Ako sťahovať Harry Potter: Wizards Unite

Ak ste čakali mesiace na prepustenie Harryho Pottera: Sprievodcovia zjednotení, možno budete frustrovaní, keď zistíte, že jeho prepustenie je rozložené..

Wizards Unite bol prepustený vo Veľkej Británii a USA v piatok 21. júna. Avšak v Ázii, Južnej Amerike, Európe a na mnohých ďalších miestach; hra Harry Potter bude vydaná až v júli.

Dobrou správou je, že pomocou siete VPN môžete predstierať, že ste vo Veľkej Británii alebo USA, aby ste získali prístup do obchodu Google Play. Ako výsledok si môžete stiahnuť Harry Potter: Sprievodcovia zjednotiť ihneď po vydaní.

V tejto príručke nájdete všetko, čo potrebujete vedieť na odblokovanie sprievodcov. Takže jednoducho postupujte podľa pokynov, aby ste obišli nepríjemné bloky a získali prístup k hre Harry Potter!

záver

Ak nemáte bankový účet v krajine, pre ktorú chcete získať aplikácie, nebudete môcť platiť za aplikácie, ktoré sú uvedené v knižnici pre túto krajinu. Bohužiaľ, neexistuje žiadna možnosť, ako skontrolovať adresu bankového účtu, ktorú Google používa na rozpoznanie vašej polohy. Jediným spôsobom, ako sa dostať do služby Google Play pre inú krajinu, ak nemáte bankový účet, je použitie siete VPN a zabudnutie registrácie spôsobu platby..

Trik VPN na prepínanie miest v službe Google Play je rýchly a jednoduchý. Musíte sa však uistiť, že sieť VPN, ktorú vyberiete, má server umiestnený v krajine, z ktorej chcete vyberať aplikácie. Americká knižnica je najobľúbenejšia a všetky siete VPN v našom zozname majú servery. Prezrite si zoznamy umiestnení serverov každej zo služieb VPN v našich odporúčaniach a uprednostnite tie, ktoré majú servery v krajine, ku ktorej chcete získať prístup. Získate tým správny obsah a pomôžeme vám uniknúť obmedzeniam uloženým ľuďom, ktorí žijú vo vašej oblasti.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

IMAGE CREDIT: Google, aktuálne logo Google Play

Wikimedia Commons, Public Domain

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me