Máte problémy s pripojením k Overwatch? Aj keď sieť VPN overwatch nedokáže vyriešiť každý problém, môže to byť riešenie, ktoré potrebujete! Ak vám blokuje používanie funkcie chat alebo ste úplne vylúčení z hry, rýchla a spoľahlivá sieť VPN vás môže obísť týmito blokmi tým, že vám umožní predstierať, že ste v inej krajine..

Overwatch VPN

Ak problém predstavuje pripojenie na internet, môže vám pomôcť sieť VPN. V niektorých situáciách môže šifrovaná sieť VPN zabrániť problémom, ktoré by inak ovplyvnili vašu hru. V posledných rokoch sme skontrolovali viac ako 150 sietí VPN a určili sme 5 Najlepšie VPN pre hráčov Overwatch.

V tabuľke nižšie môžete jednoducho porovnávať naše výbery najlepších VPN pre Overwatch

 1. ExpressVPN


  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Čo je to Overwatch VPN?

Virtuálna súkromná sieť (VPN) je predplatená služba, ktorá môže skryť vašu identitu a umožňuje vám predstierať, že ste v inej krajine. Overwatch VPN je VPN, ktorá je obzvlášť užitočná pre hranie Overwatch. Nezáleží na tom, kde sa nachádzate alebo kde ste si zakúpili svoje predplatné: S VPN pre overwatch sa môžete vyhnúť niekoľkým problémom, ktoré by mohli ovplyvniť vašu hru..

Je dôležité si uvedomiť, že vo väčšine prípadov VPN spomalí vaše pripojenie k Overwatch. Šifrovaním prenosu a smerovaním prenosu cez server VPN možno očakávať miernu stratu rýchlosti. Či to stojí za to, záleží to na vašej situácii (pre mnoho ľudí to stojí za to).

Ak sa nemôžete prihlásiť do hry alebo sa nemôžete zhovárať so svojimi spoluhráčmi, môže byť mierne pomalšie pripojenie malá cena, ktorú zaplatíte. Či už je to kompromis vo vašej konkrétnej situácii (ak máte veľmi rýchlu sieť, bude to), musíte sa rozhodnúť sami. Záruka vrátenia peňazí VPN sa tu môže hodiť - pretože sa môžete sami skontrolovať.

Tu sú niektoré situácie, kedy by Overwatch VPN mohla byť užitočná investícia.

Ste blokovaní z hrania overwatchov

Overwatch mal problémy s podvodníkmi a hackami prichádzajúcimi z hráčov v niektorých častiach Ázie. Výsledkom je, že Blizzard (vydavateľ hry) dal blok na mnoho spojení z tejto časti sveta. Tým sa vyradia zlí herci, ale môže to ovplyvniť aj bežných hráčov. Riešením je použitie Overwatch VPN na prihlásenie do hry zo servera VPN umiestneného v inej oblasti.

Aj keď sa môžete prihlásiť do hry, možno nebudete môcť používať funkcie tímového chatu. Niekoľko krajín (najmä na Blízkom východe) blokuje používanie akýchkoľvek internetových služieb typu chat. Riešením je opäť použitie VPN na overenie, aby ste sa prihlásili do hry z miesta, ktoré necenzuruje chatovacie služby..

Problémy s pripojením k hre

Overwatch je hra v reálnom čase, ktorá vyžaduje rýchle a spoľahlivé pripojenie k internetu. Vaše pripojenie k hre však môže zaostávať. Nemusí to byť spoľahlivé, pretože v najhoršom možnom čase vás odpojí od hry. V týchto prípadoch môže pomôcť vysokorýchlostná sieť VPN.

Ak Overwatch trvá dlho, než odpovie na vaše príkazy v hre, máte oneskorenie. Lag môže byť spôsobený poskytovateľom internetových služieb, ak používajú obmedzovanie šírky pásma. Môže to spôsobiť príliš veľa internetového prenosu niekde medzi vami a servermi Overwatch. Alebo môže ísť o problém s konkrétnym serverom, ku ktorému sa hra v predvolenom nastavení pripája.

Môže vám pomôcť sieť VPN overwatch. Šifrovanie vášho pripojenia k hre môže umožniť vyhnúť sa obmedzeniu šírky pásma. VPN pre overwatch vám umožňuje zmeniť trasu medzi vami a hrou pripojením na rôzne servery v rôznych krajinách. Môžete tak nájsť trasu, ktorá má menšiu premávku. Táto možnosť zmeniť trasu vám môže tiež poskytnúť spoľahlivejšie pripojenie k vášmu predvolenému serveru Overwatch alebo sa môžete úplne prihlásiť na iný server..

Najlepšie overwatch VPN: Záver

V tomto sprievodcovi Overwatch VPN sme hovorili o problémoch, ktoré sa môžu vyskytnúť pri pokuse o hranie tejto obľúbenej hry. Videli sme, ako vás môže sieť VPN s overovacím tokom dostať do hry, keď sa vás snažia udržať vás mimo dosahu alebo vás obmedziť. A videli sme prípady, keď vám VPN môže pomôcť prekonať niektoré z menej bežných problémov s pripojením, ktoré sa objavia.

Ak máte akýkoľvek problém, ktorý sme tu prebrali, viete, čo bude ďalej. Jediným spôsobom, ako zistiť, či sieť Overwatch VPN vyrieši problémy s hrou, je nainštalovať ju a vidieť! Všetky siete VPN v tomto zozname sú kvalitné služby, ktoré ponúkajú bezplatné vyskúšanie alebo záruku vrátenia peňazí, takže nie je dôvod, aby ste testovali týchto 5 najlepších sietí VPN na overenie.

 1. ExpressVPN

  - Najrýchlejšia VPN, ktorú testujeme, odblokuje všetko a poskytuje úžasné služby všade

 2. NordVPN

  - Veľká značka s veľmi dobrou hodnotou a lacnou cenou

 3. CyberGhost VPN

  - Dlhodobo špičková sieť VPN s vynikajúcou cenou a rýchlosťou

 4. VPNArea

 5. PrivateVPN

  - Jedna z najlacnejších VPN tam, ale stále dobrá služba

Ďalšie informácie o používaní VPN na overwatch na preferovanej konzole nájdete v nasledujúcich sprievodcoch:

 • Xbox One VPN
 • PS4 VPN
 • PC VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me