Jei ieškote būdo, kaip gauti japonų IP adresą, geriausias būdas jį gauti yra naudojant VPN. Paprasčiausiai prisijungus prie VPN serverio Japonijoje, jūsų IP adresas pasikeičia, o visas interneto srautas yra užšifruotas. Tai reiškia, kad galite gauti prieigą prie japoniškų paslaugų, kurių nėra jūsų dabartinėje vietoje, o jūsų duomenys yra saugūs. Žemiau pateikiame veiksmus, kaip gauti Japonijos IP adresą, ir rekomenduojame geriausius Japonijos VPT paslaugos.


Kaip gauti Japonijos IP adresą

 1. Prenumeruokite VPN. Norėdami gauti IP adresą Japonijoje, mes rekomenduojame „NordVPN“
  Tačiau šiame vadove rasite penkias aukščiausio lygio VPN paslaugas, iš kurių galite rinktis.
 2. Atsisiųskite ir įdiekite programinę įrangą iš pasirinkto teikėjo svetainės.
 3. Prisijunkite prie serverio Japonijoje.
 4. Eikite į japonų svetainę ar internetinę paslaugą, kurią norite pasiekti.
 5. Patogiai jaukiai mėgaukitės privačia prieiga prie japonų svetainių ir paslaugų.

VPN su japonų serveriais - gaukite Japonijos IP adresą

Žemiau yra mūsų rekomendacijos, kaip gauti geriausias paslaugas, kurios suteiks jums Japonijos IP adresą. Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie bet kurias iš žemiau išvardytų paslaugų, spustelėkite teikėjo svetainę. Arba, jei esate Japonijos gyventojas ir norite sužinoti daugiau informacijos apie VPN naudojimą Japonijoje, peržiūrėkite mūsų Japonijos VPN vadovą.

 1. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 2. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 3. „IPVanish“

 4. VyprVPN

 5. VPNA sritis

Japoniško IP adreso gavimas - ką daryti toliau

Pasirinkite tinkamą VPN ir atsisiųskite jo programinę įrangą

Kai nuspręsite, kuris iš aukščiau išvardytų puikių VPN jums patinka, tiesiog spustelėkite jų svetainę, užsiprenumeruokite ir atsisiųskite VPN programinę įrangą..

Kas mėnesį mokant už paslaugą ilgainiui kainuos daugiau pinigų. Turint tai omenyje, jei galite sau leisti (ir jums gali prireikti savo Japonijos IP adreso ištisus metus), įsigykite metinę prenumeratą ir išnaudokite visas lojalumo nuolaidos galimybes..

Šiame vadove pateiktos paslaugos leis jums įdiegti programinę įrangą keliuose įrenginiuose (tai skiriasi kiekvienam teikėjui, tačiau paprastai yra mažiausiai trys ir daugiausia penki). Tai reiškia, kad galite įdiegti jį į savo nešiojamąjį kompiuterį, išmanųjį telefoną ir (arba) „iPad“: viskas, ko jums reikia.

Naudokite „OpenVPN“ šifravimą

Rinkoje yra daugybė VPN šifravimo galimybių, tačiau „OpenVPN“ šifravimas yra pats saugiausias. Mes labai rekomenduojame šią stiprią šifravimo formą. Galėsite pasirinkti „OpenVPN“ šifravimą „Windows“ mašinų ir „Android“ VPN programose.

Jei esate „Mac“ ar „iOS“ vartotojas, „OpenVPN“ nėra įmontuotas, todėl turėsite naudoti atskirą programinės įrangos dalį, pvz., „Tunnelblick“. „Tunnelblick“ yra nemokama programinė įranga, kuri leis jums naudoti „OpenVPN“ savo „Apple“ įrenginiuose. Jei norite gauti daugiau informacijos apie tai, peržiūrėkite mūsų „Mac VPN“ arba „VPN iPhone“ straipsnius.

Prisijunkite prie savo pasirinkto japonų serverio

Tiesiog pasirinkite vieną iš japonų serverių vietų iš savo VPN serverių sąrašo. Pasirinkę vieną aukštesnį sąrašą, gausite didesnį ryšio greitį. Pasirinkite geriausią serverį, kokį tik galite, jei planuojate transliuoti HD. Tam viskas yra! Dabar, kai esate prisijungę, turite bonafide Japonijos IP adresą. Siekdami visų tikslų ir tikslų, esate Japonijoje ir galite patekti į visas apribotas svetaines, skirtas tik Japonijai.

Kiti būdai gauti japonų IP adresą

Naudojimasis VPN yra pats geriausias, privatiausias ir saugiausias būdas gauti Japonijos IP adresą. Tačiau yra ir kitų metodų. Jie yra išvardyti žemiau:

„SmartDNS“

„SmartDNS“ visame pasaulyje naudoja žmonės, norintys transliuoti geografiškai užblokuotą turinį. Trūkumas yra tas, kad jis visiškai neužtikrina šifravimo. Neturėdami jokių saugumo garantijų, jūs rizikuojate, jei nuspręsite atblokuoti autorių teisių saugomą turinį. Naudodamiesi „SmartDNS“, jūs negaunate jokių ramybės ar saugos funkcijų ar apsaugos nuo vyriausybės, kurias gaunate naudodami VPN..

Tor

„Tor“ yra galimybė, užtikrinanti aukštą saugumo lygį. Tai nemokama naršyklė, atliekanti labai panašų darbą kaip VPN paslauga. Jei jį naudosite norėdami pasirinkti išėjimo mazgą Japonijoje, turėsite prieigą prie geografiškai riboto turinio labai saugiai. Deja, „Tor“ problema yra ta, kad dėl to tikrai gali nukentėti ryšio greitis, todėl HD turinio srautui jis tampa nešvarus. Vis dėlto bent jau tai užtikrina saugumą.

Įgaliotiniai

Galiausiai galėtumėte naudoti nemokamą tarpinį serverį. Aplink yra daug įgaliotinių, ir kai kurie iš jų yra labai pigūs (jei ne nemokami). Nemokamų tarpinių serverių trūkumas yra tas, kad jų naudojimas ribotas. Dėl šios priežasties jums gali būti kartų, kai pasiekiate ryšio limitą, kai esate mėgstamos TV laidos viduryje. Apskritai, tarpiniai serveriai siūlo lėtą greitį, labai abejotiną privatumo politiką ir padidina tikimybę, kad trečiosios šalys prieis prie jūsų duomenų. Turint tai omenyje, įgaliotiniai dažniausiai yra rizikingas privatumas, kurių tikrai siūlome vengti.

Japonijos vpn

Kodėl mes rekomenduojame japonų IP VPN

VPN yra pats geriausias įrankis norint gauti Japonijos IP adresą. Tiesa, jei pasirinksite žemesnį nei standartinį VPN, tikrai neteksite geresnio privatumo nei naudodami tarpinį serverį, o greitis gali būti toks pat baisus, koks yra „Tor“ tinkle.

Tačiau visi šiame vadove esantys VPN yra pasaulinio lygio. Jie suteikia aukščiausią šiandien pasiekiamą asmeninio kibernetinio saugumo lygį ir leis jums atblokuoti svetaines nepaprastu greičiu. Internetinių paslaugų teikėjų ir vyriausybių, taip pat reklamuotojų ir korporacijų, norinčių panaršyti jūsų internetiniame sraute, nėra abejonių, kad VPT yra labai rekomenduojamas privatumo sprendimas..

IP adresas Japonijai: svarstymai

Nors gauti japonišką IP adresą lengva, yra keletas dalykų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti. Jie yra išvardyti žemiau:

 1. Privatumas ir saugumas

  Taip pat turėtumėte ieškoti greito VPT, taip pat turėtumėte ieškoti VPT, turinčio patikimą privatumo politiką.

  Daugelis VPN saugo naudojimo žurnalus. Šie žurnalai galėtų būti naudojami norint sužinoti, ką darote internete. Geriausiuose VPN nelaikomi naudojimo žurnalai, o pačiuose geriausiuose VPN niekur nedaromi žurnalai (nulio žurnalų politika).

 2. Šifravimas

  Tada įsitikinkite, kad nešvaistote pinigų VPN paslaugai, kurios šifravimas yra blogas. Daugelis VPT teikia pasenusias, nesaugias šifravimo formas, kurių mes tiesiog negalime rekomenduoti. Prenumeravę šias paslaugas ne tik suteiktumėte klaidingą saugumo jausmą, bet ir padidintumėte jūsų saugumo riziką. Taip yra todėl, kad kartais prasti VPT parduoda vartotojo duomenis trečiosioms šalims.

  Į šį vadovą įtraukėme tik pasaulinės klasės VPT, kurie yra žinomi kaip patikimi. Visų šių VPT Uptime yra beveik 100%. Be to, jų Japonijoje esantys VPN serveriai leis jums gauti japonų IP adresą žaibiško ryšio greičiu. Tai reiškia, kad jums nereikės gaišti laiko atsilikus ir laukiant srautų buferio.

  Mūsų rekomenduojami VPT taip pat teikia aukščiausią šifravimo lygį, kokį šiandien galima rasti VPT rinkoje. Konkrečiai kalbant, „OpenVPN“ protokolas (mūsų labiausiai rekomenduojamas protokolas) ir yra bene saugiausia šiuo metu prieinama VPN šifravimo forma..

 3. Kokie yra VPN skirtumai?

  1. Plėšdami savo IP adresą į Japoniją, norėdami gauti prieigą prie geografiškai riboto turinio, turite būti labai saugūs. Deja, daugelis VPT nesiūlo paslaugų lygio, reikalingo jūsų saugumui užtikrinti (nulio žurnalų nėra arba naudojimo žurnalai netaikomi).
  2. Pasirinkdami VPN, norėdami gauti japonų IP adresą, turėtumėte pasirinkti serverius. Be to, šie Japonijos IP serveriai turi būti neįtikėtinai greiti (mėgautis HD vaizdo turiniu).
  3. Jei norite išlikti privatus ir saugus važiuodami tuneliu į Japoniją, jūsų VPT turite turėti karinio lygio šifravimą. Be to, VPT teikėjas privalo patikimai ir saugiai tvarkyti jūsų duomenis.

Eikite į bet kurią jums tinkančią svetainę tik Japonijoje!

Nesvarbu, kurį VPN pasirinkote, galėsite pasiekti prieigą tik prie Japonijos turinio.

Atminkite, kad jūsų VPN atlieka ne tik japonų internetinių paslaugų ir prenumeratų atblokavimą. Tai taip pat leis jums pasiekti turinį iš viso pasaulio! Be to, visi šiame vadove esantys VPT siūlo nemokamą bandomąją arba pinigų grąžinimo garantiją. Taip yra todėl, kad jie visi teikia aukštos klasės VPN paslaugas, kurias gerai užsiprenumeruoja visame pasaulyje, ir kad jie tiki, kad jums patiks, ir nori toliau naudotis.

IP adresas Japonijai: Išvada

Šiame vadove mes pateikėme žingsnis po žingsnio instrukcijas, kaip gauti japonų IP adresą. Norėdami gauti IP adresą Japonijoje, mes rekomenduojame „NordVPN“
, nes jame viskas, ko jums reikia, yra išsamiausias ir patikimiausias paketas. Tačiau norėdami suteikti jums daugybę galimybių, į šį vadovą įtraukėme ir kitas keturias puikias paslaugas.

Šiuos visus VPN turi puikūs serverių tinklai tai leis jums prisijungti pačiu geriausiu greičiu - idealiai tinka srautui HD. Šifravimas užtikrinamas naudojant mūsų rekomenduojamą protokolą (karinio lygio „OpenVPN“) su visais penkiais VPN. Galiausiai, visi šio vadovo VPT turi puikią reputaciją ir yra gerai žinomi kaip užtikrinantys privatumą ir saugumą savo abonentams..

Rengdami šį vadovą mes atsižvelgėme į viską, kad be vargo galėtumėte užtikrintai pasirinkti Japonijos IP. Taigi, eik į priekį, netrukus turėsite japonišką IP.

Geriausi VPN norint gauti Japonijos IP adresą: Santrauka

 1. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 2. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 3. „IPVanish“

 4. VyprVPN

 5. VPNA sritis

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me