VoIP (arba „Voice over Internet Protocol“) yra balso perdavimo technologija ir būdas. Iš esmės „VoIP“ iš esmės yra telefono ryšio paslauga internetu. Jį išpopuliarino tokios paslaugos kaip „Skype“, „Viber“ ir JAV gyvenamasis „VoIP“ teikėjas „Vonage“.


Kai kuriose šalyse „VoIP“ paslaugos yra užblokuotos. Ryškiausias pavyzdys yra Saudo Arabija (šalies telekomunikacijų pramonės reguliavimo tarnyba CITC aktyviai draudžia „VoIP“ paslaugas). VoIP paslaugos taip pat reguliariai uždraudžiamos JAE ir Omane, o kitos Vidurinių Rytų ir Azijos šalys taip pat yra žinomos kaip ribojančios VoIP prieigą. Jei norite pakeisti savo buvimo vietą ir pasiekti „VoIP“ paslaugas (pvz., „Skype“), būdami šiose šalyse, jums reikės VPN. Labai svarbu būti atidžiam, kai naudojate VPT JAE ar Omane.

Jums taip pat gali prireikti VPN, jei per VoIP skambutį dalijatės su darbu susijusia informacija su kuo nors kitu. Kaip ir bet kurios prie interneto prijungtos paslaugos ar įrenginiai, įsilaužėlių grėsmė, kad jie perima jūsų duomenis ir „Skype“ skambučius, yra tikras pavojus. VPT užšifruos jūsų VoIP skambučius, todėl kažkam bus daug sunkiau įsiklausyti.

Taigi, nepriklausomai nuo priežasties, jums reikia VPN VoIP paslaugoms. Jūs atėjote į reikiamą vietą! Leiskite man pateikti jums penkis populiariausius VPN rinkinius, turint omenyje „VoIP“.

Geriausias VoIP VPT: suvestinė

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Kur yra uždraustos „VoIP“ paslaugos?

Pažvelkime į kai kurias šalis, kuriose uždraustos kai kurios populiarios VoIP paslaugos.

 • Saudo Arabija - „Skype“, „Facebook Messenger“, „Google Hangouts“, „Viber“, „Whatsapp“, „Telegram“, „Snapchat“, „Discord“ ir „Facetime“ yra uždrausti..
 • Kinija - „Skype“ vartotojai siunčiami į kinietišką „Skype“ versiją, kurią stebi vyriausybė.
 • Egiptas - „Skype“ ir „WhatsApp“ reguliariai blokuoja Egipto vyriausybė.
 • Kuveitas - visoms VoIP paslaugoms taikomas visos šalies draudimas.
 • Brazilija - pagrindinis Brazilijos IPT blokavo „Skype“ nuo 2014 m.

Naudojant VPN, norint nemokamai paskambinti

Internete daug šnekama apie nemokamų VoIP skambučių naudojimą per VPN. Deja, kadangi vienintelė „Skype“ pajamų forma yra kreditų pardavimas, norint paskambinti tikrais telefono numeriais, nemokami skambučiai naudojant VPN negalimi.

Nemokami „Skype“ skambučiai naudojant VPN

Nepaisant to, galima gauti žymiai pigesnius skambučių tarifus naudojant VPN. „Skype“ skambučių iš JAV tarifai yra daug prieinamesni, o norint gauti pigesnius tarifus, reikia tik JAV IP adreso. Tiesiog prisijunkite prie JAV VPN serverio ir prisijunkite prie „Skype“, kad turėtumėte parodyti naujus skambučių tarifus!

VPN naudojimas norint atblokuoti internetinių žaidimų balso pokalbius

Internetinių žaidimų skaičius nuolat auga, scenoje vyrauja tokie žaidimai kaip „Battlefield“, „Counter-Strike“ ir „League of Legends“. Šie žaidimai pasižymi tuo, kad yra labai orientuoti į komandą ir kai kuriais atvejais reikalauja balso pokalbio su komandos draugais. Deja, kai kurios šalys ir vyriausybės blokuoja VoIP paslaugas, net internetiniams žaidimams!

Naudodamiesi VPN, galite perduoti šiuos kvailus „VoIP“ blokus ir laisvai bendrauti su komandos draugais internetiniame žaidime. Tiesiog pasirinkite vieną iš aukščiau paminėtų VPN ir prisijunkite prie artimiausio VPN serverio (bet šalyje, kurioje „VoIP“ nėra užblokuotas). Prisijungę tiesiog pradėkite žaidimą, o komandos balso pokalbiai turėtų būti atblokuoti!

Galite pamatyti šio veiksmo pavyzdį naujausiame kūrinyje, kurį padariau atblokavęs „Overwatch“ balso pokalbį.

VPT ir VoIP: atminkite tai

Būtų sąžininga neminėti, kad yra vienas reikšmingas trūkumas naudojant VPN su VoIP paslaugomis: greitis. Šifruoti visi jūsų duomenys, kai prisijungsite prie VPN, šiek tiek prarasite greitį.

Geriausias būdas sumažinti greičio praradimą yra prisijungimas prie aukštos kokybės VPN paslaugos (tokios, kokias jau minėjau aukščiau!), Taip pat prisijungimas prie serverio, esančio netoli jūsų faktinės vietos..

Geriausias VoIP VPT: suvestinė

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me