„RTÉ“ yra populiariausias Airijos televizijos transliuotojas, tačiau jis prieinamas tik Airijoje. Jei norite transliuoti RTÉ grotuvą iš JAV, JK ar bet kur kitur pasaulyje, jums reikės RTÉ VPN.. Neįtikėtina, kad mums pavyko rasti tik vieną VPN teikėją, kuris gali tai pasiekti! Visus kitus VPN užblokavo RTÉ. Jei nenorite nusivilti, skaitykite toliau, jei norite rasti geriausią RTÉ VPT.


„RTÉ Player“ transliacija yra lengva (ir nemokama) tol, kol galite apsimesti Airijoje naudodamiesi VPN. Problema ta, kad teikėjai Airijos Respublikoje turi labai mažai serverių, todėl RTÉ gana lengva identifikuoti ir blokuoti VPN..

„ZoogVPN“ yra tik VPN, kuris šiuo metu dirba su RTÉ

Neklausykite svetainių, kuriose sakoma, kad kiti pagrindiniai paslaugų teikėjai atblokuoja RTÉ. Mes išbandėme kiekvieną tiekėją rinkoje ir tai yra vienintelis, kuriam yra patvirtinta išeitis!

Geriausi RTÉ VPN

Žemiau pateiktas VPT teikėjas yra geriausias pasaulyje (ir vienintelis) VPN, skirtas RTÉ atblokavimui už Airijos ribų.

1. „ZoogVPN“

„ZoogVPN“ yra vienintelė paslauga, galinti atblokuoti RTÉ - taigi, jei jums reikia RTÉ, laikykitės „Zoog“!

 • Kainodara

  1,75 USD
  / mėn

 • Galima rasti


  • „Windows“

  • „MacOS“

  • „Android“

  • „iOS“
 • Atblokuojama


  • „Netflix“

  • „iPlayer“

„ZoogVPN“ yra Graikijoje įsikūręs paslaugų teikėjas, kuris idealiai tinka atjungti RTÉ. Tiesą sakant, dėl didelių RTÉ pastangų blokuoti VPN praėjusiais metais - „ZoogVPN“ dabar yra vienintelis pasaulyje VPN, sėkmingai atblokuojantis RTÉ.

„ZoogVPN“ turi IP adresus Airijoje, kurie sėkmingai atblokuoja RTÉ grotuvo programas. Kadangi „Zoog“ teikia puikų konvekcijos greitį, tai paslauga, kuria galite pasitikėti srautiniu būdu perduodant HD, nesijaudindami dėl buferio.

„ZoogVPN“ nėra brangus ir jame yra programų visoms platformoms, tai reiškia, kad galite pasiekti RTÉ bet kuriame savo įrenginyje. „Zoog“ taip pat leidžia vartotojams atblokuoti turinį 25 šalyse vienu metu net penkiuose įrenginiuose.

Naudojant „ZoogVPN“ šifravimas yra stiprus, o jo nulinio žurnalo politika reiškia, kad jis yra puikus duomenų privatumui ir saugumui pasiekti. Dar daugiau, jūs galite išbandyti šį VPN 7 dienas naudodamiesi jo pinigų grąžinimo garantija - kad būtumėte tikri, kad jis veikia kartu su RTÉ.

Spustelėkite šiame straipsnyje pateiktą nuorodą dabar ir gaukite geriausią pasaulyje RTN VPN!

Mes nuolat atnaujinsime šį straipsnį, o jei kitam VPT pavyks atgauti prieigą prie RTÉ - iškart pridėsime jį.

Ką galite žiūrėti per „RTÉ“?

„RTÉ online“ paklausa kasmet stabiliai auga, o Airijos interneto vartotojai naudoja vis daugiau srautų internetu, o ne per televiziją. Populiariausias RTÉ pasirodymas, kurį galima žiūrėti internetu, yra muilo opera „Fair City“.

Kiekvienas, gyvenantis ne Airijoje ir norintis žiūrėti populiariąją Airijos muilo operą, gali tai padaryti naudodamas VPN. Kiti populiarūs šou, kuriuos galima atblokuoti naudojant VPN, yra „RTÉ News“ ir „The Late Late Show“.

Atblokuokite „GAA Gaelic“ žaidimus ir sportą „RTÉ Live“

Ar negalite namo šį savaitgalį patekti į GAA ketvirtfinalį? Nesijaudinkite, šeštadienį galite sugauti visus veiksmus iš Mayo ir Donegal MacHale parke bei Kerry Meath susirėmimą Páirc Tailteann ir vėl sekmadienį, kai Korkas pasveikins Roscommon Páirc Uí Rinn ir Dublinas keliaus į veidą Tirone „Healy“ parkas. Kad ir kur būtumėte, šią vasarą galite transliuoti „RTÉ“ užsienyje ir žiūrėti visos Airijos senjorų čempionatą. Sláinte!

„RTÉ“ taip pat transliuoja tarptautines golfo, lengvosios atletikos, žirgų lenktynių, bokso, šuolių su šokiais ir daugybę kitų sporto varžybų. „RTÉ“ netgi rodo kai kuriuos sporto renginius, už kuriuos mokama už kitur. Tai reiškia, kad atjungę RTÉ galite sutaupyti!

Kodėl RTÉ užblokuojama ten, kur aš gyvenu??

„RTÉ“ blokuoja savo grotuvą už Airijos ribų dėl autorių teisių priežasčių. Visos internetinės vaizdo paslaugos tai daro todėl, kad turi sutartis su autorių teisių turėtojais, kurių privalo laikytis.

Kai „RTÉ“ perka savo kanalų turinį, jis moka mažiau nei daugelis didesnių šalių. Taip yra todėl, kad sutartis su tomis laidomis sudaro tik maža populiacija.

Jei „RTÉ“ grotuvą galima įsigyti ne Airijoje, įmonė sulaužo savo sutartis ir gali susidurti su teisinėmis pasekmėmis. Štai kodėl RTÉ nepaliaujamai siekia geografiškai apriboti turinį ir blokuoti VPN.

Stebėkite RTE grotuvą užsienyje

Deja, nėra jokios reikšmės, jei gimėte Airijoje. Net jei jūs einate atostogauti, RTÉ pasirodymai turi būti oficialiai užblokuoti, kai tik išeinate iš šalies.

„RTÉ“ gali lengvai įgyvendinti tuos blokus stebėdamas vartotojo IP adresus. Jei RTÉ svetainė pastebi IP adresą iš užsienio - ji blokuoja prieigą prie parodų ir pateikia pranešimą apie apribojimą.

Laimei, yra išeitis. Naudodamiesi RTÉ VPN, galite gauti airišką IP adresą ir apsimesti, kad esate Airijoje - net jei gyvenate užsienyje ar laikinai atostogate. Naudodamas VPN, „RTÉ“ suklaidina galvodamas, kad esate Airijoje - kad galėtumėte transliuoti RTÉ be jokių problemų.

Kiek svarbu greitis transliuojant RTÉ

Norėdami naudoti VPN, pirmiausia turite atsisiųsti programinę įrangą į savo kompiuterį, išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Ši programinė įranga leidžia prisijungti prie VPN serverio Airijoje, kad paslėptų tikrąjį IP adresą. VPT taip pat teikia šifravimą, kad jūsų interneto paslaugų teikėjas neturėtų įrašų apie jūsų atblokavimą RTÉ.

Norėdami transliuoti RTÉ, jūsų VPN turi turėti serverius Airijoje, kurie sėkmingai atblokuotų RTÉ grotuvą. Be to, šie serveriai turi užtikrinti greitą ryšio greitį. VPT turi būti greitas, nes kitaip negalėsite mėgautis transliuojamomis laidomis.

Visi žinomi VPN, kuriuos mes rekomenduojame, atblokuoja RTÉ ir suteikia pakankamai greitą srautą srautui be trikdžių..

Žiūrėkite „RTÉ Player“ JAV

Niujorkas garsėja tuo, kad Kvinsyje pusė jo gyventojų yra kilę iš airių. Daugelyje vietų aplink JAV, pavyzdžiui, Bostone, taip pat gyvena dideli Airijos gyventojai - maždaug 12% JAV gyventojų yra kilę iš airių. Tai reiškia, kad Amerikoje gyvena 35,5 milijono airių, kurie gali norėti žiūrėti RTÉ su VPN.

Atsižvelgiant į tai, kad iš viso Airijoje gyvena tik 6,4 mln. Žmonių; atrodo akivaizdu, kodėl JAV labai reikalingas RTÉ VPN!

Geriausias RTÉ VPT: Išvada

„RTÉ Player“ yra labai ribotas, jei gyvenate ne Airijoje; labai nedaug laidų, kurias galima transliuoti. Tačiau naudodamiesi VPN galite visiškai apeiti šiuos apribojimus, kad galėtumėte žiūrėti visą airių grotuvo versiją.

„RTÉ“ yra nemokamas ir rodo didžiulį kiekį turinio, įskaitant ir tarptautines TV laidas. Taigi naudodamiesi RTÉ VPN iš tikrųjų galite pamatyti daug turinio, už kurį paprastai turite mokėti.

2020 m. Su RTÉ dirba tik vienas VPT teikėjas. Taigi, jei norite transliuoti RTÉ iš Airijos ribų - „ZoogVPN“ yra tobula paslauga jums.

„ZoogVPN“
yra vienintelis VPN tiekėjas, kuris iš tikrųjų atblokavo RTÉ žaidėją 2020 m!

Vaizdo kreditas: „Blackregis“ / „Shutterstock.com“

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me