Internetinių lošimų populiarėjant vis daugiau ir daugiau žmonių nori įsitraukti į šį veiksmą. Problema ta, kad daugelyje šalių azartiniai lošimai yra nelegalūs, o prieiga prie internetinių lažybų svetainių yra užblokuota.


VPN lažybos

Daugelis potencialių internetinių lošėjų netenka šalčio, jei jie įsikūrę šalyje, kuri blokuoja lošimų svetaines. Laimei, šiam klausimui yra paprastas sprendimas. Turėdami lažybų VPN, internetiniai lošėjai gali patekti į lažybų svetaines, kurios yra kitaip užblokuotos jų rajone.

VPN (virtualus privatus tinklas) visiškai užšifruos jūsų internetinius ryšius per saugų tunelį prie interneto per nuotolinį serverį. Kai prisijungsite per VPN, svetainė, į kurią pateksite, užregistruos jūsų vietą kaip VPN serverio vietą, o ne jūsų tikrąją fizinę vietą. Tokiu būdu galite apgauti lažybų svetainę manydami, kad esate tokioje vietoje, kurioje leidžiama žaisti internetinius lošimus. Ne tik tai, bet ir todėl, kad jūsų interneto srautas yra užšifruotas per VPN tunelį, todėl jūsų veikla bus paslėpta nuo jūsų IPT (interneto paslaugų teikėjo) ir nuo bet kurio kito subjekto, bandančio jus sekti internete.

Šiame straipsnyje mes aprašysime priežastis, kodėl jums reikia lažybų VPN, pateiksime mūsų geriausius geriausius internetinių lošimų VPN ir pateiksime, kaip atblokuoti lažybų programas ir svetaines..

Geriausias lažybų VPN

Peržiūrėkite žemiau esančią lentelę, kurioje pateiktas sąrašas, kuriame išdėstytos mūsų ekspertų pasirinktos geriausios lažybų VPT.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Kodėl tai yra geriausi VPN azartiniams lošimams?

Tai yra geriausi VPN, skirti internetiniams lošimams, dėl jų patikimumo, greičio, saugos funkcijų, serverio vietos ir bendro naudojimo paprastumo. Kiekvienas iš aukščiau išvardytų VPT teikėjų galės jums padėti patekti į jums reikalingas lošimų svetaines ir nedelsiant pateikti statymus..

Čia yra keletas svarbiausių funkcijų, kurių reikia atsiminti renkantis lošimų VPN:

 • Kelios vietos šalyse, kuriose leidžiama žaisti internetinius lošimus

 • Stiprūs šifravimo protokolai

 • Killswitch

 • DNS apsauga nuo nutekėjimo

 • Greitas ryšio greitis

 • Nėra kirtimo

Galbūt svarbiausias dalykas, kurį reikia patikrinti svarstant lažybų VPN, yra tas, ar jie turi serverio vietas šalyse, kuriose leidžiama žaisti internetinius lošimus. Galų gale, jei norite statyti lažybas internetu, vienintelis būdas tai padaryti yra, jei galite prisijungti per šalį, kurioje leidžiama žaisti internetinius lošimus..

Prisijungimo greitis yra dar vienas svarbus internetinių lažybų veiksnys. Internetiniai azartiniai lošimai dažnai gali būti labai svarbūs laiko atžvilgiu, taigi, jei esate užstrigęs lėtai jungdamasis per savo VPN, galite praleisti statydami šį laimėtą statymą. Štai kodėl VPT teikėjas, siūlantis greitą ryšio greitį, yra labai svarbus užtikrinant, kad jūsų statymai būtų atlikti greitai ir greitai.

Kas yra VPN?

VPN yra nepaprastai naudingas internetinio privatumo ir geografiškai apriboto turinio atblokavimo įrankis. VPT ne tik užmaskuos jūsų IP adresą ir privers jį atrodyti taip, tarsi esate kitoje vietoje, bet ir užšifruos visą jūsų interneto srautą taip, kad jūsų IPT, vyriausybė ar įsilaužėlis negalėtų šnipinėti. jūsų internetinė veikla. Iš esmės, naudodamiesi VPN, galite naršyti internete privačiai, nerizikuodami, kad kas nors snaudžia tai, ką darote internete.

Lažybų tinklalapiai gali blokuoti prieigą prie svetainės, jei svetainė nustato, kad IP adresas kilęs iš vietos, kuriai neleidžiama prieiti prie turinio. Tačiau kai prisijungsite per VPN serverį, jūsų IP adresas pasikeis į nuotolinio serverio IP adresą, ir svetainė laikys, kad jūsų ryšys atsirado iš VPN serverio vietos.

Peržiūrėkite mūsų pradedančiųjų VPN vadovą, jei dar nesate prisijungę prie VPN.

Kokias lošimų svetaines galiu atblokuoti?

Pažvelkite į žemiau pateiktą lentelę, kurioje išvardytos kai kurios populiariausios azartinių lošimų svetainės, kurias galite atblokuoti naudodamiesi VPN, ir kurį konkretų VPN rekomenduojame kiekvienai lošimų svetainei..

Lažybų svetainė

Svetainės vieta

Rekomenduojamas VPN

„LeoVegas“

Švedija, JK, Europa

„ExpressVPN“

„SkyBet“

JK

„ExpressVPN“

Veikkaus

Suomija

„NordVPN“

Viljamas Hillas

JK

Išreikšti

Pari Mutuelis Urbainas

Prancūzijoje

„NordVPN“

Paddy jėga

JK, Airija

„NordVPN“

BWin

JK, Europa

„ExpressVPN“

Betway

JK

„ExpressVPN“

Džekpotas

JK

„ExpressVPN“

888sportas

JK, Europa

„NordVPN“

„Eurobet“

Italijoje

„CyberGhost“

Betvictorius

JK

„NordVPN“

„Sportingbet“

JK

„NordVPN“

„CoralBet“

JK

„IPVanish“

Betsson

Švedija

„NordVPN“

„Ladbrokes“

JK

„NordVPN“

Dafabetas

Azija

„PrivateVPN“

Kokios šalys blokuoja lažybų svetaines ir programas?

Skirtingos šalys turės skirtingas priežastis blokuoti lažybų svetaines. Viena akivaizdžiausių priežasčių būtų tos šalys, kuriose prasideda lošimai. Kitose šalyse galioja griežti internetinės cenzūros įstatymai, kurie gali uždrausti prieigą prie bet kurių interneto svetainių, kurias vyriausybė laiko amoraliomis arba kurios gali būti suprantamos kaip veikiančios prieš nacionalinius interesus ar religinius įsitikinimus. Kai kurios kitos šalys gali leisti patekti tik į licencijuotas lažybų svetaines ir blokuoti visas likusias dalis.

Pvz., Jei esate tokioje šalyje kaip Danija, Vengrija, Italija, Lenkija, Portugalija ar Rumunija, apsiribosite tik keletu valdžios įgaliotų lažybų svetainių ir būsite uždaryti kitose vietose. Tokiu atveju turėsite prisijungti per VPN, kad galėtumėte pasiekti lažybų svetaines, užblokuotas šalyje.

Tokios šalys kaip Tailandas, Kinija, Sudanas, Rusija, Pietų Korėja ir JAE žinomos dėl interneto cenzūros ir masinio internetinių svetainių blokavimo. Šių šalių cenzūruotos svetainės apima lošimų svetaines, todėl tikitės, kad norint prisijungti prie lažybų svetainių reikės VPT, jei esate šalyje, kurioje taikomi griežti interneto cenzūros įstatymai.

Azartiniai lošimai yra griežtai draudžiami daugelyje šalių, įskaitant Kubą, Indoneziją, Vietnamą ir Uzbekistaną, todėl norint prisijungti prie internetinių lošimų svetainių iš tų šalių taip pat reikės prisijungti per VPN. Tiesą sakant, VPN ypač svarbu naudoti tokiose šalyse kaip šios, nes užšifruotas VPN tunelis paslėps visą jūsų internetinę veiklą ir neleis jums patekti į bėdą su valdžios institucijomis dėl azartinių lošimų..

Kaip naudoti VPN, kad atblokuotumėte lažybų programas

Kiekvienas mūsų pasirinkimas yra skirtas „Android VPN“ ir „iOS VPN“ programoms, leidžiančioms lengvai pasiekti savo mėgstamiausias internetinių lošimų programas kelyje. Vis dėlto mobiliųjų įrenginių lažybų programos atblokavimas gali šiek tiek skirtis nuo jūsų stalinio kompiuterio.

 1. Atsisiųskite savo VPN teikėjo programą mobiliesiems iš savo svetainės į savo mobilųjį įrenginį.
 2. Jei internetinių lažybų tarnyba siūlo programą mobiliesiems, ją turėsite atsisiųsti ir į savo įrenginį.
 3. Kai atsisiųsite tinkamas programas į savo įrenginį, eikite į priekį ir paleiskite savo VPN programą ir prisijunkite prie norimos serverio vietos.
 4. Kai sėkmingai prisijungsite per savo įrenginio VPN, galėsite paleisti lažybų tarnybos programą ir pradėti statymus.

Atminkite, kad labai svarbu prisijungti per savo VPN programą prieš paleisdami lažybų tarnybos programą, kad būtų tinkamai užmaskuota jūsų buvimo vieta ir suklastota lažybų programa būtų suteikta galimybė naudotis jos paslaugomis..

Greita peržiūra

Kaip mes apibūdinome šį straipsnį, naudoti VPN yra labai svarbu visiems, norintiems atrakinti visas internetinių lošimų galimybes. Paprasčiau tariant, naudojant VPN yra greičiausias, lengviausias ir saugiausias būdas prisijungti prie visų mėgstamų lažybų svetainių internete. Naudodamiesi VPN galite būti praktiškai bet kurioje planetos vietoje ir atblokuoti praktiškai bet kurią lažybų svetainę, tuo pat metu užšifruodami visą internetinę komunikaciją, kad užtikrintumėte, jog niekas negalės nustatyti to, kas jums reikalinga..

Geriausia viso to dalis yra tai, kad jums net nereikia kovoti su tūkstančiais VPN teikėjų, kad rastumėte geriausią jūsų lažybų internete poreikiams, nes mes atlikome visą darbą už jus. Tiesiog pasirinkite vieną iš paslaugų teikėjų iš čia ir jūs per kelias minutes pateiksite statymus!

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me