Internete pilna virusų - kenkėjiškų programų, šnipinėjimo programų, išpirkos programų ir trojanų -, kurie leidžia elektroniniams nusikaltėliams perimti įrenginius ir net atsisiųsti antrinius išnaudojimo būdus iš „Command“ ir „Control“ serverių..


Kažkada žmonės naudodamiesi „Apple“ jautėsi saugesni. Tačiau šiais laikais net „Mac“ vartotojai turi būti atsargūs. Tai reiškia, kad jie taip pat privalo apsaugoti savo įrenginius tvirta antivirusine programine įranga.

Nesvarbu, ar turite nešiojamąjį kompiuterį, darbalaukį ar net mobilųjį įrenginį, būtina įsitikinti, ar turite antivirusinę programinę įrangą. Jei to nepadarysite, galite baigtis siaubinga infekcija, leidžiančia įsilaužėliams pasiekti jūsų neskelbtinus duomenis, prisijungti prie savo socialinės žiniasklaidos paskyrų ir pavogti banko informaciją, el. Laiškus ar kitą konfidencialią informaciją..

Antivirusinės programos pasirinkimas gali painioti, nes rinkoje yra daugybė skirtingų antivirusinių programų.Taigi, jos yra trys geriausios antivirusinės programos.?

Kokias geriausias antivirusines programas naudoti?

 1. „F-Secure“

  - Puiki apsauga, našumas ir patogumas.

 2. „McAfee Total Protection“

  - Siūlo daug funkcijų už mažą kainą.

 3. Kenkėjiškų programų

  - Ypač efektyvus ir nedaro neigiamos įtakos sistemos našumui

Geriausia antivirusinė programinė įranga 2020: išsami analizė

1. „F-Secure“

 • Kainodara

  69,99 USD
  / mėn

Žinoma, kad ši populiari antivirusinė priemonė užtikrina puikią apsaugą, našumą ir patogumą. Programinę įrangą galima naudoti „Mac“ ir „Windows“. Testų metu „F-Secure Antivirus“ veikia nepriekaištingai; nuosekliai blokuoti 100% kenkėjiškų programų. Tiesą sakant, „F-Secure“ laimėjo AV-TEST geriausios apsaugos apdovanojimą 2018 m.

Programinė įranga gali būti ne tokia turtinga kaip kai kurios kitos antivirusinės programos rinkoje. Tačiau verta paminėti, kad daugybė tų papildomų funkcijų nėra sukurtos’t visada yra būtinas antivirusinių aspektų požiūriu (nors kartais tai yra naudingi priedai).

Ši kaina yra 35,99 USD, kad apsaugotumėte vieną įrenginį, arba 39,99 USD, kad apsaugotumėte tris įrenginius. Ši programinė įranga yra gana brangi, jei pasirinksite atskirą antivirusinės programos planą. Įsigiję šį planą tiesiogine prasme galėsite nuskaityti kompiuterius virusų atžvilgiu ir viskas.

Tačiau šiuo metu „F-Secure“ parduoda savo geresnį „F-Secure SAFE“ planą tik už 34,99 USD (kuris iš tikrųjų yra pigesnis nei atskira antivirusinė programa). Dėl šios priežasties „F-Secure SAFE“ gali būti laikomas puikiu sandoriu, kuriam būdingos šios savybės:

 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Atsisiuntimo apsauga
 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Naršyklės plėtinys
 • Bankininkystės režimas atjungia visus nepatikimus ryšius iš interneto ir neleidžia jiems vėl prisijungti, kol vyksta operacija
 • „Mac“, „Windows“, „Android“ ir „iOS“ palaikymas
 • Užkarda
 • Puikus palaikymas gyvų pokalbių metu

Nors kai kurios antivirusinės programos gali šiek tiek sulėtinti jūsų kompiuterio veikimą - ši antivirusinė programinė įranga nėra alkanas dėl apdorojimo galios. Tai taip pat labai lengva naudoti, nes funkcijų išdėstymas yra minimalus. Tai daro gerą pasirinkimą ne technikos vartotojams.

Greitojo nuskaitymo funkcija yra nustatyta kaip numatytoji, ir ji yra ypač greita - nuskaitymą atlikite vos per kelias minutes. Įsigilinę į nustatymus vartotojams suteikia galimybę atlikti išsamų sistemos nuskaitymą. Tačiau jei esate įpratę nuskaityti keičiamuosius diskus arba atlikti pasirinktinius nuskaitymus, ši programinė įranga gali jus nuvilti.

Turbūt vienintelis tikras „F-Secure“ trūkumas yra tas, kad jis yra toks jautrus, kad linkęs pažymėti klaidingus teiginius. Tačiau tai geriau nei antivirusinė programa, praleidžianti realius išnaudojimus.

Kita vertus, mes turėtume laikytis „F-Secure“ rekomendacijų tik savo SAFE plane - kuris yra daug geresnis kainos ir kokybės santykis bei pasižymi daug geresniu funkcijų asortimentu nei atskiras antivirusinis planas..

Apskritai tai yra tvirta antivirusinė programa, kuriai reikalingas darbas. Puikiai tinka ne technikos vartotojams, kurie nori kažko, kas apsaugo nuo 100% virusų.

2. „McAfee Total Protection“

 • Kainodara

  34,99 USD
  / mėn

„McAffee“ yra dar viena antivirusinė programa, kurią nepriklausomai auditorius „AV-TEST“ vertina aukštai. 2018 m. Jis buvo apdovanotas aukščiausiu įmanomu balu už apsaugą, patogumą naudoti ir našumą. Tai reiškia, kad ja galima pasitikėti, ir nors tiesa, kad prieš kelerius metus ji patyrė keletą blogų atsiliepimų, įmonė nuo tada visiškai (ir sėkmingai) pertvarkė savo kenkėjiškų programų nuskaitymo variklį..

Vienas iš geriausių „McAffee Total Protection“ dalykų yra tas, kad vartotojai gauna prieigą prie daugybės funkcijų už palyginti žemą kainą. Vartotojai gali apsaugoti 10 įrenginių už 44,99 USD (pirmaisiais metais - 109,99 USD atnaujinant). Tai vartotojams suteikia aktyvią visų jų įrenginių apsaugą realiuoju laiku ir keletą naudingų priedų. Programinė įranga taip pat nėra alkanas dėl centrinio procesoriaus ir nepakenks sistemos veikimui, kai ji veikia.

Funkcijos apima:

 • Antivirusinė
 • Automatiniai atnaujinimai
 • Stebėjimas realiuoju laiku
 • Stebėjimas internete
 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Atsisiuntimo apsauga
 • Užkarda
 • Failų smulkintuvas
 • Slaptažodžio tvarkyklė
 • Palaikymas keliems įrenginiams („Windows“, „MacOS“, „iOS“ ir „Android“) naudojant „McAffee“ vartotojo sąsają

„McAffee“ naudojimas’Antivirusinė programa šiek tiek užtruks, nes Vartotojo sąsajos vartotojo sąsaja turi visas savo kliento funkcijas. UI viršuje įvairūs skirtukai leidžia vartotojams pasiekti slaptažodžių tvarkytuvę ir kitas saugos funkcijas.

Tačiau tik šiek tiek praktikuodami nustatėme, kad viskas tampa paprasta ir vartotojai gali lengvai pradėti greitai nuskaityti virusus bendrose išnaudojimo vietose. Taip pat galima atlikti visos sistemos nuskaitymą, kad būtų galima ieškoti kenkėjiškų programų visuose kietuosiuose diskuose, ir tam tikras pritaikymo galimybes galima tiems, kurie naudojasi ja ar turi specialių reikalavimų.

Tėvų kontrolė ir kovos su šlamštu funkcijos taip pat yra naudingos ir reiškia, kad vartotojai, naudodamiesi šiuo saikingai kainuojančiu apsaugos komplektu, iš tiesų gauna daug vertės pinigus. Vienintelis galimas „McAffee“ trūkumas yra tai, kad apsauga nuo išpirkos programinės įrangos nėra įtraukta į „Total Protection“ planą (taip’t prarado mus).

Tačiau iš esmės mes manome, kad ši antivirusinė programa siūlo daug funkcijų už mažą kainą. Todėl „McAffee“ yra gera antivirusinė priemonė šeimoms ar žmonėms, turintiems daugybę prietaisų, kuriuos reikia apsaugoti nuo virusų. Mums taip pat patinka, kad „McAffee“ leidžia žmonėms 30 dienų išbandyti savo visiškos apsaugos planą - neprašydami jūsų kredito kortelės duomenų.

3. Kenkėjiškos programos

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„Malwarebytes“ yra puiki antivirusinė programa, kurią nusprendėme įtraukti, nes „Windows“ įrenginiuose ją galima nemokamai gauti. Nemokami vartotojai gauna visišką prieigą prie antivirusinės programos, kuri ieško virusų, siekdama atnaujinti žinomų kenkėjiškų programų duomenų bazę. Šis nuskaitymas yra ypač efektyvus ir, kaip ir kitos aukščiausio lygio antivirusinės programos, „Malwarebytes“ nedaro neigiamos įtakos sistemos našumui

Antivirusinę programą galima nustatyti ieškant virusų taip dažnai, kaip jums patinka. Minimalus rekomenduojamas nuskaitymas yra kartą per savaitę. Malonus dalykas, susijęs su „Malwarebytes“, yra tai, kad, nepaisant nemokamo, jis yra atnaujinamas ir patikimai apsaugo nuo kenksmingų infekcijų.

Tiesa, nemokama kenkėjiškų programų versija yra ribota; vartotojams leidžiant atlikti tik virusų nuskaitymo funkciją. Visi, norintys apsaugos realiuoju laiku - aktyviai nuskaitydami el. Laiškus, svetaines ir atsisiuntimus, turės atnaujinti „premium“ planą, kuris jiems grąžins 39,99 USD per metus. Tas pats pasakytina ir tuo atveju, jei jums reikia apsaugos nuo virusų „Mac“, „iOS“ ar „Android“ įrenginiams - nes jie taip pat negauna prieigos prie nemokamos antivirusinės programos.

Mokėjimas už programinę įrangą taip pat padidina jūsų apsaugą suteikiant prieigą prie šių funkcijų:

 • Antivirusinė
 • Stebėjimas internete
 • Automatiniai atnaujinimai
 • Apsauga nuo „Ransomware“
 • Apsauga nuo sukčiavimo
 • Atsisiuntimo apsauga
 • Disko valymas
 • Apsaugotas naršymas

Apskritai, ši nemokama antivirusinė programa yra labai naudinga, ir, nors ji nėra’Ne visiems suprantame, kad didžioji dauguma žmonių visame pasaulyje vis dar valdo ir valdo „Windows“ kompiuterius. Dėl šios priežasties „Malwarebytes“ yra laikomas pavogimu visiems, kurie vykdė lagaminą prisijungdami prie interneto, neturėdami jokios apsaugos.

Dėl savo intuityvaus prietaisų skydelio ir lengvai suprantamų valdiklių kenkėjiškų programų baitai taip pat gali būti laikomi puikiu pasirinkimu pradedantiesiems. Tačiau jei jūs nuspręsite mokėti už antivirusinę programą, gali būti geriau laikytis vienos iš aukščiau šiame sąraše esančių parinkčių, nes jos iš tikrųjų yra linkusios į savo drenažus sugauti daugiau kenkėjiškų programų nei Malwarebytes.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me