Pastaraisiais metais reklamos blokatoriai tapo pagrindinėmis priemonėmis naršant internetinėje erdvėje, padėdami pagerinti našumą, apsaugą ir privatumą. Dėl tokio populiarumo bumo, kad daugybė platformų skleidžia šimtus produktų, gali būti sunku pasirinkti, kuris reklamos blokatorius jums tinka ir kokiais būdais jis galėtų padėti.

Kokie yra geriausi blokatoriai?

 1. „uBlock“ kilmė

  - geriausias naršyklės plėtinys

 2. „CyberSec“ („NordVPN“)

  - geriausias VPN su skelbimų blokavimo priemone

 3. „AdFender“

  - Geriausia darbalaukio programa

 4. „AdLock“


  - geriausias „Android“ skelbimų blokatorius

 5. „1Blocker X“

  - geriausias „iOS“ skelbimų blokatorius

 6. „Adblock Plus“

  - Garbingas paminėjimas

Tam tikru ar kitu metu mes visi susidūrėme su baisiu iššokančiuoju popieriumi - įkyria reklamos forma, kurią naudoja įmonės, kurios dažnai teikia pirmenybę pajamų pajamoms, o ne vartotojų pasitenkinimui. Tą patį galima pasakyti apie automatiškai grojančius vaizdo įrašus ir netvarkingas svetaines, pripildytas iki kraštų animacija, garsu ir tekstu, neišvengiamai lėtinančias sistemas ir jų pralaidumą..

Adblokatoriai gali padėti klientams užkirsti kelią reklamai, pagreitinti krovimo laiką ir taupyti akumuliatoriaus energiją.

Įeikite į reklamos blokatorių, programinę įrangą, skirtą padėti vartotojams išvengti manipuliavimo prekės ženklais, užkertant kelią skelbimams pasirodyti ekrane. Stalinių kompiuterių vartotojai iš karto mato patobulinimus greičiau įkeldami tinklalapius, tačiau nauda ypač akivaizdi mobiliuosiuose ir nešiojamuosiuose įrenginiuose, nes taupoma baterija..

Jums bus atleista už tai, kad pagalvojote, kad būtent tuo įrankio funkcionalumas baigiasi, atsižvelgiant į jo vardą, tačiau tam tikri produktai gali būti dar daugiau. Jie padeda apsaugoti vartotojus nuo kenkėjiškos reklamos, vadinamos „klastotėmis“, nes užpuolikai juos naudoja kenksmingo kodo platinimui. Tai gali būti padaryta nukreipiant vartotoją į pažeistą svetainę arba netikėtai atsisiuntus slaptą atsisiuntimą neįtariančioms aukoms, kai kuriais atvejais nespustelėjus pačios reklamos..

Skelbimų blokatoriai taip pat yra svarbūs kovojant už privatumą, nes svetainės ir toliau skenuoja vartotojų duomenis. Daugybė skelbimų yra liūdnai stebimi kiekvieno vartotojo paspaudimo, kuriant interesų profilį, kuriame yra intymi informacija, tokia kaip amžius, vieta, draugai ir dar daugiau.

Adblokatorių tipai

Kaip visada, ne visos programos yra lygios ir gali būti įvairių formų. Nors kai kurie tipai yra aiškiai populiaresni nei kiti, norint nustatyti geriausius skelbimų blokatorius, skirtus naršyklėms, tokioms kaip „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“, operacinėms sistemoms, tokioms kaip „Windows 10“, „Android“ ar „iOS“, ir daugybei įrenginių, būtina pasverti privalumus ir trūkumus. ten.

Naršyklės plėtiniai

Nesvarbu, ar vartotojas pasirenka įmonei priklausančią programinę įrangą, pvz., „Google Chrome“, ar atvirojo kodo pasiūlymus, beveik visose naršyklėse yra įmontuotos skelbimų blokavimo funkcijos, kad būtų išvengta reklaminių programų. Deja, šios priemonės dažnai yra ribotos, dauguma jų kreipiasi į plėtinius, kad maksimaliai išnaudotų naršyklės galimybes.

Lengviausiai įdiegiami naršyklės reklamos blokatoriai ir siūlo daug pritaikymo galimybių.

Beveik populiariausias skelbimų blokavimo būdas, plėtinius lengviausia įdiegti vos keliais paspaudimais ir siūlo daugybę pritaikymo galimybių. Paprastai skelbimai blokuojami pagal numatytuosius nustatymus; vartotojams turint rankiniu būdu įtraukti į patikimų svetainių sąrašą, jei jie nori prisidėti prie įmonės pajamų.

Žinoma, „Chromium“ turinčiose naršyklėse yra didžiausias skelbimų blokavimo plėtinių pasirinkimas, nes „Chrome“ užstoja didžiąją pasaulinės rinkos dalį. Nors „Firefox“ yra platus asortimentas, palaikymo kitiems, išvardytiems 5 populiariausiose saugiausiose naršyklėse, sukurtose privatumui palaikyti, yra mažiau. Naudodamiesi daugybe plėtinių, vartotojai taip pat rizikuoja, kad naršyklės pirštų atspaudai bus pažeidžiami, todėl reikės papildomos apsaugos, tokios kaip „Firefox“ drobės sargyba..

Nemokamas nebūtinai yra geras

Iš pradžių gali atrodyti, kad daugybė skelbimų blokatorių gali laisvai naudotis, tačiau, deja, ne visi jie gali užtikrinti vartotojo privatumo lygį. Kai kurie uždirba savo pinigus atskirai įtraukdami į sąrašą reklamas įmonėms, kurios pasirenka pasidalyti pajamas su kūrėju, o kiti kartais kaupia ir parduoda pačių vartotojų duomenis..

Privalumai naršyklės plėtiniai

 • Lengva įdiegti
 • Draugiškas vartotojui
 • Galima pritaikyti
 • Didelis mokamų ir nemokamų reklamos blokatorių pasirinkimas

Naršyklės plėtinio trūkumai

 • Vienoje naršyklėje palaikymo diapazonas
 • Naršyklės pirštų atspaudų pažeidžiamumas be papildomos apsaugos
 • Kai kurie nemokami reklamos blokatoriai nėra tokie privatūs, kaip atrodo

VPN su „Adblockers“

Virtualūs privatūs tinklai (VPN) yra gyvybiškai svarbūs, kai kalbama apie privatumą internete, nes jie gali paslėpti tai, ko jums kyla, todėl jie yra tobulas įrankis poruotis su reklamos blokatoriais. Kai kurie kūrėjai pašalino tarpininkaujantįjį, siūlantį savo paslaugų reklamos blokavimo funkcijas, paliekant daugiau laiko asmeniniam naršymui internete ir mažiau laiko ieškant tobulos programinės įrangos.

VPN su skelbimų blokatoriais gali būti patogu, tačiau brangiai kainuojantys.

Kaip vieno langelio principą, vartotojai naudojasi visais tradicinio reklamos blokavimo įrankio privalumais kartu su VPN funkcija, todėl reklaminei programai yra nepaprastai sunku sudaryti profilį. Rinkiniai dažnai yra „premium“ prenumeratos dalis, leidžianti vartotojui apsaugoti kelis įrenginius vienu metu.

Kadangi įmontuota programa yra mokama funkcija, nėra juokingo verslo, kaip įmonė uždirba pinigus, tačiau tai daro ją mažiau prieinamą nei kai kurie naršyklės plėtiniai. Tačiau pagrindinis trūkumas yra tas, kad adblokavimo negalima naudoti savarankiškai, nes funkcija suaktyvėja tik prisijungus prie VPN

VPN su skelbimų blokatoriais pranašumai

 • Komplektuojamas su VPN
 • Privatumo užtikrinimas „vieno langelio“ principu

VPN su skelbimų blokatoriais trūkumai

 • Reikia priemokos, mokamo abonemento
 • Skelbimų blokavimo funkcijos negalima naudoti savarankiškai

Skelbimų blokavimo darbalaukio programos

Nors tai žymiai netradicinis būdas atsikratyti reklamos, yra nedaug skelbimų blokavimo programų, kurias galima tiesiogiai įdiegti staliniuose kompiuteriuose..

Stalinių skelbimų blokatoriai neleidžia reklamuotis keliose naršyklėse ir programose.

Skirtingai nei plėtiniai, šios programos turi galimybę neleisti, kad skelbimai būtų rodomi keliose naršyklėse vienu metu - tai yra patogu, atsižvelgiant į tai, kad visada yra rekomenduojama įdiegti daugiau nei vieną naršyklę. Net reklamos, įtrauktos į kitas programas ir „Windows 10“, turi sunkumų prieš šias reklamos blokatorių programas.

Be to, skirtingai nei plėtiniai, „adblocker“ programos yra linkusios užimti didesnį sistemos išteklių kiekį, pvz., Atmintį, net tada, kai nenaudojamos. Griežtai nemokamos programų versijos taip pat lieka ribotos arba atsilieka nuo tobulėjimo, palyginti su mokamomis alternatyvomis, paliekant jas šiek tiek mažiau prieinamas.

Stalinių reklaminių skelbimų blokavimo programų pranašumai

 • Apima kelias naršykles ir programas

Stalinių reklaminių skelbimų blokavimo programų trūkumai

 • Ištekliai sunkūs
 • Nemokamos versijos paprastai yra ribotos arba pasenusios
 • Nedaug pasirinkimo

Į maršrutizatorių įkeliami reklamos blokatoriai

Turėdami mažai žinių, galite įkelti reklamos blokatorius į tam skirtus arba virtualius maršrutizatorius, užkertant kelią reklamoms domenų vardų sistemos (DNS) lygiu. Įdiegimas priklauso nuo kiekvieno maršrutizatoriaus sąsajos ir, nors juos dažnai sudėtinga nustatyti nei alternatyvius, jie duoda didžiausius rezultatus.

Maršrutizatorių pakrauti reklamos blokatoriai neleidžia reklamuotis prieš paleidžiant jūsų sistemą, todėl viskas vyksta greitai.

Nors anksčiau minėti reklamos blokatoriai neleidžia rodyti skelbimų, dauguma jų nedaro jokių kliūčių tinklalapiui atsisiųsti asmeniniams poreikiams pritaikytų reklamjuostių, vaizdų ir vaizdo įrašų, pagrįstų vartotojo naršymo istorija ir saugomais slapukais. Draudimas įkelti šias reklamas DNS lygiu ne tik padidina našumą, bet ir palaiko kelis namų ūkio prietaisus, jau nekalbant apie kelias naršykles..

Skelbimų uždraudimas naudojant DNS paprastai yra bendras blokas, kurį vartotojas kartais gali pritaikyti pagal griežtus jų nustatymus. Yra pavojus, kad kai kurie tinklalapiai gali nutrūkti ir komercinės svetainės patekti į kryžminę gaisrą. Abi šios problemos gali būti pašalintos rankiniu būdu įtraukiant baltąjį sąrašą. Joks maršrutizatoriaus sprendimas nėra toks prieinamas kaip jo vietiniai broliai, tačiau, kaip minėta anksčiau, tai ypač priklauso nuo maršrutizatoriaus vartotojo sąsajos.

Iš maršrutizatoriaus įkeltų blokatorių pranašumai

 • Tinka visiems įrenginiams, esantiems patalpose
 • Sustabdo skelbimų įkėlimą ir jų rodymą

Iš maršrutizatoriaus įkeltų blokatorių trūkumai

 • Galima nesąžiningai nustatyti
 • Ne taip patogu valdyti

Geriausios reklamos blokatorių paslaugos

1. „uBlock“ kilmė

Geriausias naršyklės plėtinys

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„uBlock Origin“ nėra’Tai netaikoma kiekvienai naršyklei, tačiau ji palaiko pagrindines „Chrome“, „Firefox“, „Safari“, „Edge“, „Opera“ ir kitų „Chromium“ pagrįstų naršyklių darbalaukio versijas. Palyginti su konkurencija, jis yra lengvas, ir mes buvome sutikti su mažiausiai aptikimo pranešimų iš svetainių, besikreipiančių į jų įtraukimą į baltąjį sąrašą, o tai sustiprina mano patirtį.

2. „CyberSec“ („NordVPN“)

Geriausias VPN su skelbimų blokatoriumi

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

Nors „CyberSec“ saugos komplektas nėra’nemokamai, jis yra įtrauktas į „NordVPN“ prenumeratą ir suteikia neįtikėtiną pinigų kainą. Vartotojai gali naudotis visais mūsų aukščiausio lygio VPN paslaugos pranašumais, įskaitant skelbimų blokavimą ir apsaugą nuo kenkėjiškų programų.

3. „AdFender“

Geriausia darbalaukio programa

 • Kainodara

  15,95 USD
  per metus

Nors „AdFender“ nebeteikia nemokamos 2.50 versijos versijos, ji yra viena geriausių skelbimų blokatorių, skirtų „Windows Vista“ ir „Windows 10“, dėl palyginti pigios 19,95 USD per metus prenumeratos. Jis buvo išbandytas naudojant daugybę naršyklių, įskaitant „Waterfox“ ir „Pale Moon“ - dvi labiausiai į privatumą orientuotas paslaugas..

4. „AdLock“

Geriausias „Android“ skelbimų blokatorius

 • Kainodara

  10,00 USD
  / mėn

„AdLock“’darbalaukio versija nėra’Tokia konkurencija yra 22 USD per metus, tačiau jos 11 USD vertės „Android“ prenumerata įrodo malonumą. Tai’Tai šiek tiek daugiau išteklių nei naršyklėje naudojamos alternatyvos mobiliesiems, tačiau kaip atskira programa ji gali užkirsti kelią automatiniams vaizdo įrašų, iššokančiųjų langų ir bendrųjų skelbimų mobiliajame įrenginyje. „Google“ neleidžia naudoti skelbimų blokavimo paslaugų’„Play Store“, tai reiškia, kad vartotojai turės įkelti šį įrenginį į savo prietaisą iš šono.

5. „1Blocker X“

Geriausias skelbimų blokavimo įrenginys, skirtas „iOS“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

Kaip vienas iš pirmųjų pripažintų „iOS“ skelbimų blokatorių, „1Blocker X“ pasirinko triuką ar du, kurie laikosi „iPhone“ ir „iPad“ įrenginių reklamos. Veikdamas kaip „Safari“ optimizavimas, laimėjo „1Blocker X“’Neveikia programos, tačiau tai sutaupys sistemos išteklių, jei joje bus daugiau nei 115 000 blokatorių taisyklių ir nustatymų, neleidžiant iš anksto atsisiųsti turinio. Tai galima įsigyti tiesiogiai „App Store“ už vienkartinę 4,99 USD sumą.

6. „Adblock Plus“

Garbingas paminėjimas

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„AdBlock Plus“, kitaip žinomas kaip ABP, yra vienas iš seniausių plėtinių, įkurtas kaip populiariausias „Firefox“ skelbimų blokavimo įrenginys. Deja, pastarasis pastaraisiais metais sulaukė kritikos dėl jo ‘Priimtini skelbimai’ schema, leidžianti kai kuriems mokantiems reklamuotojams pereiti prie baltojo sąrašo. Ši parinktis gali būti išjungta pasirinkimo variantuose, tačiau atsižvelgiant į tai, kad tai yra interesų konfliktas ir yra geresnių, daugiau privačių paslaugų, to nepadarė’Nereikia sudaryti mūsų sąrašo.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me