Tailandas yra viena blogiausių šalių, kai kalbama apie griežtą cenzūrą ir stebėjimą - jau neminint VPN blokų. Laimei, mes peržiūrėjome daugiau nei 170 VPN nuo 2013 m. Ir žinome, kurie yra geriausi.

Taigi, norint trumpai atsakyti, siūlome pažiūrėti į du VPN:

- „NordVPN“
- kur šiuo metu galite gauti 75% nuolaidą
, kuris išleidžia iki 2,99 USD per mėnesį, ir jie turi geriausią produktą

- „CyberGhost“
- dar pigiau, už 2,75 USD už mažiausią kainą

Tailando rinkimai

Artėjantys Tailando rinkimai verčia vyriausybę kovoti su prieštaringomis nuomonėmis. Sklando gandai, kad socialinė žiniasklaida gali būti visiškai užmaskuota, ir net jei jos nėra, žmonės turi būti atsargūs dėl to, ką sako internete. Geros žinios yra tai, kad naudodamiesi VPN galite aplankyti ribojamas ar cenzūruojamas svetaines. Taip pat galite rašyti tinklaraščio įrašus ir skleisti informaciją nesijaudindami, kad jus gali sekti. Tailando VPN suteikia jums prieigos laisvę ir neleidžia jūsų IPT ir vyriausybei jus sekti.


Artėjantys Tailando rinkimai verčia vyriausybę kovoti su prieštaringomis nuomonėmis. Sklando gandai, kad socialinė žiniasklaida gali būti visiškai užmaskuota, ir net jei jos nėra, žmonės turi būti atsargūs dėl to, ką sako internete. Geros žinios yra tai, kad naudodamiesi VPN galite aplankyti ribojamas ar cenzūruojamas svetaines. Taip pat galite rašyti tinklaraščio įrašus ir skleisti informaciją nesijaudindami, kad jus gali sekti. Tailando VPN suteikia jums prieigos laisvę ir neleidžia jūsų IPT ir vyriausybei jus sekti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų tyrimus, skaitykite toliau.

Pasitikėjimas ir sąžiningumas

Mūsų dvi pagrindinės vertybės. Per pastaruosius 5 metus mūsų ekspertai & vartotojų peržiūrėjo šimtus VPN. Mūsų apžvalgos niekada nedaro įtakos pramonei. Kartais uždirbame filialų komisinius, kurie prisideda prie mūsų kovos su nemokamu internetu. Norėdami sužinoti daugiau, spustelėkite čia.

Geriausi Tailando VPT, veikiantys 2020 m

Aukščiausio lygio Tailando VPT leis apsimesti, kad esate kitoje šalyje, norėdami pasiekti cenzūruotą turinį. Tai taip pat suteiks karinio lygio šifravimą, kad jūsų IPT ir vyriausybė negalėtų žinoti, ką pasiekėte internetu. Per pastaruosius penkerius metus apžvelgėme daugiau nei 150 VPT, ieškodami penkių geriausių Tailando VPN.

Nardykime tiesiai. Žemiau esančioje lentelėje galite palyginti mūsų ekspertų atrinktus geriausius Tailando VPT.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Norite daugiau informacijos? Peržiūrėkite žemiau pateiktą išsamų sąrašą, kad gautumėte daugiau informacijos apie geriausius Tailando VPT.

Geriausių Tailando VPT sąrašas

Kodėl verta naudoti VPN Tailande?

Tailandą valdant karinei diktatūrai, šalies įstatymai aktyviai formuojami siekiant geriau kontroliuoti gyventojus. Tai apima jos piliečių internetinės veiklos stebėjimą ir ribojimą. Be to, Tailandas taip pat 2016 m. Peržiūrėjo Kompiuterinio nusikalstamumo įstatymą, kad padidintų interneto prieigos kontrolės galią.

Jei gyvenate Tailande ar planuojate aplankyti Tailandą, galite vengti naudoti Tailando virtualų privatų tinklą (VPN), kad išvengtumėte vyriausybės priežiūros. Naudodamiesi VPN, naudodamiesi necenzūruotu žiniatinkliu, galėsite padengti savo skaitmeninius pėdsakus. Visi nusipelno internetinės laisvės, įskaitant Tailando piliečius.

Tailando apribojimų VPN

Tailando vyriausybė pradėjo riboti prieigą prie interneto dar prieš karinį perversmą 2006 m. Dauguma draudimų buvo nukreipti į svetaines, kuriose buvo pornografijos ir kitų suaugusiųjų temų. Kita vertus, taip pat gerai žinoma, kad Tailandas tam tikru mastu kontroliuoja spaudą, kad būtų išvengta monarcho kritikos.

Po antrojo 2014 m. Karinio perversmo valdantysis vidinis ratas pamažu išplėtė tuos spaudos reglamentus, įtraukdamas kritiką dėl savo paties veiksmų. Be to, ji taip pat išplėtė sankcijas tinklaraštininkams, naujienų tinklams, socialinės žiniasklaidos įrašams ir netgi tiesioginių pokalbių komentarų turiniui..

Tailando balso pokalbio VPT

Taigi ne paslaptis, kad Tailande cenzūra nekontroliuojama. Jei gyvenate Tailande ar ketinate aplankyti Tailandą, turite labai atidžiai stebėti, ką įdėjote internete. Svarbu apsaugoti jūsų tekstus, vaizdo įrašus ir balso pokalbių paslaugas nuo vyriausybės stebėjimo bandymų.

Apsvarstykite tai: Tailando valdžios institucijos gali bakstelėti ir įrašyti mobiliuosius telefonus, jei jie yra Tailando jurisdikcijoje. Pavyzdžiui, populiariausia balso pokalbių sistema Tailande yra išmaniųjų telefonų programa „Line“ - ja naudojasi daugiau nei 33 milijonai Tailando vartotojų. Tailando vyriausybė pareiškė, kad gali tai nulaužti.

Štai kodėl turėtumėte apsvarstyti galimybę naudoti apsaugotą „Voice over Internet Protocol“ (VoIP) ryšį virš VPN. Pridėjus šią papildomą apsaugos priemonę, jums bus pasiūlyta daug daugiau saugumo nei gali suteikti jūsų vietinė SIM kortelė.

Transliacija naudojant Tailando VPN

Nors Tailande nėra užblokuotos užsienio žiniasklaidos srautinių transliacijų svetainės, Tailando piliečiams skirtas tik Tailando turinys. Tai reiškia, kad nepaisant galimybės prisijungti prie „Netflix“ paskyros, jūs negalite pasiekti nieko, išskyrus jūsų šalies biblioteką.

Taip yra dėl autorių teisių apribojimų. Norėdami įtraukti turinį į savo svetaines, tokios transliacijos paslaugos kaip „Netflix“ ir „Hulu“ pirmiausia turi nusipirkti teisę į turinį. Jei įmonė, iš kurios perka turinį, nori apriboti žiūrovų prieigą prie tam tikros šalies, srautinio perdavimo paslaugos teisėtai turi atitikti jų reikalavimus.

Laimei, galite suklaidinti savo buvimo vietą ir pasiekti konkrečių šalių bibliotekas naudodami vieną iš mūsų rekomenduojamų Tailando VPN.

VPN naudojimas norint pasiekti blokuotą turinį Tailande

Geriausias sprendimas išvengti interneto apribojimų ir Tailando vyriausybės stebėjimo yra įdiegti VPN. Ši privatumo priemonė užkoduos visus jūsų ryšius. Be to, jis taip pat užmaskuoja tikrąją jūsų ryšių vietą, kai jos praeina per jūsų IPT serverius.

Naudodamiesi VPN, jūs galite užmaskuoti paslaugos užklausos kilmę. Kitaip tariant: srautiniai serveriai gali būti priversti galvoti, kad esate jų šalyje - tai suteiks jums galimybę pasiekti jų turinį. Be to, naudodamiesi VPN taip pat galite patekti į kitas svetaines, išskyrus vaizdo transliavimo paslaugas.

Pvz., Galite naršyti suaugusiųjų svetaines nesijaudindami dėl cenzūros. Galite perskaityti bet kokius tinklaraščius - galite pareikšti savo mintis - pagaliau galėsite mėgautis tikrai atviru internetu. Naudodamiesi Tailando VPN, pasinaudosite savo teise į laisvę, kurios esate verti.

Tailando VPN blokai

Vienintelis Tailando VPN naudojimo trūkumas yra tas, kad ne visi VPT veikia Tailande. Po to, kai buvo paskelbtas Atviros tinklo trukdžių observatorijos atliktas tyrimas, paaiškėjo, kad Tailando valdžios institucijos blokuoja kai kurias VPN svetaines.

Testuotos svetainės nekalba už visus pasaulio VPN, tačiau kiekviena iš jų - hotspotshield.com, anonymous.org ir ultasurf.net - buvo užblokuotos. Laimei, yra keli šios problemos sprendimai. Pirmiausia galėtumėte užsiprenumeruoti VPN prieš keliaudami į Tailandą.

Neigiama šio sprendimo dalis yra ta, kad gali būti sunku rasti klientų aptarnavimo tarnybą, nes svetainės bus užblokuotos. Štai kodėl mūsų siūlomas antrasis sprendimas: naudokite VPN, kurio neužblokavo Tailando valdžios institucijos. Visi VPN, išvardyti mūsų 5 populiariausiame vadove, ne tik atblokuojami, bet ir labai rekomenduojami mūsų ProPrivacy.com komandos..

Duomenų saugojimas per Tailando VPN

Naudodamiesi Tailando VPN, jūs paslėpsite tikrąją srauto paskirtį. Ši saugos priemonė neleidžia IPT pranešti apie svetaines, prie kurių prisijungiate. Šifruodami visą komunikaciją, galite išvengti vyriausybės ar IPT įgyvendintų stebėjimo programų, kurios pažeidžia jūsų privatumą stebėdami atsisiųstus failus ir vaizdo srautus, kuriuos pasiekiate.

Kai naudojate VPN klientą, jūs priverstate savo sistemą priimti tik gaunamus pranešimus iš prijungto VPN serverio, o ne tarpininkavimo serverį, kurį jis paprastai naudoja. Kitaip tariant: jums ir jūsų duomenims suteikiamas anonimiškumas ir saugumas. Kai naudojate Tailando VPN, jums nereikia jaudintis, kad trečiosios šalys gali pakenkti jūsų duomenims.

Ar VPT yra legalūs Tailande?

VPT egzistuoja siekiant suteikti privatumą ir anonimiškumą savo vartotojams. Nors kai kuriose šalyse, tokiose kaip Tailandas, galioja privatūs įstatymai dėl privatumo, anonimiškumas nėra neteisėtas. Taigi naudoti VPN Tailande nėra neteisėta. Jei norite pasitikėti VPN teikėju, galite tai lengvai padaryti.

Kita vertus, atkreipkite dėmesį, kad nors VPN Tailande gali būti teisėtas, naudoti VPN neteisėtai veiklai nėra teisėta (niekur). Visada elkitės atsargiai.

Naudojant mobilųjį VPN Tailande

Renkantis Tailando VPN savo mobiliajam įrenginiui, svarbu atsižvelgti į visus kriterijus, tokius kaip VPN greitis, serverio vieta, saugos įgyvendinimas ir privatumo / žurnalo politika. Priimdami sprendimą dėl mobiliojo VPN teikėjo, būtinai pasirinkite tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

„Android“

Galite įdiegti VPN „Android“ įrenginyje naudodamiesi keliais skirtingais būdais. Pirmasis metodas yra paprastas - eikite į programų parduotuvę ir atsisiųskite norimą VPN programą. Antrasis metodas, kaip minėta aukščiau, yra VPN diegimas naudojant APK failą:

 1. Įsitikinkite, kad leidote atsisiųsti ne „Google Play“ parduotuvės įrenginius
 2. Eikite į VPN svetainę
 3. Atsisiųskite APK failą į savo „Android“ įrenginį
 4. Pasirinkite Gerai pradėti atsisiųsti
 5. Baigę APK atsisiuntimą, bakstelėkite ATVIRAS
 6. Suteikite leidimus programai pasirinkdami DIEGTI
 7. Baigę diegimą, pasirinkite ATVIRAS
 8. Atsidarys jūsų VPN!

Norėdami gauti daugiau informacijos apie geriausias „Android“ VPN programas, skaitykite mūsų geriausią „VPN Android“ vadovą.

„iOS“

Įdiegti VPN „iOS“ įrenginyje yra taip paprasta, kaip eiti į programų parduotuvę, ieškoti norimo VPN ir įdiegti. Norėdami gauti daugiau informacijos apie geriausias „iOS“ VPN programas, skaitykite mūsų geriausių „iPhone“ VPN vadovą.

Tailando VPN serverio pasirinkimas

Rinkdamiesi Tailando VPN serverį turėtumėte atlikti keletą skirtingų greičio testų ir palyginti rezultatus. Tai suteiks jums galimybę pamatyti, kuris serveris jums padeda geriausiai. Be to, naudinga pasirinkti VPT teikėją, siūlantį daugybę serverių ir jų vietų.

Geriausi Tailando VPN serveriai, skirti sujungti

Jei ieškote geriausio Tailando VPN serverio, prie kurio norite prisijungti, norėsite apsvarstyti keletą skirtingų dalykų. Pirmiausia susiraskite VPN, kuris suteikia daugybę skirtingų serverio vietų, iš kurių keletas yra Tailande. Be to, turėtumėte pasirinkti VPN, kuris siūlo neribotą serverio perjungimą.

Tailando VPT: Išvada

Tailande svarbu atsisakyti cenzūros ir trūkti internetinio privatumo. Jūs, kaip žmogus, turite teisę naudotis laisve, įskaitant skaitmeninę laisvę. Naudodamiesi Tailando VPN, jūs ne tik ginate savo teisę į privatumą ir laisvę, bet ir darote tai saugioje aplinkoje..

Šiame geriausiame 5 vadove išvardyti VPT sėkmingai daro tai, ką daro, ty vengia Tailando valdžios institucijų priežiūros. Be to, kiekvienas VPN teikia savo DNS serverius ir siūlo karinio lygio šifravimą su stipriomis saugumo savybėmis. Jums nebereikia jaudintis dėl valdžios institucijų ar trečiųjų šalių, keliančių pavojų jūsų internetinei veiklai.

Tailando vyriausybė ir toliau reikalauja intensyvaus interneto stebėjimo. Laikas atsitraukti nuo vieno iš Tailando VPT.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Vaizdo kreditas: Tang Yan Song / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me