Tiems, gyvenantiems Prancūzijoje, norintiems išvengti cenzūros ir stebėjimo, VPN yra lengvas atsakymas. Prisiregistruodami naudotis paslauga jie gali apsaugoti savo veiklą internete. VPT vartotojai taip pat gauna kitų privilegijų, pvz., Prieigą prie riboto turinio ir svetainių.

Geriausias Prancūzijos VPT - palyginimas

Žemiau mes išvardijome penkis geriausius Prancūzijos VPN. Visos šios paslaugos teikia puikias saugos funkcijas, spartų VPN serverį Prancūzijoje ir visame pasaulyje ir gali atblokuoti svetaines, kurios šiuo metu užblokuotos jūsų vietoje. Jei norite gauti daugiau informacijos apie bet kurią iš žemiau išvardytų paslaugų, apsilankykite teikėjo svetainėje arba peržiūrėkite išsamias mūsų VPN apžvalgas.

 1. „CyberGhost“ VPN

  - tai lengva naudoti paslauga, turinti daugybę puikių funkcijų - 452 VPN serveriai Prancūzijoje

 2. „ExpressVPN“


  - yra greita paslauga ir labai saugi - turi 3 serverius Prancūzijoje

 3. „NordVPN“

  - turi keletą fantastiškų funkcijų, įtrauktų į paslaugą, pavyzdžiui, skirtas IP ir „Tor“ per VPN - 199 VPN serverius Prancūzijoje

 4. „PrivateVPN“

  - yra pigi VPN paslauga, kurioje didelis dėmesys skiriamas privatumui - 2 Prancūzijos VPN serveriai

 5. „IPVanish“

  - tai didelės spartos VPN paslauga, kuriai priklauso beveik visi jos serveriai - 4 VPN serveriai Prancūzijoje

Svarstymai dėl VPT Prancūzijoje

Yra keletas dalykų, kuriuos gali reikėti atsiminti renkantis Prancūzijos VPN. Mes išvardinome keletą dalykų, kurie gali turėti įtakos jūsų privatumui Prancūzijoje.

Prieštaringai vertinami įstatymai ir įstatymai dėl privatumo

2014 m. Gruodžio mėn. Prancūzijos vyriausybė tyliai priėmė priežiūros įstatymą, kuris leido rinkti informaciją ir dokumentus, tvarkomus elektroninių ryšių tinklais ar tarnybomis, skambinamų numerių ir skambinančiųjų sąrašą, ryšių trukmę ir laiką..

Nors įstatymo projektas buvo labai prieštaringas, jį sustiprino kitas, labiau įsibrovęs 2015 m. Priežiūros įstatymas. „Human Rights Watch“ atkreipė dėmesį į problemiškiausias įstatymo projekto sritis:

Didelės premjero galios leisti vykdyti stebėjimą tikslais, viršijančiais tuos, kurie pripažįstami tarptautiniuose žmogaus teisių įstatymuose; prasmingos teisminės priežiūros stoka; reikalavimai privatiems paslaugų teikėjams stebėti ir analizuoti vartotojo duomenis ir pranešti apie įtartinus modelius; ilgesni saugomų duomenų saugojimo laikotarpiai; ir mažai viešumo.

""Nors įstatymo projekto tikslas - Prancūzijos stebėjimo praktiką paversti teisine valstybe, ji iš tikrųjų naudojasi teise norėdama apsivilkti neapsaugotą priežiūros galių išplėtimą. Prancūzija gali padaryti daug geriau nei tai, ypač jei ji nori atsiriboti nuo perdėtos ir slaptos masinės JAV ir JK stebėjimo praktikos, kurioms iškilo tiek daug teisinių iššūkių.."

Dinah PoKempner pridūrė „Human Rights Watch“ generalinė taryba

2015/2016 teroristiniai išpuoliai

2015 ir 2016 metai Prancūzijai buvo tamsūs. 2015 m. Pradžioje įvyko Charlie Hebdo susišaudymas, kai du teroristinės grupuotės „Al-Qaeda“ nariai privertė eiti į satyrinio savaitraščio kabinetą. Sausio 7 d. Jie nužudė penkis darbuotojus ir paliko 11 sužeistų.

Charlie Hebdo

Ši tragedija įvyko po 2015 m. Lapkričio 13 d. Paryžiaus išpuolių, kuriuos koordinavo ISIL. Jie dalyvavo savižudžių sprogdinimų ir masinių susišaudymų kavinėse, restoranuose ir „Bataclan“ teatre. Išpuoliai nusinešė 130 gyvybių ir 368 žmonės buvo sunkiai sužeisti. Tai buvo mirtiniausias išpuolis prieš Prancūziją nuo Antrojo pasaulinio karo. Todėl šalis yra nepaprastai nepaprastoji.

Deja, 2016 m. Matė ir savo tragedijos dalį. Liepos 14 d. Vakare sunkvežimis sąmoningai važiavo per minias žmonių, švenčiančių Bastilijos dieną Nicoje. Dėl to žuvo 86 žmonės, 434 buvo sužeisti. ISIL taip pat pareiškė, kad yra atsakinga už šį išpuolį, todėl nepaprastosios padėties šalyje pratęsimas iki 2017 m. Sausio 26 d. Prancūzija taip pat padidino ISIL oro atakas Sirijoje ir Irake..

PS biometrinių duomenų bazė

2016 m. Spalio 30 d. Slapta buvo sukurta nelegali duomenų bazė, kurioje yra 60 milijonų Prancūzijos piliečių biometrinių duomenų. Didžiulę duomenų bazę sukūrė Prancūzijos socialistų partija, reaguodama į dabartinę nepaprastąją padėtį, pavadindama ją būtina nacionaliniam saugumui. Paskambino "Saugūs elektroniniai pavadinimai" (TES), joje yra beveik kiekvieno Prancūzijos asmens asmeninė ir biometrinė informacija. Tai apima veido nuotrauką, pirštų atspaudus, akių spalvą, svorį, geografinius ir IP adresus.

Duomenų bazė pažeidžia biometrinių duomenų naudojimo apribojimus, todėl tai tampa neteisėta. Tai taip pat turi kitų rimtų padarinių, pavyzdžiui, naudojama masiniam stebėjimui ar yra pažeidžiama įsilaužėlių ir kitų kibernetinių grėsmių.

Prancūzijos VPT: Išvada

Prancūzijos vyriausybė naudojasi teroristinių išpuolių grėsme pateisindama jau galiojančius masinio stebėjimo įstatymus, taip pat priimdama naujus. Dar blogiau, kad ji kuria nelegalias (ir pažeidžiamas) savo piliečių informacijos duomenų bazes. Nors vyriausybė sako, kad tai gyvybiškai svarbu nacionaliniam saugumui, liūdna ir stulbinantis matyti tokią liberalią šalį pavergiančią mentalitetu, kurios dėka tiek daug šalių atima savo piliečiams pagrindines teises saugumo sumetimais.

Vykdydami vyriausybės stebėjimą visais laikais, prancūzų gyventojams, kurie vertina savo privatumą internete, būtų protinga pasirašyti pas patikimą VPT teikėją. Prenumeruodami bet kurį iš aukščiau paminėtų paslaugų teikėjų užtikrinsite galimybę užsiimti internetine veikla nesijaudindami apie tai, kas stebi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me