Argentinoje vyksta puikios televizijos laidos ir filmai. Dabar, kai transliacijos programos ir paslaugos, tokios kaip „Netflix“, yra prieinamos tarptautiniu mastu, daugelis tautų, tokių kaip Argentina, mėgaujasi savo gyventojams pritaikytu vaizdo turiniu. Anksčiau Argentinoje vaizdo įrašų turinys buvo ribojamas. Licencijavimo susitarimai vis dar kelia tarptautinį turinio platinimą su geografiniais apribojimais. Tačiau turinys nėra užrakintas taip stipriai, kaip kadaise.


Visi penki geriausi mūsų Argentinos VPN turi šalies serverius. Mes taip pat apsvarstėme kitas funkcijas, tokias kaip vienalaikis ryšys ir „peer-to-peer“ (P2P) palaikymas.

Argentinos VPT: Santrauka

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Naudojant Argentinos VPN

Turinio srautinis perdavimas nėra vienintelė priežastis naudoti VPN. Nepaisant naujausių saugumo technologijų, įmontuotų operacinėse sistemose, skaitmeninis pasaulis nėra toks saugus kaip kadaise. Deja, atrodo, kad įsilaužėliai visada randa būdą išnaudoti operacinės sistemos versijas. Naudodamiesi šifravimu, galite kovoti su jų pastangomis ir apsisaugoti nuo klausytojų viešuose „WiFi“ tinkluose.

Be to, viso pasaulio vyriausybės gniaužia savo piliečius siekdamos nacionalinio saugumo. Kaip ir dauguma kitų šalių, Argentina pasilieka teisę tam tikromis aplinkybėmis perimti ryšius. Be abejo, yra įstatymai, reglamentuojantys skaitmenines teises, tokie kaip Duomenų apsaugos įstatymas ir Telekomunikacijų įstatymas.

Vis dėlto tie, kuriems sveika pagarba privatumui, linkę nepasitikėti turimomis galiomis. Taip yra dėl duomenų perėmimo ir stebėjimo skandalų, nutikusių visame pasaulyje, net ir šalyse, kuriose galioja griežti duomenų apsaugos įstatymai. Laimei, dėl VPN šifravimo jūsų duomenys negali būti skaitomi šnipinėti, tokiu būdu užkertant kelią vyriausybės stebėjimui.

Jei norite pasiekti Argentinos vaizdo įrašų turinį iš šalies, jums reikia virtualiojo privataus tinklo (VPN) tunelio arba tarpinio serverio ryšio. Tuo tikslu atrinkome geriausius VPT teikėjus, kurie valdo serverius Argentinos vietose (paprastai Buenos Airėse). Jei esate Argentinoje, jums taip pat reikės VPN arba tarpinio serverio, kad galėtumėte peržiūrėti geografiškai ribotą turinį iš kitų šalių.

Svarstydami VPN tunelio, palyginti su intelektualiojo domeno vardų sistema (DNS), ir tarpinio serverio ryšius atminkite, kad VPN šifruoja duomenis, o intelektualusis DNS to nedaro. Mes manome, kad svarbu užšifruoti visus duomenis, kuriuos norite išlaikyti privačius. Tačiau daugelis vartotojų mielai keičiasi privatumu dėl padidinto greičio. VPN tuneliai prideda šiek tiek šifravimo ir delsos jūsų interneto ryšiui. Tačiau šiuolaikiniai kompiuteriai ir VPN serveriai yra pakankamai greiti, kad būtų galima lengvai pritaikyti srautinį vaizdo įrašą pagal pareikalavimą.

Atsižvelgiant į tai, VPN gavimo logika yra aiški. Tuomet reikia išsiaiškinti, koks yra geriausias VPN konkrečiam asmeniui, situacijai ar įrenginiui. Daugelis kainų jautrių žmonių vengia saugumo priemonių, kad sutaupytų keletą dolerių. Mes nuoširdžiai suinteresuoti padėti žmonėms informuoti ir skatinti VPN naudojimą. Tuo tikslu, jei kokybiškos paslaugos prenumerata yra nepasiekiama, nedvejodami žiūrėkite geriausią nemokamą VPN vadovą.

Argentinos VPT: Išvada

Net šalys, turinčios vidutiniškai nemokamą ir atvirą interneto ryšį, vis tiek gali būti pavojingos. Piratai ir stebėjimo programos yra vos už kelių paspaudimų. Užuot praradę asmeninius duomenis piktybiškiems įsilaužėliams, naudokite Argentinos VPN. VPT taip pat yra puikus būdas atblokuoti turinį, nesvarbu, ar tai būtų srautiniai vaizdo įrašai pagal poreikį, ar tiesioginiai užsienio sporto renginiai. Tiesiog pasirinkite vieną iš penkių geriausių Argentinos VPT ir užsiprenumeruokite šiandien!

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 3. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 4. VPNA sritis

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me