Kinijos svetainių, kurių geografinė apimtis yra tik Kinija, negalima įsigyti už šalies ribų. Dėl šios priežasties visiems, norintiems atsilikti nuo Didžiosios Kinijos ugniasienės (GFW), reikalingas IP adresas Kinijoje. Atsakymas yra virtualiojo privataus tinklo (VPN) paslauga, leidžianti bet kam lengvai „sugadinti“ savo vietą Kinijoje. Nors yra tam tikrų funkcijų, kurias turi turėti Kinijos VPT, kad galėtų apeiti puikią užkardą. Su geriausias VPN, bet kas gali pamatyti kinų svetaines taip, tarsi būtų Kinijos viduje.


Gaukite Kinijos IP adresą

Gaukite Kinijos IP naudodami šias VPN paslaugas

Kinijos žmonėms, dirbantiems užsienyje ar atostogaujant, VPT yra puikus. Pateikę Kinijos IP adresą, jie gali pasiekti visas Kinijos interneto paslaugas, tokias kaip bankininkystė ar „Renren“. Žmonėms, norintiems pirkti tiesiai iš Kinijos gamintojų, Kinijos IP adresas taip pat yra idealus. Tačiau atminkite, kad Kinija aktyviai siekia kovoti su VPT. Šis sąrašas gali keistis ir jūs visada turėtumėte pasitikrinti su VPN prieš užsisakydami (susisiekdami su klientų aptarnavimo tarnyba)..

Geriausias Kinijos IP VPT

Pažvelkite į geriausias VPN paslaugas su Kinijos IP adresu žemiau.

1. VPNA sritis

 • Kainodara

  2,99 USD
  / mėn

 • Galima rasti


  • „Windows“

  • „Android“

  • „iOS“

  • „MacOS“

  • „Linux“
 • Atblokuojama


  • „Netflix“

  • „iPlayer“

  • „Amazon Prime“

  • Hulu

„VPNArea“ yra nepaprastai nuostabi galimybė visiems, kuriems reikalingas kiniškas IP adresas. Tai ne tik puiki VPN vertė už pinigus, bet ir Bulgarijoje - toli gražu ne bet kokia invazinė jurisdikcija. Šis nulinio žurnalo VPN yra labai patikimas, turi programas visoms platformoms ir yra visiškai su automatiniu jungikliu, apsauga nuo DNS nutekėjimo ir slaptu režimu (skirtas aplenkti Didžiąją Kinijos ugniasienę)..

„VPNArea“ teikia fantastišką greitį srautams transliuoti tokiose svetainėse kaip „Youku“. Be to, tai leidžia „peer-to-peer“ (P2P) naudojant „BitTorrent“. Šis serveris, esantis tiek Kinijoje, tiek Quingdao, tiek Kinijoje, Šanchajuje, yra puikus, norint gauti Kinijos IP adresą. Kodėl gi neišbandžius to dėl 14 dienų pinigų grąžinimo garantijos?

2. „ProxySH“

 • Kainodara

  3,33 USD
  / mėn

 • Galima rasti


  • „Windows“

  • „MacOS“

  • „iOS“

  • „Android“

  • „Linux“

„Proxy.sh“ yra VPN, įsikūręs Seišeliuose. Tai yra ideali galimybė prenumeratoriams, norintiems prisijungti prie Kinijos VPN, nes yra greiti Kinijos serveriai. „Proxy.sh“ siekia gerbti vartotojų privatumą ir anonimiškumą, o tai yra fantastiška. Registracija yra paprasta ir reikalingas tik el. Pašto adresas. Taip pat puikus tiems, kurie nori to papildomo anonimiškumo, yra tai, kad jis priima bitkoinus. Šifravimas yra stiprus „OpenVPN“.

Nedidelis trūkumas yra tas, kad nors paslauga yra labai saugi, kartais ji gali būti šiek tiek lėtesnė nei kai kurių kitų mūsų minėtų paslaugų teikėjų. Testavimo metu atsisiuntimo greitis šiek tiek šoktelėjo. Tačiau šis VPN vis dar labai tinkamas norint gauti Kinijos IP adresą, palyginti su dauguma kitų VPN. Šį nedidelį trūkumą subalansuoja puikus „Proxy.sh“ užtikrinamas saugumas, todėl galima atnaujinti sąskaitą, norint pasiekti didesnį greitį. Puikus VPT tunelis į Kiniją.

3. HMA

 • Kainodara

  3,99 USD
  / mėn

 • Galima rasti


  • „Windows“

  • „MacOS“

  • „Android“

  • „Linux“

  • „iOS“
 • Atblokuojama


  • „Netflix“

  • „iPlayer“

Geriausias būdas gauti Kinijos IP adresą 2018 m. Vis dar yra populiari VPN paslauga - HMA. Taip yra nepaisant to, kad kartas nuo karto patyrė nedidelių nesėkmių (įskaitant atvejus, kai pernai laikinai prarado visus tris serverius).

Tik už 4,99 USD per mėnesį (už metinę prenumeratą) vartotojai gauna prieigą prie daugiau nei 860 serverių daugiau nei 190 šalių - įskaitant žemyninę Kiniją. HMA buvo tam tikrų ginčų centre, nes reikėjo padėti valdžios institucijoms (perduodant kai kuriuos duomenis apie vieną iš jos abonentų). Tačiau atrodo, kad tai buvo tik nedidelis trūkumas, ir apskritai VPT yra labai mėgstamas (ypač norint gauti Kinijos IP adresą)..

Abonentai gali naudoti du vienu metu vykstančius ryšius. Kinų serverių spartos yra puikios, o vartotojams nebus sunku transliuoti HD. Šifravimas yra pramonės standartas, nes HMA siūlo mūsų rekomenduojamą protokolą „OpenVPN“. Jis taip pat siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, kad galėtumėte išbandyti paslaugą be rizikos. Dėl puikių kiniškų serverių HMA yra geriausias būdas gauti Kinijos IP 2018 m.

4. EarthVPN

 • Kainodara

  3,06 USD
  / mėn

 • Galima rasti


  • „Windows“

  • „MacOS“

  • „iOS“

  • „Android“

  • „Linux“

Paskutinis pasirinkimas apsimesti Kinijoje yra „EarthVPN“. Tai yra nebrangus VPT, turintis puikius serverius Kinijoje. Jis prieinamas visoms populiarioms platformoms, niekada nereikalauja pralaidumo ir siūlo platų VPN protokolų asortimentą (įskaitant mūsų rekomenduojamą protokolą, OpenVPN)..

„EarthVPN“ yra nulinis žurnalo VPN, tai puiki žinia žmonėms, norintiems Kinijos IP adreso ir stipraus privatumo. Be to, tik už 3,99 USD per mėnesį vartotojai gauna puikias funkcijas, tokias kaip „Socket Secure“ (SOCKS) tarpiniai serveriai ir „Secure Shell“ (SSH) tuneliai..

Galiausiai, kaip ir greiti bei patikimi serveriai Kinijoje, „EarthVPN“ turi daugiau nei 304 serverius 32 šalyse, skirtus atblokuoti turinį visame pasaulyje..

Pasirinkite norimą atsisiųsti VPN

Kai tik nuspręsite, kurį iš VPN jums labiau patinka, apsilankykite pasirinktoje VPN svetainėje ir užsiprenumeruokite. Mokėdami už savo VPN per metus, sutaupysite daug pinigų, todėl, jei jums reikia reguliariai naudoti kinų IP adresą, rinkitės metinę prenumeratą..

Užsiregistravę Kinijos VPN, jums bus suteikta prieiga atsisiųsti VPN programinę įrangą (klientą). Programinė įranga, skirta prisijungti prie Kinijos IP adreso, bus atsiųsta labai greitai ir yra neįtikėtinai lengva įdiegti. Tiesiog nepamirškite pasirinkti tos platformos, kurią naudojate.

Visuose rekomenduojamuose VPT leidžiama naudoti daugiau nei vieną ryšį vienu metu, taigi galite prisijungti prie Kinijos svetainių išmaniajame telefone, planšetiniame kompiuteryje ir nešiojamajame.

hidemyass-china

Pasirinkite „OpenVPN“ šifravimo protokolą

Čia, ProPrivacy.com, mes teikiame pirmenybę ir rekomenduojame „OpenVPN“ šifravimo protokolą - prašome jį pasirinkti pasirinktuose VPN nustatymuose. Naršydami tam tikrą geografiškai užblokuotą turinį galite pažeisti autorių teises, tačiau „OpenVPN“ užtikrins jūsų apsaugą.

Atminkite: jei turite kokių nors problemų, jūsų VPN teikėjas galės padėti jums greitai išspręsti bet kokias problemas. Tiesiog susisiekite su jais arba susisiekite su mumis čia, ProPrivacy.com. Mes visada džiaugiamės galėdami padėti.

Prisijunkite prie Kinijos IP adresų serverio

Įrenginyje įdiegę VPN programinę įrangą (ir pasirinkę „OpenVPN“), laikas prisijungti prie Kinijos IP adreso.

Norėdami tai padaryti, tiesiog pasirinkite serverį Kinijoje iš VPN serverių sąrašo. Spustelėkite Prisijungimas ir palaukite, kol programinė įranga pradės veikti žaliai arba pasakykite „Prisijungta“. Kai tik jis prisijungs, jūsų duomenys bus visiškai užšifruoti ir, atrodo, jūsų IP adresas yra iš Kinijos. Rezultatas yra tas, kad jūs esate panašus į bet kurį kitą asmenį, naudojantis internetą iš Kinijos.

Kinijos IP adresas: sumetimai

Norint gauti VPN, kuriame pateikiamas Kinijos IP adresas, reikia atsižvelgti į keletą svarbių dalykų. Šiame vadove mes atidžiai atkreipėme dėmesį į šiuos veiksnius, kad įsitikintume, jog jūsų Kinijos VPN tunelis gerai atlieka darbą.

Ne kiekvienas rinkoje esantis VPN veikia gerai - kai kurie jų veikia be galo lėtai. Be to, daugelis VPT nėra nei patikimi, nei patikimi. Yra daugiau nei 800 VPT teikėjų, kurių daugelis paslaugų turi pasenusią šifravimo ir privatumo politiką, kuri yra nepaprastai rizikinga. Kai kurie netgi parduoda klientų duomenis trečiosioms šalims.

Prastos kokybės VPT tiesiog nėra perspektyvus pasirinkimas. VPT turi užtikrinti greitą, nevaržomą prieigą prie Kinijos IP adreso ir veiksmingą saugumą bei privatumą. Be šių abiejų VPN yra išplėstas.

Kas daro gerą VPN Kinijai?

Kai naudojate IP adresą Kinijoje norėdami pasiekti geografiniu požiūriu ribotą turinį, turite būti labai saugūs. Deja, daugelis VPT teikia netinkamai įdiegtą arba pasenusį šifravimą. Be to, daugelis VPT neteikia tokio lygio paslaugų, kokią turite užtikrinti.

Pasirinkdami VPN su Kinijos IP adresu, abonentai reikalauja serverio, kuris sėkmingai juos gauna per GFW. Tie Kinijos serveriai taip pat turi būti žaibiški, kitaip jūsų interneto ryšys bus per lėtas.

Norėdami mėgautis Kinijos IP adresu, vartotojams reikia VPN, užtikrinančio ramybę dėl aukščiausio lygio šifravimo ir privatumo principų. Dėl šios priežasties Kinijos VPT neturėtų saugoti naudojimo žurnalų, keistis duomenimis su trečiosiomis šalimis ir teikti „OpenVPN“ šifravimą (griežtai įdiegtą). Visi VPN, kuriuos pasirinkome šiam vadovui, suteikia saugią ir privačią prieigą prie Kinijos IP adresų.

Naudokite bet kurią kinų svetainę!

Su VPN prenumerata interneto laisvė tampa norma. Abonentai gali privačiai ir saugiai pasiekti turinį bet kur, kur jų VPT turi serverį. Norint naudotis Kinijos svetainėmis, reikalingas Kinijos IP adresas. Šias svarbias paslaugas teikia visos mūsų siūlomos VPN paslaugos.

Visi puikūs mūsų siūlomi VPN taip pat turi visame pasaulyje esančius VPN serverius. Tai reiškia, kad savo VPN prenumeratą galite naudoti ir prisijungdami prie svetainių daugelyje kitų šalių. Privatumas visada naudingas, todėl turėtumėte visada naudoti VPN, kad užšifruotumėte savo duomenis. Taip pat visame pasaulyje galite pasiekti nepriekaištingą geografinį turinį. Jei internetinė laisvė yra tai, ko norite, atsakymas yra VPT.

VPT į Kiniją - greitas įspėjimas

Praėjusiais metais Kinija aktyviai kovojo su VPT. Labiausiai nukentėjo Kinijos vidaus VPT. Tačiau net kai kurie tarptautiniai VPT, kurie Kinijoje turi galinius serverius (kinų IP adresus), patyrė savo serverių praradimą. Tai sklandi ir tęstinė valios kova. Geros naujienos yra tai, kad (kaip matote iš šio straipsnio) vis dar yra keletas VPN, leidžiančių jums gauti IP adresą Kinijoje. Tačiau dėl vyraujančio klimato visada verta paspausti VPT ir paklausti, ar jie vis dar turi serverius Kinijoje. Šiame sąraše esantys VPT greitai su jumis susisieks ir bent jau tada turėsite galutinį atsakymą apie tai, kaip gauti Kinijos IP adresą..

Išvada

Šiame vadove mes parodėme, kaip bet kas gali lengvai gauti Kinijos IP adresą. Geriausia VPN paslauga norint gauti Kinijos IP adresą yra HMA. Kadangi žmonėms patinka pasirinkimas, mes taip pat rekomendavome kitas keturias paslaugas. Atidžiai apžiūrėjome rinką, kad nuspręstume, kokie yra penki geriausi pasaulyje VPT, norint gauti Kinijos IP adresą.

Visi šie VPN atblokuos Kinijos svetaines. Be to, visi jie siūlo tam tikrą bandomąjį laikotarpį, todėl galite išbandyti nerizikingą VPN ir įsitikinti, kad jis veikia. Be to, visi mūsų rekomenduojami VPN yra patikimos paslaugos, teikiančios greičiausią ryšio greitį rinkoje.

Privatumo politika buvo viena iš aukščiausių mūsų reikalavimų sąrašo, ir visi šie VPN yra labai svarbūs užtikrinant puikų privatumą jų vartotojams. Be to, šifravimas atitinka pačius geriausius standartus, todėl naudodamiesi Kinijos IP adresu galite būti tikri, kad išliksite saugūs.

Mūsų komanda čia, ProPrivacy.com, atidžiai apsvarstė viską, kad užtikrintai galėtumėte pasirinkti Kinijos VPT. Taigi mes paliksime jums galimybę pasirinkti VPN su Kinijos IP adresu. Jei turite klausimų, palikite žinutę žemiau.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me