Greitos VPN paslaugos yra vienintelė galimybė, jei norite srautiniu būdu transliuoti HD, daryti vaizdo konferencijas ar žaisti žaidimus internetu. Daug duomenų reikalaujančioms užduotims reikia labai greito VPT, o tai reiškia, kad turite atsiriboti nuo 99% VPN. Dauguma VPN nėra sukurti su patikimais „Tier-1“ serverių tinklais. Geros žinios yra tai, kad kai kurie jų yra.


ProPrivacy.com mes naudojame tikslui sukurtus serverius su gigabito linija, norėdami išbandyti greičiausius pasaulyje VPN. Tris kartus per dieną vykdome mokslinius VPN greičio testus. Todėl galite patikėti šiuo straipsniu, kad parodytumėte, kurie VPN yra iš tikrųjų greičiausi VPT - visa neteisėta tiesa.

Norite sužinoti daugiau? Peržiūrėkite naudingus vadovus, kad gautumėte daugiau informacijos apie jūsų VPN greičio gerinimą:

 • Koks yra geriausias VPN protokolas?
 • Kaip patikrinti ping per VPN

Kurie yra greičiausi VPN?

Žemiau esančioje lentelėje pateikiami greičiausi VPT. Ši lentelė automatiškai atnaujinama realiuoju laiku, kad gautume naujausius rezultatus iš mūsų greičio testų serverių. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip mes atliekame testus, skaitykite toliau. Norėdami sužinoti daugiau apie kiekvieną VPN, pereikite prie išsamių santraukų.

Vieta
Teikėjas
Vidutinis greitis
Maksimalus greitis
Apsilankykite svetainėje
1.

PureVPN

96,73
Mbit / s
295,96
Mbit / s
2.

Nevalia

88.15
Mbit / s
184.15 val
Mbit / s
3.

„ExpressVPN“

82,77
Mbit / s
212,09
Mbit / s
4.

StiprusVPN

76,39
Mbit / s
221,73
Mbit / s
5.

„NordVPN“

74.58
Mbit / s
249,3
Mbit / s

Mūsų testai yra nepriekaištingi ir tikslūs, o tai reiškia, kad galite apsilankyti šiame puslapyje ir tikrinti greičiausius VPN kiekvieną dieną. Per pastaruosius trejus metus mes panaudojome savo pasirinktinę greičio tikrinimo sistemą, kad patikrintume pasaulyje pirmaujančius VPN daugiau nei 250 000 kartų. Šiame straipsnyje galite pamatyti naujausius rezultatus, kurie atnaujinami automatiškai.

Laikui bėgant VPN greitis

Nors greičiausias VPT dažniausiai lieka pastovus 10 geriausiųjų, jie juda nuolat. Žemiau pateikta diagrama padeda pateikti 5 greičiausių VPN vidutinį 7 dienų atsisiuntimo greitį.

Kodėl sukūrėme šį VPN greičio testą

Mūsų unikalus serverio pagrįstas greičio tikrinimo metodas leidžia mums pateikti daug tikslesnius rezultatus nei kitose VPN palyginimo svetainėse. Šios svetainės naudoja internetinius greičio tikrinimo įrankius ir svetaines - kaip ir tos, kurias naudojate savo interneto greičiui namuose patikrinti.

Tai yra geras būdas išbandyti VPN greitį namuose. Tačiau tai nėra tikslus būdas VPN įvertinti. Testavimo metu VPN serveris gali būti labai apkrautas, o tai reiškia, kad recenzentas gali paskelbti labai netikslius rezultatus.

Mūsų metodas duoda tikslius rezultatus, nes VPN testuojame laboratorijų aplinkoje - tris kartus per dieną, septynias dienas per savaitę, 365 dienas per metus. Matomi rezultatai yra paskutinių 7 dienų vidurkis. Tai reiškia, kad teikėjas, norėdamas išlikti tikimybe, kad jį rekomenduos „ProPrivacy“, turi nuolat važiuoti greitai..

VPN greičio bandymo metodika

 1. Pirmiausia paprašome VPN savo serveriams, esantiems Honkonge, JAV, JK ir Australijoje, pateikti „OpenVPN config“ (.ovpn) failą..
 2. Tada mūsų kūrėjai prideda šiuos.ovpn failus į serverio pagrįstą greičio tikrinimo sistemą.
 3. Tada mes patikriname šias serverio vietas, kad būtų nustatytas didžiausias (greitesnis) greitis *, naudodamiesi lokaliu testavimo serveriu.
 4. Tada patikriname vidutinį atsisiuntimo greitį, gaudami greičio rezultatus visuose keturiuose serveriuose, kuriems turime konfigūracijos failus.
 5. Šis procesas kartojamas kiekvienam VPN tris kartus per dieną.

Rezultatai, kuriuos gausite šiame puslapyje, yra šie duomenys:

 • 60% vidutinio atsisiuntimo greičio
 • 40% trūkimo greičio

Kodėl šie procentai?

Paėmę vidurkį, kurį sudaro tiek didžiausias, tiek vidutinis greitis, galime daug geriau suvokti bendrą VPN greitį. Tai yra daug naudingiau galutiniam vartotojui, nes tai yra teisingas greičio testo rezultatų paskirstymas įvairiems serveriams, susidedantis iš maksimalių greičių ir vidurkių..

Mes pasirenkame tai daryti tris kartus per dieną, nes manome, kad tai yra kruopšti ir tai leidžia vartotojams nuolat analizuoti VPN greitį realiuoju laiku, jei jie nori. Tai taip pat reiškia, kad mūsų rezultatai yra dabartiniai ir svarbūs - o ne atsitiktinės popietės prieš daugelį mėnesių!

Ar patirsiu cituojamus VPN greičius?

VPT niekada nepagreitins jūsų interneto ryšio.

VPT privalo užšifruoti jūsų duomenis ir per užšifruotą tunelį išsiųsti juos į VPN serverį pakeliui į galutinę paskirtį (jūsų lankomas svetaines). Tada duomenys turi būti nukreipti per VPN serverį, kai jie grįžta iš svetainės į jūsų įrenginį. Šis procesas šiek tiek sulėtins jūsų internetą.

Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip šifravimas veikia jūsų ryšio greitį, skaitykite mūsų VPN šifravimo vadovą.

Taigi, kodėl visa tai, kas jums gali būti įdomu, apie greitus VPT? Greitasis VPT yra tiesiog paslauga, teikianti greičiausius prieinamus VPN serverius. Kuo greitesni VPN serveriai ir kuo daugiau pajėgumų jie gali valdyti, tuo mažiau spūsčių ir greičio sumažėjimo galite tikėtis. Mūsų apžvelgti VPT yra tokie greiti, kad sulėtins jūsų ryšį nepastebimai.

Šiame straipsnyje pateiktuose spartiuosiuose VPN yra serverių tinklai, kurie teikia didesnį greitį nei jūsų namų internetas. Bet jie vis tiek negali pagreitinti jūsų ryšio, nes jūsų tinklo greitį nustato jūsų IPT ir tai, kiek jūs jiems mokate.

Taigi, jei jūs mokate už 10 Mbps interneto ryšio greitį, staiga nebegausite greitesnio interneto vien dėl to, kad jūsų VPN turi labai greitus serverius, nurodytus mūsų testuose.

Bet mano VPN pagreitina mano tinklą! Kodėl?

Kai kurie IPT visame pasaulyje stebi savo vartotojų srautą ir mažina pralaidumą piko metu, kad būtų išvengta spūsčių visame tinkle. Norėdami tai padaryti, jie užkerta kelią žmonėms, kurie transliuoja, atsisiunčia torrentus, žaidimus ir pan. IPT gali tai padaryti, nes tiksliai žino, ką jų vartotojai veikia internete ir kokias svetaines jie lanko..

Kai prisijungiate prie VPN, šifravimas sustabdo IPT galimybę stebėti, ką darote, o jei jis nežino, kad lankotės tarnybose, žino, kad naudojasi dideliu pralaidumu - jis gali nustoti jus tramdyti. Tai gana reta, nes IPT gali tiesiog stebėti pralaidumo kiekį, kurį sunaudoja kiekvienas vartotojas, ir leisti droselį, kai pasiekiama riba.

Tačiau kai kurie vartotojai, ypač mobiliųjų telefonų vartotojai, pranešė, kad naudoja VPN, kad aplenktų droselius - dėl to jų VPN padidėjo greitis! Vėlgi, tai yra labai reta atvejis ir dėl labai specifinių aplinkybių, todėl nereikėtų tikėtis, kad padidinsite greitį naudodamiesi VPN.

Ar galiu gauti nemokamą greitą VPN??

Deja, nemokami VPN neužtikrina greito greičio. Suteikti prieigą prie greitų serverių yra brangu, o tai reiškia, kad nemokamos paslaugos yra lėtos. Net „premium VPN“, kurie suteikia nemokamą starterio plano droselio greitį, kad paskatintų žmones pereiti prie mokamų planų.

Geriausias būdas nemokamai gauti greitą VPN yra pasinaudojimas pinigų grąžinimo garantija. Dėl bandomosios politikos galite išbandyti bet kurią mūsų greitojo VPN sąrašo paslaugą. Jie skiriasi tiekėjui, kai kurios paslaugos siūlo didelę 45 dienų VPN pinigų grąžinimo garantiją. Taip pat yra daugybė pigių VPN paslaugų, todėl galite gauti greitos paslaugos už mažiau nei 2 USD per mėnesį.

VPN greičio palyginimas

Žemiau pateiktame sąraše mes išvardijame 30 greičiausių pasaulyje VPN vidutinį greitį (Mbit / s). Šie rezultatai yra 7 dienų vidurkiai, kurie atnaujinami kiekvieną dieną. Jei jūsų VPN nėra pateiktas žemiau; jis yra lėtesnis nei 30-asis VPN.

Greičiausias sąrašas

 • „PureVPN“ (96,73 Mb / s)
 • Nepastovumas (88,15 Mb / s)
 • „ExpressVPN“ (82,77 Mb / s)
 • „StiprusVPN“ (76,39 Mbit / s)
 • „NordVPN“ (74,58 Mb / s)
 • Buferinis (73,63 Mb / s)
 • „TunnelBear“ (72,46 Mb / s)
 • „Mullvad“ (69,55 Mb / s)
 • „CactusVPN“ (69,52 Mb / s)
 • LeVPN (67,06 Mb / s)
 • „PrivateInternetAccess“ (64,83 Mb / s)
 • „Hide.me“ (64,46 Mb / s)
 • „iVPN“ (63,87 Mb / s)
 • HMA (62,5 Mb / s)
 • „Encrypt.me“ (61,74 Mb / s)
 • „AirVPN“ (61,67 Mb / s)
 • „IPVanish“ (58,89 Mb / s)
 • „VPNArea“ (58,4 Mb / s)
 • „CyberGhost“ VPN (57,02 Mb / s)
 • „VPN.Asia“ (56,58 Mb / s)
 • „UltraVPN“ (55,7 Mb / s)
 • „ibVPN“ (53,04 Mb / s)
 • „ZoogVPN“ (49,84 Mb / s)
 • „VyprVPN“ (44,67 Mb / s)
 • „ZenMate“ VPN (42,72 Mb / s)
 • „PrivateVPN“ (37,25 Mb / s)
 • Neribotas VPN (22,47 Mb / s)
 • GOOSE VPN (9,13 Mb / s)

Ar VPT visada sulėtins mano internetą??

Taip, visi VPN šiek tiek sulėtina jūsų internetą. Taip yra todėl, kad reikia laiko užšifruoti jūsų duomenis ir nukreipti juos į VPN serverį. Greičiausias pasaulyje VPT turi 1 lygio serverius, kurie daugiau nei tik sulėtins srautą.

Didžioji dauguma VPN sulėtina jūsų srautą kur kas labiau, nes jie turi lėtai ir per daug užsiprenumeruotų serverių. Štai kodėl geriausiuose VPN yra tūkstančiai serverių ir daugybė IP adresų kiekvienoje vietoje, prie kurių galite prisijungti. Dėl to nėra grūsties ir jūsų duomenys gali praeiti per jos serverius, neprarandant greičio.

Tačiau niekada neturėtumėte tikėtis, kad greitas VPN padidins jūsų interneto greitį. Norėdami pagreitinti interneto ryšį, turėsite sumokėti savo IPT už greitesnį ryšį.

Kaip pasiekti spartesnį VPN greitį - svarbiausi patarimai

Norėdami gauti kuo greitesnį VPN greitį, rekomenduojame atlikti šiuos veiksmus:

 1. Prisijunkite prie serverio, esančio kuo arčiau. Jei pasirinksite arčiau esantį serverį, jūsų ryšio greitis pagerės.
 2. Naudokite greičiausią VPN protokolą - „OpenVPN“ yra greičiausias VPN protokolas, kuris taip pat yra saugus. PPTP yra greitas, tačiau jis turėtų būti naudojamas tik tuo atveju, jei nereikalaujama privatumo.
 3. Prijunkite prie savo maršrutizatoriaus eterneto laidu. Jei kompiuterį prie maršrutizatoriaus prijungsite laidu, optimizuosite savo ryšio greitį.
 4. Gaukite VPN mirksintį maršrutizatorių. VPN gali paveikti jūsų kompiuterio ar įrenginio našumą ir sulėtinti jo veikimą. VPN maršrutizatorius gali atlaisvinti vertingos skaičiavimo galios. Tačiau lėtas maršrutizatorius taip pat gali sukelti problemų - taigi įsigykite maršrutizatorių, kurio galios pakanka VPN paleisti.
 5. Pasirinkite kitą prievadą. IPT kartais išmeta srautą iš tam tikrų uostų. Jei jūsų VPN programa leidžia perjungti prievadus: pabandykite.
 6. Išbandykite savo VPN kitame įrenginyje. Seni įrenginiai ne visada gali tvarkyti VPN ryšį. Išbandykite įvairius įrenginius, kad sužinotumėte, ar lėtas greitis yra VPN, ar prietaiso kaltė.
 7. Išjunkite antivirusinę programą. Antivirusinė programinė įranga gali prieštarauti VPN, todėl gali lėtai spartėti. Jei greitis yra geresnis, kai antivirusinė programa neveikia, patarimo kreipkitės į VPN klientų palaikymo tarnybą.

Pavadinimo atvaizdo kreditas: Ievgenii Meyer / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me