Nors Šveicarijoje yra viena laisviausių interneto infrastruktūrų, ji nėra be problemų.


Geriausi Šveicarijos VPT

Pirmiausia privatumas kelia didelį susirūpinimą dėl teisės aktų, skirtų padidinti registravimą ir registravimą. Įstatymai reikalauja, kad interneto paslaugų teikėjai (IPT) registruotų IP adresus ir informaciją apie interneto serverio prieigą ir saugotų juos šešis mėnesius.

Laimei, Šveicarijos VPT padės jums apsisaugoti nuo to, taip pat suteiks prieigą prie geografiškai riboto turinio.

Internetas, duomenų saugojimas ir internetinis piratavimas Šveicarijoje šiek tiek prieštarauja likusiai Europai. Ji nėra Europos Sąjungos dalis, todėl jai netaikoma 2006 m. ES duomenų saugojimo direktyva.

Tačiau Šveicarija priėmė duomenų saugojimo įstatymus, kurie įsigaliojo 2002 m. Sausio mėn. Tai buvo 2000 m. Spalio 6 d. Federalinis įstatymas dėl pašto ir telekomunikacijų stebėjimo (BÜPF) ir 2001 m. Spalio 31 d. Reglamentas dėl pašto ir Telekomunikacijos (VÜPF).

Laimei, kad, palyginti su dauguma kitų šalių, jai trūksta cenzūros ir ribojančių interneto įstatymų. Žurnalistai be sienų 2017 m. Pasaulio spaudos laisvės indekse Šveicarija užėmė septintąją vietą iš 180 šalių.

Tačiau, kaip minėta, VPN Šveicarijoje padės jums išvengti vyriausybės registravimo ir pasiekti riboto turinio.

Geriausios Šveicarijos VPT paslaugos

Norint apsaugoti savo privatumą, VPT yra būtinas. Pažvelkime atidžiau į geriausias Šveicarijos VPT paslaugas.

 1. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 2. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 3. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 4. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 5. „IPVanish“

  - Programos visoms platformoms Greitas sujungimas | Nėra žurnalų politikos

Šveicarijos VPT svarstymai

Šveicarijos vyriausybė turi palyginti didelę interneto stebėjimo galią. Ji turi teisę naudoti šnipinėjimo programas, skirtas „ypač sunkiems nusikaltimams“. Tai apima terorizmo, nusikalstamų organizacijų ir vaikų pornografijos finansavimą..Naudojimasis VPN Šveicarijoje

Tokie metodai yra leidžiami tik tada, kai teisėsaugos institucijos be pagrįstų abejonių įrodo, kad buvo padarytas nusikaltimas. Tai nėra prevencinis metodas. Vis dėlto medžiojant nelegalią veiklą gali kilti pavojus, kad jūsų duomenys bus sugadinti. Valdžia galėjo jį užfiksuoti, nes netinkamu metu jis buvo perduotas iš neteisingos tinklo sąsajos.

2016 m. Rugsėjo mėn. Šveicarijos valdžios institucijos priėmė teisės aktus, įpareigojančius valdžios institucijas pranešti piliečiams, kuriems buvo stebimi taikiniai. Anksčiau, 2013 m. Sausio mėn., Teisingumo ministras Simonetta Sommaruga paskelbė, kad vyriausybė ketina išplėsti savo stebėjimo galias, kad apimtų galimybę stebėti balso perdavimo internetu (VoIP) ir momentinių pranešimų (IM) paslaugas..

2017 m. Rugsėjo mėn. Visiškai įsigaliojo naujas įstatymas, už kurį buvo balsuojama prieš metus. Įstatymas suteikia FIS (Federalinė žvalgybos tarnyba) daug daugiau galios prižiūrėti piliečių asmeninius ryšius. Dabar valdžios institucijos gali bakstelėti telefonus, fiksuoti asmeninius el. Laiškus ir tekstinius pranešimus ir stebėti interneto srautą. Iš tikrųjų valdžios institucijos net gali įdiegti kenkėjiškas programas piliečių telefonuose ir kompiuteriuose, kad galėtų stebėti internetinės kameros veiklą. Jie taip pat gali klausytis per išmaniojo telefono mikrofoną ir pavogti asmeninę informaciją.

Dar niekada nebuvo taip svarbu naudoti VPN tunelį, kad apsaugotumėte savo privatumą Šveicarijoje. Net jei nenorite mokėti už kokybiškas paslaugas, labai rekomenduoju naudoti bent vieną iš geriausių nemokamų VPT. Vis dar yra visiškai teisėta ir etiška VPN naudoti Šveicarijoje. Taigi aš rekomenduoju apsisaugoti nuo trečiųjų šalių pasiklausytojų, nesvarbu, ar tai valdžios institucijos, ar įsilaužėliai.

Azartinių lošimų įstatymai

Internetiniai lošimai

Nors Šveicarijoje vis dar yra nemokamas ir atviras internetas, viskas pradeda keistis. 2017 m. Rugsėjo 29 d. Šveicarijos parlamentas paskelbė savo pirmąjį pagrindinį teisės aktą, kuriuo bandoma filtruoti internetą.

Pinigų žaidimų įstatymas blokuoja internetinius lošimų portalus. Mokesčiai ir ekonominiai klausimai paskatino naują įstatymą. Šveicarijos azartinių lošimų įmonės prarado nemažas pajamas tarptautinėms internetinių lošimų svetainėms. Taigi Pinigų žaidimų įstatymas siekia naudos vietinėms azartinių lošimų organizacijoms. Tačiau tai gali būti tolesnių teisės aktų pirmtakė, norint apriboti ir filtruoti internetą.

Nesvarbu, ar esate keliautojas, ar gyvenate Šveicarijoje, nepatartina bandyti apeiti filtrą naudojant tarpinio serverio jungtis ar kitus sprendimus norint patekti į azartinių lošimų svetaines. Tai būtų tiesioginis naujų įstatymų pažeidimas ir gali sukelti skaudžių padarinių.

Piratavimo įstatymai

Piratavimo įstatymai

Privalomi duomenų saugojimo įstatymai Šveicarijoje netaikomi VPT teikėjams. VPT teikėjai neprivalo vesti savo vartotojų žurnalų. Šie įstatymai daro Šveicariją pageidaujama vieta nustatyti VPN serverius. Taip pat apledėjo pyragas tuo, kad Šveicarijos vyriausybė leidžia autorių teisių piratavimą asmeniniam naudojimui. Vis dar neteisėta bandyti platinti piratinį turinį siekiant pelno.

2010 m. Rugsėjo mėn. Šveicarijos Aukščiausiasis Teismas nutarė, kad autorių teisių autorių teisių juridinė firma „Logistep AG“ veikė neteisėtai, rinkdama žmonių, kurie, jos manymu, kalti dėl autorių teisių pažeidimų, IP adresus. Teismas nusprendė, kad tai buvo šalies privatumo įstatymų pažeidimas. Šis nutarimas apsaugo ne tik siuntėjus, bet ir atsitiktinius įkėlėjus. Reaguodamos į tai, pramogų pramonės spaudimo grupės agitavo už įstatymo pakeitimą. Jie paminėjo žalą verslui ir prarastą pramogautojų pelną.

Piratavimo padariniai

Dėl aukščiau paminėtų priežasčių Šveicarijos vyriausybė užsakė tyrimą šiuo klausimu. Tyrimas, kuris šiek tiek nustebino autorių teisių gynimo institucijas, padarė išvadą, kad nepaisant to, kad maždaug trečdalis Šveicarijos gyventojų užsiima filmų ir muzikos atsisiuntimu, jis neturėjo neigiamos įtakos sumai, kurią žmonės išleidžia pramogoms. Tiesą sakant, gali būti nedidelis pelnas. 2010 m. Olandijoje atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad „piratai“ daugiau išleidžia žiniasklaidai, lanko daugiau koncertų ir lankosi žaidimų svetainėse daugiau nei „ne piratai“.Stebėjimas internetu

Šveicarijos tyrimas taip pat padarė išvadą, kad piratavimo beveik neįmanoma užkirsti kelią. Pramogų industrija prisiima atsakomybę prisitaikyti prie naujos realybės, jei ji norėtų išgyventi. Ataskaita padaryta,

„Kiekvieną kartą pateikiant naują žiniasklaidos technologiją, ji visada buvo„ piktnaudžiaujama “. Tai kaina, kurią mokame už pažangą. Laimės tie, kurie galės naudoti naująją technologiją savo pranašumui, ir pralaimės tie, kurie praleido šią plėtrą ir toliau seka senus verslo modelius. “

Atsižvelgdama į šį pranešimą, vyriausybė nusprendė, kad įstatymas nėra būtinas. Ji taip pat atmetė tinklalapių IP blokavimą teigdama, kad tai darant bus pažeista žodžio laisvė ir pažeisti privatumo apsaugos įstatymai.

Naudojant VPN Šveicarijoje

Todėl Šveicarijos interneto vartotojams nereikia naudotis VPN paslauga, kad apsisaugotumėte nuo autorių teisių gynimo. Tačiau jie turi didelę paskatą naudoti vieną, kad apsigintų nuo vyriausybės priežiūros. VPN taip pat gali apsaugoti nuo LAN paremtų atakų, tokių kaip įsilaužėliai, atliekantys paketų fiksavimą viešuose bevieliuose tinkluose.Vyriausybės priežiūra

Paprastai yra bloga idėja naudoti VPN paslaugą (ir serverius), esančius jūsų šalyje. Tai padarius valdžios institucijoms lengva reikalauti, kad VPN perduotų savo žurnalus. Be to, iššifruota forma jūsų duomenys gali nuvažiuoti didesnį atstumą tarp VPN serverio ir tikrojo paskirties serverio. Taigi paprastai patartina nutraukti jūsų VPN ryšį kuo arčiau tikslo pagrindinio kompiuterio.

Tačiau nereikalaudami duomenų išsaugojimo VPN teikėjams, Šveicarijos vartotojai gali mielai naudotis vietiniais serveriais.

Tiems, kurie yra už šalies ribų, Šveicarija yra ideali VPN ryšio baigtis.

Šveicarijos VPT išvada

Geriausios Šveicarijos VPT išvada

Šveicarijos vyriausybė jau turi patikimas duomenų stebėjimo galimybes. Nors neaišku, kokia ateitis, atrodo, kad judama didesnių stebėjimo galių link. Geriausias būdas apsaugoti savo duomenis nuo trečiųjų šalių slapto pasiklausymo ir šnipinėjimo yra užkoduoti juos naudojant VPN. Aš esu ryžtingas internetinio privatumo ir saugumo gynėjas ir rekomenduoju nedelsiant pradėti naudoti VPN, jei dar nesate.

Turėdami vieną geriausių Šveicarijos VPT, galite smarkiai padidinti savo asmens duomenų saugumą ir privatumą.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me