Perdavimas yra puikus „torrent“ klientas, prieinamas visoms operacinėms sistemoms, tačiau jį daugiausia mėgsta „Mac“ ir „Linux“ vartotojai. Kaip ir bet kuriam „Torrent“ klientui, gali kilti pavojų, naudodamiesi perdavimo VPN, vienas iš būdų, kaip kovoti su šiomis problemomis, yra. VPN paslaugos užtikrina, kad jūsų veikla yra privati, ir suteikia galimybę atblokuoti svetaines, kurios šiuo metu užblokuotos jūsų vietoje. Skaitykite penkis geriausius „Transmission VPN“ ir keletą svarbiausių patarimų, kaip išlikti saugiems, kai kankinate transliaciją.

Geriausios perdavimo VPN paslaugos

Peržiūrėkite žemiau pateiktą penkių geriausių perdavimo VPN paslaugų sąrašą. Norėdami sužinoti daugiau apie toliau išvardytas VPN paslaugas, spustelėkite nuorodas arba peržiūrėkite mūsų išsamias VPN apžvalgas, kad išsamiai pažvelgtumėte į kiekvieną jų paslaugos aspektą..

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „CyberGhost“ VPN


  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 3. „IPVanish“

  - greitas sujungimas | Torrent leidžiama Serveriai 60 šalių

 4. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 5. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

Kas yra perdavimas?

Perdavimas yra „BitTorrent“ klientas.

Jis buvo pradėtas naudoti tik „Mac“ ir „Linux“ sistemoms, o nuo to jis sukūrė grėsmingą reputaciją. Dabar „Windows“ vartotojai taip pat gali įsitraukti. Perdavimas yra 100% nemokamas ir galimas „Windows“, „Mac OS X“ / „Mac“ OS, „Linux“ (daug distros), „FreeBSD“, „Gentoo“ ir kt..

Nors ir yra kompetentingas „BitTorrent“ klientas, pagrindinis „Transmission“ trūkumas yra jo graži vartotojo sąsaja, užpildyta „Growl“ pranešimais „Mac“ vartotojams. Tai taip pat lengvas, visiškai nemokamas ir atviro kodo. Yay transmisijai!

Perdavimo ypatybės yra internetinių svetainių palaikymas, „BitTorrent“ protokolo šifravimas, laikrodžių katalogai, sekimo priemonės redagavimas, visuotiniai ir „torrent“ greičio apribojimai ir dar daugiau. Tai taip pat palaiko pasirenkamus priedus, kurie gali išplėsti jo funkcijų rinkinį. Tai apima RSS prenumeratos įrankius ir XMBC / Kodi įskiepį.

Kaip visada atsisiunčiant „peer-to-peer“ (P2P), naudojant „Transmission“, labai svarbu apsisaugoti virtualiame privačiame tinkle (VPN). Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kodėl taip yra, perskaitykite mūsų straipsnį apie geriausius „Torrenting“ VPN.

Čia yra išsamiau aprašytos rekomenduojamos perdavimo VPN paslaugos.

Perdavimo VPN: svarstymai

VPT apsaugos jus nuo interneto paslaugų teikėjo (IPT) ir autorių teisių turėtojų baudžiamųjų veiksmų atsisiunčiant perdavimo būdu..

Tai gali padaryti, nes:

 1. VPN ryšys tarp jūsų kompiuterio ir VPN serverio yra užšifruotas. Tai reiškia, kad jūsų IPT nemato to, ką darote internete.
 2. Prieigą prie interneto galite pasiekti per VPN serverį, todėl atrodo, kad jūsų IP adresas yra VPN serverio. Visi kiti, naudodamiesi tuo pačiu failu naudodami „BitTorrent“ klientą, matys VPN serverio IP adresą, o ne tikrąjį IP adresą..

Naudoti VPN taip pat naudinga norint patekti į torrentų svetaines, kurias jūsų IPT užblokavo jūsų vyriausybės ar autorių teisių savininkų prašymu.

Atminkite, kad ne visi VPT teikėjai leidžia kankintis dėl jų paslaugos. Nors jie gali jums netrukdyti to daryti, jie atšauks jūsų paslaugą ar net perduos jūsų informaciją, jei gaus skundą iš autorių teisių savininkų.

Todėl svarbu perdavimo metu visada naudoti VPN, kuris leidžia atsisiųsti „P2P torrent“. Šios paslaugos žada jus apsaugoti, ir jie tai padarys.

Nužudyk jungiklį

Priešingai nei naudojant „Vuze“ ir „qBittorrent“, perduoti prie VPN sąsajos neįmanoma. Tai daro dar svarbiau naudoti žudymo jungiklį.

Nužudymo jungiklis neleidžia prisijungti prie interneto, kai nesate prisijungę prie VPN paslaugos. Tai reiškia, kad negrįšite į savo kompiuterį palikę jį be priežiūros, tik sužinoję, kad VPN ryšys nutrūko, ir valandas kelias valandas atsisiuntėte nelegalių torrentų, kad visas pasaulis galėtų pamatyti!

Daugelio VPT teikėjų programinė įranga yra integruota kaip žudymo jungiklis.

Tai kartais vadinama kažkuo neaiškiu, pavyzdžiui, „tinklo užraktas“ arba „saugus IP“. Arba galite naudoti trečiųjų šalių sprendimus, tokius kaip „VPNetMon“, „VPN Check“ arba „VPN Watcher“. Jūs taip pat galite sukurti savo naudodami ugniasienės taisykles.

Atminkite, kad ugniasienės sprendimai yra pranašesni už tuos, kurie prieš atjungdami internetą nustato, ar jūsų VPN ryšys nutrūko, nes ugniasienės sprendimas turėtų užblokuoti visą interneto srautą už VPN ribų. Bet koks sprendimas „nužudyti“ yra geresnis nei joks!

NAT ugniasienės ir uosto persiuntimas

Perdavimas palaiko NAT Port Mapping Protocol (NAT-PMP) ir Universal Plug and Play (UPnP) prievadų žemėlapius. Šios technologijos padeda įveikti problemas, susijusias su NAT užkardomis, automatiškai sukonfigūruodamos jūsų prievado peradresavimo parametrus.

NAT ugniasienė

Daugelis VPN tarnybų naudoja NAT ugniasienę, kad apsaugotų gaunamus ryšius iš interneto. Paprastai tai yra geras dalykas, nes apsaugo jus nuo atakų. Tačiau P2P jis gali sukelti problemų, nes apsaugo nuo nepageidaujamų gaunamų ryšių.

Šiuolaikiniai „BitTorrent“ klientai yra labai protingi. Jie gali įveikti daugelį NAT problemų, užmezgę ryšius su torrentais ir kitais sekimo įrenginiais. Kai kitas „BitTorrent“ vartotojas nori atsisiųsti turimą failą (arba jo dalį), jo programinė įranga įspės jūsų „BitTorrent“ klientą apie tai, o jūsų „BitTorrent“ klientas inicijuos ryšį ir taip apeis NAT ugniasienę..

Kai abi šalys yra už NAT užkardos, tai nėra įmanoma, nes nė viena šalis negali inicijuoti ryšio!

Tai daro P2P procesą daug mažiau efektyvų visiems vartotojams. Jei vieninteliai žmonės, laikantys norimą failą / rinkmenas, taip pat yra už NAT užkardos, tada kietas sūris. Kadangi vis daugiau žmonių naudojasi VPN, kad apsisaugotų atsisiųsdami, ši problema greičiausiai sustiprės.

Uosto ekspedijavimas

Sprendimas yra prievadų peradresavimas, kai VPN teikėjas atidaro uostą per savo NAT ugniasienę, kad būtų galima leisti P2P srautą. Naudojant teikėją su šia funkcija (kuri paprastai turi būti suaktyvinta rankiniu būdu) pagerėja jūsų P2P našumas ir apskritai yra gera P2P praktika..

Kai kurie „BitTorrent“ klientai reikalauja, kad jūs nurodytumėte atvirą prievadą, kuriame galėtumėte klausytis gaunamų ryšių. Kiti, pavyzdžiui, perdavimas, palengvina darbą, naudodamiesi automatikos technologijomis, tokiomis kaip NAT prievadų žemėlapių protokolas (NAT-PMP) ir >UPnP prievadų žemėlapių sudarymas.

Vis dėlto reikia pažymėti, kad uosto ekspedijavimo klausimai iš esmės yra teoriniai. Aš daugelį metų siųstu torentus dideliu greičiu, naudodamas VPN ryšį, ir niekada nereikėjo naudoti prievadų peradresavimo.

Kadangi uosto ekspedijavimas nėra tas dalykas, dėl kurio daugumai kantrių reikia jaudintis, ši funkcija nėra laikoma pakankamai svarbia, kad paveiktų mūsų aukščiau esančio sąrašo užsakymą. Tačiau aš atkreipiau dėmesį į uosto ekspedijavimą kaip į siūlomą funkciją.

Kaip naudotis perdavimu naudojant VPN

Tie iš jūsų, kurie pasinaudojo kitais „BitTorrent“ klientais, galėsite iškart pereiti prie „Transmission“. Jei niekada anksčiau neatsisiuntėte naudodamiesi „BitTorrent“ protokolu, čia yra trumpas paaiškinimas, kaip naudoti perdavimus su VPN:

 1. Atsisiųskite ir įdiekite „Transmission“. Tai 100% nemokama!
 2. Įsitikinkite, kad veikia VPN (tai neprivaloma, bet labai rekomenduojama). Tai aplenks torrentų svetainių cenzūrą, paslėps jūsų IP nuo kitų, su kuriais dalijatės failais, ir paslėps atsisiuntimus iš savo IPT..
 3. Apsilankykite „BitTorrent“ svetainėje. Šiose svetainėse talpinamos nuorodos į torrent failus. Galite naršyti pagal jus dominantį turinį arba ieškoti ko nors konkretaus. Daugelyje svetainių yra vartotojų atsiliepimų apie torrentus, kurie gali padėti išsirinkti gerus. Jei jūsų IPT blokuoja „torrent“ svetaines, VPN taip pat patogu jas atblokuoti.
 4. Radę norimą turinį, spustelėkite torrent nuorodą arba magneto nuorodą. Venkite tiesioginio atsisiuntimo tipo nuorodų, nes jos beveik visada jungiasi prie komercinių paslaugų. „Torrent“ atsidarys jūsų „BitTorrent“ kliente ir pradės atsisiųsti.
 5. Kai atsisiuntimas bus baigtas 100%, mėgaukitės! Transliacijoje nėra įmontuoto daugialypės terpės grotuvo, tačiau VLC yra nemokamas, atviras šaltinis ir pasiekiamas beveik visose platformose. Tai atliks viską, ką įmesi.
 6. Sėkite torrentą (neprivaloma, bet manoma, kad mandagus, nes kankinimasis priklauso nuo to, ar vartotojai sėja sėklas). Tiesiog palikite transmisiją veikiantį torrentą. Tai leidžia kitiems vartotojams atsisiųsti torrent iš jūsų kopijos, todėl torrenting taip pat žinomas kaip failų bendrinimas.

Kaip sužinoti savo sėklų santykį transmisijoje

Norėdami sužinoti, koks yra jūsų sėklų santykis, tiesiog atlikite toliau išvardytus veiksmus.

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite torrent pagrindiniame lange
 2. spustelėkite Ypatybės
 3. spustelėkite Informacija
 4. Iškrauta

Tinkamam etiketui reikia įkelti bent 100% (1: 1 sėklų santykis). Tai reiškia, kad jūs jau įkėlėte bent tiek failo, kiek atsisiuntėte.

Norėdami sužinoti savo sėklų santykį transmisijoje, -> -> Informacija -> . Tinkamam etiketui reikia įkelti bent 100% (1: 1 sėklų santykis). Tai reiškia, kad jūs jau įkėlėte bent tiek failo, kiek atsisiuntėte.

Nustatykite perdavimo VPN

Jei norite naudoti VPN kartu su perdavimu, turite jį įjungti tuo pačiu metu, kai perduodate. Naudojant žudymo jungiklį bus užtikrinta, kad perdavimas nieko neatsisiųs, išskyrus atvejus, kai prijungtas VPN.

Jei norite patikrinti, ar jūsų VPN apsaugo kankinančias sesijas, apsilankykite IPleak.net ir suaktyvinkite „Torrent“ adreso aptikimą. Į kompiuterį jis atsisiunčia suklastotą failą naudodamas magneto ryšį, kurį atidarys „Transmission“ ir kurį galės sekti svetainė.

Jei viskas veikia tinkamai, neturėtumėte matyti nei savo IP adreso, nei jokio IP adreso, priklausančio jūsų interneto paslaugų teikėjui (IPT)..

Transmisijos tarpinis serveris

Pagal numatytuosius nustatymus perdavimas neleidžia nustatyti tarpinio serverio (SOCKS5 ar kitu būdu). Tai buvo galima senesnėse versijose, bet naujesnėse versijose jūs turite tai padaryti apvaliu būdu. Norėdami nustatyti „Transmission“ naudoti tarpinį serverį, perskaitykite daugiau šioje nuorodoje.

Geriausi perdavimo VPT: Išvada

Perdavimas yra puikus „BitTorrent“ klientas.

Puikus bet kurio gero „BitTorrent“ kliento partneris yra gera VPT paslauga, kuri padės jums saugiai atsisiųsti, todėl įsitikinkite, kad šiandien gausite perdavimo perdavimo VPN.!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me