Prie tinklo prijungta saugykla (NAS) yra intelektuali atminties priemonė, jungianti tiesiogiai prie jūsų interneto maršrutizatoriaus ar „WiFi“ tinklo. Namų NAS paprastai turi nuo vieno iki keturių skyrių, tačiau mažos įmonės gali pasirinkti įdiegti sistemą su aštuoniais skyriais.


NAS yra naudingas, nes sukuria asmeninį debesį, kuriame galite kurti atsarginę duomenų kopiją saugioje ir prieinamoje vietoje, užtikrinančioje ypač greitą prieigą prie jūsų duomenų. Tiek asmenys, tiek įmonės naudoja NAS, kad sukurtų slaptų failų, kurių jie negali sau leisti prarasti, atsargines kopijas.

NAS laukeliai taip pat gali būti nustatyti taip, kad būtų automatiškai kuriamos atsarginės kopijos debesyje, kad galėtumėte sinchronizuoti savo duomenis tokiose paslaugose kaip „Dropbox“, „Google“ diskas ir „Box“. Tai užtikrins, kad jūsų duomenys visose platformose išliks nuoseklūs. NAS vartotojams, kurie neturi laiko gaišti laiko, mes pateikėme šį patogų 5 geriausių NAS atsarginių kopijų sąrašą 2018 metams..

Žemiau pateiktame sąraše visų pirma kalbama apie atsarginių kopijų tiekėjus, turinčius savaimines komercinių NAS įrenginių programas, kurias teikia pramonės gigantai „QNAP“, „Synology“ ir „Netgear“. Tačiau mes taip pat įtraukėme informaciją apie teikėjus, leidžiančius jums kurti NAS atsargines kopijas, naudojant labiau pasidaryk pats principą.

5 geriausios NAS atsarginės kopijos

Žemiau mes išvardijome geriausias NAS atsargines kopijas. Slinkite žemiau, norėdami rasti kiekvienos paslaugos santrauką, arba spustelėkite daugiau informacijos teikėjo svetainėje.

 1. „ElephantDrive“

 2. Aš vairuoju

 3. „CrashPlan“

 4. „CloudBerry“

 5. „DropBox“

Geriausios NAS atsarginės kopijos - santraukos

1. „ElephantDrive“

 • Kainodara

  10,00 USD
  / mėn

„ElephantDrive“ yra pagrindinė mūsų rekomendacija, nes ji skirta NAS. „ElephantDrive“ siūlo ne tik visą atsarginę kopijų funkciją, įskaitant sinchronizavimo ir bendrinimo parinktis, automatines atsargines kopijas, ir archyvavimą, ir viską, ko reikia NAS atsarginėms kopijoms kurti..

„ElephantDrive“ programas galima įsigyti iš „QNAP“, „Netgear“ ir „Synology“, bet taip pat galima naudotis „Western Digital“, „Drobo“, „D-Link Vault“, „Thecus“ ir „Seagate“ - o „ElephantDrive“ teikia paramą visoms joms. Tai daro „ElephantDrive“ vienu patogiausių NAS atsarginių kopijų teikėjų. Tai idealiai tinka pradedantiesiems, nes viskas yra automatizuota ir turi puikų klientų aptarnavimą, pasiruošusį padėti išspręsti bet kokias problemas.

Tai’Taip pat suderinamas su dideliu namų įrenginių asortimentu, tai reiškia, kad galite naudoti jį kurdami atsarginę NAS atsarginę kopiją namuose ir sukurdami atsargines verslo kopijas. „ElephantDrive“ turi prenumeratos planus, pradedant nuo 10 USD per mėnesį už 1 TB saugyklos vietos ir ten’nemokamą bandomąją versiją gali įsigyti visi, norintys nemokamai naudotis ja.

2. IDrive

 • Kainodara

  17,38 USD
  per metus

„IDrive“ yra viena iš mėgstamiausių debesijos atsarginių kopijų kūrimo paslaugų, o NAS vartotojams ji iš tikrųjų yra nuostabi. Ši visavertė paslauga leidžia vartotojams kurti atsarginę kopiją iš suderintų diskų, taip pat teikia „Synology“, QNAP ir „Netgear ReadyNAS“ programas. „IDrive“ teikia nepriekaištingą klientų palaikymą, visada pasiruošiantį padėti jums su NAS susijusiomis užklausomis, taip pat DUK pateikia vadovus, padėsiančius jums viską sukonfigūruoti..

„IDrive“ taip pat siūlo kainos ir kokybės santykį. 1 TB internetinės saugyklos vietos kainuoja vos 3,71 USD per mėnesį (mokama kiekvienais metais vienu kartu). Tačiau verta paminėti, kad sulaukus antrus metus, kaina šokteli iki 4,95 USD per mėnesį.

Abonentai taip pat gauna lanksčias atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo parinktis, ne tik sinchronizuoja ir dalijasi funkcijomis, ir suteikia galimybę kurti atsarginę kopiją iš neriboto skaičiaus įrenginių. Dėka 5 GB nemokamos sąskaitos galite šią paslaugą išbandyti norėdami pamatyti, kokia ji yra.

3. „CrashPlan“

 • Kainodara

  10,00 USD
  / mėn

„CrashPlan“ yra puiki atsarginių kopijų tarnyba, teikianti neribotą saugojimo vietą ir patikimą saugumą už ypač prieinamą kainą. Nepaisant to, kad ji turi gerą programinę įrangą, kurią smagu naudoti, jos NAS parinktys yra labai silpnos (palyginti su didesnėmis šio sąrašo parinktimis)..

„QNAP“ vartotojai tikriausiai su ja susidurs geriausiai, nes ji gerai veikia su specialia trečiųjų šalių programa (kuri teikiama). „Mac“ ir „Linux“ taip pat turėtų susitvarkyti, nes galima lengvai sukurti atsargines kopijas iš prijungtų diskų.

Kita vertus, „Windows“ vartotojai gali norėti apsipirkti kitur. „Windows“ įmontuoti apribojimai reiškia, kad „CrashPlan“ to nedaro’t palaikyti atsargines kopijas iš įmontuotų diskų.

Tačiau jame yra naudingų neoficialių montavimo būdų, skirtų pažangiems vartotojams, norintiems mokytis. Tai yra vienas iš labiausiai prieinamų variantų rinkoje; Tai geras pasirinkimas tiems, kuriems gali trukdyti mokytis.

4. „CloudBerry“

 • Kainodara

  49,99 USD
  per metus

„CloudBerry“ šiek tiek skiriasi nuo kitų šiame straipsnyje nurodytų paslaugų, nes iš tikrųjų pati neteikia debesų saugojimo paslaugų. Vietoj to, tai paslauga, skirta tvarkyti esamų debesies paslaugų, tokių kaip „Amazon S3“, „Google Drive“, „OneDrive“, „Oracle Cloud“, „Rackspace“ ir „Microsoft Azure“, atsargines kopijas. Tačiau mes nusprendėme jį įtraukti, nes jis yra ypač gerai suapvalintas, kai kalbama ne tik apie NAS, bet ir kitas naudingas atsarginių kopijų funkcijas.

„CloudBerry“ yra su nemokamomis programomis, skirtomis populiariems NAS teikėjams „QNAP“ ir „Synology“. Šios programos leidžia vartotojams kurti atsargines duomenų kopijas iš savo NAS saugyklos dėžės į pasirinktą saugyklos debesyje paslaugą. Tai taip pat leidžia jiems atkurti NAS failus naudojant „CloudBerry“ darbalaukio klientą.

Be to, „CloudBerry“ turi daugybę naudingų funkcijų, įskaitant atsarginę kopiją iš „Cloud to Cloud“, neribotą failų versijų kūrimą, glaudinimą ir pasirinktinį 256 bitų AES šifravimą. Tai įspūdinga, turint omenyje, kad jis prasideda nuo 10,00 USD per mėnesį. Idealu, jei jau turite saugyklos vietos debesyje, kurią norite sinchronizuoti su NAS.

5. „DropBox“

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„Dropbox“ nėra’t tiksliai palyginamas su aukščiau paminėtais atsarginių kopijų tiekėjais. Užuot buvusi tradicine internetine atsarginių kopijų tarnyba, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas jūsų duomenų saugojimui atkuriant ekstremaliomis situacijomis, tai yra debesies saugyklos paslauga, kuri taip pat leidžia dalintis failais ir nuotoline prieiga prie failų..

Taigi, kaip tai veikia su NAS? „Dropbox“ teikia programas, leidžiančias sinchronizuoti NAS išsaugotus failus su „Cloud“ saugojimo serveriais. Taigi, jūs galų gale pasirinksite kažką panašaus į „Cloud Storage Manager“ - centralizuotą paslaugą, kuri visus jūsų failus tvarko ir atnaujina. Dėl to „Dropbox“ yra puiki parinktis, kurią galima naudoti norint saugiai saugoti duomenis ir vietoje, ir internete.

Verslas & Įmonių vartotojai

NAS yra labai populiarus saugojimo sprendimas mažoms įmonėms. Todėl rasite „QNAP“, „Synology“ ir „Netgear“, siūlančius daugybę programų, skirtų NAS atsarginėms kopijoms kurti..

nas

„Microsoft Azure“, „Amazon Glacier“, „Google Cloud Storage“ ir „Symform“ yra suderinami su NAS teikėjais - įmonėms yra paprasta saugiai kurti savo duomenų atsarginę kopiją tiek vietoje, tiek internete..

„Pasidaryk pats“ atsarginės kopijos

Kiekvienas, norintis susikurti savo NAS, o ne mokėti už NAS dėžutę, turi žinoti, kad neturės prieigos prie programų. Tačiau vis dar yra daugybė duomenų saugojimo internete būdų.

Teikėjai, tokie kaip „SOS“, „Acronis“, „JustCloud“, „BackupGenie“ ir „ZipCloud“, leidžia jums kurti atsarginę kopiją iš NAS įrenginio, tiesiog pasirinkdami jį kaip failo vietą. Tačiau kai kurie paslaugų teikėjai už privilegiją gali imti mokestį kiekvienais metais.

Be to, naudodamiesi „SpiderOak“, „Memopal“ ir „LiveDrive“, taip pat galite sukurti tinklo diskų atsargines kopijas - visa tai leidžia jums susieti diską, kad jis būtų atpažintas. Laimei, šis procesas yra paprastas ir yra prieinamų vadovų, kurie padės juos nustatyti.

NAS atsarginių kopijų išvada

NAS atsarginės kopijos yra puikus būdas užtikrinti, kad jūsų duomenys būtų apsaugoti ne tik vietiniame debesyje, bet ir internete. Nesvarbu, ar norite specialios programos, kuri sunkiai dirba už jus, ar norite patys nustatyti NAS, šiame straipsnyje yra internetinis atsarginių kopijų tiekėjas, kuris jums tinka.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me