Jei norite pasiekti Ganoje apribotas svetaines, jums reikia Ganos VPN. VPN ne tik suteikia prieigą prie užblokuoto turinio, bet ir užšifruoja visus duomenis, gaunamus ir išeinančius iš jūsų įrenginio, todėl tai yra pagrindinis privatumo įrankis. Deja, ne visi VPT yra tinkami naudoti Ganoje. Šiame vadove mes išvardijame penkis geriausius Ganos VPT ir pateikiame naudingų patarimų, kaip užtikrinti saugumą internete naudojant VPN..


Yra šimtai VPT, tačiau ne visi jie patenkina Afrikos rinką. Iš tikrųjų Ganoje nėra nė vieno objekto. Mes aptikome keletą tų, kurie Ganoje turi serverius, kad galėtumėte gauti Ganos IP adresą. Žemiau pateiktame sąraše esantys VPN taip pat turi greitaeigius saugius serverius, puikų šifravimą, turi atblokuoti srautinio perdavimo paslaugas, taip pat kitas puikias savybes..

Nauji VPN? Štai keli vadovai

Jei dar nesate prisijungęs prie VPN ir norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite toliau pateiktus vadovus:

 • Kas yra VPN - jei esate pradedantysis, peržiūrėkite šį vadovą, kad sužinotumėte, kas yra VPN ir kaip juo naudotis..
 • VPN šifravimo vadovas - viskas, ką reikia žinoti apie VPN šifravimą ir VPN protokolų skirtumus
 • Kaip pakeisti savo IP adresą - vadovas, kaip VPT keičia jūsų IP adresą, kad galėtumėte atblokuoti svetaines, kurios šiuo metu užblokuotos Ganoje.

Geriausi Ganos VPT

Šitie yra pasaulinės klasės VPT, kurie padės nugalėti interneto grėsmes ir blokus kad ir kur eitum, ne tik Ganoje. Mūsų penkių geriausių Ganos VPT sąrašas padės jums susiaurinti jūsų interneto privatumo paiešką. Norėdami gauti daugiau informacijos apie bet kurią iš žemiau išvardytų paslaugų, spustelėkite žemiau esančias nuorodas arba peržiūrėkite mūsų išsamias VPN apžvalgas.

 1. „ExpressVPN“

  - Greičiausias VPN, kurį išbandėme, atrakina viską ir teikia nuostabų aptarnavimą

 2. „CyberGhost“ VPN

  - Ilgai užimtas aukščiausio lygio VPT už didelę kainą ir greitį

 3. „NordVPN“

  - Didelis prekės ženklas, turintis labai gerą vertę ir biudžetinę kainą

 4. „PrivateVPN“

  - Vienas pigiausių VPN ten, bet vis tiek gera paslauga

 5. „IPVanish“

Gana VPN svarstymai

Perskaitykite toliau pateiktus punktus, kad sužinotumėte, kodėl svarbu naudoti VPN. Be to, pabrėžiame Italijos įstatymų poveikį privatumui ir saugumui.

„WiFi Hotspot“ sauga

Keliaudami po Ganą, pastebėsite, kad interneto prieinamumą labiau skatina „WiFi“. Galite prisijungti prie „WiFi“ interneto prieigos taškų viešbučiuose, kavinėse ir transporto mazguose. Tačiau šie punktai kelia pavojų saugumui.

Dauguma žmonių per daug netyrinėja „WiFi“ interneto prieigos taškų. Patekote į tokią vietą, kaip oro uostas ar autobusų stotis, ir patikrinate, ar nėra galimų tinklų, kad galėtumėte nemokamai patekti į internetą. Kai pamatysite tokį, kuris atrodo kaip įmonės valdomas ir kurio pavadinime yra „Nemokama“, iškart prisijungiate. Niekas neina pas lankomos vietos vadybininką paklausti, ar ta „WiFi“ viešosios interneto prieigos taškas yra oficialus. Deja, dažnai jų nėra.

Kiekvienas, turintis išmanųjį telefoną, nešiojamąjį kompiuterį ar planšetinį kompiuterį, gali nustatyti „WiFi“ viešosios interneto prieigos tašką. „WiFi snooper“ nereikia net atidaryti savo „WiFi“ prieigos paskyros. Iš tos suklastotos interneto prieigos taško siunčiamas srautas tiesiog perduoda kanalą per originalų „WiFi“, kurį suteikė įstaiga. Šis įsilaužimo tipas vadinamas „žmogaus viduryje“ išpuoliu. Snukeris sėdi tarp jūsų ir interneto prieigos taško.

Kai prisijungiate prie suklastoto „WiFi“ viešosios interneto prieigos taško, jūsų kompiuteris derina šifravimo raktus. Tai turėtų apsaugoti jūsų srautą, nes jis keliauja tarp jūsų ir „WiFi“ maršrutizatoriaus. Tačiau kompiuteris, valdantis netikrą interneto prieigos tašką, suteikia jūsų įrenginiui šifravimo raktą. Taigi snukeris gali iššifruoti ir perskaityti viską, kas praeina per ryšį.

Kompiuterio programos atlieka visus šiuos veiksmus. Snooperis nesėdi ir neskaito visos informacijos, išeinančios iš tavo kompiuterio. Vietoj to, netikra viešosios interneto prieigos taško programinė įranga valdo ir stebi jūsų interneto srautą. Tai įgalina įsilaužėlį panaudoti asmeninę informaciją, kad būtų pavogta tapatybė. Jie netgi gali pakeisti įeinančias svetaines netikrais variantais, kad būtų galima surinkti jūsų prisijungimo duomenis ir banko sąskaitos duomenis.

Interneto cenzūra Ganoje

Būta jokių naujausių pranešimų apie interneto cenzūrą Ganoje. Paskutinis didžiausias vyriausybės cenzūros bandymas buvo dar 2002 m. Ir ji labai cenzūravo pranešimus apie genčių neramumus kaimo vietovėse..

Socialinės medijos svetainės yra populiarios ir laisvai prieinama Ganoje. Be to, interneto telefonijos ir pokalbių programose, tokiose kaip „Skype“, „WhatsApp“ ir „Signal“, netrukdo vyriausybė..

Srautinės paslaugos

Kita problema, su kuria galite susidurti, yra prieiga užjūrio pramogos. Tai nėra problema, kurią sukūrė Ganos vyriausybė. Vietoj to, dėl vaizdo įrašų srautinio perdavimo svetainių neleidžiama naudotis jų turiniu iš užsienio dėl autorių teisių problemų.

Tu gali naudokite virtualų privatų tinklą (VPN), kad išspręstumėte „WiFi“ saugumą ir prieigos prie vaizdo įrašų problemas užsienyje. VPN sukuria papildomą jūsų ryšių šifravimą, kuris apsaugo jūsų duomenis privačius. Jūs taip pat turėsite išvengti prieigos apribojimų užsienio svetainėse, nes galite būti kitoje vietoje.

Kaip veikia VPN?

VPN sistemą sudaro dvi dalys. Čia yra VPN klientas kuri veikia jūsų įrenginyje, ir a VPN serveris kuris valdo tavo ryšius. Klientas užkoduoja jūsų ryšius su raktu, kurį žino tik VPN serveris. Jūsų srautas vyksta per VPN serverį, kuris iššifruoja šifravimą ir siunčia siunčiamas užklausas į internetą. Atsakymai į tas užklausas siunčiami į VPN serverį, o ne tiesiai į jūsų kompiuterį. Tas serveris viską užšifruoja ir siunčia į kliento programinę įrangą jūsų kompiuteryje.

Kliento programinė įranga nepriims įeinančių pranešimų iš kito kompiuterio, išskyrus atitinkamą VPN serverį. Papildomas dviejų VPN elementų šifravimo sluoksnis nugali „viduryje“ esančius snaiperius. Jums nereikia jaudintis dėl įsilaužėlių, kurie užgrobia šifrą tarp kompiuterio ir „WiFi“ maršrutizatoriaus. „Snoopers“ galės išardyti vietinį „WiFi“ šifravimą, tačiau tada jiems teks išsiųsti pranešimą, apsaugotą kitu neištrinamo šifravimo sluoksniu, sutikdamas su VPN..

Jūsų srautas, einantis per VPN serverį, turi dar vieną pranašumą. Tai reiškia, kad galite naudoti tą serverį apsimeta esąs kitoje šalyje. Taigi galite TV svetainėms nurodyti ne savo, o VPN serverio adresą.

Jei dar nesate prisijungę prie VPN ir norėtumėte daugiau sužinoti apie tai, kas yra VPN ir kaip jie veikia, peržiūrėkite mūsų pradedančiųjų VPN vadovą..

Vaizdo įrašų svetainėse pateikiamas turinys tik tam tikrose šalyse. Kai kuriais atvejais, pavyzdžiui, DSTV, galite žiūrėti paslaugas, kai esate ne savo gimtojoje šalyje. Deja, jūs neturite prieigos prie savo namų paslaugos - vietoje to gaunate vietinę versiją. Tačiau jei pasirinksite VPN serverį savo gimtojoje šalyje, galėsite prisijungti prie visų TV stočių namuose. Taip yra todėl, kad šie TV serveriai pateiks turinį, leidžiamą VPN serverio vietoje, o ne iš šalies, kurioje esate.

DSTV

Jei esate užsiprenumeravę „DSTV Compact“, „DSTV Compact Plus“ arba „DSTV Premium“, „DSTV Now“ svetainėje galite pasiekti paslaugą internetu, kad ir kur būtumėte. Ši internetinė DSTV versija prieinama tik tiems, kurie turi prenumeratą.

Tu gali pasiimkite DSTV dabar bet kur kad įmonė turi paslaugą, kuri yra beveik visoje Afrikoje, įskaitant Ganą. Deja, jūs nukreipiate į DSTV versiją, kurią galite rasti šalyje, kurioje esate. Todėl, jei turite DSTV namuose Pietų Afrikoje ar Nigerijoje, o tada keliaujate į Ganą, galite žiūrėti „DSTV Now“, bet jūs „ Gausiu Ganos versiją.

Daugelį laidų, kurios jums patinka DSTV namuose, galima rasti ir Ganos versijoje, bet ne visas. Galite išspręsti šią problemą pasirinkdami VPN su savo šalies serveriu. Jei gyvenate Pietų Afrikoje, jums sekasi - visi mūsų sąraše esantys VPT turi serverius. Kitose Afrikos šalyse perskaitykite kiekvieno iš penkių geriausių VPN serverių sąrašą, kad įsitikintumėte, jog jie turi serverių jūsų šalyje. Mes užsakėme savo VPN rekomendacijas, kad teikėjas, turintis daugiausiai vietų Afrikoje, būtų sąrašo viršuje.

Jei keliausite už Afrikos ribų, pamatysite, kad prieiga prie „DSTV Now“ yra visiškai užblokuota. Vis dėlto tęskite šią VPN prenumeratą. Tokiu būdu, nesvarbu, ar skrendate į Londoną, Niujorką ar bet kur kitur, vis tiek galite priversti DSTV serverį galvoti, kad esate namuose, pasirinkdami tinkamą VPN serverio vietą.

Išvada

Gana sparčiai auga ir siūlo daug galimybių.

Deja, turite įsitikinti, kad nebūkite sukčiai, kai esate ten. Menininkai-menininkai visada yra vieni pirmųjų, kurie naudos naujas technologijas. Netikros „Wi-Fi“ interneto prieigos taškai siūlo vieną iš labiausiai prieinamų būdų technologiniams sumaniems duomenų vagims gauti jūsų asmeninę informaciją..

Laikykitės prieigos apribojimų tokiose svetainėse kaip „Amazon Prime“, DSTV ir „Netflix“ su VPN, kai yra Ganoje. Palaikykite ryšį su namų televizoriumi visur, kur keliaujate, net kai paliekate Afriką ir keliaujate į tolimas vietas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip atblokuoti „Netflix“ ir „Amazon Prime“, skaitykite mūsų „VPN Netflix“ ir „VPN Amazon Prime“ vadovuose..

Sekite interneto technologijas ir užtikrinkite atvirą ir saugią prieigą prie interneto naudodami VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me