Duomenų atsarginių kopijų darymas naudojant FTP (File Transfer Protocol) jungtis tampa retenybe. Šiuolaikinės debesų saugojimo paslaugos paprastai teikia nuotolinio failų prieigos ir perdavimo paslaugas per naršyklės sąsajas arba atsisiunčiamą kliento programinę įrangą. Dėl to FTP atsarginės kopijos paseno.

Tačiau vien todėl, kad vis sunkiau rasti FTP atsarginę kopiją, dar nereiškia, kad ji nėra naudinga. Žmonėms, kurie FTP jau naudojasi savo kasdienėse pastangose ​​- tai teisėtas atsarginės kopijos sudarymo būdas, kurį lengvai galima pritaikyti jų darbo eigoje..

Tiems žmonėms, laimei, vis dar yra keletas puikių variantų, numatančių FTP ryšį su debesies įkėlimais ir atsisiuntimais. Šiame straipsnyje mes nustatėme 5 geriausias FTP atsarginių kopijų kūrimo paslaugas, kad galėtumėte išsaugoti duomenis debesyje be vargo ieškodami jų..

Geriausios FTP atsarginių kopijų kūrimo paslaugos

Žemiau pateikėme penkių geriausių FTP atsarginių kopijų kūrimo paslaugų sąrašą. Jei jums reikia daugiau informacijos apie bet kurią iš šių paslaugų, peržiūrėkite mūsų kiekvienos paslaugos santraukas, esančias žemiau šio skyriaus, arba apsilankykite svetainėse naudodamiesi žemiau pateiktomis nuorodomis.

 1. „LiveDrive“


 2. Pasivažinėjimas

 3. Bakopas

 4. Ginti prieglobą

 5. Važiuokite būstine

5 geriausios FTP atsarginės kopijos paslaugos

Žemiau mes apibendrinome viską, kas daro šias paslaugas puikias! Jei jums reikia daugiau informacijos apie bet kurias iš toliau išvardytų paslaugų, apsilankykite teikėjo svetainėje.

1. „LiveDrive“

 • Kainodara

  8,00 USD
  / mėn

„LiveDrive“ yra vienas iš nedaugelio tiekėjų, vis dar teikiančių FTP atsargines kopijas, įskaitant ir failų įkėlimo, ir atsisiuntimo atnaujinimo funkcijų palaikymą. Paslauga teikia saugų FTPS (dar vadinamą FTPES, FTP-SSL ir FTP Secure).

„Mac“ ir „Windows“ vartotojai gali naudoti bet kokią FTP kliento programinę įrangą (pvz., „FileZilla“, „Cyberduck“ ar „Panic Transmit“) prisijungdami prie savo „Livedrive“ saugyklos. Be „FTP“ funkcijų, „Livedrive“ taip pat teikia daugybę kitų funkcijų, kurios įmonėms bus naudingos kuriant atsargines jų ir svetainių (taip pat ir klientų, jei jos jas valdo) atsargines kopijas. Tai apima integruotą failų bendrinimą, NAS suderinamumą ir vietos saugyklą.

Tačiau verta paminėti, kad FTP atsarginės kopijos yra siūlomos tik „Livedrive“’s Portfelis ir „Pro Suite“ planai.

2. ADrive

 • Kainodara

  25,00 USD
  / mėn

„ADrive“ yra puiki galimybė visiems, ieškantiems debesų paslaugų teikėjo, palaikančio FTP atsarginę kopiją, ir įkeliant, ir atsisiunčiant per FTP. Tai ne tik lengva naudoti, bet ir gausus naudingų funkcijų pasirinkimas, įskaitant internetinį bendradarbiavimą, integruotą failų bendrinimą ir didelę failų palaikymą..

Vartotojai gali pasiekti „ADrive“ failus per bet kurį FTP klientą, tai reiškia, kad jūs galite laisvai naudotis jau turima programine įranga. O „ADrive“ leidžia naudoti AUTH TLS saugiam failų perdavimui, taip pat galimybę valdyti SSH raktus saugiai, automatizuotai prieigai. Tai daro ADrive’s FTP atsarginė kopija, ideali visiems, kuriems reikalingas saugus FTP.

Tačiau, kaip ir „Livedrive“, „ADrive“ apriboja FTP palaikymą keliais pasirinktais planais, būtent jų Asmeninis priemoka ir Verslas planai. Taigi jums reikės vieno iš tų konkrečių FTP atsarginių kopijų prenumeratos planų.

3. Bakopas

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„Bakop“ yra dar viena saugojimo debesyje paslauga, teikianti FTP ryšius failams įkelti ir atsisiųsti. Tačiau „Bakop“ yra unikalus, nes tai paslauga, skirta FTP atsarginėms kopijoms kurti.

„Bakop“ svetainę ir serverius labai lengva nustatyti ir naudoti. Ir vartotojai gali tiksliai pasirinkti, kur nori, kad jų duomenys būtų kuriami.

„Bakop“ palaiko populiarią FTP programinę įrangą, tokią kaip „Secure Transfer“, „rsync“ ir vis populiaresnę „FileZilla“. Tai daro „Bakop“ geru pasirinkimu, jei jūs’noriu pristatyti FTP atsargines kopijas darbo vietoje ir nereikia’Nenorite įtikinti darbuotojų sudėtinga nauja programine įranga.

Vienas trūkumas, kurį sukuria išskirtinis dėmesys FTP, yra tas, kad jame trūksta daug funkcijų, kurias teikia daugybė standartinių „Cloud“ saugojimo paslaugų. Dėl šios priežasties „Bakop“ yra idealus FTP atsarginėms kopijoms kurti, tačiau laimėjo’Tai nebus naudinga, jei jūsų verslas sukurtas iš įvairių rūšių programinės įrangos, turinčios įvairius poreikius.

4. Ginti prieglobą

 • Kainodara

  0,00 USD
  / mėn

„Defend Hostingas“ yra „debesijos“ atsarginės kopijos paslauga, leidžianti vartotojams kurti atsargines duomenų kopijas savo debesies serveriuose naudojant bet kurį FTP klientą. Tai leidžia jums pradėti kurti atsarginę duomenų kopiją nereikia išmokti naujos sąsajos ar programinės įrangos ir reiškia, kad galite naudoti Filezilla, SmartFTP ar bet kurį kitą jūsų pageidaujamą FTP klientą.

„Defend Hostingas“ taip pat teikia saugias perdavimo parinktis, įskaitant FTP (FTP per SSL / TLS) ir SFTP (SSH failų perdavimo protokolą). Ką’Dar daugiau, paslauga teikia paramą ištisą parą, užtikrinant, kad visada galėsite kurti atsargines failų atsargines kopijas per FTP į savo serverius.

Teigiama, kad šis teikėjas teikia greitį, o kai kainos prasideda nuo 5 USD per mėnesį už 20 GB vietos, padidėja iki 20 USD per mėnesį už 500 GB, paslauga taip pat nėra ypač brangi..

5. Važiuokite būstine

 • Kainodara

  1,99 USD
  Mokama kas mėnesį

„DriveHQ“ yra dar viena paslauga, teikianti atsargines kopijas iš debesies per FTP. Atsarginius serverius galima naudoti per bet kurį FTP klientą, įskaitant FileZilla, CuteFTP, WsFTP, SmartFTP, Fetch, CoreFTP ar Cyberduck. „DriveHQ Cloud FTP Server“ taip pat suderinamas su visa FTP (SFTP / FTPS) kliento programine įranga.

Vartotojai gali jį susieti kaip „Cloud Drive“ arba naudoti „DriveHQ“ pirminę „FileManager“ programinę įrangą, kuri, jos teigimu, yra lengvesnė nei įprasta FTP. Ši paslauga taip pat yra greita ir be FTP turi platų funkcijų ir atsarginę parinktį.

Galimi asmeninio ir verslo prenumeratos modeliai. Ir vartotojai gali visiškai pritaikyti savo prenumeratas, kad prireikus pridėtų daugiau vietos saugykloje ar vartotojams. Plėtros mastas yra didelis, nes sąskaitos yra prieinamos iki 1000 vartotojų su didžiulėmis saugyklų vietomis.

Mūsų kriterijai

ProPrivacy.com mes linkę rekomenduoti saugias debesų atsarginių kopijų paslaugas, kurios teikia šifravimą nuo vieno iki kito. Šios paslaugos užtikrina, kad jūsų duomenys visada yra visiškai saugūs. Tačiau kalbant apie FTP atsargines kopijas, yra mažiau parinkčių, o tai reiškia, kad negalite būti tokie išrankūs ir išrankūs.

Tyrinėdami šį straipsnį ieškojome paslaugų, kurios ne tik siūlo FTP ryšius su atsarginiais serveriais, bet ir turi daugybę kitų funkcijų bei gerą reputaciją tarp jų vartotojų.

Teikėjai šiame sąraše buvo pasirinkti atsižvelgiant į jų funkcijų spektrą, patogumą naudoti, kainos ir kokybės santykį bei bendrą našumą. Mes padarėme viską, kad pabrėžtume jų stipriąsias ir silpnąsias puses, kad prieš priimdami registraciją galėtumėte visiškai informuotai pasirinkti.

Deja, aukščiau išvardytos paslaugos nesiūlo nemokamo varianto, jei ieškote nemokamos paslaugos, pažvelkite į mūsų nemokamo debesies atsarginių kopijų sąrašą.

Tačiau jei jūsų įmonė reikalauja perduoti duomenis ir pagrįsti jų atitiktį HIPAA ar GDPR, rekomenduojame susisiekti tiesiogiai su jūsų pasirinkta tarnyba, kad būtų galima padaryti FTP atsargines kopijas laikantis tų privatumo taisyklių.

5 geriausios FTP atsarginių kopijų sudarymo paslaugos

FTP tampa vis retesnis, nes verslas ir asmenys pereina prie saugesnių atsarginių kopijų formų, kurios atitinka naujausius atsirandančius privatumo reikalavimus, tokius kaip GDPR. Tačiau įmonėms ar asmenims, kuriems vis dar reikia ar reikalauja FTP atsarginių kopijų, vis dar yra keletas paslaugų, kurios gali teikti įkėlimą ir atsisiuntimą į debesies serverius naudojant FTP protokolą..

Nesvarbu, ar ieškote konkrečios FTP „Cloud“ paslaugos, ar tiesiog tiekėjo, kuris siūlo kitas FTP atsargines kopijas, šis sąrašas padės jums nustatyti geriausias paslaugas, kurias galima rasti 2020 m..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me